Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arte

Schudnąć cztery kilo w tydzień - możliwe?

Polecane posty

Ja chce schudnac jak najszybciej przy wzroscie 161 waze 65 kg! katastrofa! przytylam na sterydach w szpitalu ktore dostwalam po operacji teraz chce to zrzucic! wczoraj zaczelam...godzine w porywach do 2,5 dziennie jezdze rowerm , biegam ok 30 min po lesie , robie 300 brzuszkow dziennie , an sniadanie jem chleb ryzowy i normalny obiad nie przejadajac sie.. duzo chodze gdyz ciagle gdzies sie szlajam ze znajomymi po lasach :P doradzcie cos ! Pilne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAM 162 WZROSTU I WAŻĘ 55 KG WAKACJE LADA MOMENT A MOJA FIGURA NIE JEST W NAJLEPSZYM STANIE ( może nie jestem taka gruba ale przerażają mnie moje uda i brzuszek) Jak mam schudnąć 4 kg w tydzień beż żadnych skomplikowanych trudnych diet ?? Pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAM 162 WZROSTU I WAŻĘ 55 KG WAKACJE LADA MOMENT A MOJA FIGURA NIE JEST W NAJLEPSZYM STANIE ( może nie jestem taka gruba ale przerażają mnie moje uda i brzuszek) Jak mam schudnąć 4 kg w tydzień beż żadnych skomplikowanych trudnych diet ?? Pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbajera
Ja schudłam 10 kilo bez efektu jojo, ale oczywiście ciągle jestem gruba, ponieważ kiedyś byłam baaardzo otyła , a na dzień dzisiejszy mam nadwagę...A zrobiłam to tak: Po 1 jadłam tylko i wyłącznie śniadanie, ale na śniadanie opychałam się tak, że aż brzuch mnie bolał, a po 2 nic później nie jadłam przez cały dzień :) i nie ruszałam się w ogóle. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale ja mam tak, że jak jestem głodna to czuje się lekko i wspaniale, a jak jestem najedzona to czuje się okropnie...wagi i wzrostu nie podam, bo by wam szczęka opadała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeruSzni
Hey!! Wazę prawie 60 kg,mam 170 wzrostu.Jakie cwiczenia na łydki ?? ;p bo mam troche masywne heh ;P ile mozna schudnąc przez tydzien,jak bede na głodówce?? prosze o odp :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GossipGirl
dziewczyny pomozcie:) jakas rada na brzuch please:) nie ma dramatu przy wzroscie prawie 170cm waze 57 kg tu i owdzie kosci wystaja,ale brzuch uparty nie chce sie zlikwidowac....moze jakies rady co do zmiany stylu zywienia albo jakies cwiczenia....pomozcie moj mezczyzna wraca za niecale 5 miesiecy z misji z afganu chcialabym mu zrobic mila niespodzianke po powrocie;) wszelkie przydatne rady wysylajcie na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelodyK
waze 75kg przy wzroscie 174. O wiele za duzo, chcialabym schudnac chociaz 5 kg. Moze ktos chcialby chudnac ze mna xD W grupie razniej, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiS.
Witam. Ja bardzo chciałam schudnąć 5kg w tydzien. I udało sie. Ale byłam na głodówce. ;/ tzn na jabłkach i wodzie. Wazyłam 55kg przez 3 dni. zaczełam jesc pozniej normalnie iii znowu powrociłam do swojej poprzedniej wagi. Polecam głodowke, ale tylko i wyłącznie natychmiastowe chudniecie. ;D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix22
melodyk,ja bym się chętnie z Toba zabrała za odchudzanie bo tez uważam że w grupie razniej:) tylko sama nie wiem od czego zacząć...;/ co proponujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżej Kej.
