Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Jak szukasz idealnego miejsca na wesele pod Warszawą sprawdź na www.GdzieWesele.pl/Warszawa tam znajdziesz sale weselne domy weselne, hotele i restauracji. Znajdują się też tam opinie byłch weselników www.GdzieWesele.pl/Warszawa

Gość Winiarki
A my byliśmy na weselu u znajomych w restauracji prezydenckiej w Legionowie. Okolica może i faktycznie nie za specjalna, ale jedzenie rewelacyjne, wiejski stół ogromny i wszystko świerzutkie. Kelnerzy cały czas donosili czyste talerze i sztućce. Tatar też super !! ... Nam się podobało !!

Gość kati:)
Witajcie :) My organizowaliśmy wesele w sali Gala w Sobiekursku. Było super, nas interesowała tylko dostawa alkoholu. Obsługa szybka i zgrana, dania były bardzo gorące. Nawet najbardziej wybredni goście, ku naszemu zaskoczeniu byli bardzo zadowoleni. My również, bo w cenie mieliśmy apartament i śniadanie do pokoju :) Naprawdę polecamy, właścicielka bardzo dużo oferuje w cenie, w razie pytań kontaktujcie się z nią. Link do strony http://www.sala-gala.pl/

Gość kaszkiewka
heja brałam ślub w czerwcu i jak to młodzi nie mieliśmy za dużo kasy rodziców nie było stać na sprezentowanie wesela jesteśmy z warszawy i tu chcieliśmy się pobrać ceny kosmos 220-300 od talerzyka tylko dlatego ze hotel 4 czy 5 gwiazdek moja przyjaciółka poleciła mi frme gdzie robiła chrzciny swojej córeczki i było cudnie zapłacilismy 130 złotych od osoby prawie w centrum warszawy sala fajna miła obsługa można sie dogadać polecam i pozdrawiam www.gala-catering.pl:-)

Gość Antek85
Witam! Ja miałam wesele 04.09.2010 w Domu Weselnym Eden w Suchocinie, który gorąco polecam. Proszę o kontakt w razie pytań. Z chęcią odpowiem na wszystkie pyzunia121@wp.pl

Witam, poszukuje opinii na temat organizacji wesela w Dolinie Zlotopolskiej pod Zakroczymem. przegladajac formum nie znalazlam duzo informacji. moze ktoras z Was moze mi pomoc. chce zorganizowac wesele na okolo 150 osob. czy sala jest wystarczajaco duza? jak wyglada wspolpraca z wlascicielami? czy 45 km to nie zadaleko na dojazd ze slubu na Starowce w Warszawie? dziekuje za pomoc! Kiki

Mieszkam niedaleko Zakroczymia. O Złotopolskiej Dolinie tylko tyle że sala może i jest ładna ale niezbyt dobre jedzenie. Nie moge tego niestety potwierdzić osobiście, jedynie piszę to co słyszałam. Co do odległości to byłam na weselu gdzie goście mieli mniej więcej taką drogę do pokonania z kościoła do sali i w miarę sprawnie to poszło. Natomiast tak jak wcześniej pisałam ja gorąco polecam salę w której sama niedawno miałam wesele. Dużo jedzenia, ceny przystępne i fajni właściciele o obsłudze nie wspomnę :) Sala jest ok 30 km od Wawy między Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim przy ul Modlińskiej w Suchocinie. Nie da się zabłądzić!

Gość Gabrysia 123
Ja polecam restauracje Mozart jest pięknie i cenowo ok www.mozart.waw.pl na stronie jest wszystko opisane

Gość Gabrysia 123
Restauracja znajduje się koło warszawy jak się jedzie na Kraków za jankami 11 km

A ja bardzo polecam dom restauracyjny Quatro w Ząbkach. Mieliśmy tam wesele w czerwcu tego roku i jestesmy bardzo zadowoleni. Wystrój sali zrobił ogromne wrażenie na gościach - w srodku jest bardzo przytulnie, kolory są idealnie dobrane, a właściciele dbają o najmniejsze szczegóły. Obsługa była świetna - młode dziewczyny uwijały się jak w ukropie, były schludnie ubrane, zawsze uśmiechnięte. Nie było najmniejszego problemu z "nadprogramową" wymianą talerzy, czy szklanek. Właściciele uwzględniają indywidualne "zachcianki" żywieniowe gości (np. wegetarianie, alergicy itp.).Jedzonko jest pyszne (wbrew krążącym opiniom) - na naszym weselu nie było kogoś, kto powidziałby, że coś mu nie smakowało. Dobre wrażenie zrobiły także toalety - zawsze czyste, w środku stały świeczki i ładne dekoracje, a także artykuły "pierwszej potrzeby" dla kobiet (tzn. lakier do włosów, podpaski itp.). Właściciele przez całą imprezę byli w lokalu i pilnowali, aby wszystko "grało". Co do organizacji - ktoś napisał wcześniej, że ciężko tam sie dostać. My nie mieliśmy z tym problemu - zakupy woziliśmy tydzień, każdego dnia co innego i zawsze ktoś był. Nawet któregoś dnia umówilismy sie z włascicielką na 21.00, bo chcieliśmy przećwiczyć pierwszy taniec - nie było najmniejszego problemu. Naprawdę polecamy wszystkim, którzy za rozsądną cenę chcą mieć świetną imprezę!

