Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupika

*-* Prezent ślubny

Polecane posty

Gość Atre
A moze złotą rybke :) jak z bajki,może spełni trzy zyczenia młodej pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michals212
Ja proponuję orginalny przezent ze strony www.lampy-orientalne.pl (bardzo orginalne i nietypowe prezenty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innovation
a co proponujecie zakupic parze, ktora mieszka ze soba juz od jakiegos czasu (wiec w zasadzie \"praktyczne\" prezenty juz ma)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilkaK
Śliczne rzeźby, mogą nawet wyrzeźbić dedykację. Wysyłają na terenie całej Polski Podam link: http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-Anio-ki-rze-bione-w-drewnie-idealne-na-prezent-W0QQAdIdZ138432150 Moja koleżanka tam zamówiła na prezent ślubny i jest bardzo zadowolona. A nawet jeśli chcesz dla kogoś kto już jest kilka lat po ślubie, to mają fajne aniołki, takie parki z serduszkiem i inne albo taka baba z wałkiem i chłop z piwem no świetne (widziałam zdjęcia) wyślą na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
posciel satynowa, komplet filizanek , komplet recznikow, a najlepiej daj jej kase niech sobie sama kupic co jej sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra126
Miałam w czerwcu ślub kuzynki i podarowałam żelazko super za 350 zł. Mąż moj wykrzywiał się,że taka proza i że pewnie będzie miała 5 żelazek, dołozył kasę. Okazało się,że mój prezent był wymażonym prezentem panny młodej, bo nie miała żelazka, a od dnia ślubu byli na "swoim". I było to jedyne żelazko, jakie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia25
Ja na swoim ślubie dostałam praktycznie samą kasę ale za to prosiłam gości by zamiast kwiatów przynieśli bajkę z dedykacją, którą będę czytać swojemu maleństwu w przyszłości i wtedy chętnie przypomnie sobie od kogo i że to właśnie w dzień mojego ślubu dostałam. I takim sposobem mam i pamiątkę na lata i kasę na remont domu. Pozdrawiam wszystkich zatroskanych kupnem prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa szlafroki i jeszcze ręczni
ki to raczej nie za 150 zł - porządny i ładny szlafrok kosztuje ok. 500 zł... Zestaw ze ślimakiem - ok, ale musiałabym mieć pewnosć, że będzie im pasował... Ja akurat jestem przeciwniczką kupowania rzeczy typu rzeźby, obrazy, lampy itp. elementy wystroju wnętrza... Chyba że wiedziałabym , że akurat ten konkretny przedmiot młodzi chcą dostać. Uważam, że jak ktoś nie ma pomysłu to pościel, ręczniki, obrusy lniane dobrej jakości itp. są bardzo dobrym pomysłem ALE dobrze jest znać np. wymiary pościeli młodych, czy mają dwie kołdry czy jedną, jaką kolorystykę łazienki... A najprościej jest zrobic listę prezentów. Nie rozumiem czemu to tak mało popularne wciąż jest w naszym kraju. Nie robią listy, a potem jęczą, że trzy żelazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dopiero perzent
ja najchetniej cieszyłabym się z jedwabnej pościeli i najchętniej takową bym sprezentowała...synonim luksusu, super sie spi, zdrowa, elegancka, nic nie mozna jej zarzucić, moja siostra ma z aukcji internetowej, przepiekne wzory, do tego pudełko drewniane, idealne na prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na fotosiążkę? :) Gdyby udało Ci się zdobyć zdjęcia "opisujące" znajomość pary młodej, ich związek... Myślę, że niesamowicie mocno by się ucieszyli :) Popatrz sobie na superfoto.pl, mają w ofercie bardzo profesjonalne i eleganckie fotoksiążki, naprawdę śliczne :) Mnie osobiście marzy się dostać coś takiego na własnym ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirek
z dobrych pomysłów na prezent to są na przykład wszelkiej maści bony wartościowe. Kupujesz bon, prezentujesz go młodej parze, a oni sami sobie wybierają, na co go zamienią. Cą chociażby bony Empiki, Media Markt, albo "Spa & Travel". Te ostatnie uprawniają do wypoczynku w jednym z hoteli spa w Polsce. W sumie fajny taki prezent, bo Młoda Para może sobie sama wybrać, gdzie i kiedy pojedzie. Po weselu każdemu odrobina relaksu w SPA się przyda :) jak ktoś chce więcej informacji to niech sobie wygoogla hasło travelpass. w każdym razie z prezentami trzeba uważać. Odradzam wszystkie pomysły typu: ozdobny wazon, statuetka z porcelany etc. z reguły ląduje to na strychu, albo w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, a co myślicie na przykład o wykupieniu romantycznego weekendu w jakimś fajnym mieście dla takiej młodej pary? Na przykład w Krakowie? Mówię o jakimś ładnym apartamencie, choćby z yourplace, ceny nie straszą, a poczucie komfortu znacznie większe niż w hotelu. Oczywiście taki prezent to dla kogoś bliskiego...przyjaciółki na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie ucieszyla
z romatycznego pobytu, pod warunkiem oczywiscie,ze mozna wybrac termin. My dostalismy przede wszystkim pieniadze, jasne, bardzo sie przydaly ,ale troche szkoda,ze nie mamy trwalych pamiatek.. Np. widzialam niedawno jak para dostala srebrne widelczyki deserowe - az im zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
moim zdaniem pościel jest idealnym prezentem ślubnym..nie ważne ile kompletów pościeli się dostanie, zawsze i tak się przyda, tego nigdy za wiele..najlepiej właśnie jakąś jedwabną, bo ta jest chyba najbardziej elegancka, np. http://www.sklep.gianniferrara.pl/Posciel_jedwabna__zakard_wzor_2__Dotyk_Luksusu__p467.html sama bym chętnie sprawiła taką do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komila
Moim zdaniem najlepiiej koleżance kupić coś co nie jest produktem pierwszej potrzeby za to solidnie i ładnie wykonany. Przeważnie kupuję piękny z grubego szkła wazon ozdobiony mosiądzem lub nieszlachetnymi kamieniami. Takie szkło pasuje do każdego mieszkanie nie ważne w jakiej kolorystyce i stylu użądzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berry_87
Oryginalne pomysły na prezenty ślubne znajdziesz na stronce http://prezenty-ślubne.pl/ Znajdują się tam artykuły na temat dylematów gości przed wyborem prezentu ślubnego dla Młodych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za 150 zł, to raczej się nic konkretnego nie kupi, ale za 200 zł już można coś wypatrzeć. Najlepiej poszukać w sklepach internetowych. Na magicznej planecie znalazłam bardzo fajny robot kuchenny, coś ponad 2 stówki kosztował. Myślę, że coś takiego już można spokojnie kupić - konkretny, użyteczny prezent, który na pewno przyda się Młodej Parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej po prostu dać pieniądze do koperty? Jeśli chcesz kupić byle co żeby tylko dać prezent to sądze, że młodzi na pewno bardziej się ucieszą z pieniędzy, które im się przydadzą zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlfrmhell
Hej! Jeżeli znasz parę młodą dobrze, i masz dostęp do jakiś zdjęć/filmów z nimi w roli głównej, to możesz kupić pendrive i tak wrzuć te zdjęcia/filmy. Możesz zrobić to chronologicznie dodając jakieś stare zdjęcia kończąc na nowszych, albo po prostu kupić sam pendrive i podarować im a oni sami sobie wrzucą na niego zdjęcia ;-) Z tego co się orientuję to całkiem spoko ceny są tutaj-> http://www.diamondflash.pl. Masz do wyboru tak jak mówiłam normalny pendrive (ten o kształcie serca wygląda spoko) albo jakaś "Wedding Edition"... Jak coś jeszcze wymyślę, to napiszę... pomysłów na nietuzinkowy prezent ślubny jest mnóstwo :) nie zawsze trzeba wydawać kupę kasy, żeby zrobić coś fajnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depertet
Hej! Jeżeli znasz parę młodą dobrze, i masz dostęp do jakiś zdjęć/filmów z nimi w roli głównej, to możesz kupić pendrive i tak wrzuć te zdjęcia/filmy. Możesz zrobić to chronologicznie dodając jakieś stare zdjęcia kończąc na nowszych, albo po prostu kupić sam pendrive i podarować im a oni sami sobie wrzucą na niego zdjęcia ;-) Z tego co się orientuję to całkiem spoko ceny są tutaj-> http://www.diamondflash.pl. Masz do wyboru tak jak mówiłam normalny pendrive (ten o kształcie serca wygląda spoko) albo jakaś "Wedding Edition"... Jak coś jeszcze wymyślę, to napiszę... pomysłów na nietuzinkowy prezent ślubny jest mnóstwo :) nie zawsze trzeba wydawać kupę kasy, żeby zrobić coś fajnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shy123
Ostatnio jak byłam na weselu to moi przyjaciele dostali wiele prezentów. Wstępnie goście mniej więcej wiedzieli co mają kupić (żeby prezenty się nie powtarzały), ale niektórzy chcieli bardzo zaskoczyć Młodą Parę. I taki jeden prezent utkwił mi w pamięci, bo to nie było żadne żelazko, mikser, czy robot kuchenny. Tylko zwykła fajna tacka śniadaniowa. I właśnie trochę poszperałam i znalazłam coś takiego. Nie jest droga a i można na niej wygrawerować imiona Pary:) http://www.comfortable.pl/tace/taca-sniadaniowa-prezent-slubny-1.html Zresztą sama myślałam by kupić taką narzeczonemu z lekką sugestią częstszych wspólnych śniadań w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena102
Hejka, ostatnio szukałem ciekawego, niebanalnego prezentu na ślub dla swoich znajomych i po zastanowieniu zdecydowałem się na książkę pisaną specjalnie na zamówienie. Wysłałam do ludzi któryzu to robia krótka chcrakterystykę moich znajomych, a oni mieli stworzyć jakieś opowiadanie na ten temat, potem na ich prośbę wysłałem jeszcze parę fotek. Trochę się bałam, że przy takiej cenie będzie to troche kiepskie, ale powstała nie tylko ciekawa historia, ale naprawdę estetycznie wykonana książka. Uwierzcie mi zrobiło to niesamowitą furorę. Podobało się nie tylko mi, ale co najważniejsze moim znajomych, oraz wszystkim gościom. Polecam wszystkim, adres strony to: www.siedemmorz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra dziewczyna
Ja zawsze źródła inspiracji co do kupna prezentu szukam w Internecie. Znalazłam fajny sklep z świetnymi prezentami ślubnymi (listaslubna.net). Tylko mam dylemat co kupić: porcelanę czy coś do sypialni? Co byście wybrali na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portrety na zamówienie
W 100% RĘCZNE WYKONANIE, profesjonalnymi materiałami najwyższej jakości gwarantującymi trwałość obrazka: papier fakturowy firmy CANSON,ołówki,kredki bądź węgiel. Wszystko to oprawione w kolorową ramkę (dostepne kolory:różowy,czerwony,niebieski,zielony) Projekt i wykonanie obrazka są mojego autorstwa, Jeśli już zdecydowaliby się Państwo, wówczas proszę o przesłanie do mnie meila wraz z imieniem,datą urodzenia dziecka bądź swoje życzenia. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod e-mail: orzeszek200@wp.pl bądź GG: 994119 Wykonuję również portrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy chyba ma problem, co kupić młodej parze z okazji ślubu. Ja osobiście poszłabym w tradycję i praktykę, czyli kupiłabym młodej parze coś co im się przyda w domu. Może coś ze sprzętów domowych?? Blender mikser, albo ekspres do kawy?? Patrzcie jaki świetny, podręczny ekspres udało mi się znaleźć w jednym ze sklepów intranetowych?? http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B199517/cid/12004/Bialetti_Cuor_di_Moka_srebrny/ jak wam się podoba?? Bo ja myślę, że to byłby bardzo fajny prezent dla młodej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×