Jasne ze mozliwe! ja w ciagu 5dni schudłam 3 kilo - o to mi chodziło, troszke mi oponka urosła a jechałam na tyzien z przyjaciołmi nad wode i musiałam jak najszybciej zlikwidować ten moj odstajacy brzusio :D a wiec tak wygladało moje pożywienie przez 5dni: sniadanie: jogurt kawa / mocna herbata bez cytryny. (nie zmieniac kolejnosci. Kawa lub mocna herbata mocno niszczy zołądek jesli sie pije na pusty ) obiad: 2/3 jabłka + 2 szklanki wody / soku marchewkowego kolacja: zupa, owoce i warzywa lub 2 kanapki chleba razowego. - jak kto woli! w ten sposob schudłam w 5dni 3kg. Prosze nie zapominać o ruchu. Pic przez caly dzien duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandaczek95
Cześć ludzie. Potrzebuję waszej rady od 8 lat trenuje łyżwiarstwo figurowe. Pół roku temu z jednego klubu przeniosłam się do drugiego w którym moimi trenerami są Mariusz i Dorota Siudkowie jak ktoś interesuje się łyżwiarstwem to wie kto to. Ale nie w tym rzczy.... Trenerzy wymagają ode mnie tego abym schudła i za tydzień mam wizytę u lekarza sportowego muszę schudnąć co najmniej 4 kg do wizyty. Jeżeli nie schudną to Mariusz mi zaznaczył, że nie będę mogła dalej jeździć. Kiedy ja tak bardzo to kocham. 8 lat trenowania na marne ? Proszę pomóżcie mi zrobie wszystko byle dalej trenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz009
Jasne że możliwe... ale nie popieram takich celów pozniewaz zle się to odbija na psychice i zdrowiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewensa
warze 59kg i mierzę 170cm . Urodziłam dziecko rok i 7 mies temu , brzuszek mi został tak jak uda i tyłek .Zamierzam schudnąć i od 2 dni zaczęłam ćwiczyć PO 30 MIN I do tego 50 brzuszków, biorę tabletki LINEA nie wiem czy coś pomogą ale łykam 3 DZIENNIE mam mniejszy apetyt i piję więcej wody jem 2 razy dziennie płatki Nestle fitness z chudym mlekiem i obiad nie stawiajcie sobie tak dużych celów jak 4 -5 kg wystarczy 1,5 kg na tydzień oczywiście jeśli wam się nie spieszy odezwę się za tydz i napisze szczerze ile warze i czy się stosowałam do moich ograniczeń Najtrudniej z samodyscypliną podczas diety ale chyba warto ....lepiej się czuje już po 2 dniach ćwiczeń i diety POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierek23
ten problem chyba wiekszosc spolecznosci dotyczy.. eh.. juz od wczoraj sie ograniczam, mniej jem i przede wszystkim staram się nie jesc słodyczy, co mi bardzo trzudno przychodzi.. ;) myslalam raczej o czyms co bedzie wspomagalo dietę, tylko bez zadnych skutkow ubocznych.. ;)cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisa
francuska dieta proteinowa,schudłam na niej w pierwszy tydzień 3,5 kg,więc szansa jest.Utrata wody wiem,ale prawie 4 kg mniej.Dużo białka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andusia
w ciagu 3 mies schudlam 15kg a mianowicie jadlam tylko ciemny chlebek,gotowane mieso raz po raz makaron i pare ziemniakow albo ryzu,warzywa i owoce do tego 2-3 razy w tygodniu biegalam po 30min.zeszlo szybko oczywiscie zero alkoholu,tluszczu i slodyczy bylo ciezko ale sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel :D
A ja schudłam 3 kg w kilka dni bo.. nie chciało mi sie jeść ;] i to na tyle... beż żadnych diet, bez ruszania sie ;D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSZYNA
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSZYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSZYNA
hej!! Mam 18 lat w tamtym roku schudłam 15 kg w 40 dni nie jadłam scłodyczy i miesa przez pierwsze 3 tyg(brałam regulaXsy) ,a pozniej piłam mocna kawe bez cukru i smietanki i jadłam tylko srodki przeczyszczajce .hhhhhhm było fajnnie ,,do czasu gdy nie trafiłąm do szpitala na oczyszczenie i anorekkcje w psychiatryku spedziłam 2 miesiace:(:( do tej pory biore leki, przez odchudzanie mam chorobe afektywna dwubiegunowa przytyłam 23 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grethien
da rade shcudnac. ja chudne 1kg w 1 dzien. na poczatku oczywiscie trace tylko wode a nie tluszczyk dlatego taka nagla utrata wagi, ale po 10dniach jedzenia serkow wiejskich light, chudej szynki i jajek zaczyna sie tracic tluszcz. wtedy zaczynaja byc dozwolone jakies owoce, ale nie w duzych ilosciach, mozna nawet raz dziennie jakas bulke zjesc. przysiegam ze ta dieta dziala. najtrudniejszy jest poczatek, juz tym bialym serem to zygac sie chce. jezeli ktos ma jakies pytania prosze pisac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00kadjdff
