Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fannky - ja też niedawno miałam problem związany z wyborem aparatu, w dodatlu kompletnie się na tym nie znam, ale w końcu zdecydowałam się na taki: http://www.ceneo.pl/1298366 Mam go od maja, jechałam wtedy do Pragi i kupiłam w dzień przed wyjazdem ; o Także po tamtym wyjeżdzie i teraz tym wakacyjnym moge stwierdzić, że jest naprawdę fajny, robi bardzo ładne zdjęcia, prosty w obsłudze, co dla mnie bardzo ważne. Jedynym mankamentem jest dość słaba bateria, niestety... Pariss, gdybym wiedziala wcześniej , że to flaczki to bym tego nie kupiła, ale tata pewnie zje i będzie mu smakować. Tak poza tym latałam jak szalona, żeby zjeść mojego kumpirka, a tu figa, nigdzie w Alanii nnie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam, że ten mój aparat akurat w sklepie wychodził taniej niż jak patrzalam przez Ceneo. Kupiłam w Staurnie za 799zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelicka jak dla mnie ten aparat odpada z 2 powodów po pierwsze bateria. moje poprzednie 2 aparaty zżerały mnóstwo energii i musiałam wymieniać baterię co parę zdjęć !! więc już nigdy więcej ze słabą baterią i po 2 jest trochę za duży wolę jakiś mały kompakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Frogi hotel nazywa się Kandelor. Tak jak już pisałem 3* ale ja tam zamierzam tylko spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że tu są też i takie tematy-fotograficzne:D Fannky zakochałam się w tym różowym ;) Sajmon fakt pisałeś,sorki.A co do hotelu 3* to ja tez pisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
ja dwa lata temu kupiłam z mężem Canona PowerShot A570 i jesteśmy zadowoleni z tego aparatu robi całkiem niezłe zdjęcia i jest wytrzymały, wtedy razem z kartą daliśmy jakieś 1000 teraz myślę że kosztuje 500, 600 może mniej ale aparat jest sprytny i nie zajmuje dużo miejsca wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Dziewczyny sluchajcie bylam chora, potem zepsuty komputer,a jak go w koncu odpalilam, to dostalam maila z zapytaniem co polecam w Turcji, a moj mail zostal znaleziony w necie (pewnie wtedy, gdy dawalam go Kwiatuszkowi, by podeslala diete). Czy Wy tez dostalyscie??? wychodze z zalozenia,ze Kasia,k tora do mnie pisala czyta to forum,wiec odowiadam- w oklicach Marmaris nie bylam, a wszystkie przydatne informacje co do Turcji zawarte sa w tym forum. A jak nie chcesze czytac wszystkiego to zadaj kila konkretnych pytan, napewno dostaniesz odpowiedzi... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, no tak baterii nie ma najlepszej, więc może faktycznie to nie to ... Ale tak na 1,5 dnia fotografowania co ciekawszych rzeczy starcza ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecaca do Alanyi
Dziekuja Shazza za informacje. A tak poza tym kobietki to jak to jest w Alanyi i w okolicach z kamienistym zejsciem do morza, czego sie można spodziewac? taki małych kamyczków w morzu czy takich wielgachnych kamieni? Bo tak wybrałam sobie dwa hotele jeden w konakli a drugi w dzielnicy Alanyi obagol i jest w obu napisane ze kamieniste zejście do morza jest. i to mnie przeraża troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest na innych ale na plaży keopatry jest piasek taki cudny :) kamieni bardzo mało teraz z kuzynek oglądałam wszystkie moje stare zdjęcia :D ahhh to były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja na szybko dzisiaj. Podajcie mi prosze stronke z tym filmikiem o Alanii. Alanya zycie nocne. Kiedys Wam podawałam, ja mam w domu, ale teraz chce pokazac kolezance. Chyba jednak jedzie do My Aytap bo juz nie ma Blue Stara na srode. Buziaki i miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry ja niestety też nie mam tego filmiku, jest on pewnie gdzieś na topiku ale chyba trzeba go cały przejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa82
jesli chce wyslac smsa z Alanyii do osoby bedacej w Polsce, to ile zaplace za tego smsa? trzeba miec roaming?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiaaa dzieki bardzo 👄 usta] Nie znalazłam bo nie miałam czasu. Dopiero w domu bym doszła do tego. Inkaa to zalezy jaki operator ale srednio ok. 1,50 do 2,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki:) Ja juz coraz blizej wyjazdu,az sama nie moge uwierzyc ze tylko kilka dni i bede sie smazyla w Turcji:D Dzisiaj odebralam bilety w biurze,wiec juz sie czuje prawie jak na wakacjach,tym bardziej ze u mnie dzis pogoda prawie jak turecka:D Pozdrawiam Was goraco i milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Moja kolezanka w koncu jedzie do Kleopatry Golden Sun. Mam nadzieję, ze bedzie zadowolona. Naprawdę trudno jest znaleźć cos dobrego w szczycie sezonu. Angelica ten Twoj aparat cyfr. calkiem niezly jest. Kiedy ja znajde czas zeby w koncu isc do sklepu z takim sprzetem? :O A te mju mają super kolorki, co? FAnnky kupiłas juz moze? Zrób kilka zdjec i przeslij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie kupiłam też nie mam czasu. pójdę w przyszłym tyg jak moja mama wróci. dam znać co kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi za mną teraz ta piosenka z filmiku (Beyonce i Shakira). To 2007r. - moj ostatni raz w Alanii :O ech! Fannky pamietaj o zdjeciach w plenerze ;) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie piję drinka caipirinha z pitu, dobry nawet mój smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola! Ja pije Bacardi Mojito bo...... JESTEM BABCIA!!!:):D Doczekalam sie!!;) Mam sliczna wnusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :))))))))))))) Kari no gratulacje !!!! jak się nazywa ?? no to trzeba to koniecznie opić !!! :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma na imie Maja;) Kurde, wszyscy dzisiaj ; babcia, babcia....a ja sie wcale nie czuje babcia! :D Lece bo telefon mi od popoludnia dzwoni i dzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari gratulacje!!! 🌼 Ładne imię. Zawsze mi się podobało. Fannky ja nie piłam nigdy tego drina ale słyszałam. Dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem koleżanki !!! Ja właśnie wróciłam z działeczki bo mój mąż właśnie zawiesił wiechę na dachu altanki. Tak się złożyło , że musiał postawić flachę sąsiadom bo nie mogli się doczekać . Więc i ja się załapałam na drinka chociaż dzisiaj w pracy byłam tylko 11 godz. Kari-gratuluję z całego serca,że zostałaś szczęśliwą babcią. Teraz idę troszkę wypocząć bo rano znowu do pracy. Pozdrawiam gorąco resztę kobitek, a tym które rozpoczynają urlop życzę samych gorących dni i wielu wrażeń. Pa pa 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Ty jestes lwiatkiem?--to bedzie fajna dziewczynka;) Dzieki za gratulacje dziewczyny!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×