Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Gość robinsonwspodnicy
to moze sprawdz hotel sielanke nad pilica. to jest w warce, blisko dosc warszawy.

Gość Waldimor
Czy ktoś z Was był na weselu w sali Wiktoria w Szymanowie (okolice Baniochy, Piaseczna)? Jeśli tak, poproszę o opinie na temat tego miejsca: jak jedzenie, czy smaczne, świeże, kontakt z właścicielem, czy nie było potem jakichś zmian, niespodzianek itp.

Gość jkzaw
Jeśli wesele ma być udane to w sali ASTI. Profesjonalna obsługa , przepyszne jedzenie, ciasta domowe- palce lizać. Przekąski zimne w takiej ilości , że trudno posmakować wszystkich. To co zostanie jest do zabrania do domu. Przepiękna dekoracja sali, stołów. Obsługa kelnerska bez zarzutu.Menu weselne do uzgodnienia wg upodobań. Każdemu mogę polecić salę w 100 %.

Gość karolinanowak80
Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Jeśli ktoś z Was szuka pięknej Sali weselnej w dalszych okolicach Warszawy, Pruszkowa z czystym sumieniem polecam salę w Kuklówce Radziejowickiej , która mieści się w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym. Ja miałam wesele 18.06.2011 mieszkam w Warszawie i do tej miejscowości dojeżdżałam 40 km ale warto było Teren jest prześliczny ta miejscowość to mała malownicza wieś Wesele odbywa się w namiocie(klimatyzowany, ogrzewany) w zależności od pogodyNamiot w środku ma bardzo niepowtarzalny klimat Jest zrobiony w stylu nowoczesnym ale bardzo przytulnie Obsługa, jedzenie zrobione przez kucharza jest pyszne Wszystkie potrawy ciepłe są podawane przez kelnerów , którzy też dbają całe wesele o porządek na stołach, donoszą napoje itp. Menager jest bardzo elastyczny i pomocny w wielu sprawach bardzo nam doradził Wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma możliwości , że goście np. będą mieć bałagan na stołach-wszystko jest uzupełniane na bieżąco Załączam link http://www.oswkuklowka.pl/

Gość marrtynaa
Byliśmy z mężem w ubiegłe wakacje na weselu naszych znajomych. Śub brali w Warszawie w kościele, a potem przenieśliśmy się do hotelu Mistral, to było jakieś 10-15 km od centrum. Było pięknie, miejsce bardzo mi się podobało. Bez przepychu, a elegancko. Można obejrzec sobie zdjęcia http://www.hotelmistral.pl/galeria.html jak wygląda sala, pokoje.

Polecam Wierzbowe Rancho www.wierzbowerancho.pl Ja tam robię wesele, jest pięknie, nie kiczowato, w rustykalnym stylu i niedaleko są noclegi po około 30 zł. :)

Odstąpię salę weselną w Ząbkach pod Warszawą w terminie 9 czerwca 2012 r. Sala mieści się wśród pięknych ogrodów na ul. batorego, oferta jest bardzo przyjemna i nie droga od 140 zł za talerzyk. Pan właściciel podchodzi do organizacji wesel bardzo profesjonalnie. Szczegóły na fazis.pl. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem tel 507 788 999 lub na adres e-mail: mmm33277@wp.pl.

Gość gdziewesele
Jeśli szukacie ładnego miejsca na wesele w okolicach Warszawy, to najwięcej ofert znajdziecie w serwisie www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ Obejrzycie zdjęcia domów weselnych, hoteli i restauracji, poznacie dokładne dane teleadresowe, dzięki którym w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z właścicielem lub managerem w celu poznania szczegółów, zapoznacie się także z opiniami klientów, którzy najlepiej orientują się czy dany lokal jest godny uwagi www.GdzieWesele.pl to także profesjonalne zespoły weselne, Dj, fotografowie, kamerzyści, kwiaciarnie, firmy zajmujące się dekoracjami, a także konsultanci ślubni/

Gość arcydonia
hehehe też znamy Hotel Mistral, bo tam robiliśmy wesele :> wszystkie sprawy formalne załatwione bezproblemowo, bardzo rzeczowa i fachowa pomoc ze strony obsługi hotelu. wszystko było dopięte na ostatni guzik, byliśmy bardzo zadowoleni. teraz moja koleżanka szuka miejsca na wesele zastanawia się czy właśnie nie zrobić tu gdzie ja ;) takie sprawdzone miejscówki są najlepsze, bo pewne.

