Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Gość BAŚKA 89
W zeszłym roku byłam na weselu u koleżanki w Ząbkach na ogródkach działkowych na Batorego.Było fajnie i razem z narzeczonym szukamy sali na 2014 rok.Pojechaliśmy do Ząbek teraz to się nazywa Dom W Ogrodach,zmienił się od nowego roku właściciel robi generalny remont,już widać że będzie super.Pan Krzysztof jest przesympatyczny,zaprasza od maja zeby zobaczyć pełny efekt po remoncie.Jeżeli będzie tak jak mówi to bomba.Aha i jeszce jedno cena od osoby od 130 złociszy.

Gość Doświadczony przez życie
Jak ktoś ma kasę, to można ustawić wielki namiot na dziedzińcu zamku w Czersku. To byłby zupełny odlot.

Ja polecam z calego serca dworek jak się jedzie z warszawy w kierunku płonska - Jaworowy Dwór, gdzie organizacja wesel jest na najwyzszym poziomie oraz sceneria jest bajeczna. Są tez pokoje noclegowe dla gości. www.jaworowydwor.pl/przyjecia_weselne.html

A ja mogę polecić salę Biała Orchidea na Białołęce - byliśmy tam ze znajomymi na sylwestrze i bardzo nam się podobało. W zeszłym tygodniu zdecydowaliśmy się zrobić tam nasze wesele :) Smaczne jedzonko, wystrój i obsługa super no i cena też niczego sobie. Umowa podpisana, więc klamka zapadła :)

Gość marikaaa12345
a Jachranka nad Zegrzem? nie jest tak daleko, na odatek bardzo urokliwie :) na do hotelu Windsor jeździłam na weekendy, ale wiem, że można tam też zorganizować weselę

Gość kikomann
Ja mam dwa miejsca o których mam dobrą opinię. Pierwsze dość drogie lae jak ktoś ma parę zeta to polecam http://www.magnacka.pl/ nad Zalewem Zegrzyńskim. Sala może nie idealna ale daje radę, jedzenie tęż daje radę a okolica, molo i reszta urywa ..szczęki :) Jeżeli ktoś ma parę zata do wydania to tam zdecydowanie. Drugie miejsce to Polna Róża www.polnaroza.pl albo www.catering-polnaroza.pl Bardzo fajne miejsce zarówno jak się ma 200 złotych na osobę jak i 140 bo są opcje do wyboru. Znajomy miał tą droższą z tortem płacili około 170 i było naprawdę dużo jedzenia. Z sześć gorących i wszystko bardzo dobre. Jak się nie chce płacić za nic 220 od osoby to na pewno warto tam. Kolejna opcja to sala koło biedronki w ursusie. Byłem tam z dwa lata temu i również byłem zaskoczony. Płacili mało jak na okolicę chyba 150 zł a również nie brakowało niczego. Troszkę słaby ogródek ale ogółem fajnie również .

Gość kikomann
A Jachranka nie wiem ale znajomi narzekali za Windsor. Dali im jakąś małą salkę i był ścisk jak cholera.

Gość gość
Cześć, dziewczyny prośba o podpowiedź, szukałam czegoś pod Warszawą, ale ostatecznie jednak będziemy robić bezpośrednio w mieście i tutaj zmiana planów musiała dość spora nastąpić. Czy ktoś podpowie jakieś sprawdzone miejsce w centrum lub okolicach centrum Wawy? Kojarzy ktoś może restaurację Hawełka i jej salę weselną bo mamy ja na liście i szukam info.

Gość gość
dziękuję bardzo za podpowiedź, poszukam jeszcze na forum ale w takim razie jeśli pisały że hawełka jest ok to muszę chyba do restauracji podjechać po prostu i zobaczyć jak to wygląda od wewnątrz tam

Gość gość
>>> dziękuję bardzo za podpowiedź, poszukam jeszcze na forum ale w takim razie jeśli pisały że hawełka jest ok to muszę chyba do restauracji podjechać po prostu i zobaczyć jak to wygląda od wewnątrz tam Cześć, i jak, pojechałaś może do nich? Dowiedziałaś się coś więcej nt temat cen obecnie i terminów?

Gość gość
Tak, już wszystko wiem co i jak, z terminami jest OK dla nas akurat, jeśli chodzi o ceny to w Hawełce są standardowo 3 opcje cenowe = 130, 149 i 175 złotych od osoby, nas by ten środkowy interesował.

Gość Siumba
W Hawełce mają miejsce na max 180 osób, sala jest klimatyzowana i powiem szczerze jest to bardzo urocze miejsce z długą tradycją no i odpowiednio drogie:( Pod Warszawą i w samym mieście jest wiele innych fajnych ale i tańszych miejsc. Wszystkie na jeden rzut oka można obczaić na http://www.lokale-wesele.pl/ i znaleźć coś pod siebie:)

Gość gość
Mnie by interesowała ta opcja za 149 zł za osobę, bo co jak co ale jak na centrum Warszawy to tu Hawełka ma to całkiej tanio. Myślisz, że terminy na lato 2014 jeszcze będą?

Gość gość
Ja polecam Karczmę Czlekówkę. Jest w Kolbieli pod Warszawą. Ostatnio byłam tam na weselu i bardzo dobrze się bawiliśmy. Za 2 lata planujemy slub i pwoli rozgladamy się tez za salą i na pewno będziemy brać pod uwagę ten lokal :)

Gość Kelly jm
Warto bliżej się przyjrzeć hotelowi Windsor :) Znajduje się nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego (śliczna okolica!), nie ma problemu z dogadaniem się jeśli chodzi o wystrój sali, czy inne kwestie organizacyjne, Mają też ciekawe menu. Miałam okazję przekonać się o tym w zeszłym roku ;)

Gość sfefaninka
tez mialam slub w restaruacji angelika kilka postow wyzej- polecam bardzo fajne miejsce. jako dj gral u nas maciej wilkanowski z flesh agency, jego rowniez polecam, naprawde nam rozkrecil zabawe, nie chcielismy kapeli i to byl strzal w 10 :D

Gość Monika B
Planuję własne wesele na lipiec 2014 (nie potrzebuję "R" w nazwie miesiąca ;-) ) i zupełnie zakochałam się w sesji, którą niedawno zobaczyłam w trakcie szukania miejsca dla naszej uroczystości http://www.bridelle.pl/?p=49691 Stara Oranżeria - Byłam tam w zeszły weekend i jest jeszcze piękniej niż na zdjęciach termin już zaklepany (na szczęście był jeszcze dostępny!). Naprawdę polecam staraoranzeria.pl ! Co ważne ten tajemniczy ogród znajduje się tylko 25 minut drogi od centrum Warszawy (w weekend oczywiście)

Gość gość
Cześć! Słyszeliście może jakieś opinie na temat sali weselnej Zielony Dworek w Skierdach, niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego?

Gość Zyzio55
Ja ostatnio byłem na weselu w tym hotelu www.bwportos.pl świetnie się bawiliśmy, obsługa na najwyższym poziomie, kelner co chwilę przechodził i pytał czy czegoś nam nie brakuje, dodatkowo śliczna duża sala. Na prawdę bardzo mi się podobało.

Ja moge polecić trzy miejsca pod Warszawa (w strone Radomia). Wszystkie hotele sa z ogrodem i pięknymi salami. - venecia palace w michalowicach - hotel hrabski w falentach - hotel ksiaze poniatowski w łazach k. Magdalenki. Sama sie zastanawiam w którym zrobic. Z tego, co wiem, to wszystkie maja wolne terminy w przyszłym roku. Na razie na pierwszym miejscu jest poniatowski (ma najlepsza opinie), ale jestem w trakcie przeszukiwania Internetu :)

Gość Aneta Lisowska
Moje wesele odbyło się w Hotelu Willa Zagórze. Kominkowa sala balowa, obsługa, noszenie dań, zabawa z gośćmi to wspomnienia, do których z przyjemnością i wzruszeniem sięgam pamięcią :) Mają atrakcyjne ceny na takie okazje, okolica jest piękna. Cały stres towarzyszący tej ceremonii ustąpił, kiedy zobaczyłam tą sale weselną... Pozdrawiam!

Gość Daria56
A sprawdzałaś Hotel Książę Poniatowski ? ja byłam tam na weselu koleżanki. Kurcze jak tam jest pięknie. Nie spodziewałam się że spotkam takie miejsce pod Warszawą. A co do samego wesela to zaliczam je do bardzo udanego. Obsługa miła, jedzenia nie brakowało. Mo i pokoje hotelowe zadbane, łazienka czyta i bardzo wygodne łóżka. Bardzo urzekła mnie mnie tez miła obsługa hotelowa , która w każdej chwili była do naszej dyspozycji.

Gość baya
Hej :) Czy ktoś może mi polecić jakiś dworek, pałacyk, klimatyczny dom weselny gdzieś pod Warszawą? Za max.200 zł od osoby, wesele na ok.100 os. Przejrzałam już chyba wszystkie co tu były proponowane i wiele innych i mam mętlik. W wielu jest dużo dobrych opini, a później pojawia się jedna-dwie takie negatywne, że od razu wykreślam je z mojej listy. Albo czy ktoś może wypowiedzieć się na temat: -Dworku na Wodokach (Otwock) -Sala Quatro (Ząbki) -Sala weselna Wiktoria (Baniocha k.Konstancina) -Dom w Ogrodach ( Ząbki) -Dom weselny Fialo (Otwock) - Leśny Gościniec (Biały Ług k.Piaseczna) - restauracja Orchis będę bardzo wdzieczna za jakiekolwiek informacje pozdrawiam serdecznie

Gość gość
Witam, Ja z czystym sumieniem mogę polecić na wesele Hotel Złote Runo w górze kalwarii. Z tego co słyszałam to z ceną się wyrobisz a wystrój zapiera po prostu dech w piersiach. Lokal jest zrobiony w stylu włoskiej willi, podobno świeżo po remoncie dla mnie bomba. No i najważniejsze super kuchnia, czuć że nie oszczędzają na produktach.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować