Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Gość justyna_6
ja polecam w Zakorczymie w Złotopolskiej Dolinie, byłam u ciotki na weselu i bardzo mi się podobało

Gość Emka i Esek
My mieliśmy wesele w Pałacu Nogal :P A teraz robimy tam chrzciny :) Nasi znajomi z zagranicy byli zachwyceni :) O Nas nie wspomnę, ale to wiadomo.. O ile cena nie wzrosła to 190 zł od osoby ;)

Gość domi08
w sobotę mieliśmy wesele w Złotopolskiej Dolinie. Piszę na tym forum bo jestem zachwycona wszystkim. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Niczym się nie martwiliśmy. Mieliśmy rewelacyjny zespół M.I.G. I jak widzieliśmy, że przy stołach siedzi niewiele osób a wszyscy się bawią to aż serce się radowało. Wiadomo, że i tak wszystkim się nie dogodzi ale jak słyszy się, że to kraina bajki, że rewelacyjnie się bawią to jest frajda.

Najwięcej lokali organizujących przyjęcia weselne pod Warszawą znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/. Są tam zarówno domy weselne, jak i restauracje, wiem, że niektóre mają jeszcze wolne terminy na ten i przyszły rok. Znajdziesz tam też zdjęcia i ceny więc warto wejść na www.gdziewesele.pl/

Gość Kaśka_z_wwa
Jeśli chodzi o lokalizację pod Warszawą to ja polecam miejsce gdzie miałam własne wesele czyli hotel Winsor w Jachrance (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3413892&start=150) bardzo ładna okolica i miła obsługa. Zajrzyjcie na strone znajdziecie wiecje szczegołów, polecam tez przejchanie się tam, bo okolica naprawdę urzeka :)

Gość ola niemczak
moje wesele było w złotopolskiej dolnie, mogę odnieść się w samych superlatywach. Pyszne jedzenie, super obsługa i przede wszystkim klimat i elegancka sala. A ogród marzenie. Polecam.

Gość Karina B.
Mogę z czystym sumieniem polecić Pałac Palczew koło Warki - jakieś 50 km na południe od W-wy. Moje dwie znajome pary już tam urządzały wesela i byli zadowoleni. Fajne jest to, że wszystko można spokojnie obgadać i na każdą propozycję reagują pozytywnie, wiem bo pomagałam przy organizacji jednego z tych wesel :). Pałac sam w sobie miły i mają duży Park. Poza tym wszystko świeżo wyremontowane - żadnych zatęchłych toalet itp.

Gość szolasa
bardzo fajny jest hotel cyprus, wygląda bajecznie, jak ktoś chce mieć naprawdę godne wesele to jest to miejsce w sam raz

Gość aznino
W "Crysti" Polski Dom w Zielonce mieliśmy, z moją obecnie małżonką, wesele 22.05.2010. Bardzo nie spodobało mi się to jak nas potraktowano ale po samym weselu postanowiłem przysłowiowo machnąć ręką. Teraz, ponad rok po owej imprezie, gdy wciąż odbija mi się ona gorzką czkawką za każdym razem gdy oglądam zdjęcia, postanowiłem dać upust swojemu niezadowoleniu. Z Panią Wojtczuk (właścicielką) podpisaliśmy umowę na 200 osób z zastrzeżeniem, że za każde 10 osób mniej cena wzrasta o 5zł za osobę. Było to na półtora roku przed planowanym przyjęciem. W trakcie jak zbliżaliśmy się do owego, najważniejszego dnia w życiu, wpłacaliśmy kolejne raty, powoli traktowano nas inaczej... Na sam koniec gdy po potwierdzeniu 191 osób przyjechałem wpłacić ową ostatnią ratę za takąż liczbę talerzy Pani Wojtczuk zaczęła wywierać presję na domówienie dodatkowych płatnych potraw w stylu tatar, lody itp. Gdy pomimo nacisku stanowczo odmówiłem zasugerowała mi wprost, że ją oszukuję i powiedziała cytuję: "Jak wy mi tak to ja wam też tak będę". Oczyswistym jest fakt, że przy 9ciu osobach mniej właścicielka dostała (przy cenie 160 za talerz ustalonej na półtorej roku przed imprezą) 1440zł mniej. Nie zmienia to jednak faktu, że wpłaciliśmy tym ludziom, przy masie dodatkowych opcji tj. wiejski stół, kwiaty, wynajem pokoi, itp. ponad 33tys złotych a na koniec mi mówią, gdy nie mogę już się wycofać w przeddzień najważniejszej imprezy w życiu, że ich oszukuję!!! Jasno na wszystko się umówiliśmy w konkretach na piśmie a później chciwy organizator nie chciał zaakceptować warunków umowy. Były też inne skazy na tym interesie i niestety nie wszystko dokładnie pamiętam. W trakcie gdy ślub się zbliżał naciągnięto nas dodatkowo, z uwagi na wzrost ceny kwiatów, bodajże 300zł. "Tych 8 bukietów to będzie za mało" twierdziła Wojtczuk. Zażyczyliśmy sobie ponadto, po uprzedniej prezentacji ze strony organizatora ,małą figurkę pary młodej na torcie. Bukietów było 8 a na czubku torty sterczał metalowy pałąk. Uważajcie na te miejsce. Nie polecam nikomu. Nazywam się Antoni Zawadzki, pozdrawiam Panią Wojtczuk.