W sumie, to w okolicy Warszawy można znaleźć ciekawe miejsca, w których można urządzić wesele. Wiele osób decyduje się na wyjazd nieco dalej, choćby na pojezierze brodnickie. Piękna okolica przyciąga bez dwóch zdań. Zresztą nie dziwie się - gdybym miała wybrać jakąś piękną salę w Warszawie czy okolicy, a dajmy na to taki Hotel Głęboczek, to pewnie zdecydowałabym się na drugą opcję,bo jak dla mnie jest bardziej atrakcyjna.

Gość yky
Witam, czy ktos zna Palac Lasotow w Zielonkach pod Warszawa? Powaznie rozwazamy ja na miejsce naszego wesela ale nie znalezlismy zadnych opinii na ten temat. Bede wdzieczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam serdecznie!

Gość Małgorzata Lidia
Natalka1234 czy mogłabyś napisać coś więcej o sali Esencja w Lesznowoli? Jak smakowało jedzenie?itp. Z góry dziękuje.

Gość przewodnik-ślubny
Witaj :) Zapraszam na swój nowo powstały blog poświęcony ślubom. http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych treści oraz linków. Pomożemy w wyborze sali, sukni ślubnej, fotografa czy też różnych innych dodatków. Zapraszam również osoby, które chciałyby zareklamować coś związanego ze ślubem.

Gość Bocianie Ranczo
w Przypkach, mialam tam swoje wesele, zobaczysz ze ci sie spodoba

Gość przewodnik-ślubny
Witam wszystkich :) Zapraszam pary organizujące ślub oraz wesele do zapoznania się z moją stroną internetową http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziecie tu wiele ciekawych treści, pomysłów, które można wykorzystać na swój ślub i wesele a także przydatne linki. Mój e-mail: przewodnikslubny@gmail.com Serdecznie zapraszam

Gość agniecha2932
Ja planuje wesele w Przybyszowce, słyszalam na temat tej sali same dobre opinie. Planowałam wesele w Edenie w Trojanach,ale tam jest nowa sala i zero opini na obecna chwile nie widzialam,ale za to słyszałam o Sylwestrze -ze do jedzenia były tylko paluszki chipsy;)))

Wiesz co zadziwiłaś mnie okrutnie. Ciekawe skąd masz takie wieści o sylwestrze w Edenie? Akurat jeśli chodzi o jedzenie to było wszystkiego na full. Szczerze mówiąc nie do przejedzenia. Paluszki ? Nawet jako przekąski ich nie było więc głupoty okrutne ktoś rozpowiada. Wiadomo że nowa sala nie ma zazwyczaj zbyt wielu opinii i rozumiem że konkurencja nie śpi stąd te bzdury i wymysły. A ja oczywiście za każdym razem będę robiła sprostowania. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do oglądania sali a najlepiej na bal ostatkowy 5 marca wtedy będzie się można przekonać, że akurat jedzenie to bardzo mocna strona Edenu. Pozdrawiam

Gość olenka173065
szukam sali w okolciach warszawy..wesele bedzie na ok 250 osob..ktos moglby cos polecic??chcielibysmy wynajac tylko sama sale reszte zamowic odzielnie.Bardzo prosze o pomoc.

Gość sala-la-ls
Olenka... nie wiem z której strony W-wy szukasz, ale sprawdź w necie salę Motyl na Musułach - nowo wybudowana, bardzo ładna, super zastawa, krzesła, zaplecze na najwyższym poziomie (kuchnie, chłodniem, wyposażenie) - ja w końcu wzięłam salę z kateringiem, ale Motyl był jedyną opcją dla wesela z kocharkami.

Gość olenka173065
jestem z pragi poludnie..przejrzalam juz setki stron i jak mi sie podoba sala to jest za mala albo z ich kucharzem;/

Gość kaszkiewka
brałam Slub rok temu nie miałam za dużo pieniędzy ale udało mi sie zrobić super wesele polecam www.gala-catering.pl 130 zł /os pozdrawiam Kasia

Gość olenka173065
a moze ktos ma cos do powiedzenia na temat villi demetrios w kaluszynie? ze zdjec to nawet niezla i nie drogo prosze o jakiekolwiek propozycje

Gość Polna Róża
Sala bankietowa "Polna Róża" jest obiektem przeznaczonym do organizacji imprez do około 180 osób. Z przyjemnością podejmiemy się organizacja państwa wesela, komunii, imprezy firmowej bądź każdej innej uroczystości. Posiadamy ciekawie zaaranżowana sale, zaplecze kuchenne, barek, przestronne łazienki, osobne dla kobiet mężczyzn i osób niepełnosprawnych, strzeżony parking na około 40 samochodów, ogródek z 30 miejscami zasiadanymi. Wiecej: www.polnaroza.pl lub tel. 608 134 259

Gość Zofia_M
Cześć, jeśli chodzi o sale pod warszawą to Hotel Winsord nad zalewem zegrzynskim polecam, mielimsy tam wesele goście bardzo zadowoleni, my bardzo zadowoleni z obsługi :) Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować