Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Gość Fatihha
Widziałem że w hotelu Sielanka przebywali reprezentanci Chorwacji podczas Euro 2012. Zdecydowanie Hotel musiał zapewniać warunki wysokiej klasy , skoro przyjmował ich.

Gość why4not3
Ohh. Zdecydowanie Sielanka. Jaki to jest cudowne miejsce. Piekne wnętrza , bliskość natury , konie, basen i jeszcze SPA. Po weselu to można by było tam jeszcze z tydzień pomieszkać :)

Gość temikom
Witam, chciałam zapytać czy był ktoś może albo organizował swoje wesele w Dolinie Złotopolskiej i jakie macie odczucia? Jestem ta sala bardzo zainteresowana na swoje wesele ale czytałam różne opinie i mam trochę wątpliwości :)

Gość Aneta i Bartek
Wesele 14.07.2012 w Dedek Park w Warszawie. Sala piękna , duża , mieliśmy wesele na 130 osób. Jedzono bardzo pyszne , kelnerki bardzo miłe i pomocne. Nasi Goście i rodzina bardzo zadowoleni, my oczywiście również. Cena jak na centrum wawy przystępna za osobę płaciliśmy 160 zł. Gorąco polecamy . Więcej pytań proszę na emaila

Gość tiaaaaaaaaaaa
z tym pod warszawą to trzeba uważać, bo pod warszawą to ostatnio zalało stacje metra powisle i musieli zamknac tunel nie wiadomo na jak długo. zaraz sie okaze ze tez jakis dom weselny zamkna, bo cos zalalo pod nim.

A ja polecam salę bankietową 'Pod Aniołami' w Wesołej. Mili właściciele, profesjonalna obsługa, piękna sala z cudownym ogrodem, przyzwoita cena. Przekonajcie się sami, dysponuję zdjęciami sali i kontaktem do właścicieli. kasienka9574@wp.pl

Gość AnetaWaldman
Zdecydowanie polecam hotel Villa Otwock...w Otwocku :-) Niezwykłe wrażenie robi aranżacja sali weselnej, świetna obsługa, bardzo energiczna, dyskretna... Jestem z mężem zachwycona, myślę, że nasi goście również. Jeszcze dodam, że niesamowite wrażenie robi oświetlenie- romantyczne i takie....w bardzo dobrym stylu.

Gość AnetaWaldman
Witam, polecam Państwu hotel Villa Otwock, który przyciąga malowniczością położenia i jest wyjątkowym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Villa powstała wewnątrz Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w bliskim sąsiedztwie rzeki Świder, co jest jej magnetycznym atutem. Organizujemy przyjęcia weselne nawet dla 200 osób. Zapraszamy gości do okrągłych 10-osobowych stołów. Do dyspozycji jest Główna Sala, Sala Kominkowa, Bar oraz dwa zadaszone tarasy widokowe w malowniczym ogrodzie. Część taneczną przygotowujemy na Głównej Sali lub w Sali „Gwiezdna Noc, której atrakcją jest przeszklony dach. Wedle życzenia dysponujemy możliwością utworzenia miejsc do tańca również na tarasach Villi, tak aby Państwo mogli przez całą noc zachwycać się widokiem bajecznie oświetlonego ogrodu i zapachem świeżego leśnego powietrza. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Warto przeżyć najważniejszy dzień w swoim życiu w miejscu, które zachwyca swoją atrakcyjnością. Kontakt: 22 788 05 88 Kod:05-400 Miasto: Otwock Ulica: Wspaniała 47 Województwo: mazowieckie http://www.villaparkwesola.pl Zapraszamy również na naszego fan page na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Villa-Otwock/263031193733498

Gość a ja inaczej1
a w osrodku kuklowka ktos robil? bedzie robil badz chociaz bierze pod uwage? Ciekawe jaka cena na 2013rok jest... bardzo podoba mi sie ta sala. Ewentualnie sala w gorkach, ma swoj klimat, tylko raczej drogo... jak dla mnie, na 2013rok 210od osoby..

