Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość przyszłolecaca do Alanyi
u mnie w targowaniu przydawało sie mowienie ze w polsce sa takie same ceny, z podróbki perfumu z 26 euro dałam ostatecznie 4 euro, albo mowienie ze u innego turka jest niższa cena albo jak sie kupuje w wiekszej ilosci to chetnie tez spuszczaja cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi laseczki! to ja Pariss ;) alizka ty szczesciaro. drugi raz w roku? to nie wina jakiegos askim? ;) kupilam 5 torebek juz a moje plany zakupowe dalej nie spelnione do konca , dlaczego czas tak szybko leci? jeszcze dwa dni i hola mexico! pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pariss Amerykanko to już pojutrze będziesz Meksykanką :) Napisz coś więcej ,co widziałaś ,gdzie byłaś ,niech Ci ten czas wolno leci 🌼Czekamy na Ciebie i na Twoje relacje❤️ Dziewczyny ja idąc do sklepu przymierzam np.ciuchy albo buty i jeśli to jest dobre i mój rozmiar ,to dziękuję sprzedawcy i chcę wyjść ze sklepu,ale on nie pozwoli więc pytam ile to kosztuje ale się fascynuje tym czymś tylko jestem obojętna.On mówi swoją cenę a ja swoją zawsze połowę tej wyjściowej ceny sprzedawcy.On marudzi,"płacze" a ja że pójdę do konkurencji i tam kupię .Podam Wam przykład:torebka "Prada" cena 120 lirów ,a ja mu mówię 60 lirów on że nie ,że tak nie może być ,a ja mu że idę a on że 80 lirów ,wtedy wyciągam pieniądze i tylko mam 55 lirów i jutro mam samolot i nie mam więcej .Torebkę i inne rzeczy tak kupiłam.Potem omijałam te sklepy z daleka ,ale oni może nie pamiętają klientów bo tam jest tysiące turystów.Teraz u nich też tylko miesiąc i będzie po sezonie,Wy macie szanse kupować taniej ,napewno nie będzie takich cen jak w lipcu.Jak będziecie w Alanyi idźcie do sklepu "WAIKIKI" ten sklep jest na głównej ulicy Ataturk.Można tam zrobić świetne zakupy.Tam są ceny na metkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 1984----w Turcji targowanie wygląda inaczej niż u nas,polubisz jak zobaczysz na czym u nich to polega.Zapomniałam powiedzieć że kupiłam bardzo ładne kaszmirowe szale cena wyjściowa 22lira ,ja kupiłam po 10lira i żałuję że nie kupiłam więcej ,teraz każda koleżanka chce a ja sobie przywiozłam dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim najlepszym zakupem byl portfel ktory poszlam kupic tego dnia co mi stary ukradli.Bylam tak wkurzona ze stargowalam z 30E na 12E,ale mine musialam miec wtedy jak chmura gradowa,a bylo mi juz wszystko obojetne czy kupie ten portfel czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzewczynki;) Szazzo dzięki za pamięc!😘 i za zaproszenie;) bardzo bardzo mi miło;) Ja ostatnio wsiąkłam,bo rzeczywiście jestem zabiegana troche, w pon wyjazd mojej Mamy i wiadomo jak to przed wyjazdem pełno rzeczy do załatwienia ,a żeby było tego mało-miałam słuczke nie z mojej winy więc ani humoru nie miałam i ster chyba ze mnie schodzi..no i oczywiście pracuje. Ale bardzo dobrze sobie tu radzicie więc tak trzymac;D ALIZKA Ty szczęściaro!!!!!!!!!!!!!! Pariss to może odstąpisz jedną:D ??hihihihihi Co do targowania-to ja akurat lubiałam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a wiec zapiszę sobie zasada 1 najważniejsza zawsze mów cenę połowę tańszą niż oni oferują ;) No to smiesznie będzie coś czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
heJ Dziewczyny slyszalyscie o wypadku autokaru z Traidy w Turcji? Kurcze,ale ludzie mieli niefart... Pojechali na wakacje,a tu taki zonk. wspolczuje. mam nadzieje,ze macie sie dobrze wszystkie. ja co prawda sie tutaj juz nie udzielam,ale czytam Was na biezaco:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Ja słyszałam dzisiaj o tym wypadku. Coś strasznego...Podobno dwie osoby zginęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wypadek miał miejsce koło Ankary ,na tą chwilę nikt nie zginął ,jest 5 osób rannych w tym jedna ciężko.To była chyba objazdówka.Współczuję tym ludziom,czekają cały rok na wczasy a tu taka niemiła przygoda.Szkoda. Ja Wam życzę spokojnego,słonecznego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie słyszalam w radiu o wypadku, normalnie szok człowiek czeka cały rok na wakacje a tu taka niespodzienka od losu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, wiecie co...właśnie potrzylam na pogodę w turcji, też taką długoterminową na 16 września- bo zdaje sie niektóre -w tym ja- zaczynaja wtedy urlop;) i ta tempratura nie jest jakas zwalająca z nog, moze to zabrzmi smiesznie ale ja chce sie opalic a tu jakies nedzne 25 stopni widze i jeszcze deszcze:/ ehhhh...mam nadzieje na słoneczko.... pozdrawiam i zycze miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Ja już po pracy.Pogoda barowa,pada ,wieje nic się nie chce.Jeszcze jutro idziemy do pracy ale na 6 godzin. Pariss-jak Ty masz fajnie,ale zwiedzaj zwiedzaj bo nie wiadomo czy taka okazja powtórzy się szybko. Pozdro od męża . Teraz życzę Wam kobitki miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia704- no ja mam nadzieje też sie opalić, a pogody z deszczykiem no nie wystarczy mi polskie morze pod chmurka, dziewnyczy pisaly na forum ze we wrzesniu jest też ciepło, podrzuć link z tą pogodą co patrzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta_L1984--> przykładowy link http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Alanya/11_15/ też czytałam te newsy od dziewczyn, ze we wrześniu jest fajnie i jeszcze cieplutko, ale im blizej wylotu tym wiecej problemów wymyslam;) a taka prognoza jakos mnie nie satysfakcjonuje, szczególnie jak dzisiaj za oknem wieje i zimno:/ chociaż...taka pogoda na ponad tydzień przed to sie chyba moze bardzo zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia704- no nie taka pogoda to mi nie pasi 20 stopni to ja w warszawie mam, boziu zeby to nie była prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie martwcie się ja byłam w tamtym roku w Alanyi na przełomie wrzesień -październik i w każdy dzień było ponad 30st i deszcz tylko raz pokropił, woda 22st. Opalicie się na pewno bo ja wróciłam brązowiutka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
Z tą pogodą to dziewczyny lepiej nie straszcie ... rzeczywiście możliwe sa deszcze ale w takiej temp. szybko się zmienia... Co do wypadku ... rzeczywiście nie fart... nikomu nie życzę takich przygód niezależnie czy jest tu czy tam czy w jakimkolwiek innym kraju... Pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja też słyszłam o tym wypadku - straszne.. i to z Triady wycieczka. Ja z tym biurem byłam w Alani... No ale dobrze ze nikt nie zginął! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 👄 Miłej niedzieli już życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie pozostaje nam wiara w doświadczenie Turkomaniaczek i tradycyjne trzymanie kciuków za słoneczko:) Bobo63--->dzięki za słowa otuchy i za linka z pogodą może ta będzie bardziej optymistyczna;) Dziewczyny z wylotem 16 września--> nie mamy wyjścia, trzeba myśleć pozytywnie:) Pozdrawiam i życze miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i Zuzia-> co do pogody to tez wczoraj właśnie patrzyłyśmy i komentowałyśmy z koleżanką..fakt burze to może i mogą wystąpić po16.09 ale spokojnie, 25st czy nawet 23 TAM a tu to w ogóle nie ma porównania!W Turcji przecież zupełnie inny klimat.Na pewno nie chciałybyście tych 25-29st w nocy jakie były jeszcze całkiem nie dawno.Z tego co wiem na teraz to jest gorącooo! Myślę też,że nie chciałybyście tych 30st i cały czas słońca,bo i tak nie da się wyleżeć;) także trzeba nastawić się pozytywnie.Oby było po te 25st i słoneczko:D a woda i tak ciepła:D pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoso tej porze? mam dylemat, nie wiem co robic...wszyscy tutaj mi odradzaja ten mx samodzielnie, nie wiem co robic, siedze i mysle....za godzine mam wyjsc na lotnisko.....wyc mi sie chce normalnie....nastraszyli mnie wszystkim i nie wiem juz.... moze by udalo siedo las vegas chociaz? nie wiem, nie wiem, nie wiem :O co robic? szkoda mi tego wszystkiego zalatwiania, ale pewnosc mi odeszla, ja pierd...... plakac mi sie chce , marzylam o tym.....bylo tak blisko.... podobno nie jest tak kolorowo, boshe co ja mamrobic? juz dawno nie mialam takiego dylematu.... napisze wam pozniej co postanowilam, albo za tydzien albo dzisiaj.... buziaczki turkomaniaczki 👄 wyjdzieze tchorz jestem najwyzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ja tu jestem. Paris nie wierz im leć sama. Ja bym tak zrobiła.Teraz grzebiesz właśnie swoje marzenia i ostatnią szansę na ich spełnienie. Słyszę że w Mexico ulewy i powodzie ale chyba nie wszędzie? Leć już na ten samolot. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosik511
Witajcie, Mam pytanko: czy wie ktoś ile kosztuje przeprawa promowa przez cieśninę Dardanele? Bardzo proszę o pomoc, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pariss ❤️ zrób tak jak Ci dyktuje serce 🌼 ja też slucham wiadomości i nie jest wesoło w Meksyku ale to duży kraj i nie wszędzie występują te anomalja pogodowe.Kurcze Ty to masz dylemat 😭szkoda że nie masz towarzysza podróży. Życze Ci aby Twoje marzenie o Meksyku się spełniło i jak jesteś na siłach to jedź.Caluski i trzymaj się kochana. Bobo,frogi i reszta dziewczyn gdzie Wy się podziewacie ?😭 Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ! Ja już jestem , rano byłam w pracy. A gdzie reszta kobitek? U mnie pogoda paskudna i tylko 15st. Mimo to życzę miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) jestem po pracy,nie mam siły..przekazuję tylko Wam,że dostałam sms od Pariss,zdecydowała i.... poleciała!!!!!!!!!!!!:D Prosiła o trzymanie kciuków! Dzielna nasza podróżniczka😘 🌻 Selamlar Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×