Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość mrrrrrrm
Ja też wylatuję w środę. O rany, zawsze mam pecha, jak nie huragany to tornada :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta!Fannky odp,że " O tornadzie nic nie wiem,ale 2dni temu w nocy wiał b.silny wiatr.Pogoda zmienna raz deszcz raz słonko,ale cały czas ciepło" O wietrze to ja też wiedziałam i o deszczach z innej pierwszej ręki.Na blogu skylar też pisała o tym wietrze..a ja doszłam do wniosku,że może oni mówią ogólnie Alanya,ale przecież ona jest dużaa i to "zahaczyło" o jakiś region o ileś km od samej Alanyi.. aha!oczywiście poprosiłam ją,żeby jak coś to napisała;) A jak jutro będziesz po rozmowie z biurem to napisz:) z jakim Ty jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co panikować ! frogi mam koleżankę w Alanyi jest właśnie w Twoim hotelu,jej córka mi powiedziała że mama dzwoniła w piątek i u rodziców wszystko ok. Już mi się wszystko popierdzieliło czy Ty jedziesz do Blue Stara ?Bo ta koleżanka tam właśnie jest.Dzisiaj rano zaglądałam na kamerki to ulice były mokre ,chyba po deszczu . Głowa do góry,wszystko będzie dobrze :) Teraz to ja Wam życzę pogody i bez żadnych niespodzianek .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- oooooo jak dobrze fannky nas troszeczkę pocieszyła :) troche mi lżej na sercu :) ja jade z Exim Tours, no zobaczymy co powiedzą dam znać. Szazza- a nie wiesz może jak tam Kleopatra Gondola czy stoi cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazzo dzięki;) w blue starze jest Fannky ja jade do Blue Dream:P (jest też w stopce;) ) Mi jeszcze trochę daleko do paniki,ale wiadomo,że wesoło nie jest tak jak powinno być..ale nic,zobaczymy co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,teraz sie ciesze ze jedziemy w pazdzierniku,moze sie pogoda unormuje. Czy moze ktoras z Was wrzucic linka gdzie podgladacie Turcje??? Nie mam pojecia gdzie szukac kamerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catca tu masz link ;) http://www.netalanya.net/canli_kamera2.asp Właśnie teraz sobie zaglądnęłam przy okazji,ohhh jak piekny jest widok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Marta właź koniecznie i się pociesz!!!!!!:):):) Świeci słoneczko,jest chyba mały wiaterek;) ten lazur na morzu ahhh:D od razu lepiej na sercu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- byłam na kamrekach od razu lepiej na serduchu :) coś ten link nie działa :( napisz co ciekawego piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta musisz skasować spacje po"w" przed przecinkiem i 660:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Co tu tak pusto ? 😭 Czy się pakujecie czy już spakowane siedzicie na walizkach ?:classic_cool: Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) No ja od rana na pełnych obrotkach pranie, prasowanie itd, ostatnie zakupki, jeszcze kantor muszę odwiedzić. szazza- czy w pokojach jest żelazko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko
Jak myslicie turystki , wylatuje 16 czy bedzie mozna sie kąpać w morzu? Czy bedzie cieplejsze od naszego letniego Bałtyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaza, Zuzia, Marta Ja jestem w rozsypce,jeszcze dzisiaj ide do pracy 16-23,czuje się coś średniawo,byłam jeszcze dzisiaj u okulisty nagle i jeszcze mam jedno pranie..także pakowanie będzie jutro,po zrobieniu paznokci:P mampytanie-woda wiadomo,że dużo cieplejsza niż Bałtyk:D nie ma obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Wiem ze sie nie odzywam bardzo przepraszam ale ostanio mam kilka rzeczy które zajmuja mi czas. Frogi masz maila ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku wiem; przeczytałam; odp chyba dopiero jutro,bo zaraz ide jeszcze do pracy..ale dzięki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1984 w pokojach nie ma żelazka ,po co Ci żelazko ?Tam nikt na nikogo nie patrzy czy chodzi w pogniecionych czy uprasowanych ciuchach.Pełen luz :) To Alanya nie Ciechocinek :classic_cool: Raz się tylko ubrałam elegancko bo był w hotelu wieczór turecki a tak to chodzisz jak chcesz.Ja wszystko prasowałam w domu i nie miałam bardzo pogniecionych ubrań.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza- to mnie rozśmieszyłas z tym Ciechocinkiem :) Frogi- wspołczucia z ta praca ja od dzis mam urlopik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już po pracy,gotuję obiadek na jutro i na działeczkę. Dostałam karteczkę od Fannky śliczną kolorową. Fannky-Bardzo dziękuję. Ja jak byłam w zeszłym roku w październiku wAlanyi i się kąpałam, to z wody nie chciałam wyjść taka ciepła była. Frogi-pozdrawiam i miłej pracy życzę. Kwiatuszek-już się martwiłyśmy o Ciebie,👄 🌻 Resztę pozdrawiam i życzę miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1984 🌼 tylko się na mnie nie gniewaj ! Z tym Ciechocinkiem to był żart.Moja znajoma jeździ co roku na kuracje do Ciechocinka i zabiera -obowiązkowo żelazko ,dlatego że chodzi na dancingi. Kwiatuszek co słychać u Ciebie ? frogi ,Bobo ❤️ ale z Was pracusie 🌼 Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) ja jednak byłam 4h i wróciłam do domciu,koleżanka mnie puściła,bo byle jak się czuje:O Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallinnka
helou/ Jade do Turcji 23.09, hotel Joy Nashira w Side, lece z Gdańska czy ktos moze się wybiera::? Byloby milo z wiekszA EKipia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 221
W srodę lecę do Blue wave:) Hotel jest w Obagol. Tak się zastanawiam jak będę jeździć doluszem do centrum Alanii czy bede wiedziała gdzie mam wysiąść? Czy koniecznie trzeba zaopatrzyć się w mapę? Pozdrawiam wszystkich oczekujących na wyjazd i którzy już powrócili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pytanie dość standardowe.... ile można mieć bagażu? na stronie Wezyra jest info, że 20 kg + 5 kg, zgadza się? pozdrawiam i miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko
Czy lecac z wezyra (gdansk) w samolocie jest poczestunek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Frogi ,Marta 1984 🌼 jak tam przygotowania ? Dzisiaj dzwoniła do mnie znajoma ,jej córka jest z towarzystwem w Bodrum codziennie pada deszcz ,dobrze że mają all to siedzą w hotelu i się bawią.Ta dziewczyna jeździ od trzech lat do Turcji i jeszcze nidy o tej porze nie było tyle deszczu. Mam nadzieję że moim koleżankom będzie świecić tylko słońce i dobry humor. Zuzia----ja leciałam z Eximtours i też wolno było tylko 20kg bagażu głównego i 5kg podręcznego. Co do cateringu w samolocie to nie mam pojęcia jesli chodzi o Wezyr,ja leciałam liniami Aurela i nie było nic nawet wody do picia ,można było sobie kupić w samolocie. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza---> dziękuje za odpowiedz, wydaje mi sie ze te 20 kg plus 5 jest oki. Co do pogody to siedze na necie i patrze co jakis czas na pogode łacznie z kamerkami np: http://www.alanya.bel.tr/translationEN/kamera.asp faktycznie na ta chwile nie ma mega słoneczka w alanii ale tez nie pada wiec nie jest zle...ja staram sie znajdowac same optymistyczne prognozy pogody i jak dla mnie taka bedzie,przecież wreszcie musi przestac padac i pogoda przestanie dokazywac, trzeba byc dobrej mysli:) Turcja to zdaje sie jest pare stref klimatycznych a wiadomo, że nad morzem zmienia sie wszystko szybciutko, oczywiście dla Urlopowiczek od jutra tylko na plus! wracam do pakowania i malowania paznokci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×