Gość Zośka_M
Oleńska pytałaś mnie ile płaciliśmy w hotelu Winsor za osoba 110zł -Sala Princessa . Przepraszam, że z takim opóźnieniem Ci odpisuje ale nie maiłam czasu tu zajrzeć wcześniej.

Gość męzatka od maja
Ja już pisałam w innych postach, ale jeszcze raz pochwalę: Polecam Hotel Palatium - http://www.palatium.pl/ też ok. 30 km od W-wy, przy trasie katowickiej. Cena pd talerzyka jest przyzwoita, bez ukrytych kosztów i zawiera różnego rodzaju promocje, które pozwalają ograniczyć koszty (na innych salach za te same rzeczy trzeba płacić oddzielnie). Jedzenie super, jeździmy tam nawet czasem w weekendy na jakiś obiadek do restauracji. Jedzenie tak jak pisałam pierwsza klasa, kelnerzy super- z jednej strony nie rzucają się w oczy, z drugiej mają wszystko pod kontrolą, menadżer Pan Karol - człowiek, który we wszystkim pomoże, doradzi bez nastawienia, że za każdą pomoc trzeba będzie dopłacać - w trakcie wesela sam wszystko nadzoruje. W skali od 1 do 10 dajemy 11 - nie mogliśmy wybrać lepszego miejsca Naprawdę gorąco polecamy

Gość spasi
ja chciałam polecić Lipowy Gościniec (siostra się zdecydowała tam robić wesele) w Otwocku Wielkim. Co fakt wesele dopiero za 9mies ale od strony rezerwacji sali wygląda to bardzo kulturalnie. Młodzi mogli sobie dopisać do umowy punkty które ich zdaniem powinny się tam znaleźć, pozwolono im na drobne modyfikacje w menu, obsługujący ich wesele kierownik jest na prawdę w porządku i służy bardzo dobrymi radami (np. zaproponował im żeby przyjechali raz na jakiś czas w sb przed weselem które ma u nich być i obejrzeli sobie jak wyglądają potrawy, jak wiejski stół, jakie ciasta są podawane itp). Dodatkowo na degustacji jedli pyszną sałatkę z kurczaka w sosie winnym i niemniej znakomity schab zapiekany z serem i pieczarkami. Więc wszelkie obawy co do potraw się rozwiały. Gratisowo mają apartament dla nowożeńców ze śniadaniem co też jest dużym plusem gdyż w niektórych miejscach za to trzeba dodatkowo płacić, a pokoje dla gości weselnych po prewencyjnej cenie o ile wcześniej zarezerwują ich odpowiednią ilość. Wiadomo- wesele mają dopiero w maju, a wiele może się do tego czasu zmienić, jednak póki co są bardzo zadowoleni.

chcialbym przestrzec wszystkich ktorzy palnuja wesele przed sala weselna eden w trojanach!sala na prawde robi wrazenie ale sposob w jaki zostalem potraktowany przez wlascicieli jest karygodny.do mojego weselna nie doszlo poniewaz rozmyslilem sie z powdu warunkow sanitarnych ponujacych w kuchni tej oto sali( brud i biegajace szczury).rozwiazanie umowy bylo najgorsze!wlasciciel nie oddal mi pieniedzy bo powiedzial ze ich nie ma!i ze moge go sobie podac do sadu! radze przemysles przed podjeciem wspolpracy z ta sala!

