Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Haaa i znowu zaczynamy temat jedzenia :D Jejkooo brukselka,kiedys lubiłam jesc ją na surowo. \' Jeszcze nie wiem, co bede jadła na kolację :(. Mam ochote napic sie mleka, bo jak zwykle piecze mnie zgaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede jadla dopiero obiad, dzisiaj dluzeej posiedzialam w pracy. Kurde wszystkie prawie juz czulyscie ruchy a ja nie, a mozeto byly ruchy a ja myslalam ze wzdecia, pieron wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam na chwil kilka, ide zrobie rumbe na głowie mojej tesciowej i jak zostanie mi czasu to przyleze do was. ostatnio wielka trudnosc sprawia mi pokonywanie kilku schodków. :classic_cool: i ty zuzanka14 mówisz o sadełku, a ja czuje sie jak wyleniała foka( o ile foki yak maja ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam, na chwilkę... Zycze spokojnej nocy :) Jade na frytki do McDonalda, nareszcie :classic_cool: uprosiłam meza. Ale bede miala kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
witam dawno temu na początku ciąży tu zaglądałam, apuźniej troche leżałam w szpitalu i nie pisałam, ale sie przyznam żecały czas śledze forum. trzymam za was kciuki a szcególnie za lightblue. postaram sie teraz nadrobić zaległości. ale to wieczorkiem miłego dnia mamuśki [url=http://www.szipszop.pl]http://www.szipszop.pl/tickers/10314.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata..............Białystok..........25.........20.04.2007 monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007 Moli ........................................................27........12.04.2006 Janika78.......Ania..............Warszawa...........28........27.04.2007 kasik26........Kasia............Zgierz.................26.........30.04.2007 Aprilka........Iza..............wielkopolskie..........22.........21.04.2007 RRenia........Renia............Wrocław...............31.........14.04.2007 mika82.......Monika...........Łódź....................24........03.04.200 maamonka....Monika..........Warszaw..............26........01.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................10....................60kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........10.....................56 kg 21..................49.3.......161cm.......15....................50.7-51.7 flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......14....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......16....................70kg Ania75..............64........170cm........15....................64,8kg Doroteczka.......57.........164...........15....................59 kg Izawik.............53.........168...........16.....................52kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........15.....................89,5 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........15.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........14.................... maamonka........98..........174...........18....................93,5 kg już 5 kg przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj doszłam do wniosku, ze powinnam podpisać jakiść kontrakt z hiszpanami, na dostawę mandarynek. Mogę je jeść na okrąglo, w każdej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 widac, dobry mąż ten twój facet,ze ma takie względy u babci :D. maamonka witaj serdecznie wsród nas, jak to miło,ze nasze grono ciągle się powiększa :D 🌻 i dziękuję Ci za miłe słowa, ty tez o sibie dbaj :) i nie martw się o wage , nie jestes sama :P :classic_cool: Ufff wczoraj najadłam się frytek, a dzisiaj znowu robie je na obiad. Chyba zwariowałam , ale co mi tam. Ania75 ja to chyba musze sobie znaleźć dobrego dostawce, ale bananów. :D Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy czwartek... Tak czytam o tym ustepowaniu w autobusach i patrze na swoj brzusiu... no mnie jeszcze chyba by nikt nie ustapil bo az tak nie widac. jestem dosc duzej budowy i wyglada to troche jakbym miala duzy brzuszek bo sobie porzadnie pojadlam. A tym bardziej teraz pod kurtka nie widac chyba az tak. Poza tym w Angli nie ma zwyczaju ustepowania, zawsze jakos miejsce jest na gorze w autobusie bo ta dolna czesc to dla samych emerytow zarezerwowana. Dwa dni temu, az wstyd sie przyznac tak mi sie zachcialo frytek, ze malo nie wypchnelam meza z lozka, zeby szedl kupic, (bylo juz przed 23) Skonczylo sie tak, ze przypomnialam sobie, ze mam w zamrazalniku gotowe, te do robienia w piecu. Za 20 minut opychalam sie frytkami, ktore zreszta w ogole mi nie smakowaly, bo to nie takich mi sie chcialo. Teraz mi juz przeszlo z frytkami ale nigdy nie wiadomo. A w ogole ostatnio zauwazylam, ze mam na cos bardzo ochote i jak juz to ugotuje albo sobie kupie to mi nie smakuje. Ale to chyba tez spowodowane moim katarem ostatio. Nie bardzo czuje smaki. Wczoraj np ugotowalam pyszna zupe jarzynowa, z kalafiorem i warzywkami i mi nie smakowalo, czegos mi w niej brakowalo - a mezus stwierdzil, ze wyjatkowo dobra. Sama juz nie wiem. To moje sobotnie uczucie w brzuchu, ktore nazywam ruchem dziecka to nie taki doslowny ruch. To tak ciezko opisac, takie przesuniecie dziwne. Predzej czy pozniej poczujemy wszystkie jak nasze pociechy fikaja koziolki. Wyobrazcie sobie, ze w Wigilie jak bedziecie siedziec przy choinkach z rodzinka to nasze dzidzie beda szalaly w srodku a kazdy bedzie chcial dotkanc. To jest to :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue ja tez zajadam sie bananami, szok jak mi zaczely smakowac, za mna chodzi jakas niezdorwa zywnosc jakis hamburger z duuuza iloscia majonezu, ale sobie robie smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wiecc i ja pochwale sie ze zajadam siee mandarynkami popijajac miltiwitamina:) wczoraj pozarlam calaaaaaaa czekolde , od dzis zaczynam cwiczyc wieczorkiem , wymsle sobie jakies latwe i lekkie cwiczonkaa co gotujecie dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue nie zwariowalam co do tych frytek z dnia na dzien wyobraz sobie ze ja przez trzy dni robilam placki ziemniaczane raz z gulaszem , raz ze smietanaa a raz z jakims gotowym sosem meksykanskim:) Ania75 co do tych mandarynekk mam dokladnie to co tyyyyyyyyy pokochalam jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! flowerskaa bajecznie bedzie w wigilieee ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wieczorem to sie juz nic niechce a co tamm dopiero cwiczyc :) wystarczy jak juz chodze do pracy na nogach :) troche poganiam po pietrach, mam biuro na II pietrze, kurcze czuje czasami ze wej\\scie na II pietro sprawia mi problem, pozniej mam straszna zadyszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................10....................60kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........10.....................56 kg 21..................49.3.......161cm.......15....................50.7-51.7 flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......14....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......16....................70kg Ania75..............64........170cm........15....................64,8kg Doroteczka.......57.........164...........15....................59 kg Izawik.............53.........168...........18.....................51kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........15.....................89,5 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........15.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........14.................... maamonka........98..........174...........18....................93,5 kg a ja znowu schudłam, już myślałam że idę do przodu a tu znowu w dół.A co do brzucha to nikt mi z miejsca nie ustąpi bo każdy się dziwi że to 5 m-c i nic nie widać. A ja widzę różnicę. Może dlatego że jestem szczupła?Mój dzidziuś to tak zaczyna walić że szok. Przy pierwszej ciąży delikatne musnięcia a teraz jest inaczej. Wczoraj jak się położyłam to zaczęło buszować. Kedno walnięcie, drugie. Położyłam rękę na brzuchu i wtedy też walnęło. Poczułam to na dłoni. Super. Najwięcej je czuje jak leżę albo idę spać.No i zaczynają mnie boleć plecy,a dokładnie krzyże. Koszmar.Muszę podkładać sobie poduszki pod plecy jak siedzę. Robię się jak babcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
witam ponownie wy o jedzonku a ja właśnie skończyłam robić obiadek. A Teraz wam opisze co u mnie poczatki mojej ciąży były nieznosne cały dzień leżałam w łużku bo inaczej wymiotowałam co tylko zjadłam lub wypiłam to aż sie zemnie chlustało. z tego powodu 2 razy leżałam w szpitalu. Przez 3 tygodnie schudłam 12 kg. od miesiąca jest już oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
podczas 2 pobytu w szpitalu wykryto niedoczynność tarczycy alez nia sie też wszystko unormowało..Ale mówie wam ile sie namęczyłam. Najpierw chodziłam do gina państwowo ale gdy były problemy z tarczycą zaczełam chodzić pryw do gin. który zarazem jest endykrynologiem. ten zaczął namnie krzyczeć dlaczego w 12 tyg ciązy nie mam zrobionych najważniejszychbadań takich jak toksoplazmoza, cytologia. I zobaczcie co ja bogu ducha winna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 :D ja jutro robie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym.... juz się nie moge doczekac :) zuzanka14 a pijesz sok bananowy???? bo mi same banany juz nie wystarczają...co prawda jakis miesiąc temu jadłam kilogramami mandarynki i pomarancze i to wszystko popijalam sokiem pomaranczowym, a teraz tylko banany i banany :P Obiecałam,że coś przepiszę: CZWARTY MIESIAC: Wasze dziecko rośnie przez cały czas. W 16 tyg ma juz 17 cm długosci i jest bardzo zaawansowane w rozwoju. Niektóre kobiety odczuwają juz w 12 lub 13 tygodniu ruchy dziecka. Lecz dopiero w 20 tygodniu, gdy dziecko wazy ponad poł kilograma, nie ma wątpliwosci dziecko gimnastykuje się! Pani dziecko trenuje sobie przy tym zmysły. Kiedy uderza w sciane macicy, jego skóra odbiera bodzce.Potem, po porodzie, bedzie doznawac wiele odczuc zmysłowych poprzez skóre. Poniewaz teraz duzo pije, to od czasu do czasu dostaje czkawki. Niektórym kobietom udaje sie odczuwac te minimalne wstrzasy. PIĄTY MIESIĄC:.....Coraz wyraźniej odczuwa Pani ruchy maleństwa. Przede wszystkim uderzenia- wszystkim co się do tego nadaje: rękami, stopami, pupą i głową. Stopniowo uczy się pani odrózniac poszczegolne ruchy ciała dziecka. Jest całkiem mozliwe,ze uchwyci pani na moment stopkę przez powłoki brzucha..... ....Pani dziecko potrafi drzemac, budzic się, spac i snic. Oczywiscie nie śa to sny dające opisac się jezykiem......... .....Bedzie przeszkadzało pani w spaniu, ale juz za miesiac jego rytm dopasuje się. Bedzie wtedy spac razem z panią i fikac koziołki, gdy pani bedzie przebudzona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Witam mamuśki :) Wiecie co, zaobserwowałam u siebie dziwne zależności jeśli chodzi o jedzenie. W pierwszych tygodniach ciąży mogłam zajadać się tylko mięsem, później miałam fazę na nabiał. Teraz przyszła pora na owoce, a za mandarynki zdolna byłabym teraz chyba nawet zabić hihi :) No i przyszedł czas, w którym muszę się Wam do czegoś przyznać. Chodzi mi o papierosy. Wiem, że palenie w ciąży jest czymś okropnym. Zawsze powtarzałam sobie, że jak tylko dowiem się o tym, że noszę w sobie życie od razu rzucę palenie. Niestety nie było to takie proste tym bardziej, że ten nałóg jest ze mną już od 9 lat. Za każdym razem kiedy zapaliłam, wyobrażałam sobie jak dzidzia dusi się od tego dymu. W końcu w niedzielę poprosiłam męża, żeby już nie palił w domu, żeby w ogóle nie było w nim papierosów. Sobie, mężowi i dzidzi przysięgłam, że ich nie kupię. I tak kochane od poniedziałku nie zapaliłam żadnego. :D Dla mnie to ogromny sukces tym bardziej, że zawsze jak rzucałam to wytrzymywałam najwyżej jeden dzień a tu już leci czwarty. Postanowiłam, że tym razem się nie złamię. Przecież nie robię tego tylko dla siebie. Ehh musiałam Wam to powiedzieć od razu mi lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82, to juz wielki sukces....szkoda zdrwoia ( i kasy, no cóz) na papierosy, to miejsce kup sobie, ile zechcesz pomaranczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
dzieki, wlasnie obiadam sie mandarynkami i śliwkami, mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................10....................60kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........10.....................56 kg 21..................49.3.......161cm.......15....................50.7-51.7 flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......14....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......18....................73 kg Ania75..............64........170cm........15....................64,8kg Doroteczka.......57.........164...........15....................59 kg Izawik.............53.........168...........18.....................51kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........15.....................89,5 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........15.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........14.................... maamonka........98..........174...........18....................93,5 kg hmmm - u mnie na tapecie ruskie z cebulką - to był obiadek - dlatego pózniej 2 h spacerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×