Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dziekuje Wam, dostalam fotki. Faktycznie dzieciaczki slodkie, tylko pozazdroscic mx3. I tak ladnie wygadaja opatulone, widac na tych zdjeciach jak im cieplo i dobrze. A my dzisiaj po zakupach i spacerze w parku. Zjadalm przedtem obiad i padlam, ratuje sie wlasnie slaba kawa bo sie nie moge obudzic. Fasolka dzisiaj wyjatkowo cicho. Jak tak patrze na moj diagram ruchow, to tak kiepsko jeszcze nie bylo, ale dlatego, ze jestem od raa w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o zdjęcia od MX, bo nie dostałam. annalewandowska@poczta.onet.pl Mamo bączka, jak się mąż z mamą sparwili na zakupach, bo zamilkłaś i nic nie piszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u lekarza na kontroli. Okazało się, że mam jakieś szmery w prawym płucu. Dostałam mocniejszą dawkę antybiotyku i dalsze zwolnienie. Siedzę w domu aż do 14 marca. Czyli niewiele przed porodem wrócę do pracy o ile oczywiście wcześniej nie urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, zdjęcia doszły, wielkie dzięki 🌼 Te maleństwa są takie słodkie :-) Już się nie mogę doczekać swojego. A MX wyglądasz naprawdę super po porodzie i całym stresie jaki za Tobą. Dzielna jesteś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiem wiem od wczoraj rana znów zamilkłam. ale od wczoraj rana nie usiadłam ani razu przy kompie. byłam barzo zapracowana. wczoraj poprasowałam wszystkie ubranka karolinki , puściłam 3 pralki a dziś z mezem sprzątałam nasz pokuj tak na glancuś. teraz wcinam kolacyjke już wykompana i powiem wam że nie moge nogą ruszyć chyba przesadziłam. ja też poprosze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj pustka... mamonka-przesłałam Ci te zdjęcia. mama bączka-jak udały się zakupy bez Twojego udziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam do naszego topiku z nadzieją, że sobie poczytam a tu taka cisza... Nie mam ochoty na zadne filmy wiec chyba sie poloze, moj G dzisiaj ma dyżur wiec jestem samiutenka a nie chcialo mi sie wychodzic z domu! Jakos mi dzisiaj ciezko... Madzia i jak zakupy?? Mąż i twoja mamcia dali sobie rade i nie strzelili zadnej plamy?? Buziaki kochane i słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U Moniki wszystko jest wporzadku :czuje sie dobrze szwy ja nie ciagna jeden facet juz opuscil inkubator i spacerowal na rekach u rodzicow po korytarzu:) A ja ledwo zyje po dzisiejszym dniu wszystko mnie boli ,brzuch twardy jak kamien i strasznie mi niedobrze nie wiem jak wytrzymam jeszcze jutro😭 Pozdrawiam was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Brzuszatki i Mamuśki! Co do zakupów mojego męża i mojej mamy to muszę ich pochwalić. Naprawdę pokupowali tyle pięknych rzeczy, wszystko mi się podobało, poza kocykami. Bo kocyki kupili okropne (wieśniackie) i jak im to powiedziałam, to się obrazili trochę na mnie. Ale kupili koc dla noworodka taki brzydki zielony a taki wielki, że ja spokojnie bym się nim opatuliła, a drugi- żółty ale taki wściekły. Także poza kocykami zakupy super. Muszę ich pochwalić. Nakupowali jeszcze tyle ubranek, jestem pewna, że Igusia nie zdąży tego wszystkiego założyć, ale stwierdzili, że nie mogli się oprzeć. Nawet byłam w szkou bo się nie pokłócili na tych zakupach, ale byłoby zbyt kolorowo, jak siedzieliśmy potem u nas, moja mama weszła na temat kościoła (moja mama chodzi do kościoła co tydzień, a my to tak różnie). No i powiedziała, że teraz powinniśmy iść do komuni itp, a mój mąż jak wszedł z nią w dyskusję, że nikt mu nie będzie nakazywał tak skończyło się małą kłótnią. No ale potem i tak odwiózł mamę do