Gość olaf_mow_mi
arcydonia jakie są ceny w tym mistralu? Bo szczerze mówiąc najbardziej mnie interesuje.

Czy ktos cos slyszla o domu weselnym astoria, kanie kolo pruszkowa?? moze ktos mi dac jakies rady na co mamy zwrocic uwage? czy maja wystarczajaco jedzenia? a jak jest z napojami? czy niczego nie brakuje?prosze o jakiekolwiek opinie i sugestie!!!!!

Gość arcydonia
200 zł/os , ale z terminem trzeba się spieszyć bo wiadomo, szybko są rozchwytywane.

Gość Monia i Sławek
Nasze wesele odbyło się 28.04.2012 roku w Sali weselnej RIVIERA w olszewnicy nowej. Sala odpowiada najwyższym standardom gastronomicznym oraz wystroju. Śmiało można ją sklasyfikować jako jedną z najlepszych w Polsce. Krótko: jedzenie- fantastyczne (porcje odpowiednie i wszystko pyszne), wystrój Sali weselnej- magiczny (zdjęcia na stronie nie oddają całego klimatu), obsługa kelnerska podczas wesela- pełen profesjonalizm (prywatny kelner dla państwa młodych oraz ciągła opieka szefa sali), organizacja wesela- pełna pomoc ze strony właścicieli (żadnych „ukrytych kosztów, wszystko w cenie talerzyka, podejście indywidualne do młodych, ze wszystkim się można dogadać bez stwarzania sztucznych problemów, zawsze z uśmiechem i zrozumieniem). Polecamy fontannę czekoladową- robi furorę wśród gości. No i najważniejsze- pokój dla nowożeńców- chciało by się zostać dłużej . Wszystko super! Szukaliśmy długo i nie żałujemy ani minuty tam spędzonej. Reakcja naszych gości- bezcenne. ceny ok 220

Gość vink
A ja chcialam sie zapytac, czy ktos organizowal wesele w Palacyku Zegrzynskim w Zegrzu. Okolica piekna, nad jeziorem. A jak to wyglada pod wzgeldem obslugi?

Gość zakochana31
pod Warszawą....hmmm nie wiem czy to pod tą kategorie podchdzi ale jest takie magiczne miejsce, po prostu idealne na slub z bajki. niedaleko zalewu zegrzyńskiego w jahrance...hotel Windsor. piekna sala, balowa. cena nie jest mała ale w takim miejscu, z tak wysokim standardem...chyba warto?

Gość KlubSosnowy
Zapraszamy do Klubu Sosnowego w Businessman Institute. To idealne miejsce na organizację wyjątkowego przyjęcia weselnego. Bogate doświadczenie, profesjonalizm i umiejętność celebrowania każdego detalu sprawiają, że nie ma imprezy, której dla Państwa nie bylibyśmy w stanie zorganizować. Dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń, a każdą organizowaną imprezę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaskoczyć najbardziej głodnych wrażeń. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości. Bogate możliwości techniczne i przestrzenne sprawią, że każdy z pewnością znajdzie w Klubie Sosnowym miejsce na swoją wymarzoną imprezę. Do wyboru pozostaje: Sala Kryształowa elegancka, klimatyzowana sala mieszcząca do 220 osób, z dużym parkietem i przestronnym foyer na wyłączność. Ogród Zimowy sala przeszklona z pięknym widokiem na ogród, klimatyzowana, z wyjściem na teren zewnętrzny, mieszcząca do 90 osób. Oranżeria piękna, nastrojowa sala z wspaniałym widokiem, mieszcząca do 80 osób. Pergola zadaszona, o wielkości 400 m kw. usytułowana na pięknej łące, doskonała na przyjęcia w plenerze. Dodatkowo grill kryty gontem i teren piknikowy. Businessman Intitute został w 2012 r. wyróżniony certyfikatem: Złoty Standard Jakości. Atrakcyjne ceny, wyjątkowe miejsce i pozytywne referencje, oto przykłady z nich: „Bardzo dziękujemy za zorganizowanie naszego przyjęcia. Wszystko było tak, jak powinno, płna perfekcja i profesjonalizm. Kadra spisała się na medal. Ten dzień będziemy wspominać z przyjemnością. Dariusz M. „Bardzo dziękuję za perfekcyjne przygotowanie naszej wczorajszej uroczystości. Byliśmy pod wrażeniem wystroju, atmosfery, znakomitej obsługi. Maria D. Serdecznie zapraszamy Klub Sosnowy Trakt Lubelski 40a, 04-870 Warszawa, www.klubsosnowy.pl Jestem do Państwa dyspozycji: Alodia Woźniak, Event Manager tel. 502 707 687

"„Bardzo dziękuję za perfekcyjne przygotowanie naszej wczorajszej uroczystości. Byliśmy pod wrażeniem wystroju, atmosfery, znakomitej obsługi. Maria D." Tak, tak. Oczywiście. Jakaś pani Maria D. napisała do was z podziękowaniami dzień po swojej uroczystości. OCZYWIŚCIE :D

Gość polaOla1233
W hotelu Mistral brał ślub mój brat i wesele było urządzone super !Samo miejsce bardzo mi się podobało, ale ogólnie oprawa, wystrój, obsługa, jedzenie - nie można było do niczego się przyczepić. W przyszłości sama będę brała pod uwagę to miejsce o ile brat nie będzie miał nic przeciwko hehe :)

Jeśli szukacie sprawdzonego lokalu na przyjęcie weselne, najwięcej obiektów znajdziecie na http://www.gdziewesele.pl/Warszawa/ Hotele, restauracje i domy weselne w różnych cenach i rozmiarach- zarówno na małe przyjęcie, jak i duże wesele. Szczegółowe oferty wraz z dokładnymi danymi teleadresowymi, zdjęcia, filmy wideo, a także opinie klientów, Wszystko to znajdziesz w prezentacjach lokali w GdzieWesele.pl

Ja polecam salę w Hotelu Polonia, w razie noclegu dalszej rodziny wszystko blisko ;) Sala na jakieś 120 osób, piękny wystrój w stylu Ludwika XVI. Do wyboru są trzy pakiety weselne 275 zł brutto/315 zł brutto/ 345 zł brutto za osobę więc można ustalić menu wg możliwości finansowych. Co ciekawe, po podpisaniu umowy organizowana jest kolacja dla 6 osób (rodzice, świadkowie) na której ustalane są szczegóły menu weselnego osobiście z kucharzem. Sala ma wolne terminy jeszcze na 2012 rok jakby ktoś potrzebował na szybko ;)

Gość ninka szminka ..
Olej Zegrze i Pałacyk otrębusy i sale po 300 pln. W Otrębusach jest zero organizacji i będziesz się wstydzić.. Za kelnerów.

Gość arcydon
Naprawdę śpiesz się bo mi nie zapłacą za naciąganie ludzi na forach. Koorwa dawaj leć bo ci zajebią termin..

A czemu pod Warszawą? W samej Warszawie powaliła mnie na kolana sala Ludwikowska w hotelu Polonia Palace. Wystój sali niesamowity, elegancji z gustem. wszystko super dopracowane, po zarezerwowaniu terminu można przyjść na 6 osobową kolację i dogadać wszystkie szczegóły z szefem kuchni. ceny też jak na stolicę naprawdę bardzo korzystane w stosunku do tego co lokal oferuje klientom.

Gość exodeuss
Hotel Sielanka nad Pilicą Cudowne i urokliwe miejsce 60 km od Warszawy. Podczas euro to było jedna z baz pobytowych reprezentacji . Stacjonowali tam Chorwaci. Urokliwe miejsce w dolinie Pilicy. Obok miasta Warka. Sliczna przyroda i do tego Konie Love it.

Gość Trahasoin
Jest wiele urokliwych miejsc pod warszawą. Ale faktycznie Hotel SIelanka wydaję sie jedną bardziej ekskluzywnych wersji Wesela. Bardzo podoba mi się bliskość rzeki i Konie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować