Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nixe

jaki macie ekspres do kawy?

Polecane posty

chce kupic ekspres do kawy, ktos sie zna na ekspresach? lepszy Philips czy Saeco? iluciśnieniowy? jakie sa rodzaje i ceny doradzcie na co zwracac uwage (chodzi mi o cisnieniowy nie taki na filtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam SAECO rewelka
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ciśnieniowy 15 bar
firmy Rowenta kawę robi bardzo dobrą ale ze spieniaczem mleka cieniutko, słaba pianka mu wychodzi :P wiem, że są też ekspresy 18 bar i takie z młynkiem do kawy, z tak świeżo mielonej kawy to musi pyszna kawa być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wiecej \"bar\" tym lepiej? Czyli Saeco i Rowenta sa godne polecenia, jakie jeszcze? czy to koszt 200 zl czy 1500 czy ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam .............
Saeco i jestem zadowolona cena ok. 360,- zł. (ma 15 bar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dla odmiany
http://www.hoopla.pl/product_info.php/manufacturers_id/47/products_id/9437 rewelacyjnie spienia mleczko. mam go prawie od roku kawa bardzo dobra (jest 1 minus- juz mi nie smakuje kawa poza domem), i udało mi się znaleźć na internecie tańszy sklep. moge tylko 1 powiedzieć- nie kupuj nic co ma mniej niż 15 bar- nie warto a dla tych co mają bardzo okrojony budżet to mogę polecić takie małe czajniczki w których gotuje się kawe- dostępne w "pożegnaniu z afrykom" - kawa wychodzi też niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ciśnieniowy 15 bar
jak bedziesz wybierać, to poszukaj takiego ekspresu, który sam sie wyłączy, mój ma taką opcję na jedną lub dwie filizanki. Większość ekspresów trzeba pilnować i wyłączać ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah..
No tak... W Polsce niewiele osób słyszało o Philips Senseo, z kawą w saszetkach (jak herbata). Kawa jest tak rewelacyjna, że nie umywa się do zwykłych ciśnieniowych ekspresów.. ;) Słyszałam, ze w Polsce już są dostępne te ekspresy, serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kawe
z cisnieniowego ekspresu, ale to musi byc tez dobra kawa ... to prawda, że ekspres musi miec nie mniej jak 15 bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafecreme
ja mam takie cudko cisnieniowe "francis-francis!" z opcją na kapsulki i na kawe "luzem". trzeba go wylaczac recznie, ale robi swietne cafe creme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ciśnieniowy 15 bar
kawa w saszetka dostepna jest w każdym markecie, kosztuje dwa razy tyle jak najdroższa kawa :P Jej smak naprawdę nie powala na kolana a ekspres o którym piszesz to też żadna rewelacja, z ciśnieniowego ekspresu kawa jest o wiele lepsza. wklejam linka z allegro http://www.allegro.pl/search.php?string=Philips+Senseo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie KRUPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa w saszetkach
to cienka lura :P dobry ekspres powinien mieć 15 bar, młynek do kawy, spieniacz, wyłącznik automatyczny i podgrzewaną płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petra electric
a ja mam od 3 lat wspaniałe urzadzenie strona po niemiecku: http://www.petra-electric.de/de/index.htm po angielsku: http://www.petra-electric.de/de/index.htm U nas bywają w sieci Real. Saturn i innych. To automat ktory nie parzy w 100stopniach wody i kawy tylko w temp. 85 stopni pod małym cisnieniem Każda kawa ma piankę i mozna ją z saszetek a takze zmieloną luzem zaparzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petra electric
do kawa w saszetkach---> jeżeli masz takie zdanie to polecam taką recepturę: łyżka mielonej kawy w usta i popijaj wrzątkiem! To nie bezie lura. Kazdy ma inne oczekiwania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeta
Mam ciśnieniowego Krupsa. Kupiłam zresztą w Agdmedia.pl. I jedną i drugą firmę polecam. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderpl
Kupiłem ostatnio Ekspres Delonghi Magnifica Pronto Cappuccino - po prostu rewelacja, wart każdej złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie: nie znam gorszej kawy niz z philips senseo :o, no ale to kwestia gustu :) dla mnie najlepsza kawa to parzona tradycyjnie arabica, gdy brak czasu - nescafe, a kwintesencja smaku - z expresu cisnieniowego Jura, lub innego w tej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morsensa
Jezeli chodzi o niedrogie i fajne ekspresy to widzialam takie w necie:) Mozesz bez problemu przeciez potem zwrocic, a jest zdecydowanie taniej;) Taki zakup sie przyda kazdemu :) Jak mam polecic jakis konkretny model to ten co mam jest fajny: http://www.skapiec.pl/site/cat/307/comp/3969237 Plus jest w srednim przedziale cenowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainwestowaliśmy z mężem w ekspres marki Nivona. Pozwala przygotować Cappuccino oraz Latte Macchiato. Jest to dla mnie wazne ponieważ pijam tylko latte. Sam ekspres prezentuje się estyetycznie i elegancko. Kupilismy go online na stronie https://decofire.pl/. Posiada zintegrowany moduł Bluetooth dla aplikacji NIVONA App, co jest fajnym gadżetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powinniście zdecydować się na ekspres ciśnieniowy. Ja taki mam i jestem zadowolona. Zakupiłam go od firmy www.ekspresydokawy.pl Mają świetne ekspresy do kawy w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam stycznośc z ekspresami od Tchibo i działają bardzo fajnie. Chodzi mi na przykład o cos takiego: https://www.sferis.pl/ekspres-kapsulkowy-tchibo-cafissimo-latte-304688-1850w-p401255 Dla dwóch osób w zupełności wystarczy. 3 stopnie regulacji i możliwość parzenia różnych rodzajów kaw. Do użytku domowego powinien się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się rozglądałam zanim znalazłam ekspres do kawy, który mi odpowiada. W końcu trafiłam na stronę www.ekspresydokawy.pl Zakupiłam od nich ekspres marki Saceo lirika. Polecam wam się zastanowić nad taki ekspresem do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifek

U mnie i u moich znajomych niesamowitą furorę robi ekspres z www.Cafitesse.pl - kawa z niego jest naprawde dobra, a obsługa intulicyjna, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saint_s

U mnie świetnie sprawdzają się produkty z sklepu Cafitesse, moge śmiało polecić każdemu , nawet zwykła kawa smakuje tam "inaczej" tak lepiej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam krupsa intuition performance. Pierwszy raz zainwestowałem takie pieniądze w ekspres i już wiem że się zwróci. kawa lepsza niż na mieście, szybko się robi, mieli ziarna na 5 sposobów. Potrzeba tylko czasu 🙂 Kupiłem w ME jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×