domu. Co do zakupów, to mogę powiedzieć, że mam już wszystko poza wózkiem i fotelikiem do auta. Dzidzia może się rodzić, a chyba wszystko dla niej mam. Paulka fajnie, że się odezwałaś.Pewnie Ci się tęskni za netem. A aga25 coś się nie odzywa wcale. Kochana urodziłaś już, czy co??? ;-) Dzisiaj pojedziemy do mamy na obiad. Trochę mi się nie chce, ale jakoś się zapakuję do auta. Wczoraj tak mnie bolała szyjka macicy, że zwijałam się z bólu. Mój M oczywiście chciał mnie wieść do szpitala i pytał- rodzisz już??? On to jest panikarz. Chyba chciałby żebym już urodziła. Dobra idę poleżeć jeszcze bo jakoś mi duszno. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprawię tabelkę: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper Dopisałam już Monię do nowej tabelki, tylko nie wiem ile Chłopcy mieli cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was śpiochy dzisiaj. Ja nie mam co robić bo mój M ogląda jakiś głupi film wojenny, a ja takich nie lubię i nudzi mi się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Też chętnie zobaczyła bym zdjęcia maleństw mx3 więc jeśli ktoś może mi je przesłać to będę wdzięczna margolcia113@wp.pl Ja teraz nie udzielam się zbyt często na topiku bo mam masę spraw na głowie. Jak pisałam wcześniej chciała bym się obronić we wcześniejszym terminie czyli jeszcze w marcu i teraz wolne chwile poświęcam na dopracowanie pracy. Wczoraj właśnie oddałam już całą do sprawdzenia. Mam nadzieję że nie będzie zbyt dużo poprawek bo mam już dość tej szkoły i chętnie skupiła bym się już na błogim oczekiwaniu na dzieciątko. No ale cóż nie zawsze jest tak jak by się chciało :) Poza szkołą mam jeszcze trochę zmartwień bo mój tata wczoraj okropnie połamał sobie nogę w kolanie i miał operację. Teraz czeka go kilku miesięczne unieruchomienie nogi i baaardzo długa rechabilitacja. Leży w szpitalu w mojej rodzinnej miejscowości i w tym tygodniu czeka mnie kursowanie między Białymstokiem a Mazowieckiem. Dziś też się tam wybieram więc teraz będę miała jeszcze mniej czasu na net. Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. Od ok tygodnia bardzo puchnął mi dłonie i stopy. Nie jest to raczej związane z zatruciem ciązowym bo mam niskie ciśnienie, ale jest to okropnie uciążliwe. Czy któraś z was to ma? lub miała w poprzedniej ciąży? Już nawet buty ciężko mi wkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczoraj miałam problem z wejsciem na o2 i nie mogłam sie do Was odezwac:-( Mx, cudownie,ze wszystko u Was tak dobrze sie układa! Dziewczyny podeslijcie mi prosze zdjecia dzieciaczkow, bo nie dostałam a siedze juz jak na szpilkach:-) margolcia, to puchniecie moze byc od tego,ze Ci sie woda gromadzi w organizmie, ja tak nie mam, wiec takie przypadki znam tylko ze słyszenia. Magda przykro mi,ze Twoj M tak sie nameczyl w mojej miescince, ale teraz to sama nie mogłabym mu pomoc bo tak rzadko jestem w centrum,ze sama nie wiem co tam sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za fotki, ale nie wiem kto mi wysłał, bo nie kojarze adresu mailowego:-( Dzieciaczki cudne i racja,ze mx wyglada fantastycznie:-) Ja jutro mam wizyte u gina i ciekawe jakie ma dla mnie wadomosci, bo brzuch mnie codziennie boli i twardnieje, kłuje dołem i w cipce, a najgorsze sa wieczory, wtedy boli najbardziej:-( Ciezko mi juz spac na lewym boku, bo okropnie boli mnie zebro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam przed chwilką. Mój mąż przyszedł do mnie z informacją, że jak on w tym tygodniu będzie w trasie to mam umyć lodówkę bo już się prosi o to. A ja do niego z tekstem \"mężu mnie jeszcze nie złapał syndrom