Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość aga*25**
Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.....................10......................56 kg 21....................49.3...................12......................50.7 flowerska...........69......................12.....................72kg aga*25**.............43.....................12.......................45 kg Przepraszam flowerska, ze zjadlam Twoj wpis, juz naprawiam swoj blad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szpital prawie pod domem - Chase Farm Hospital na Enfield. Mam USG w czwartek rano, idziemy razem z mezem. Ale jestem wielorybek wsrod Was, no no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.U mnie zaraz skonczy sie 3 miesiac. Najgorsze ze nie ma ostatnio dnia zebym nie wymiotowała...martwie sie ze nie mam apetytu i pusty żołądek.Naprawde jem połowe tego co jakdłam przed ciaża...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Dzieczyny a jak z wasza praca. Jestescie aktywne czy może juz na zwolnieniach lekarskich. Moja zaczyna mnie bardzo stresować i zastanawiam się czy nie isc na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21------>GRATULUJE!!! mam pytanko... a to bylo twoje pierwsze czy drugie usg? Bo ja mialam usg robione w 8 tygodniu i lekarz nic mi nie powiedzial czy bedzie jedno baby czy dwa, a na zdjeciu usg bardzo wyraznie widoczne sa dwie plamki. Moja siostra ogladala to zdjecie i mowila mi ze to chyba blizniaki bo ona miala jedna plamke.... i teraz sie troche boje... Na drugie usg ide za 2 tygodnie wiec wtedy sie dowiem na 100 procent czy beda blizniaki ;) Opisz mi dokladnie twoje zdjecie z usg jesli mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze przyszla mi glupia mysl... ze moze u jednego z dzidziusiow nie bilo serduszko i poprostu nie chcial mnie martwic :( ...sama nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
aniabion- ja jestem od ok miesiąca na zwolnieniu. troszkę się nudzę ale będę mogła przez ten czas dokończyć moją pracę magisterską. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
sarita masz zamiar byc na zwonieniu do końca ciąży czy wracasz wczesniej do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
Aprilko nie martw się na zapas bo nic dobrego z tego nie będzie. musisz cierpliwie zaczekać na usg albo idż do jakiegokolwiek gina i zapytaj co on widzi na tym zdjęciu. trzymam kciuki - wszystko będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
moja praca niesie za sobą duże ryzyko, a ja nie bedę ryzykowała zdrowia mojego maleństwa. nie zamierzam wracać do pracy przed rozwiązaniem. a jak się przedstawia twoja sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
ja teraz mam 2 tyg. zwolnienia [rzez to krwawiemie.. Praca nie jest stresujaca tylko sporo tego bo rano i po poludniu(nauczycielka) i do tego zachcialo mi sie wlasnej szkoly (ale na szczescie mam wspolniczke ktora sie wszystkim zajmuje) a moja pani dyr. namawia mnie zebym na cale 9 mc szla. Zobacze jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Aprilka - mi sie wydaje ze lekarz nie moze niczego zataic (chyba przysiegaja mowic prawde) ale nie dam sobie glowy uciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Jestem w 12 tyg ciąży- dzisiaj wróciłam do pracy po trzech tygodnaich urlopu i okazuje sie, ze nerwica , stres , dojazdy itd. Wczsneij byłam przeciwna zwolnienieniom a terz powaznie sie zastanawiam. Jak jest z komisja w ZUSIe.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ja nie miałam narazie żadnej komisji, ale jak przyjdzie co do czego to dopiero się będę zastanawiała. moje koleżanki z pracy też od razu szły na zwolnienie, musiałabym się dopytać o co chodzi z tymi komisjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Czy ktoras z Was miala usg w 10/11 tc, moja dzidzia w 10tc miala 32mm. To nie malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ja miałam drugie usg w pierwszym dniu 11tc., i dzidzia miała 3.4 cm. 2 mm to niewielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
monika ja w 10 tyg tez miałam taki wymiar dzidzi.Do tego dodaje się jeszcze nózki czyli kilka mm więcej. W 12 tygodniu kruszynka ma juz 60mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Lekarz mierzy dzidzie od głowki do pupci bo nóżki są podkurczone i dlatego w książkach wymiary są większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwietniówki! Własnie wyprawiłam męża do pracy i mareszcie moge spokojnie z Wami porozmawiać Ja własnie kończe 12tc i równiez mam kłucie w jajnikach i kość ogonowa mnie troche pobolewa zwłaszcza jak dłużej pochodze lub siedze. Jakoś ostatnio mam problemy ze skupieniem uwagi, nawet ulubione seriale wydaja sie za długie. Dzisiaj ogladałam w internecie i wczoraj w sklepach wózki oraz łóżeczka dla dzidziusia. Bardzo podobało mi sie łóżeczko Firmy Klupś Radek VII, takie drewniane z wyrzeżbionymi gwiazdkami oraz księżycem od frontu. http://boboland.pl/index.php?m=ass&id_ass=37162 tylko zastanawiam sie nad kolorkiem czy wybrac jasne sosnowe, czy raczej ciemniejsze Teak (sa jeszcze białe oraz słomka) z szuflada czy bez. Wiem, ze to jeszcze troche ale ja juz sie doczekać nie mogę. A jeśli chodzi o wózek to podobał mi sie Beby Merc (na paskach nadajacych miękkości, wielofunkcyjny i co najwazniejsze lekki) oraz taki na amortyzatorach (nie pamiętam firmy, ale znacznie cięższy i kiepską funkcja kołysania). Czy Wy juz orientowałyscie sie co do funkcjonalności wózków, macie juz upatrzone jakieś \"marki\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.....................10......................56 kg 21....................49.3...................12......................50.7 flowerska...........69......................12.....................72kg aga*25**.............43.....................12.......................45 kg Krzyka...............57.....................12.......................59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka dziekuej za gratulacjee najlepiej podaj mi e maila wysle ci zdjecie bardzo wyrazne mojego usg sama zobaczyszz jak to wszytsko wygladaaa :) pedzee dzis na wesele , jestem swiadkowaa do tej pory ciaza moja byla jeszcze tajemnicaa z wielu powodoww ale dzis moja kochana mamusiaa(ktoraaaaaaaa jest bardzo bardzo daleko)zadzwonila do rodzinki z wiadomosciaa echhh te babciee alee bada mielii gadania , ze tak ebz slubu ze to tamtoo:(:(:( jak wroce bede chciala sie cos Was poradzic :) napiszee jak wroceee calujee APRILKA koniecznie podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.......TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.....................10......................56 kg 21....................49.3...................12......................50.7 flowerska...........69......................12.....................72kg aga*25**.............43.....................12.......................45 kg Krzyka...............57.....................12.......................59 kg nikolla80.............69....174 cm........13.....................70kg Witam - dopisałam jeszcze wzrost - troszke lepiej bedzie porównywać przyrosty babeczek o podobnych gabarytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
ostatnio straciam apetyt na wszystko nawet na ulubione pistacje .Nie mam mdłości - wymiotów też nie - ta było od początku zresztą ciaży - ale wszystko co wcinam staje mi w gardle po kesie i nic. piję soki . wygrzewam się w parku - po raz pierwszy chodzę około 13.00 - mam teraz wolne. Odkryłam miasto kobiet z wózkami dziecięcymi - prawdziwy najazd :) -miałam ten przegląd i mam już swój typ - ;) do agresywnej jazdy. wszystkie młode mamy chętne do rozmowy - same dosiadają się i zagadują - Czuć że są spragnione zmian , kontaktu z ludzmi - rozmowy wczoraj miałam scysje z babeczką - OPIEKUNKĄ - która paląc schylała sie and dzieckiem zmieniała pieluszkę i nawet peta nie wyjąła z ust dymiąc na dzidzię. jej odpowiedz - BO TO NIE JEST MOJE DZIECKO - brrr dobrze że mam dwie babcie w pogotowiu a nie jakąś obcą babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Dzieki dziewczyny. Uspokoilyscie mnie. Tylko ze wczoraj wieczorem znow troche "brudzilam" :-(. dzis jest ok. ciagle mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś już ok. nie ma nawet plamienia chociaż wczoraj trochę było. Jedziemy dziś do moich rodziców to się trochę odstresuję i może zacznę myśleć bardziej pozytywnie, bo na razie to się ciągle zastanawiam jak się ma moje bobo. We wtorek idę na kontrolne usg i już się nie mogę doczekać by usłyszeć że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21----> dziekuje Ci bardzo za ta stronke :) Moje zdjecie jest troszke inne. Ale wyraznie widac dwie plamki :O Jesli mozesz to prosze wyslij mi twoje zdjecie z usg. Moj mail : isabelle84@vp.pl Z gory bardzo dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka-----> co do wozkow to bardzo podoba mi sie Quinny Speedi SX i Freestyle oraz X-Lander X3. Bardziej przychylam sie do X Landera ale nie wiem czy jest lekki itp. Musze przetestowac w jakims sklepie ;) A co do ubranek to jak mi sie cos bardzo podoba to poprostu kupuje. Mam juz 6 body i bluzeczke oraz skarpetki z Kubusiem Puchatkiem ihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski czemu nic nie piszecie? ...pewnie sprzatacie co?! ;) Mam jeszcze pytanko, czy uzywacie juz jakis kremow przeciw rozstepom? ...bo ja sie wlasnie zastanawiam czy by sobie juz nie sprawic. I jeszcze kwestia imion... macie juz jakies upatrzone? ...mi sie podoba Alan a dla dziewczynki Julia albo Amelia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×