Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hmmmm. Ja to przy was jak wielka baba się czuje:)jak czytam tabelke z wagą, ale nigdy nie mialam kompleksów. Wiec zyje normalnie. Jutro czeka mnie usg u endokrynologa. A tak po za tym wszystko po staremu, tylko od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch :( i to jest najgorsze. A tymczasem pozdrawiam i uciekam. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szitaka_to_Ja
Sziataka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kobiety - przyszle mamuski... na poczatku wrzesnia bylam u gina i potwierdzil mi ciaze..radosc niesamowita! bede mama, bede miec dzidzie..wstepnie wyznaczyla mi termin 1 maja 2007...nie dala mi karty ciazowej bo bylo troszke za wczesnie a ona nie chciala zapeszac i poprosila mnie abym przyszla za 3 tygodnie. Tak tez zrobilam, mialam usg - widzialam piekne malenstwo z wielkim sercem (zastanawiajace tylko w jakim miejscu widzialam serce - hehe kolo pupy...szok) no i dostalam karte ciazowa z terminem porodu na 23 kwietnia... chcialabym sie do was przylaczyc i dzielic sie z wami radoscia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75...witam...z starajacych sie w maju!! Dopisuje sie.. 🌻 Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.......TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57..........172........11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59........172.........11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.........165.........10......................56 kg 21....................49.3...................12......................50.7 flowerska...........69......167cm........12.....................72kg aga*25**.............43.....................12.......................45 kg Krzyka...............57......164 cm.........13.......................59 kg nikolla80.............69.... 174 cm........13.....................70kg Ania75................64....170cm.........12.....................64kg Doroteczka.........57......164...........10.....................57,6 kg Izawik.............53........168...........14.....................50kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.......178...........11.................89,2 kg koala-79..........73........170..........12..................72 mozolinka........55........165..........10..................57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam w pochmurny czwartkowy poranek. Coś nas tu mało i topik nie chce drgnąć! Szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubciutkoo podaje wzrostt:P Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.......TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57..........172........11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59........172.........11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.........165.........10......................56 kg 21....................49.3.....161cm..............12......................50.7 flowerska...........69......167cm........12.....................72kg aga*25**.............43.....................12.......................45 kg Krzyka...............57......164 cm.........13.......................59 kg nikolla80.............69.... 174 cm........13.....................70kg Ania75................64....170cm.........12.....................64kg Doroteczka.........57......164...........10.....................57,6 kg Izawik.............53........168...........14.....................50kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.......178...........11.................89,2 kg koala-79..........73........170..........12..................72 mozolinka........55........165..........10..................57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Jestem taka podekscytowana jeszcze, wlasnie wrocilismy ze scanu. Tak dlugo na to czekalam a to tylko chwilka i juz. Mam piekne zdjecia mojej kruszynki, ma 57 mm i idealnie rozmiar odpowiada mojemu terminowi porodu. Wszystko jest dobrze. I dopiero teraz potrafie sobie wyobrazic jakiego malego czlowieczka mam w sobie. Rewelacja. Rozeslalam zdjecie juz rodzince i znajomym. A tatus jaki dumny... Pozdrawiam i narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska gratulacje udanego badania i duuużżżeeegggooo dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska , ciesze sie ze wszystko dobrze, ze jestes szczesliwa , gratulujemy ci ja i moje dwa bobaski ktore nosze pod serduszkiem jak sie kochane czujecie , wiec juz prawie wszytskie wchodzimy w drugi trymestr , ogolnie czuje sie dobrze, ale okropnie wali mi serduszko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje skarby tez maja idealna wage prawda? w piatek mialam usg i mialy. jedno 52mm a drugiee wieksze wieksze 60mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam serdeczne, faktycznie olbrzym rosnie. Tak bym juz chciala wiedziec czy to dziewczynka czy chlopak, a zawsze myslalam, ze bede chciala sie dowiedziec dopiero przy porodzie. I zapomnialam Wam napisac, ze jak lekarka jezdzila mi tym aparatem po brzuchu to dzidzia na ekranie tak fajnie podskakiwala i raz podniosla raczke do buzi. Jeszcze jestem w szoku, musze sie z tym przespac. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc dziewczyny, ja tez jestem juz po badaniu. Jestem niesamowicie szczesliwa, bo jak wiecie czesto boli mnie brzuch i martwilam sie, ze cos jest nie w porzadku. Na badaniach okazlao sie,ze wczystko jest bardzo dobrze, dzidzia rozwija sie prawidlowo, lekarz badal mozg, serduszko, cisnienie krwi, liczyl paluszki.Cale USG trwalo ponad 20 minut, bo robil jeszcze badania wykluczjace zespol Downa. Badania te nie wykluczja go w 100%, ale jak powiedzial lekarz u nas nie ma takiej obawy.Boze jestem taka szczesliwa, ale znajac moje zmienne nastroje obawiam sie, ze moze to nie potrwac dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na badanie jutro, zobaczymy ile mój bobas urosł przez tydzień :-) Właśnie zjadłam pizzę, ale mi dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ponury dzień ........ Już jestem po usg u endokrynologa. 1 guzek, którego mam od ponad 2 lat nie rośnie, ma ok 1 cm. Za to pojawił się 2 guzek, który ma obecnie ok 2 mm. Jestem przerażona mimo,ze lekarka zapewniła mnie,że oba guzki nie wykazują zmian nowotworowych. Ale mnie ucieszyła 😭:(:(:( Najprawdopodobniej bede miała robioną biopsję. Strach mnie obleciał....Ale wszystkiego się dowiem 16 października, bo jako kobieta w ciązy mam prawo być przyjęta po za kolejnością i nie musze czekac poł roku na kolejną wizytę.. Jejkoooo jak się rejestrowałam na kolejną wizytę, to myslałam,że baba w okienku i inni pacjenci(dobrze to napisałam??), to mnie zjedzą. Ale ja wcale nie prosłam się o ten przywilej. Dzisiaj też byłam u lekarza rodzinnego po skierowanie na kolejne badania moczu i krwi. Bo ten mój ginekolog jest taki zakręcoy,że zapomniał mi napisac a ja zapomniałam poprosić o skierowanie :P Zazdroszczę wam,ze widziałayscie kolejny raz swoje maleństwa.. Ja już nie długo też je zobacze... mozolinka witaj no i szczere gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue znam to spojrzenie u lekarza:) niczym sie nie przejmuj , wierze gleboko ze bedzie dobrze pamietaj ze jestesmy z Tobaa kochane a te badania moczu i krwi wykonujecie co miesiac? jak to jest ? czy jak zleci gin ja robilam tylko raz wcinam pysznaaaaaaaaa sałatke jarzynowaa a przed oczami mam mloda pyszna kapustke z koperkiem mniammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 badania moczu i krwi, jezeli nie ma zlych wynikow to nie robi sie co miesiac, ja mialam w calej ciazy chyba tylko 4 razy gratyluje blizniakow :) podczytuje, jeszcze rok temu sama pisalam na kwietniowkach :) i mam sentyment do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś od rana paskudna pogoda. Całą noc padało a teraz jest zinmo i pochmurno. Już skończyło mi się zwolnienie i wybieram się do pracy, dobrze że tam mam internet to zajrzę do was w ciągu dnia :) A tak poza tym to wczoraj wieczorem złapałam jakiegoś doła i popłakałam sobie trochę, mój mąż był zdezorientowany ale podtrzymywał mnie na duchu. Nie sądziłam że w ciąży można mieć takie wahania nastroju. Dziś rano wstałam zadowolona, uśmiechnięta jak by nigdy nic. Ehhh kiedy to się skończy? Całe szczęście że na Grześku się nie wyżywam, bo bym miała dodatkowo wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po badaniu. Przezierność wyniosła 1,8mm czyli w normie. pan doktor powiedział że wszystko ok. Mój dzidziuś urósł przez tydzień 2cm i teraz ma ich całe 6 :-) Widziałam jak się wiercił, ale zanim to poczuję, musze poczekać jeszcze ze 3 tyg. Dziś na badaniu okazało się, ze termin wg usg i wg miesiączki w końcu się wyrównały, do tej pory było 4 dni różnicy. dziś jest 12tydz i 4 dzień ciąży. Jestem niewymiernie szczęsliwa. oczywiście mam kolejnezdjęcia mojego maluszka, koniecznie muszę je pokazać córci, bo już się upominała. A co do badań krwi i moczu. Ja je wykonuję co m-c przed każdą wizytą. Lekarz wpisuje wyniki do karty ciąży razem z wagą i ciśnieniem Pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mała dziś aktywność na topiku :) Wszystkie mocno zapracowane? Ja dziś muszę być w pracy do 18 bo zamykam biuro ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Light Blue wszystko bedzie dobrze zobaczysz. Ja przed ostatnim USG strasznie plakalm, bo brzuch bolal mnie potwaornie i bylam przygotowana na najgorsze wiadomosci.Zabraklo mi optymizmu. Dalej martwia mnie te bole, ale jestem spokojniejsza. Zapomnialam napisac, ze moj dzidzius ma 70mm, lekarz potwirdzil date porodu 4-5 kwiecien, a 9 mam urodziny:-) Chcialabym juz wiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
aga 25 - mnie tez od samego poczatku boli brzuch - teraz rzadziej ale jak zakluje czy pociagnie to tak porzadnie ze az sie nieraz wystrasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×