Gość Magda&Daniel
Mogę wam podpowiedzieć gdzie nie robić wesela! Eden w Trojanach między Radzyminem a Wyszkowem. Totalna klapa. obsługa do dupy. Nie spełnili w 80% warunków umowy. Mimo że sala na 400 osob to stoły byly tak poustawiane ze żeby wyjsc to trzeba było wyjeżdzac z calym krzeslem, (robilismy wesele na 200 os). Goście skarżyli sie na obsługę bo na 200 osob były 4 kelnerki przez co dlugo czekali na posilek.Mieli być profesjonaliści, a po zwroceniu uwagi żeby sie ruszali jedna z nich się popłakala Na 4 godziny przed weselem nic nie było wystawione na stołach. nawet sztućce. Pokoje; gośce musieli spac w ciuchach bo było tak zimno, moj tata nie miał czym zmyć piany po goleniu bo nie było wody w kranie... częsc pokoi wogole nie byla gotowa w czasie wesela nawet my nie mielismy poscieli dopiero pozniej. W takcie wesela wysiadł prąd, nawetzespol sie na nich skarżył Sami Swoi . Łazienki; drzwi sie nie zamykały w kabinach bo wg menadzera drewno spuchło od wilgosci, w jednej z kabin brak swiatła, rzadko bylo sprzatane w trakcie, o zimnej wodzie w kranach nie wspomne. Może podam plus bo jest tylko jeden ladne oświetlenie na sali ale wierzcie mi że ta sala nie wygląda tak jak na zdjęciach na ich stronie.Na przyjecie wydalismy ok 40tys. a odbylo sie 15 października 2011 Chcecie wiecej info piszcie podam nawet numer telefonu.

Gość Magda i Daniel
Szkoda że nie wiedzielismy o tym wcześniej, chociaż docierały do nas informacje o obsludze ale o szczurach?... trzeba by naslac na nich sanepid...

przykro mi ze popsuli wam ten dzien nam na szczescie i nieszczescie udalo sie wycofac w pore.tez myselismy o sanepidzie ale pozniej dobiegly nas wiesci ze ta sala ma takie zadluzenie i jest tak niewyplacalna ze nie wiadomo czy do przyszlego roku bedzie jeszcze istniec. tak wiec uwaga przyszle pary nie wchodzcie w interesy z ta sala!!!

Gość awelina
a czy ktoś z Was kojarzy w Wawie miejsce przy skraju kampinosu - zeppelin cafe? organizują tam wesela i wygląda to ładnie, zamierzamy się tam wybrać aby samodzielnie ocenić. Czasu mamy jeszcze sporo na wybór, a w wakacje fajnie byłoby zoranizować coś częściowo pod chmurką.

Gość anetka30
Polecam salę bankietowo-weselną w Sulejówku koło Warszawy (Trakt Brzeski 146, www.salawesele.com.pl). Super jedzenie (już dawno nie smakowało mi tak na tego typu imprezach), ładne wnętrze, rozsądne ceny. pozdrawiam,

Gość magdalena k
Moje wesele odbyło się w Dworze Złotopolska Dolina w sieprniu 2011 roku. Było to najpięknijsze wesele na jamim byłam (hehhehe) :-) każdy szczegól dopracowany, kuchnia wspaniała. POdanie i wystrój całego obiektu bajkowy. Pokaz sztucznych ogni w ogrodzie, posiaduchy przy akordeonie na tarasie przy kominku. Ploteczki do 8 rano pod kocami z ostatnimi goścmi. NIezapomnaine chwile. Miejsce wyjątkowe, tworzone z pasją. Dbano o nas i spełniano nasze wsyztskie zachcianki. Jestem bardzo scześliwa, że tak to wszytsko wyglądało! POlecam też Dj Kubę, bawiliśmy sie mistrzowsko!!! Dizękuję i polecam wam oraz życzę udanych tylko przyjęc. Magda

Gość tsasasa
Ja bardzo plecam salę w pilczynie, woj. mazowieckie, pow. garwoliński. sala jest bardzo duża, robią wesela do 400 osób, dużo zieleni dookoła, o gromny drewniany parkiet do tańca, bardzo uprzejmi właściciele, znajomi byli bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi, na prawdę przepyszne jedzenie, bardzo wysoki standard, w tym roku jeszcze obowiązuje cena 150zł, z każdym następnym ma wzrastać o kilka zł, ja zamówiłam salę na moje wesele na 2013 rok i właścicele zobowiązali się w umowie, że cena nie przekroczy 170zł. na prawdę bardzo polecam, sami oceńcie jak to wygląda:) www.nowypilczyn.pl

Gość eten beto12
Hotel Batory w Tłuszczu... wyglada świetnie, mam nadzieje ze ktoś mnie tam kiedyś zaprosi

Hej:) Ja mogę z pełna odpowiedzialnością polecić Klub Galop. Miałam tam swoje wesele we wrześniu tego roku. Wszystko było rewelacyjne. Sala, jedzonko, obsługa. Pełen profesjonalizm:) I do tego......ten piękny, duży ogród. Naprawdę polecam

Gość PMkaNiedlugo
witam wszystkie przyszle panny mlode :D u mnie slub w maju ale przygotowania trwaja na pelnych obrotach...obecnie jestem tez na etapie poszukiwania miejsca - najlepiej coś w okolicach wwy. ostatnio miałam sen: ogród jak z krainy czarów, w środku kwiecista alejka, która nagle urywa się i zamienia w plaże i złoty piasek nad brzegiem morza, fajnie co? :D Zna ktoś takie miejsce? To zaklepię termin...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować