Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Wiedziałam że Paris się zdecyduje.Pochwalam ją i jej decyzję. Ale będzie miała co opowiadać po powrocie. Paris- gorąco pozdrawiam i miłego wypoczynku i zwiedzania 🌻 Frogi- a Ty jak przed wylotem , spakowana już? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na posterunku ! Fajnie że Pariss poleciała do Meksyku ,myśle że trafi na fajnych ludzi i nie będzie sama w tej podróży.Nie mogę się doczekać jej powrotu,ale będzie relacja :) Dziewczyny wszystkiego dobrego i słońca w tym nowym tygodniu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję Wszystkie trzymamy kciuki za Pariss, oby jej się powiodło!!! Życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek :) Pariss --> odważna kobieto 🌼 dobrze zrobiłaś ;) tak marzyłaś o Mexico więc być tak blisko i nie spełnić marzenia...ehhh było by przykro. No ale rozumiem też Twoje obawy odnośnie wyjazdu samemu tam. Jednak cieszę się bardzo, że się zdecydowałaś! Na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki i życzę udanego i bezpiecznego przede wszystkim, pobytu w Mexico! Wracaj szczęśliwie z powrotem 👄 !! Pozdrawiam resztę babeczek 🌼 miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Paris trzymam kciuki za powodzenie Twojej podróży,wracaj do nas cała i zdrowa z niesamowitymi wrażeniami i zdjęciami.Jeszcze raz życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Pariss Tobie musi się udać ! Trzymam kciuki !Kto jak kto ale Ty dasz sobie radę i spełnisz swoje marzenie!!:) A później nam wszystko opowiesz! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Pariss , jestes WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Przyłączam się... Podziw dla Pariss... POzdrowionka dla Wszystkich. Jeszcze dwa dni tej brzydkiej pogody i ... fru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam dylemat jaki hotel wybrać teraz na 13.09. Czekam na jakiegoś lasta, trochę się boję, że może mi go ktoś zabrać:) ale wtedy najwyżej polecę 16.09:) No więc wypatrzyłam hotele: Kleopatra Golden Sun Kleopatra Micador Blue Dream Wiem, że Frogi jedzie do Blue Dream:) No i jak myślicie kiedy iść podpisać umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa truskawka hotel "Selvi" nie jest w centrum,do centrum masz około 800m.Jest tylko blisko plaża i fajna droga do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecąca do Alanyi
malinowa trussskawka ja swója wycieczke załatwiałam w poniedziałek a w srode w nocy miałam wylot, ja tylko kojarze hotel selvi bo był niedaleko mnie i faktycznie z 15 minut spacerkiem jest do bazaru i portu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Malinowa Truskaweczka... Ja polecam również hotel Sea Sight - tez ostatnio fajne przecenki robią - byłam tam z rodzinką w czerwcu i było zajefajnie... POzdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn właśnie bardziej mi chodziło, że te hotele są w centrum lub blisko centrum, Seab Sight wiem, że już jest fajniejszy, ale z alfa star są wyloty w środę, a ja chciałabym już w niedzielę. I tak lecę z facetem tylko na tydzień;( Będzie więcej żalu przy wyjeździe, bo pewnie ten tydzień zleci mi szybciej niż np. dzisiejszy dzień:( No ale lepiej jechać na tydzień niż wcale prawda:) przyszłolecąca do Alanyi - to dość późno, ja się trochę martwie, żeby nie było, że zabrakło miejsc. Zobaczymy jak będzie z ceną, a Tobie dużo spadła cena? Szkoda, że w wezyrze nie podają ile zostało miejsc wolnych, tak jak w alfie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa truskawka,ale te miejsca, które widzisz nie do końca są rzeczywiste..ale skoro możesz sobie pozwolić nawet na dzień przed to spoko,powodzenia!:) Daj znać jak coś wybierzesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Malinowa Trusssskawka... Co do Wezyra to ja po prosiłam kobitkę z biura i zadzwoniła do dziewczyn i spytała ile jest jeszcze miejsc w samolocie... i było 16...więc rezerwowałam na wieczór a już następnego dnia po południu nie było tego mojego lasta co jutro jadę - jak jest okazja trzeba korzystać... ja mam 4 * hotel za 1499,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona jestem W
