Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dzień dobry fannky -----spokojnego lotu,szalej na wczasach na maksa ,opal sie na czekoladkę i wracaj z wrażeniami.:D Nie wiem kto jeszcze leci dziasiaj bo nie ma stopki ,ale też życzę wszystkiego dobrego ,wspaniałego wypoczynku.:D Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Dzisiaj leci Fannky i Sajmon. Zatem megaaaaaaaa udanych wakacji!!!!!!!! leććććććććććcie wysokoooooooooo:D Jak zawsze czekamy na relacje "po" ;););) od Fannky weteranki i pierwszych wspomnień z Turkiye od Sajmona. Całej reszcie MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że zdam relacje po powrocie : ) nawet jak się uda to napiszę stamtąd :) ja dalej tylko tak połowicznie myślę o tym że już dziś lecę bo mam dalej remont w domu ciągle coś do sprzątania, kupowania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asandra
witam starałam się przeczytac cale forum ale jeszcze nie dałam rady. wyjerzdzam do Turcji 7 wrzesnia do Fethire do hotelu Harman.czy ktos cos slyszal o tym hotelu lub byl gdzies w jego okolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja już się żegnam 🖐️ odezwę się po wakacjach albo i w trakcie :) do zobaczenia za 2 tyg 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky - Udanego lotu, miłego wypoczynku, mocnej opalenizny, szalonej zabawy na dyskotekach, i wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz. Powodzonnka Witam wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wstawać śpiochy 💤 fannky już na plaży ? :D Gdzie jest reszta dziewczyn ? 😭 Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Dobrze że dziś już czwartek jutro piątek i weekendzik :) Szazza- powiedz mi czy w Kleopatra Gondola w pokojach są suszarki do włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1984 ----tak w łazience jest suszarka do włosów ,mocna i w pare minut masz włosy suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko
Widze ze tu sa bardzo zorientowane osoby wiec mam takie zapytanie ... 16,09 wyjezdzam do konakli... i jak obserwuje pogodę to tu jest znaczna roznica temp w stisunku do Alanya... Czy tak rzeczywiscie jest... ? Prognoza minimalna jest na 17 st... Mialam zamiar po pracowitym lecie doświadczyc jeszcze plazy i słonca ... a jestem ciepłolubna i tu mały zonk mi sie szykuje... Macie doświadczenie to podzielcie sie ... Bardzo dziekuje za odpowiedz... i pozdrawiam Wszystkich --- Ps super że jest takie miejsce gdzie mozna tyle praktycznych spraw sie dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza- jeszcze mi się przypomniało jedno pytanko mam :) odnośnie wizy co lepiej w euro czy w dolarach płacić w Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 1984 ----ja miałam przygotowane dolary na wizę ,miałam zgodne pieniążki bo wtedy bardzo szybko idzie kolejka ,dużo dłuższa kolejka była tam gdzie płaci się w euro.Ale ogólnie to wszystko szło w tempie ekspresowym.Wychodzisz z lotniska i już czeka przedstawiciel biura i wsiadasz do autokaru i fru do Alanyi. O której masz samolot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampytanko----Konakli jest blisko Alanyi ,ja jeżdziłam busem i jest około 8km ,chyba nie ma takiej różnicy temperatury ,ja słyszałam że wrześień jest piękny w Turcji nie ma takiej duchoty jaka była w lipcu.Tutaj dziewczyny jeżdżą we wrześniu to może któraś jak się pojawi to Ci odpowie . frogi 👄 gdzie jesteś asystentko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
Hejka ... nie wiem jak to się stało ale ... wykupiłam w czasy z kumpelą do Turcji. Dziewczyny chyba udzieliła mi sie i Wasza choroba "Love Turkey". POmimo że byłam w Alanyi w czerwcu znów zapragnęłam tam być. Nie słyszałyście może cos o hotelu Happy Elegance - tj, 8 km od Alanyi w rejonie Mahmutlar? Wylot 9.09 z Krakowa... sama jeszcze jestem w szoku że to zrobiłam...I czy korzystałyście z usług biura Wezyr? Z góry dzięki za info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALIZKA ale masz fajnie że znowu wyjeżdżasz .Ja Ci nie pomogę ,Pariss za wielką wodą ,fannky w Turcji,frogi gdzieś zaginęła,bobo w ogródku .Może któraś się tutaj pojawi to Ci pomoże.Moja znajoma była w Mahmutalar ale w hotelu Club Santana. Napisz ile płaciłaś za tą przyjemność :) i na ile lecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Co tu tak pusto ? 😭 Gdzie się pochowały Turkomaniaczki ? :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 1984-----ale masz super :) dziasiaj wchodziłam na kamerki ,pogoda w Alanyi jest ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
No hejka Szazza... Lecę na tydzień ... a oferta jest z Wezyra 1499 zł Miała z nami jeszcze jechac druga kumpela ale niestety nie da rady... Mam nadzieje że spotkamy w tym hotalu więcej Rodaków Juz się nie mogę doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Oczywiście wersja all inc. a hotel 4*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecaca do Alanyi
Ja własnie wrociłam z nie dawno z Turcji, i jak dla mnie byla odczuwalna roznica temeperatur przez ostatnie 3 dni bylo pochmurne niebo, nie bylo juz tak ciepło jak na poczatku przyjazdu, momentami lezac na brzegu bylo mi juz zimno ale ogolnie pobyt sie udał, hotel tac premier byl jak dla mnie ekstra, troche meczyły mnie zakupy na bazarze bo nie przyzywaczajona do targowania sie i te ich ceny z kosmosu. No i ogolnie polecam plaze kleopatry ze żwirkiem bylismy na innych plazach i sie nam nie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza- to w Turcji targowanie się jest na porządku dziennym, masz jakiś sposób na dobre targowanie się ja tak nie lubię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
No udało mi się ... długo szukałam aż... zauważyłam że z Wezyra dość konkretnie przeceniają oferty no i dzis jak płaciłam dowiedziałam się że oni mają swoje samoloty - także nawet jedzonko w samolocie mamy w cenie A wylatuje w środę 09.09 z Krakowa. Co do targowania ... mocno się targować...najlepiej pojedynczo. Przy Turkach uśmiechać się słodzić im ... teksty my friend... my friend w moim przypadku bardzo się sprawdziły... a 2 nawet klepałam po tyłku ... ale przynajmniej kupiłam koszulki Tureckie po 6 lirów Pozdrowionka... No i czekamy na wiesci z Turcji - bo chyba teraz jest sporo dziewczyn wczasujących się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka, no klepanie w moim wypadku odpada bo będę z mężem ale dla jakiejś mega okazji może się poświęce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×