Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ja też jestem lwiątkiem :D Pariss dobry ale za dużo limonki dałam a za mało lodu miałam :) trzeba praktykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss przyznam, że ja przez cały czas upierałam się, że chce mieć różowy aparat. Wszyscy na mnie patrzyli wtedy z politowaniem :D Ale jakoś tak weszłam do sklepu i cos do mnie przemówiło, że może jednak coś prostszego... A ja właśnie robię selekcję zdjęć, muszę zgrać na płytkę i zanieść do wywołania. Pierwszy raz będę wywolywać zdjęcia z cyfrówki; o Wywolujecie zdjęcia też czy macie tylko na komputerze? Ja to jestem tradycjonalistką, lubię mieć coś namacalnego..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i "rodzynki" Kari młoda babciu ----gratuluję wnusi !!! Dziwczyny któraś z Was pytała o sms wysyłane z Turcji ,mnie z Pleya kosztował 1zł ,wcale się nie opłaca ponieważ kupiłam karte do telefonu " 100kontor" kosztuje 20 lirów i dzwoniłam do Polski na komórkę ,rozmowy były długie i jeszcze mi zostało 30 impulsów.Budki z telefonami są wszędzie więc nie ma problemu z dzwonieniem do Polski. Zapomniałam wspomnieć że jadłam coś pysznego ,dziewczyny które jeżdżą do Alanyi pewnie wiedzą o co mi chodzi.Jest to taka kanapka nadziewana mięsem,drobno pokrojonymi pomidorami i drobno pokrojoną pietruszką nazywa się Tantumi (niebo w gębie ).Polecam tym które jeszcze tego nie skosztowały ,kosztuje 3 liry.Podobne do kebaba.Tantumi poleciła nam pani Bogusia ,Polka mieszkająca 9 lat w Alanyi.Wiem że pani Bogusia nas czyta więc pozdrawiam. Acha najlepszy jest za pocztą główną ,te koleżanki co jadą pierwszy raz spróbujcie warto. Pozdrawiam Was gorąco,miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelica ja zdjęcia wywołuję już parę lat odkąd miałam 1 cyfrówkę :) ja nie zgrywam na płytę tylko na pendriva mniej roboty :) ja wywołuję zawsze te ładniejsze do ramek i na wieszaczek do zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba! Kari gratuuuuuulaaaaacjeeeeeeeee ;););) u mnie dzisiaj widze,ze tez ładnie sie robi..ja wczoraj pooglądałam troche filmików na youtubie i bardzo mi się zatęskniło więc rozumiem Cie doskonale Paris:) uciekam do pracy...pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki! Bobo a nam flaszeczkę za altankę? hi hi Do tego Kari postawi mojito za Babcię i mamy super weekend :D Fannky a skad mialas Pitu? wczoraj o tym poczytalam to mi smaka narobilas. Jak bylam u Zuzi na urodzinach to barman tez to robil a ja głupia nie chcialam 😭 Angelica ja mam na plycie, pendrivach i wywołuję. Czasami z baaardzo duzym opzonieniem ale tez mam w albumach. Ja wysylam do empiku przez net i odbieram w salonie. Tam mają promocje i sie placi zaleznie od ilosci wywoływanych zdjec. Szazzanie jadłam tego Tantumi. Musze zapisac i spróbowac nast razem. A czy Pani Bogusia przypadkiem nie prowadzila kiedys biura z wycieczkami razem z Pania Gosią? ;) Frogi, i pozostałym pracusiom zyczę spokojnej pracy i słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ; ) Muszę zobaczyć co tam w empiku proponują, nie mam w ogóle orientacji gdzie co ile kosztuje, a zdjęć mam jednak sporo do wywołania... Miłego dnia wszystkim dziewuszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Pani Bogusia pracuje w TUI (chyba tak się pisze ) bardzo nam pomogła opowiadając o Alanyi i gdzie co można kupić lub zjeść.Wszystko to było bezinteresownie.Rezydentka wiecznie była zalatana i tylko szukała frajerów na wycieczki .Wiem że Polki mieszkające w Alanyi wieczorem spotykają się w Kaktusie to jest knajpka w porcie.Pariss może ją znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkos
Cześć wszystkim, lecę 30 sierpnia do Turcji miejscowości Turgutreis(15 km od Bodrum)i mam kilka pytań? Jakie polecicie mi biura lokalne w bodrum lub w okolicach?w jakiej najlepiej walucie płacić za te wyciczki czy w dolarach czy w euro(chyba w dolarach przy tym kursie lepiej),i na jakie wycieczki sie wybarac? Bardzo proszę o pomoc.Będę bardzo wdzięczny:) Pozdrawiam wszystki i z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza to niestety nie znam. Tej knajpki tez nie znam. Polkos niestety nie mamy tutaj specjalistki od Bodrum (tzn. jest ale rzadko bo ona ma Wiosnę ;) ) . Waluta w Turcji obojętna. Płacisz i bierzesz co masz. Nie ma problemu. Jesli chodzi o wycieczki to nie mam pojecia. Moze poszukaj na forum turystyka na gazeta.pl - ---> Turcja albo na forum www.wakacje.pl/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Fannky a Ty do ktorego hotelu sie wybierasz ? PS. to jest temat Turcja =) A wlasnie czy w Alanyii jest jakies biuro gdzie mowia po Polsku zeby zalatwic sobie wycieczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lesoray
dziewczyny, podpowiedzcie mi prosze w sprawie wlosow..19 sierpnia lece do Alanyii na tydzien, a mam juz lekki odrost i nie wiem, czy robic go przed, czy juz po wyjezdzie??? moze slonce samo mi rozjasni?:-) mam blond wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajmon do blue stara. na słońcu i od słonej wody bardzo płowieją włosy, nie wiem jak blond ale po ciemniej farbie nie ma śladu po tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnazNL
Ale chyba i tak w Turcji lepiej nie chodzic bez nakrycia glowy(udaru mozna dostac)? Wiec jedynie podczas kapieli w morzu,badz basenie wlosy maja kontakt ze sloncem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajmon ja tylko zaproponowałam Tobie te dwie strony gdybys chcial popytac o Bodrum. Lady ja czesto robię włosy przed urlopem. Mam jasne. Na plaze zawsze zakładam czapkę albo chustkę a pozniej juz nie. Zazwyczaj nie paraduję w slońcu, ale tez nie kapie sie w basenie ani w morzu. Zużywam za to duzo odzywki i szamponu. Mozesz zrobic sobie ale kup cos z filtrami. Jest seria Loreal sublime na allegro ok. 100 zł. Elseve czerwony i odżywka tez mają filtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss😘 mi coś dzisiaj strasznie tęskno za Alanyią :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja też tęsknię coraz bardziej chyba dlatego, że zbliża się wyjazd :) jeszcze nie cały miesiąc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi tez teskno, ale juz niedługo bede sie rowniez nieźle bawić. A do Alanii pojade sobie w nast. roku. Ide spac bo ogórki robiłam i mam dość :O Paaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskkaa
witam :) trafiłam przypadkiem na ten rewelacyjny temat !! ile swietnych i przydatnych informacji moge tu przeczytać jeszcze nie dokłądnie poczytałam ale widze ze Turcje macie w jednym palszku :D w związku ztym bardzo prosze Was o rade ... za kilka dni mam własnie iśc do biura kupować wczasy w Turcji :) chciałabym znależć taki hotel który byłby w bezpośrenim sasiedztwie plaży czy mozecie mi podpowiedzieć jakieś znane Wam hotele? to dopiero drugi nasz wyjazd zagraniczny w zeszłym roku byliśmy w Tunezji i tam własnie mieliśmy tak usytyułowany hotel i jak dla nas było to super rozwiązanie bo mam trzyletnią obecnie córeczke z która fajnie było spedzać czas na plazy a starsza córka lat 12 szalała sobie wówczas na basenie bo to jej bardziej odpowiadało :) BArdzo prosze o pomoc jeśli macie jakąś wiedze na ten temat :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w alanyi przy plaży kleopatry nie ma hoteli na plaży, wszystkie są za promenadą i ulicą. Frogi te konkury są co roku a śmiechu przy tym masa :D 2 lata temu przy tym konkursie z tacą i łyżką co się obija był taki chłop starszy i się go co chwilę pytali czy mu serce nie siądzie :D i z tyłu animatorzy jakby go na korbę nakręcali. powiem wam przy stolikach był ryk :D ahhhhh już mi się zachciało tam jechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) Fannky misskkaa przy plaży jest z tego co pamiętam 'Gorgulu' ( chyba tak to sie pisze),ale z kolei onjest ok2km od centrum(jak na moje oko ponad 2km:P ),ja znalazłam niedawno hotel przy plaży ale nie ma all:O co uważam za duży minus..poza tym zależy ile * chcecie, te lepsze są dalej od plaży i od centrum też..są co prawda dolmusze z hotelu,ale zależy jak to komu pasuje..pytaj dalej i pewnie coś Ci tu pomożemy.. ja uciekam do pracy,a potem szybko do domciu i lece na pociąg więc życze udanego weekendu:):):) podobno ma byc gorrrrąco:D do niedzieli!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Filmik ogladne w domu. Miskaa a jaki masz budżet mniej wiecej na ten hotel? I jakie miasto Was interesuje? W Alanii hoteli przy samej plazy jest niewiele. Po stornie plazy Keykubat jest hotel Panorama a dalej hotel Maritim np. Szerokie ładne plaze sa w Side. Dobre hotele mają ze Scan Holiday. Skad lecisz i na kiedy ten wyjazd ma byc mniej wiecej? Z dzieckiem do Turcji to super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss😘 misskkaa ja mówiłam oczywiście o Alanyi ;) no to paaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Turkomaniaczki 🖐️ 🌼 W koncu dzisiaj sie wyśię ;) Patrzyłam wczoraj sobie te aparaty i chyba dokupie jeszcze z 200$ i moze kupie na miejscu w Stanach. Ten mju 9000 wychodzi mi 300 zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak biegłam od komputera, że nie zauważyłam Frogi ;) Frogi miłego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Pariss ja wyruszam na poszukiwanie aparatu w przyszłym tyg ale sama nie wiem co mam wybrać :) popytam w sklepach co oni mi doradzają już w necie wyczytałam że sony ma drogie akcesoria i często karty pasują tylko do ich aparatów. a jak dla mnie to już odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×