Witam wszystkie turkomaniaczki:) uwielbiam wasze opowieści i niesamowite relacje z wakacji.Oczywiście wybieram się do Turcji w przyszłym roku w maju.Wszystko było pięknie do wczoraj,a mianowicie.... moja siostra wróciła z Antalii i niestety wylała na mnie kubeł zimnej wody:( Hotelik piękny 5*,basen i te sprawy,ale ... -90% ruskich i skandaliczne zachowanie,wręcz obrzydliwe.Krzyki pod hotelem do 2 w nocy,głabanie jedzenia całymi garściami,plucie pestkami od arbuza,zaśmiecanie okolic basenu,wnoszenie jedzenia do hotelu i to pełnymi reklamówkami,no jeden wielki syf.Okolice hotelu,plaża ok,ale w bocznych uliczkach bajzel niemiłosierny,brud i smród.Ponoć strach zjeść cokolwiek na ulicy.Po zjedzeniu lodów wymioty i biegunka.Dziewczyny czy tam naprawde tak jest?Siostra mówi,że Turcja jest cudna,ale strasznie brudna i zasyfiała.A jeszcze jedno....polskie biuro lokalne zawaliło.Wykupili wycieczkę do Kapadocji,lecz było za mało chętnych i wyjazd został odwołany.Następna wycieczka,niedziałająca klima i kłopoty z wyżywieniem.Wszystko pod górkę.Znam Turcję z Waszych opowieści i nigdy nie słyszałam o takich siupach.Zastanawiam się jak będzie z moim wyjazdem.Na 5* mnie nie stać,to jak będzie w 3* czy 4*? Oj ale mi nagadała.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki zaniepokojona jestem W -----ja byłam w hotelu 3* i nie było źle,pokoje sprzątane codziennie,hotel czysty,jedzenie jak w każdym trzygwiazdkowym ,Ruskich było dużo i bardzo fajni ludzie to Polacy robili wstyd,alkohol przelewali do butelek plastikowych i wynosili na plażę.Alanya to czyste miasto ,ja jadłam w restauracji hotelowej i na ulicy w knajpkach i nic mnie nie dopadło.Nie słuchaj ludzi co gadają ,jedź sama i zobacz na własne oczy.Mnie tylko dziwi to że narzekają na wszystko a w następnym roku jadą w to samo miejsce.Jeden jedzie do hotelu a drugi na wczasy.Ja byłam tylko gościem w hotelu,wpadałam się wykąpać i przespać .W Alanyi nie masz prawa się nudzić ! Ciekawa jestem jak się sprawuje nasz podróżniczka Pariss 🌼 Dziewczyny miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecaca do Alanyi
Malinowa Trussskawka mnie akturat do takiej poźnej rezerwacji zmusiła sytuacja, bo wczesniej miałam rezerwacje w hotelu gold na zapytanie a nie chciałam dłuzej czekać jak własciciel hotelu odpowie czy ma wolne miejsca wiec zrezygnowałam i wziełam tac premier. na poczatku jak ogladałam hotel z miesiac wczesniej to byl po 3400, potem na tydzien przed 3100 a ja w ostatecznosci płaciłam 2700 chociaz potem widziałam ze dzien przed wylotem kosztowal 2500. zaniepokojona- ja miałam hotel 4 * i nie narzekałam ani na pokoj ani na jedzenie, przytyłam z 3 kg, a co do społecznosci w hotelu to zalezy jak sie trafi, w pierwszym tygodniu przyjazdu bylo u mnie np duzo holendrów w drugim natomiast duzo niemców i polaków. na miescie faktycznie nie ryzykowałam bym jesc, jedni znajomi w nocy skusili sie na kebaba na miescie i mieli potem problemy zoładkowe. Jak sa dzielnice hotelowe to tam jest wszedzie w koło zadbane w głab miasta to faktycznie wyglada juz biednie ale nie jest najgorzej, ale tam przeciez i tak nie bedziesz chodzic bo po co. a co do lokalnego biura podrózy to ja nie miałam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona jestem W----większość dziewczyn z tego topiku jeździ do hoteli 3* ,poczytaj opinie o hotelach na kafeteria.pl i może coś wybierzesz dla siebie.Ja już miałam rezerwację jak dopadłam ten topik ale dzięki temu bardzo dużo mi Turkomaniaczki pomogły.Tutaj nikt nie ściemnia .:classic_cool: Dziewczynki mam pytanie ,która była tego lata w Marmaris ?Potrzebne namiary na hotel i opinie o mieście i o hotelu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Zaniepokojona jestem M... Ja osobiście po Antalai nie chodziłam więc nie bedę się wypowiadać... Alanya i okolice sa przepiękne - zobaczysz zakochasz się tam w Turcji...jak myslisz dlaczego tam ludzie wracają???? Co do hotelów to rzeczywiście trzeba sobie sporo poczytać żeby nie było fe...Jeżeli chcesz dużo Polaków w hotelu polecam Sea Sight ja za 2 tygodnie w czerwcu zapłaciła 2299 za jedną osobę- oczywiście.Także myslę że nie przepłaciłam... oczywiście wczasy wykupywałam dużo wczesniej , bo w grudniu. Także nie zrażaj się tylko sama oceń - co do opinii polecam... http://forum.travelway.pl/forum-1-1-20.html POzdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Szazza.. Jeżeli potrzebujesz juz teraz te informacje to podaję Ci numer 014 655 06 94 do biura Alfa Star w moim mieście Tarnów - poproś o Panią Jolantę... ona własnie wróćiła z tych rejonów (jest bardzo zadowolona) i może Ci coś podpowie... albo np. daj jej maila to Ci podeśle kilka ofert... Pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka ----dziękuję za namiary na biuro.Jeśli masz znajomości w biurze Alfa Star ,to pogadaj z tą panią odnośnie "first-ów" wiem że już w listopadzie wychodzą nowe katalogi na lato 2010r i można dużo taniej wyhaczyć dobre oferty.Ja kupując w styczniu zaoszczędziłam 1400zł na dwóch osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza- moja koleżanka była na Marmaris i średnio zadowolona narzekała że plaża kamienista i drogo na mieście tylko tyle reszta ok. Pozdrawiam wszystkich :) Frogi już bliźiutko coraz bliżej i fruuuuuuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
szazza.. Wiem wiem... już w październiku mam mieć oferty na 2010... Także napewno dam znać jak będę coś miała. Bo ja w przyszłym roku myślę o Tunezji... Pozdrowionka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, słuchajcie co do opinii o Turcji o hotelach itd...ilu ludzi tyle opinii, faktycznie trzeba sie chyba samemu przekonac, ja się przekonam już niedługo....za tydzień o tej porze będziemy już nad Turcją, a może już w...:) z innej paki pytanie, co myślicie o dawaniu małego zadatku pienieznego do paszportu w momencie przydzielania pokoi, zeby dostac przyzwoity pokój? pytam bo rózne opinie chodza w necie w tym zakresie, i tak sie zastanawiam dawac czy nie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Myslę że to jest loteria ... osobiście ja nie dawałam a miałam fajny pokój dwupokojowy z 2 łazienkami - co prawda bez widoku na morze ... Czasem uśmiech może zdziałać też sporo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Zuzia Jak będziecie takim pierwszym rzutem to myślę że wystarczy ładnie poprosić ... gorzej jak się przyjeżdza późno gdzie juz są pokoje przebrane ... wtedy pewnie kaska zdziała cuda... Może dziewczyny będa miały jakies uwagi ... No i pomyślcie czy rzeczywiście aż tak dużo czasu spędza się w tym pokoju...wiadomo jak sa dzieci i jedzie sie na 2 tygodnie - to ja sobie chwaliłam te 2 łazienki - a tak to ... czy nie lepiej wykorzystać to na coś innego ... np. hamman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona jestem W- ja miałam wyżywienie HP,więc jadłam na mieście w restauracjach i kebaby z budki i wszystko było świeże i smaczne,lody jadłam kilkakrotnie te tureckie i też nic mi nie było,także uważam że nie masz się czego obawiać. Co do czystości to w turystycznych miejscowościach jest czyściutko,ale jak się jedzie gdzieś poza to widać śmieci niestety na poboczach dróg,ale gdzie jest idealnie czysto-w Polsce napewno nie:) A Turcja jest tak piękna że te drobne minusy są niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×