Gość a ja inaczej1
Weselniczka a mozesz podac cene jaka jest w lordzie w 2013r??

Gość DJ MASTI
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe itp.cała Polska Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska, nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to cała Polska Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt: 783-830-424 Dj. Masti http://masti.beepworld.pl

Gość Karonadddddd
Witam, ja ze swojej strony chciałam polecić Willę Zagórze koło Warszawy. Zorganizowaliśmy tam nasze wesele i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Sala weselna jest naprawdę wyjątkowa - ma klimat!!! Cała obsługa dołożyli również wszelkich starań, aby wszyscy nasi Goście byli zachwyceni. Polecam bardzo !!!

Gość Sis2808
Hej! Czy ktoś może słyszał coś na temat sali weselnej Astoria w Kaniach? To jest nowa sala, ale jest śliczna! Niestety opinii brak, a jesteśmy nią mocno zainteresowani z Narzeczonym;) byłabym wdzięczna za jakieś info na ten temat!;)

akant II trakt lubelski polecam. mieliśmy tam imprezę i wyszła super. polecam. nie myslałam, że wszystko wyjdzie tak ładnie i z klasą. i polecam stół na środku. było pięknie.

Gość Anitaaa123
aaa sprawdzałaś może ofertę Hotelu Lord? ja miałam tam wesele już pare lat temu, ale miłe wspomnienie pozostało na długo :) było warto, bo wszystko się udało!!!!

Ja organizowałam swoje wesele w Hotelu Mazurkas. Jako klient jestem zadowolona. Organizacja na wysokim poziomie, wnętrza eleganckie, ekskluzywne, ceny niewygórowane moim zdaniem , a najważniejsze goście zachwyceni obsługą i jedzeniem. Jeżeli zależy Ci na imprezie, którą Twoi goście będą wspominać długo, powinnaś ich rozważyć.

Gość takajednazpraGi
Witam. Małe sprostowanie na świeżo - gdzieś jedna z Pań pisała o weselu w Dedek Park w Parku Skaryszewskim - nie wiem co jest grane, ale cena jest absurdalnie niemożliwa... mam maila od menadżerki tej sali i nam koszt za osobę na wesele na 2014 rok policzyła już 220zł. Koszty wzrastają, ale nie aż tak... tym bardziej, że wesele tej Pani było w samym sercu sezonu weselnego w lipcu zeszłego roku. Więc albo reklama albo się Pani coś pokićkało!! My mamy mniej obleganą salę w Sulejówku - wszystkie te pałace, ville to kpina... wywalone jak dla rodziny królewskiej. Nie ten klimat... Pozdrawiam wszystkich narzeczonych;)

Gość ajfqaefj
ja polecam restauracje hawelka. wszystko było zapięte na ostatni guzik, dodatkowo można było się dogadać w każdej sprawie. organizacyjnie wyszło to naprawdę bardzo fajnie. kuchnia polska, dobra, goście byli zadowoleni

Gość atrix9
Polecam PROMENADĘ w miejscowości Białobrzegi. Kawałek drogi ale zupełnie inny klimat niż ruchliwe Piaseczna czy tego typu imprezy. No i ludzie inni - łatwiej się dogadać, dodatkowe bonusy wynegocjować. Moi klienci którym organizowałam byli początkiem sceptyczni ale w rezultacie zadowoleni w 100%. Zobacz zdjęcia: http://www.salenawesela.pl/miejsca/wojewodztwo_mazowieckie

Gość yurka
Ja natomiast polecam wszystkim piękny ,duży lokal położony w miejscowości Sękocin Las przy al.Krakowskiej 135,koło Magdalenki. Zajazd Bąk posiada same zalety:wyśmienite jedzenie,miłą obsługę,sala klimatyzowana,duży parkiet,parking dla samochodów,goście przyjezdni mogą skorzystać z pokoi hotelowych,duży taras i trzech stron las.Dla pary młodej pokój za free na całe przyjęcie.Więcej informacji znajdziecie na ich stonie www://zajazdbak@oit.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować