Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Gość babydriverka

Super miejscówka na wesele pod Warszawą z dobrym dojazdem to hotel w Wiązownej, "Wiktoria" - http://hotelwiktoria.com.pl/wesela/ Pieknie tam jest, my mieliśmy własnie tam sesje ślubną :) Goście też zadowoleni bo bawili się dobrze, mieli duży wybór dań. Miejsce jest jak z bajki :)

Czemu pod Warszawą a nie w Warszawie. Pełno jest firm, pełno sal. Ja chyba najlepiej bawiłam się na sali balowej należącej do Gastro-Team, jedzenie było smacznie i generalnie wszystko odbyło się tak jak chcieli młodzi. 

Gość Lepka

Astoria w Kaniach koło Pruszkowa. Mają tam rewelacyjną salę, z potencjałem do fajnego udekorowania 🙂 No i ich jedzenie jest obłędne. Jak pojedziesz do nich z nimi pogadać to sama się przekonasz że warto 🙂

Gość edi

Leśny Dwór koło Radomia ma elegancką salę weselną i dużo pokoi hotelowych dla gości. Serwują świeże, pyszne jedzenie, a sala ma dobrą akustykę. 

Grodzisk Mazowiecki. Warto zapoznać się z ofertą www.thecarbar.pl  Świetnie organizują imprezy, dobre jedzenie, no i ich pojazdy....sztos

Gość ggg

W Jordanowie jest fajny hotelik z przepięknym ogrodem. Znajomi robili tam wesele - było super. Szczególnie, że jest to nad samą Wisłą, a przed hotelem masz przepiękny ogród. Czy mają terminy - zadzwoń i zapytaj.

Gość Inga

My niedawno się super bawiliśmy u znajomej na weselu właśnie w Warszawie w Osadzie Augustów 🙂 jedna z ładniejszych sale jakie miałam okazję odwiedzić ( a sporo wesel już przeszłam). Jak gadałam z Moniką to też chwaliła organizację i kontakt itd

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować