Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mika82 dziekujeee juz buszuje po tej stronce:) ja dokladnie tak jak ty zamierzam za miesiac zabrac sie za male zakupki po troszeczke bede kupywala najpotrzebniejsze rzeczy , zeby wlasnie jakos te wydatki rozlozyc mamuski gdzie jestescie .... ?piszcie co u was , a teraz ide na krotki spacerek z pieskiem :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest skasowalam procentyy i jestem juz na stronce o bliznietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane padniecie jaki znalazlam link za nim go tu wkleilam sprawdzilam na sobie osobiscie SPRAWDZILO SIE!!! ale wydaje mi sie ze to blef a moze dziala tylko na rosjanki , ja rosjanka nie jestm alee wyszlo oto instrukcja tego czarodziejskiego tesu ciazowego: przykladamy do kwadratu na ekranie duzy palec lewej reki, czekamy 1-2 min i gotowe.Jesli wyjdzie nam kolor CZERWONY-jestes w ciazy NIEBIESKI-nie jestes w ciazy:D milej zabawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
A ja tylko przywitac sie chcialam i pochwalic, ze kupilam buciki, reczniczek, grajaca owieczke i body. Nikomu nie powiedzialm,zeby na mnie nie krzyczeli:-) Z moim nastrojem tez nie najlepiej, ale pod koniec pazdziernika wracam do domku. Zdecydowalismy z mezem,ze tak bedzie lepiej. Od listopada zaczne Wam marudzic, ze tesknie za mezem:-) Dobrze, ze moge Wam napisac wszystko i nikt nie kaze mi sie uciszyc:-) 21 tez jestem przeziebiona i nie wiem za bardzo jaki leki moge wziac. Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnoscią możesz wziąć rutinoskorbin, panadol. Z naturalnych leków polecam sok z wyciśnietych cytryn ( mnie postawił na nogi w 2 dni ) - ok 5 cytryn wycisnietych do kubka, wypijałam raz dziennie. Na ból gardła tradycyjne ciepłe mleko z miodem i łyżeczką masła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 21 , ja też zrobiłam sobie ten test. Wyszedł czerwony kolor-to jakaś magia? muszę sprawdzić to jeszcze na jakiejś innej osobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek______
a mi wyszedł niebieski , co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek______
niebieski znaczy brak ciąży a ja jestem w ciązy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
mi też wyszedł niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
za drugim razem czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek______
z tym testem jest tak jak z Kaszpirowskim !!! pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to jest pic na wode , ale co zalezalo sprawdzic :) musze powiedziec ze bacznie patrzylam na ekranik jaki kolorek wyjdzie , mnie sie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ja już w pracy, no ale to już piątek uffff. Jutro mam pierwszy po wakacjach zjazd w szkole. Przez tą ciążę zrobiłam się bardzo leniwa, najchętniej to bym spała i zaczyna mnie to denerwować. Czasami zastanawiam się czy jestem zmęczona dla tego że jestem w ciąży czy dla tego że się lenię ;) Wczoraj byłam na usg, ale trafiłam na świetnego lekarza. Wszystko objaśniał, dokładnie oglądał i stwierdził że wszystko jest dobrze. Sprawdzał też Przezierność karkową i to czy kość nosowa jest widoczna. Na szczęście wszystko jest ok. A na koniec stwierdził że najprawdopodobniej będziemy mieli syneczka bo ułożenie dziecka pozwoliło na sprawdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
prosze wypiszcie mnie z tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
nie chce opisywac co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika79 zrobimy jak zechcesz , wedle twojego zyczenia wypisze z tabelki:(:(:( caluje cie mocnooo , pamietaj ze jestesmy z Toba jak bedziesz gotowaa wejdz ... my tu bedziemy czekały na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika79 jesli bedziesz chciala kiedys pogadac to moj e-mail mikisiki4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko nie tak, dziwne leki, beznadziejna pogoda a teraz jeszcze takie wiesci, lzy mi sie same cisna do oczu :( :( :( Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ...trzymaj sie kochana...chyba nawet nie umiem sobie wyobrazic co czujesz..Badz dzielna i pamietaj ze zawsze po burzy świeci słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
Bardzo nam przykro, Moniko... pamiętaj,że duchem jesteśmy z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
dzieki dziewczyny. w sumie sie nie znamy a naprawde czuje ze jestescie ze mna.az poplakalam sie jak bobr po waszych postach. dzieki Bogu tutaj tez mam wsparcie od cudownych ludzi. nienawidze skierniewickich lekarzy, ktorzy mowili ze wszystko jest w porzadku a ja wiedzialam ze nie jest. nawet wymiary malenstwa mi sie nie zgadzaly. spotkala mnie najgorsza z mozliwych opcji. nie poronilam ale lekarz w Warszawie powiedzial ze sa duze nieprawidlowosci. wczoraj pojechalam do kliniki badan prenatalnych -krew zla, usg jeszcze gorsze. dzidzia nia ma szans zeby zyc. mnooostwo wad - najbardziej zabolalo mnie to, ze nie ma zoladka. w pn mam amniopunkcje i 2 tyg. czekania na wyniki. potem prawdopodobnie zabieg - jesli dzidzia jeszcze bedzie zyla. okropmie sie czuje, nie wiedzielissmy jaka decyzje podjac, ale lekarze mowia ze jesli sie urodzi (5%) to umrze w ciagu roku. a ja i tak czuje ze robie cos okropnego.umieram z tym dzieckiem. lekarze mowia ze nastepnym razem juz bedzie ok, ze to przypadek.to daje mi nadzieje ale nie koi bolu. zycze Wam dziewczyny lekkich porodow, jak sie otrzasne to do Was kiedys zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Monika poryczalam sie jak czytałam to co napisałas...Ale trzymaj sie Kobietko i nie zalamuj.Bądź dzielna i pamietaj ze jak mowia lekarze nastepnym razem bedzie juz dobrze,wszystko bedzie dobrze. Teraz staraj sie myslec ze to zły sen..i ze jak sie obudzisz to bedzie pod twoim sercem zdrowa dzidzia. Monika naprawde jest mi bardzo przykro..ale wierze ze dasz rade i ze poradzisz sobie..Wierze ze bedzie Ci swieciło słoneczko...Trzymaj sie...a jak bedziesz mogła to daj znac jak sie czujesz...I pamietaj ze my tutaj jestesmy..Jak bys potrzbowała jakiejkolwiek pomocy to pisz..ja jestem ze Zgierza(to blisko Łodzi)..jak bede umiała to na 100% pomoge...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Monika ja tez chcialam powiedziec Ci,ze bardzo mi przykro choc wiem,ze nie jest to pocieszeniem dla Ciebie. To prawda,co napialas,ze sie nie znamy,ale ja tez poczulam wiez z Wami wszystkimi i zawsze moge poradzic sie Was na tym forum, pomagcie mi tym bardziej,ze jestem z dala od domu i oprocz meza nie mam tu nikogo.Nie wiem co napisac,tez mam lzy w oczach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Aniu, dzieki za porade medyczna, dzis zastosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
ja również łaczę sie z TOBĄ - trudno teraz uwierzyć ale jeszcze zamieszka szczęście w woim Sercu i domu. Trzymaj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×