Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arte

Schudnąć cztery kilo w tydzień - możliwe?

Polecane posty

Gość Czuczu
Wiecie co przeczytałam wszystkie wypowiedzi i chodzi mi o serki że zero mięsa katowałam sie jogurtem naturalnym prawie miesiąc i zero spadku wagi więc nabial wogóle na mnie nie wpływał bo wszystko zależy od grupy krwi i bardziej spadłą mi waga gdy przezuciałam sie na gotowane mięso czy piersi kurczaka także trzeba przetestować napierw czy serki daną osobę potrafią odchudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaa .
witajcie . mam problem bo waze 55kg przy wzroscie 166cm ,ale to brzydko wyglada mam dosc grube uda . co mam zrobic aby schudnac do 12 pazdziernika w udach imoze troszke brzuszka ? ide na miss i chce wygladac dobrze . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszelina
jedz tylko 2 kefiry i ziemniaki przez tydzień schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie z wami tym podzielic
Czesc wam musze sie podzielic z wami swoimi wielkimi błedami jakie popełniłam w odchudzaniu.Natomiast szybkie zzucanie wagi to wielki bład ,przez zmagane dni kiedy sie odchudzałam prawie nic nie jadłam badz zyłam tylko wyłocznie na wazywkach i owocach owszem szybko schudłam ale teraz tak przytyłam ze gozej jestem gruba nisz byłam wazyłam normalnie 66 kl przy 156 wzr (mam 17 lat) to nadwaga.Schudłam w dwa tygodnie 9,5kilo a teraz waze 70kl przez głodówki, nie rubcie tego błedu co ja błagam bo wpadniecie w depresje jak ja ciepło pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnąć
Jestem chora na półpaśca i musze leżeć w domu 10 dni, w sumie leże już 3. Chce się wziąć za siebie teraz, ponieważ kiedy chodzę do szkoły nie mam czasu na ćwiczenia. Ważę 62 kilko, mam 173 cm wzrostu i mam 17 lat. Chciałabym schudnąć łącząc dietę z ćwiczeniami, co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alices
Ja "odchudzam" się już 2 miesiące. Całkowicie odstawiłam różne napoje i piję tylko wodę niegazowaną. Nie jem fast foodów i nic nie smażę na oleju, tylko na patelni grillowej jak już. Często tańczę i jak tylko jest ładna pogoda to biegam, ALE MOJA WAGA NADAL STOI W MIEJSCU. Wie ktoś dlaczego? PS. Kolację jem zawsze o 18-18:30. I prawie całkiem ograniczam słodycze. Najczęściej jem owoce- pomarańcze. Nie mam pojęcia co robię źle. -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smaczyna
No hej dziewczyny, oczywiście, że sie da..... beż żadnych ćwiczeń jedzac tylko zdrowe jedzenie przez tydzień schudłam 4,3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
KochAneta ja wam opowiem o mnie po ciąży zostało mi jakieś 15 kg dietę ułożył am sobie sama tak bym mogła jeść co chce i co lubię ale przyznam że na jakiś czas zrezygnowałam z chleba i ziemniaków a więc tak jadłam 4 posiłki dziennie do godziny 18 po tej godzinie tylko woda a więc o 8 rano chleb wasa 3 kromeczki odrobinę masła sałata wędlina i pomidor o 12 jadłam serek wiejski z pomidorem o 15 pierś z kurczaka na grillu elektrycznym przyprawiona na ostro do tego sos francuski z oliwa z oliwek plus sałata pomidor o 18 wystarczyło mi szklanka wody 1 kromka chleba wasa i 1 grejpfrut uwierzcie mi głodna nie byłam wręcz przeciwnie po tygodniu weszłam na wagę 7 kg mniej wystarczy jeść co 3 godziny rozchustac metabolizm do tej pory nie muszę patrzeć na zegarek bo już odczuwam glod waga z jakiej schodzili 67 kg obecną 50 kg łącznie w miesiąc 15 kg po 2 latach waga utrzymuje się cały czas 50 kg czasami wskoczy 52 ale samo spada co do ćwiczeń jak mi się chciało albo 2 razy w ciągu tygodnia raczej jakieś brzuszki wykopy albo tylko dieta w zależności ile miałam czasu pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika781
Mało prawdopodobne ale zacznij jeść chrupkie musli Fitella od Gellwe. Ja jem i chudnę a na dodatek czuję się bardzo dobrze i nie podjadam w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ja na tej diecie schudłam 4 kg już w pierwszym tygodniu ,także polecam .Dieta jest skuteczna :)http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta167
Moim zdaniem oczywiście, że jest to możliwe. Jeżeli osoba będzie trzymała się diety a nie wcinała słodycze oraz codziennie ćwiczyła szybko straci zbędne kilogramy :) Tutaj macie pare cennych informacji : https://www.10mniej.pl/jak-schudnac-w-tydzien /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tydzień? Ciężko będzie o ile to możliwe w ogóle. Ja ćwiczę 2 lata i efekty takie, z których byłem dumny zauważyłem już po 2 miesiącach. Dieta, trening i spalacz Burn4all z Allnutrition :) przed siłownią bcaa, żeby zapobiec wyniszczeniu mięśni ;) skład ma dobry i na pewno nikomu nie zaszkodzi, cenę też no i kupuję od nich od dłuższego czasu i mnie póki co nie zawiedli :D tutaj podeślę linka: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Burn4All-opis34715.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe 🙂 Jeśli ktoś szybko chce schudnąć i co nawjażniejsze bez efektu jojo to moge polecić tabletki z tej strony:

 

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×