Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

witajcie! Pariss-całujemy Cię , pozdrawiamy i cały czas trzymamy mocno zaciśnięte kciuki. Szazza,Frogi- Resztę pozdrawiam i życzę miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza- mam pytanko do ciebie czy w Kleopatra Gondola zdarzało się że np zabrakło jedzenia jak się póżniej zeszło? jak tam wogóle z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1984 Lepiej iść później nawet pół godziny .Jeśli pójdziesz punktualnie to zawsze jest kolejka i trzeba swoje odstać.Pamiętam jednego razu jechałyśmy na wycieczkę i poszłyśmy na śniadanie o 7.50 ,a śniadanie było od godz.8.00 a tam ochroniarz kurdupel pilnuje stołów i pokazuje na zegarek że jeszcze jest 10min do śniadania ,dla mnie to było śmieszne.Jedzenia nigdy nie brakło,menadżer doglądał stoły i jeśli czegoś brakowało to zaraz było dokładane.W hotelu była taka Ruska która zawsze zabierała talerz pełen ciastek i tyle ile zmieściła na talerzu tak więc po niej zawsze brakowało ale zaraz dokładali.Ja przytyłam przez 14 dni .Najlepsze to są bułeczki na śniadanie,mogłam zjeść nawet 4, wogóle pieczywo palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Pariss-super że Ci się podoba i tak dużo już widziałaś :) Baw się dobrze !!! Malinowa Truskawka-ja mam wspomnienia z shopingu jak Szazza,czyli szlag mnie trafia jak sobie przypomnę :D Pozdrawiam Dziewczyny i miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Amigas! Pochwale sie, ze lece na plaze...Druga tura dzisiaj. Najpierw do 12 a teraz od 15tej. Pogrzmialo troche dzisiaj i poszlo bokiem. za to w nocy lalo dosc mocno. Czytalam wczoraj o tym porwanym samolocie. Ja lece liniami Mexicana jakby co. Buziaki dla Was, karteczki mam przyszykowane z data 7go i dzisiejsza, ale caly czas nie wyslane...hi ...hi... Hasta luego! Juz mi teskno do USA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! Pariss- jak masz fajnie ,a do tego znajdujesz czas na pisanie do nas. Baw się dobrze, zwiedzaj,opalaj się i nie zapomnij, że czekamy na kartki z Meksyku. Pozdrowionka dla Ciebie od mojego W. Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja jako pierwsza witam wszystkie koleżanki. U mnie dzisiaj pochmurno i pada mżawka. Mimo to życzę udanego i ciepłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Dzisiaj ostatni dzień w pracy a potem luzzzziiikkkkk :) Ma ktoś informacje jak pogoda w Alanyi? tam na północy strasznie podobno leje :( oby przeszło do 16.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Turkomaniaczki! Pariss udanego wypoczynku! Jesteś bardzo odważna:) Frogi a Ty, w którym budynku będziesz miała pokój, bo widzę, że można sobie wybrać, ale jest mało opinii w necie na temat Blue Dream i teraz mam dylemat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć]Witam ! Dziewczyny podglądajcie kamerki w Alanyi ,tam jest wszystko ok :) Pariss ❤️ bardzo się cieszę że wszystko ok i masz się dobrze 🌼Zaglądaj do nas i opowiadaj na bieżąco :) Miłego dnia kobitki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno nie pisałam, ale ostatnio jestem mega zajęta i ciągle brakuje mi czasu... Pariss--> pozdrawiam Cię i mocno ściskam odważna Kobieto :D korzystaj ile wlezie ze słoneczka, z pięknych widoków i ze wszystkich przyjemności :) Resztę kobitek serdecznie pozdrawiam :) te co niedługo lecą do naszej Alanyi niech również wypoczywają, opalają się i wracają z wrażeniami 🌼 Jak już trochę się uspokoi u mnie to częściej będę zaglądać :) Pozdrawiam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Truskawka:) Napewno będziesz miała słoneczko i będziesz się wspaniale bawiła,czego Ci życzę:) Odpoczywaj i wracaj zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Amigas! Wlasnie popijam sobie pina colade. W glowie mi sie kreci nieco i musze isc sie pakowac, ale mi sie wcale nie chce. POjde jeszcze pozniej cos zjesc i jutro rano wylatuje z powrotem do Chicago. I znowu zakupy hi hi... Mowie Wam, tutaj jak w raju. Jak by sie bylo grupa to zyc nie umierac. Teraz nie ma sezonu wiec jest malo ludzi, na plazy prawie pusto, ale w sezonie musi byc czadowo. Oczywiscie Turcja i Turcy sa the best, Meksykanczycy jacys nieco nudnawi. Ale az 3 widzialam przystojnych. Reszta siega mi do cyckow :D :D Na pewno tu wroce. Tylko w totka musze grac :D Powciskam sobie jeszcze literki hiszpanskie ñññññññññ ?????¿¿¿¿¿¿¿ hi hi Pa pa, Fannky pisala ze m¿padalo tam tez dwa dni. Co to sie dzieje w tej naszej Turcji kochanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- Fajnie , że Ci się tam podoba.Będziesz miała o czym nam opowiadać. Dzięki ,że do nas piszesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki w sobotni poranek Malinowa Trusskawka-życzę wysokich lotów,miłego odpoczynku, wielu wrażeń z pobytu w TR.Pięknej opalenizny i udanych zakupów. Resztę koleżanek pozdrawiam . Ja niestety idę do pracy na 2-gą zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam bardzo:) Właśnie się pakuję, muszę wstać o 3.45 ;/ bo zanim dojedziemy do Warszawy. Największy stres to będę miała na lotnisku, bo pierwszy raz lecę samolotem:D Miłego dnia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Pariss ale Nas na odwiedzałaś;) fajowsko ; )))))) buziaki słodziaki! Miałam już mieć do Ciebie prośbę co do pewnego tuszu ale zrezygnowano:P a wczoraj to w ogóle miałam dziwny dzień i juz zastanawiałam się,czy nie będę do Ciebie pisac,gdybyś była na miejscu....hmm:):):) No wiem,że wczoraj też wieczorem padało w Alanyi..ja mam tylko nadzieje,że i tak będzie cool:classic_cool: a co tam! Malinowa truskawka nie wiem, w którym będe,bo tego przed wyjazdem nie wiesz,chyba,że się zaznaczyło na zgłoszeniu,a nie wiem czy to nie jest płatne,a podejrzewam,że i tak nie byłoby to warte pisania.Ja na zgłoszeniu tylko mam "pokoje obok" :) Z opinii najpierw myślałam,że bud.A jest lepszy ale ostatnio czytałam i chyba jednak B:P Nie wiem też gdzie są te balkony francuskie,bo na taki nie chcemy trafic,ale wszystko się okaże na miejscu..I my chyba nie dajemy na początek nic do paszportu zobaczymy co nam dadzą najpierw:) Szazzo to może trafiłaś na kamerkach na upalne słońce;):):) Crazy_woman dzięki🌻 pozdrawiam! BoBo może dostane jakiegoś emaila jeszcze przed wyjazdem?:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi! A już myślałam, że o mnie zapomniałaś,postaram się a teraz uciekam do pracy.Odezwę się po 22 OK? Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Truskawka właśnie do głównego bagażu wkładasz nożyczki,pilniczki i inne potencjalne narzędzia zbrodni :D Miłego dzionka dla wszystkich Pań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Malinowa truskawka 🌼 życzę spokojnego lotu,miłego wypoczynku,słońca i opal się na "murzynke" ;) Dla reszty dziewczyn ❤️ spokojnej soboty i miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Nie wiem czy wiecie że wczoraj w Alanyi przeszło tornado .Dużo hoteli zostało uszkodzonych.Nie chcę nikogo dołować ale mają złe wiadomości dla południa Turcji.Szkoda to takie piękne miasto.😭 Pozdrawiam dziewczyny 🌼miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta 🖐️ Szazza widziałam to tornado w tvn24 od rana pokazują. Współczuje tym którzy tam teraz są. Jeszcze nigdy nie słyszałam o takich anomaliach w Alani. Teraz na kamerkach ponuro, szaro , mokro wietrznie ,fala duża i w ogóle bryyyyy!!!!. Mało turystów na deptakach . Nie wiem o co chodzi z tą pogodą , a niby takie gwarancje były i wszystko prysło. Frogi - mam nadzieję że do czasu Twojego wylotu wszystko się wyklaruje i nie będziesz musiała brać ciepłych ciuszków. Zaraz coś naskrobie na poczcie dla Ciebie bo po obiedzie wybieram się do teściowej i nie wiem kiedy wrócę. Pariss- cieszę się że zrealizowałaś swoje plany i wrócisz naładowana na ful . Ciekawe jak tam nasza Fannky .Mam nadzieje że nie ucierpiała przy tej nawałnicy i szczęśliwie wróci do nas w środę. Miłej niedzieli.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) słyszałam własnie na TVN co sie stalo w Alanyii, normalnie jestem załamana, pierwsze wakacje za granica a tu taki klops. wiadomo już kiedy bedzie lepiej? Normalnie rece mi opadły, płakac mi sie chce, tak sie cieszyłam na te wakacje, zmartwiło mnie to tornado :( Ciekawe jak tam Fannky są jakieś newsy od niej? myslałam ze do Alanyi to nie dotrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :O:O:O:O:O...i co ja mam powiedzieć? Dzisiaj właśnie po10 dostałam telefon od znajomej z tą informacją..no i co?co tu zrobić? yhhhh:( Ja nie mam tvn24 i może dobrze..oby z rodziny nikt za bardzo nie zareagował,bo wtedy to już w ogóle będzie lipa.. Jedyne co zostaje to mieć nadzieje,że przejdzie do środy.. Szazza Ty masz dostęp do jakiś innych informacji jeszcze? Do Fannky napisałam sms..raport doszedł więc czekam;) pozdrawiam Bobo,Szazze 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Fannky pisała mi sms z POZDROWIENIAMI DLA WAS również :) marta, ja jade 2 raz to fakt troche inaczej,ale też czekałam na te wakacje strasznie..plus inne komplikacje z wyjazdem,a teraz ta inf -fakt nie jest krzepiąca,ale nie ma się co załamywać,musimy bardzo mocno wierzyć,że się uspokoi;) pewnie upałów nie będzie,ale podejrzewam,że zimnicy też nie..i na pewno jest cieplej jak u Nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×