wicia gniazda\". I tak się śmieliśmy, że szok. On się ze mnie nabija, że mi się nic nie chce, tylko forum i nic więcej w mojej głowie. Ale ja się do tego przyznaję. Przydałoby się porobić porządki takie generalne ale mi się nie chce. Mąż się śmieje, że wynajmie jakąś studentkę, żeby nam posprzątała,ale ja sama zaczynam uważać, że to może nie głupi pomysł??? ;-) Ja oczywiście czekam na mojego pindrusia, bo jak wlazł do wanny to 2 godziny będzie siedział. Masakra :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi dziękuję za zdjęcia :) dzieciaczki mx są cudowne już się nie mogę doczekać na moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny dzionek.... Ja chyba jednak pojde do mojej rodzinnej lekarz bo mam straszny kaszel i az mnie cos bardzo boli w klatce piersiowej, ostatnio czesto mam pozatykane uszy i nie wiem z jakiego powodu? moze po prostu musze sie wybrac kiedys na czyszczenie uszu do laryngologa, mam nadzieje ze to nic powaznego, ale to jest uciazliwe!!! a i moj kotek juz lepiej sie w ocy zachowuje bo juz nie miauczy coala noc pod drzwiami, tylko czasami za mna przyleci pod drzwi jak wstaje siku i wracam do lozka.... Moniczko czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia Twoich chlopakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mija weekend, a tu jak zwykle cisza. Dzisiaj od rana mam kiepski humor. Powód??? :o Rozstępy. Jeszcze kilka dni temu nie miałam nic na brzuchu!!!!!!!!!!! A dzisiaj całą noc swędziało mnie podbrzusze i o zgrozo mam choler..e czerwone szramy :( Moj mąz powiedział,zebym się nie przejmowała. Ale jak tu nie robić problemu z takiego czegoś. Przecież dbam o siebie, smaruje się kremami przeciw rozstępom, a te i tak mnie dopadły. Wiecie, ten mój mąż jest jednak kochany :) Odkąd dowiedział się,że Karolinka może zjawić sie na tym świecie szybciej ma już inne podejście do zakupów dla niej .Dzisiaj po mimo faktu,ze jest niedziela, że to jego jedyny wolny dzien w tygodniu, ze w sklepach jest dużo ludzi, to zabral mnie do Tesco. Kupiliśmy butelki, podgrzewacz do butelek, paczkę pieluszek jednorazowych, szczotke do czesania włosków :D(mąż stwierdził,że jak corcia bedzie miała włosy po tacie, to bedziemy jej czesac łysą glace :D ). Podpatrzyłam przy okazji ile kosztują wanienki. Ostatnio jak byłam u lekarza to niestety zapomniałam o tym ,ze mam kupić takie coś ;) We wtorek jak bede z meżem u alergologa, to mamy zamiar zabrać do domu łózeczko, wózek , dokupić materac, wanienke. Ciuszków to już napewno nie moge kupowac. Moja siostra przywiozła mi ich tyle,że nie wiem, czy kiedykolwiek Karolinka bedzie miala na sobie te wszystkie ubranka. Wspomniałam o alergologu.. U mojego meża podejrzewają astmę. Nie wiem co mam o tym myśleć, staram się nie panikowac, bo to wstępna diagnoza bez zadnych testów. Mam nadzieje,że wszystko bedzie dobrze..... No tak ja wam przynudzam :P Więc już kończę na dzisiaj i oby do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie straszne pustki na naszym topiku, ale mamy już poniedziałek więc myślę że coś się ruszy. Ciekawe jak tam 21 i jej dzieciątka? Mam nadzieję że u nich wszystko dobrze :) Ale mnie dziś w nocy bolały kości, po prostu masakra, budziłam się chyba z 6 razy. Nad ranem jak już trochę przeszło złapał mnie koszmarny skurcz za łydkę i jeszcze do tej pory boli mnie mięsień. Czasami tak sobie myślę, że chciała bym już urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... spiochow! Fakt cały dzien w sobote nie mogłam wejsc na o2 wiec nie mogłam do was dołaczyć, a wczoraj byłam u siebie i szykowalismy (to znaczy moj maz szykował a ja mu troszke przeszkadzalam) domek... W sobote widziałam kolejny wozek do rozwazenia. Jak spytałam sie pana, ktory sprzedaje wozki o scouta, ktory mnie interesuje powiedzial, ze zagraniczne wozki nie sa oplacalne, bo jak sie zepsuje jakas czesc trudno jest ja wymienic - kurczę czulam sie jakbym pytala sie o auto z chin. ale widziałam inny tez ladny i praktyczny, ale musze pokazac go mojemu G. Wczoraj piekny dzien - szybko zlecial. Nie miałam zadnych rewelacji - oprocz ciagle twardniejącego brzucha. a dzisiaj o 1730 mam wizyte kontrolna u mojej pani doktor - posłucham sobie serduszka, zmierzy mi cisnienie, da mi skierowanie na badania i poplotkuje na pewno o tym co sie dzieje u niej na oddziale. Mam do niej jeszcze troszke pytan, wiec pomolestuje ja troszke! Ide dalej jesc sniadanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny dzień! FAktycznie, nie musiałam się za dużo naczytać, żeby nadrobić weekend. Spokojniutko było. My wczorajz Adamem byliśmy w kinie na \"Testosteronie\". Stwierdziłam, że to być może ostatnia okazja (przez kolejne 3 lata nie liczę na to). Uśmiałam się tak, że już nie pamiętam kiedy ostatnio tak się śmiałam. Adam ciągle mówił: \"przestań się tak ryć, bo jeszcze urodzisz!\" Nie polecam jednak tego filmu feministkom i co wrażliwszym kobietom. Ten film trochę uwłacza kobiecej godności. Na facetach właściwie też nie pozostawia suchej nitki. Kurna, już prawie miesiąc czekam na łóżeczko z Allegro. I nic. RAz do faceta dzwoniłam to mówił, że jeszcze go nie wysłał. Za dwa dni znów będę dzwonić - nie zostawię na nim suchej nitki...Ileż można czekać... 21 - koniecznie prześlij zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka... NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!!! Ja też właśnie wstałam. Taka u mnie śliczna pogoda, słoneczko świeci. Superowsko, a ja i tak nie mogę wyjść na spacer bo muszę leżeć :-( Mój M znów w trasie do środy, więc ja znów samotna. Moja dzidzia od wczoraj jakoś mało się rusza, aż mnie to trochę niepokoi. Wizytę u gina mam dopiero w czwartek i nie wiem co robić. Mam nadzieję, ze poprostu sobie śpi i już niedługo się ożywi troszkę. Nadal myślę, że się jeszcze nie odwróciła, bo ciągle czuję kopanie w tym samym miejscu i rano jak wstaje to czuję jej główkę na górze. Także cały czas wychodzi na to, że będzie cc. Biorę się za pisanie pracy mgr mojego M. Został tylko do poprawienia jeden rozdział, więc już blisko końca i stwierdziłam, ze spróbuję go dziś napisać, nie wiem czy mi się to uda, bo za długo nie mogę przy kompie siedzieć , ale zobaczymy. Na wieczór mam już zaplanowane prsowanko, bo wyschły mi już pieluszki tetrowe i teraz wstawiłam resztę ubranek, które kupił marcin w sobotę. AAA i jeszcze pytanie. Bo ja wyprałam pieluchy tetrowe w 60 st., a moja mama stwierdziła, że powinnam je wygotować. Czy mam je prać jeszcze raz i włączyć na gotowanie, bo w końcu nie wiem. Ja będę używać pampersów, a te to jak się dziecku uleje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona ciężarna
Dziewczyny powiem szczerze, że nieraz Was podczytuję i żałuję, że nie przyłączylam się do Was już dawno, bo też mam termin na kwiecień. Nie dołączyłam się do Was, bo jak Was czytam, to wydaje mi się, że Wy jesteście szczęśliwe w swoic związkach, więc po co mialabym zakłócać ten Wasz spokój moimi opowieściami. Ale po wczorajszym dniu odechciewa mi się mojego męża, mojego związku, wszystkiego. Napiszę Wam co się wydarzyło to może mi trochę ulży i proszę napiszcie mi szczerze, co myślicie o moim mężu. Mam 28 lat, od 10 lat jestem z moim mężem, od 3 lat mężatka. Bardzo ucieszyłam się kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży bo zawsze marzyłam o dzidzi. No i niby ten mój kochany mąż też się ucieszył. A ja zaczęłam tyć i teraz jestem w stadium gdzie przytyłam od początku ciąży 20 kg i to co wczoraj usłyszałam od mojego męża to było gorsze niż ktoś by mi szczelił w pysk. Na obiedzie u mnie była moja mama, i tak w żartach pyta mojego męża jak on sobie radzi bez sexu, a on niby też w żartach powiedział, że są przecież jeszcze studentki, które potrzebują wsparcia i za 50 zł robią prawie wszystko. Poczułam się głupio, chociaż uznałam, że to zart, no ale moja mama popatrzyła na niego trochę dziwnie. Ale to jeszcze nic. Mój mąż nagle wypalił z tekstem, że wyglądam jak gruba świnia i jak prosiak i jak można było się doprowadzić do takiego stanu. A ja poczułam jak napływają mi do oczu łzy, a moja mama nie wierzyła to co słyszy. On zaczął gadać, że inne dziewczyny mogą przytyć 10 kg, a ja żrę jak prosię i mam rękę jak ktoś kto ćwiczy ciężary i że pewnie po ciąży to już nigdy nie schudnę, tylko będę już taką świnią. Moja mama zapytała się go to po co robił mi dziecko? On powiedział, że chce dziecka, ale taka gruba żona to do niczego mu nie potrzebna. I że tak naprawdę to tylko na naszym ślubie miałam super figurę, a takto przez to 10 lat zawsze byłam za gruba ( przez całe życie ważyłam 58 kg przy 166 cm, więc nie uważałam się za takiego potwora). Mojej mamie tak zrobiło się przykro,że wyzwała go, żeby sobie lepiej znalazł inną kobietę i żeby się nie męczył i nie wstydził za mnie. Pomyślcie jak ja musiałam się czuć. Facet, którego kochasz i ufasz mu od 10 lat wyjeżdża ci z tekstem, że tak naprawde to nigdy nie byłam chuda i nigdy mu się nie podobałam itp . I tak jak powiedziała moja mama, są faceci, którzy potrafią docenić to, że kobieta nosi pod sercem dziecko, a są tacy palanci jak mój mąż, którzy zachowują się jak totalne dupki. Po takiej akcji odechciewa mi się wszystkiego. Ja nie mam ochoty nawet patrzeć na tego skurwiela, po tym co mi powiedział. Co byście zrobiły na moim miejscu. Mój mąż nie jest czuły, nawet raz od 8 miesięcy nie zapytał sam od siebie jak się czuję, czy zrobić mi herbaty. Przyjdzie z pracy to wywali dupsko przed tv a ja głupia służka latam wkoło ksiecia i robię obiadki, prania, prasowania itp. Mam dosyć być tak traktowana. Czemu wyszłam za mąż za takiego głąba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona ciezarna------> wiem, ze przejmujesz sie tymi jego glupimi tekstami! Nikt nie zasluzyl na takie traktowanie, a juz tym bardziej kobieta ktora nosi pod sercem najwiekszy skarb! Ja tez przytylam okolo 20kg a moja waga sprzed ciazy to rowniez 58kg przy 166cm wzrostu i nigdy moj ukochany nie powiedzial ze wygladam jak swinia ....czasem w zartach cos powie ze mam dupsko jak murzynka ale nie traktuje tego powaznie bo wiem, ze po ciazy szybko schudne! Nie przejmuj sie jego tekstami, albo poprostu powiedz ze on jak Antonio Banderas nie wyglada itp. Nie usluguj mu! Mysl przede wszystkim o dziecku. Moze jak malenstwo sie urodzi to on sie zmieni... jesli nie to rozwaz opcje rozstania sie z nim. Jest wiele samotnych matek, ktor swietnie sobie radza! Masz mame ktora ci pomoze. Moze byc tez inna przyczyna zachowania twojego partnera. Moze to ze zostanie ojcem przeraza go, nie potrafi sie odnalesc w nowej sytuacji i dlatego tak sie zachowuje?! ...nie wiem. Badz silna, bedziesz matka! A matki maja w sobie wieeelka wole walki :) Walcz o siebie, o swoj i malenstwa komfort psychiczny ❤️ Na kiedy masz termin? Wiesz juz jakiej plci bedzie maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×