Aby schudnac trzeba nic niejesc :D ja bym wytrzymała :D mozna tez szczypac sie po brzuchu :D A jak chcesz miec mniejszy brzuch wciągaj go jak idziesz przyzwyczajicie sie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00kadjdff
Ja sie zakochałam ale waze 60 kg! mam 160 cm wzrostu :D chodzew szpilkach ok 10 cm :D :) ale nic bede chudnac wkoncu cos musi byc :D :):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś ważyłam 65kg przy wzroście 160cm później 55kg prawie zmnieściłam się w rozmiar spodni 26 a od października przytyłam i znowu waże 65 tylko tyle dobrze że potrafię zmieścić się w 28-29 a nie jak kiedyś 32-33. Od dzisiaj zaczęłam dietę tylko woda bieganie i jeden posiłek wciągu dnia i może jakieś jogurty np. aktivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrysi
To proste, chodziaż dziwne. Jeść co dwie, trzy godziny. Ale malutkie posiłki. Staraj się nie jeść smarzonego i nie pić soczków (wbrew pozorom te w sklepach są bardzo nie zdrowe). Mi tak radziła dietetyczka, ale to działa na wszystkich. Ja tak w tydzień schudłam 6 kg. Niemożliwe? A jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskar949@gmail.com
siemaneczko. widze za kazda z dziewczyn chce schudnac 5 kg w tydzien 1. to jest wycienczenie organizmu 2. trzeba duzo pracy wlozyc mam 15 lat moja waga to normalnie 68 ale walcze w wadze 62.8 cwicze sztuki walki MMA do mojej nastepnej walki jest caluskie 8 dni i musze schudnac z 67.9 do 62.8 czyli 5kg. sluchajac opini mojego trenera oraz z mojego doswiadczenia by schudnac nie wystarczy dieta trzeba. Trzeba ciezko cwiczyc by byl efekt dieta to droga do szpitala ale jak juz mowie napisze co mozna zrobic. 1. jesc 5 razy dzennie sniadanie: cos lekkiego np: musli to wszystko oraz czarna kawa bez cukru 2 przekaska: owoc lub naturalny jogurt zaden z czekalada czy cos 3 lunch: kurczak gotowany, indyk ryba do tego brazawy ryz lub cuz cuz 4 przekaska: owoc lub naturalny jogurt zaden z czekalada czy cos 5 kolacja: kolacja to musi byc najdelikatniejsze danie dnia mala porcja musli z mlekiem. posilki powinny byc w maluch porcjach to pomaga oraz nie mozna jesc za duzo nabialu lub rzeczy tupy: ziemniaki, makaron oraz chleb to wszystkie prowadzi do otylosc. jak juz chcecie jedzcie w malych ilosciach. ostatni posilek musi byc sporzyty przed godzina 18:00 poniewaz nie bendzie efektow do tego zabrania sie jesc: slodycze lub rzeczy typu Mc Donald, zero napojow gazowanych np: cola najlepiej sama voda nie gazowana. do tego trzeba codziennie biegac minimum 2razy po 30 min, duzo jezdzic na rowerze minimum 1h oraz cwiczyc brzuszki skretne i normalne okolo 400 razy i 100 pompek. to jest moj program na caly dzien od 2 miesiecy POZDRAWIAM Oskar jak chcecie porady czy pytania jakies macie kontakt na email>>> oskar949@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaira1313
Hej! Jam mam 13 lat, 161cm wzrostu i 35,5kg. Wydaje mi się jednak, że jestem gruba!!! Chce schudnąć szybko schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi185
Też chcę tyle schudnąć;) Mam 12 lat 162 cm wzrostu i 60 kg. Za tydzień jadę na kolonię i chcę być chuda ale i nie chora ;) Spróbuję tą dietę 1000 kcal. Na początek. Pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj może i jest to możliwe, żeby schudnąć cztery kilo w tydzień, ale nie wiem, czy jest to bezpieczne dla naszego organizmu. Bo przez nieumyślną walkę ze zbędnymi kilogramami możemy sobie wyrządzić krzywdę. I trzeba nieco uważać. Widziałam, że dość młode osoby chcą się odchudzać. Znam kilaka dziewczyn, które odchudzały się w wieku 15, czy 16 lat na własną rękę i efekt nie był dla nich zbyt korzystny. Do tej pory płacą za swoją bezmyślność. Jeśli chcecie się odchudzać w tk młodym wieku pamiętajcie, żeby zrobić to umiejętnie. Na temat odchudzania w młodym wieku możecie poczytać tutaj http://vimed.pl/kliniki/klinika-skutecznego-odchudzania-i-modelowania-sylwetki/odchudzanie-dla-dzieci-i-mlodziezy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animenimena
mam 14 lat i waze 47 kilo,na mnie widzaż całe kilogramy,także prosz cie gosiu o pomoc w ulożeniu diety tak,żeby się moji rodzice nie zoriętowali bo mnie tu każdy pilnuje rodzice babcia i bracia...więc bardzo prosze ciś o popoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×