Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupika

*-* Prezent ślubny

Polecane posty

Gość lupika

Co można kupić Młodej Parze jako prezent ślubny (100-150zł) ? Może macie jakieś orginalne (bądź mniej orginalne) pomysły? Bardzo prosze o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupika
zaznaczam że jest to ślub mojej przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POŚCIEL- ROBOT KUCHENNY- SZTUĆCE- ODKURZACZ ZASTAWE STOŁOWA -GARNK- TO NAPEWNO NIE SĄ ORGINALNE POMYSŁY ALE ZA TO JAKIE PRAKTYCZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie piękne filiżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupika
moze jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 90
żelazko, komplet dobrych noży w drewnianym stojaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
a te noże chyba po to, żeby się przy najbliższej kłótni pozabijali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robilismy liste prezentów, o jaką prosili przyjaciele i w tych granicach cenowych zmieści się conieco:). Np. głęboka patelnia Tefal ingenio, wyciskarki do soków, mikser, ręczniki, pościel... Rożne rzeczy, sztućce w tej kwocie raczej się nie zmieszczą. My znależlismy , tak dla ciekawostki powiem, zestaw fajnych filizanek na 6 osob Luminarc za 56!!!!!! zlotych:), my takowy wpisalismy, bo podoba się nam, a jest bardzo fajny na codzień:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest to ślub twojej przyjaciółki, to może zapytaj ją co by chcieli dostać.A może chcą sobie uzbierać trochę kasy i kupić coś droższego, na co normalnie ciężko byłoby uzbierać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sua_spote
pomysł 2 filiżanek jest super, coś takiego tylko dla nich, ale to zależy kto co lubi i w jakiej są sytuacji... pozdrawiam ranne ptaszyny!!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z praktycznych rzeczy
Komplet ładnych ręczników. Dobrej jakości ręczniki wcale nie są takie tanie i zawsze na takie rzeczy jakoś brakuje pieniędzy. Nawet jeśli prezent się powtórzy to i tak będzie mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem o co chodzi
A później mlodzi maja 3żelazka, 5 zestawów filiżanek, 3 mikrofalówki i 100 ręczników i tyle samo pościeli:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem zwollneniczką
ofiarowania kasy - niech sami kupią, to, co będą chcieli i co będzie im sie podobać, albo zapytaj, z czego najbardziej by sie ucieszyli i najlepiej byloby uzgodnić z resztą gości jakie prezenty szykują, żeby po weselu młodzi nie musieli urządzać wyprzedaży rzeczy niepotzrebnych, bo kto potzrbuje 3 żelazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
A może komplecik- dwa szlafroki, plus dwa ręczniki? W tej kwocie się zmieścisz, a jak Ci coś zostanie, to możesz oddać do wyhaftowania ich imiona na każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupika
z puszka ananasów nie będe kombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izol
ja wzielem obraz i w nim wkomponowalem forse ,ze nie bylo odrazu je widac.po weselu dopiero dosyc pozno skapowali sie i dziekowali za niespodzianke,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czana
Uważam, że najpiekniejszym prezentem bedzie coś z porcelany.Świetny wybór jest w Warszawie na Rondzie Waszyngtona. Możecie sobie obejrzeć porcelanowe cuda na www.pompadour.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czana
No , tak! Moze byc i slimak.Obejrzałam serwis w multizakupach i jestem troche zawiedziona. Dlaczego nie ma nazwy producenta? sama nazwa Bella nic mi nie mówi, a trochę znam się na porcelanie.Jesli serwis jest wyprodukowany np. w Azji, a nie wiemy, to cena jest z kosmosu. Myslę, że jednak jakiś Rosenthal, nawet na mniej osób- to lepszy pomysł . Jak coś się stłucze, zawsze mozna dokupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benito30
Witam Z tego co mi się udało dowiedzieć to kiedyś pordukowała to fabryka porcelany z Włocławłaka. A teraz jedynym produdentem w Polsce jest Fabryka Waza , która wykonuje tą dekorację . A jeżeli chodzi o porcelanę z Chin to tez się na tym znam i widziałem ją osobiście . Jest zdecydowanie cięższa i mniej błyszcząca . Nie ma to jak Polska porcelana . A kiedyś pracowałem w fabryce porcelany i znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście unikam kupowania ozdobnych drobiazgów itp - skąd wiedzieć jaki ktoś ma pomysł na mieszkanie? Np. ja wyposażyłam łazienkę na zielono i zestaw pomarańczowych ręczników schowała bym do szafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny
Ja proponuję monetę kolekcjonerską jako prezent ślubny. Monety są zarazem piękne i wartościowe. Ceny dobrych srebrnych monet (1 uncja czystego srebra) w ładnym opakowaniu mieszczą się w przedziale od 150zł do 500zł, więc każdy może wybrać coś dla siebie. Polecam www.CiekaweMonety.pl Tutaj przykładowe zdjęcie: http://monety.ciekawemonety.pl/szafiry-a3.jpg Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohydny jest ten zestaw ze slimakiem, jezeli dostalabym cos takiego to zaraz sprzedalabym to na allegro STANOWCZO MOWIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYTSKIM KTORZY CHCA URZADZAC MOJE MIESZKANIE I WYDAJE IM SIE ZE ZNAJA LEPIEJ MOJ GUST NIZ JA SAMA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj kasę
nie ukrywam, że wolałabym dostać choćby 50 zł zamiast tego paskudnego serwisu "ślimak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleonka77
hmmm za 150zł to tak ciezko cos kupic fajnego...ja osobscie chciałabym jakieś garnki fajne najlepiej takie na kuchnie indukcyjna badz cos ze sprzetu AGD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×