Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam Wszystkich :) Szazza- no ja od rana na nogach zaraz kończe sie pakować i musze pomysleć co jeszcze zabrać itd. Z ta pogoda w Turcji to normalnie jakis szok, cos sie pokreciło zupełnie :) no i zaczynam mieć stresa z tym samolotem, to moj pierwszy lot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem dwa razy w Alanyi ale chcę teraz pojechać do Marmaris. Uwielbiam Turcję (Podobno moje korzenie są tureckie ;) ) Może jakaś chętna jest ze mną wyjechać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie wkurrrrr własnie dzwonili z biura i przesuneli mi lot z 07.00 na 12.30, tak to mialabym po przylocie całe popołudnie wolne a tak to bedziemy na wieczór kurrrrrrcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1984----nie wku....j się ,będzie wszystko ok,zalecisz na 15.oo potem do Alanyi niecałe 2 godzinki i możesz szaleć do białego rana.Moja koleżanka leciała z Itaki o godz 15.30 i do hotelu zajechali o 19.30 .Bądź optimistą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariusz z Warszawy ja też mam zamiar w przyszłym roku lecieć do Turcji to też będzie Marmaris albo Bodrum.Gdybym była młodsza i wolna to z pewnością nie odrzuciłabym takiej propozycji.Może akurat na tym forum znajdziesz towarzyszkę podróży,Twój anons już jest ,teraz trzeba czekać .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1984--- 🌼 wszystkiego najlepszego ! Wysokich lotów, dużo słońca i żebyś wróciła zadowolona .Opal się na czekoladkę.Pozdrów Alanyę ode mnie :)Marta kopnij w d..pe ode mnie ochroniarza z hotelu ha,ha :classic_cool: jak wrócisz to Ci powiem dlaczego. frogi ----gdzie się podziewasz ? 😭 Nawet nie wiem o której jutro wylatujesz,dlatego już teraz życzę Ci wspaniałych wczasów ,dużo słonka i Ty opal się na murzynke.Pozdrów Alanyę ode mnie :) Dziewczyny wracajcie szęśliwie i z wrażeniami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Chicas! Moj urlop powoli sie konczy :( Zostaly mi ostatnie zakupy i niedlugo do domciu. Gdybym mogla to bym jeszcze zostala. Nastepnymrazem zadnych Meksykow tylko 3 tyg w Chicago i ewentualnie 3 dni w LasVegas. Tu jest bardzo cieplo, wczoraj bylo kolo 30 C. Caly czas chodze jeszcze w japonkach a jak wroce to sie to skonczy :O Wszystkim wyjezdzajacym zycze udanego urlopu i slonka w Alanii. Wyobrazcie sobie, ze nie moge znalezc nigdzie kartek tutaj w okolicy. W centrum nie kupilam a tutaj nie ma. Z Meksyku Wam wyslalam 12-go na lotnisku. Daty byly z 7 i 10go. Teraz musicie czekac jakies 3 tygodnie. Buziaki, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Pariss :) Oj jak ten czas leci...niedawno się z nami żegnałaś a już niedługo wracasz... wszystko co dobre szybko sie kończy niestety... No w naszej Alanii jakieś kurcze wichury :o szok normalnie... co to się dzieje z tą pogodą na świecie.. Pozdrawiam wszystkie, a dla wyjeżdżających mnóstwo słońca i pięknych dni w Alanii!! :) Wypoczywajcie i wracajcie zadowolone :) Pozdrawiam 👄 buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Marta - życzę Ci spokojnego lotu i wysokiego, udanego wypoczynku,i pięknej opalenizny.Wracaj szczęśliwa i zadowolona. Frogi-jeszcze raz 👄 👄 👄 Resztę pozdrawiam i życzę kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza Frogi wylatuje 0 7:50 i jest w rozsypce , prasuje się i pakuje. Frogi- jesteśmy z Tobą , nie stresuj się i pokłony dla całej Alanyi. Paris-- jak szybko zleciał nam Twój urlop , nawet nie wiesz. Ale to wspaniale że przeżyłaś to wszystko tak jak chciałaś i wracasz do nas pełna wrażeń.Czekamy tu na Ciebie i na kartki z Mexico. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) hihi JUŻ spakowana jestem:D:D:D:D:D teraz ide się kapać,wstaje po 4,wyjeżdżam 5:15 z domu zatem.... trzymajcie tutaj kciukasy za pogode!:P bawcie się dobrze;) witajcie się z rana:P i zaglądajcie tu hihihi:D aha!ładnie przywitajcie ode mnie Pariss😘-jak mi się nie uda z Alanyi:p ufff no i mam nadzieje,że Was nadrobie jakoś:D Marcie i Zuzi życzę wspaniałych wakacji!!! i miłego lotu:D Pariss Tobie spokojnego powrotu:) więc bajjjjj do października Szazza,Bobo,Fannky(która jutro już wraca🌻 ), Crazy_woman, MagdaOle,Kwiatuszek, Sajmon(który również może się zamelduje po powrocie),Dżunia,Kari,Malinowa Trusskawka,AniaNL i całej reszcie której nie wypisałam:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja znowu pierwsza ? Pariss hola muciacios 🌼 Fannky wróciłaś już ? 🌼Odezwij się ! Bobo 🌼i reszta dziewczyn 🌼 Pozdrawiam z gorącego Śląska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam z pracy! Szazza- u mnie też jest cieplutko, chociaż rano było chłodno. Fajnie mają nasze dziewczyny które sobie poleciały do Alanyi. Na pewno wypoczną i będą bardzo zadowolone.Pogodę im zamówiłam. Teraz idę odpocząć. To miłego popołudnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Nie było mnie i nie zdążyłam pożegnać Dziewczyn przed odlotem,ale będę im przesyłala dobre myśli i pozytywną energię,aby im słoneczko świeciło i wróciły wypoczęte,zadowolone i pięknie opalone:) Pozdrowionka i dobrej nocki zarazem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Hejka dziewczyny - wróciłam w nocy z Turcji - było superrrrrr. NIESTETY szybko zleciało... chyba jak zawsze w cudownych miejscach... Wypoczełam, opalenizna jest... w hotelu zarówno plusy jak i minusy ... Ale było ekstra ! POzdrowionka dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Alizka szybko zleciał ten tydzień ,napisz więcej jak było :) Gdzie reszta dziewczyn ? 😭 Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ale niestety tylko się teraz witam. jestem w pracy i mam muszę odrobić wakacje także trzeba zakasać rękawy i brać się za coś :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki! Alizka- witaj i opowiadaj dokładnie jak i co. Fannky- dzięki raz jeszcze za kartkę, nie pracuj tak intensywnie to nie wskazane.Napisz nam jak było.CZEKAMY!!!! Szazza- Ja też się zastanawiam gdzie te nasze dziołchy się podziewają, może nie chcą z nami gadać???????? Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłuższy opis postaram się dać jutro dziś póki co nie mam czasu :) ciągle ktoś wpada się przywitać :) jutro może też wrzucę zdjęcia na pocztę Frogi w najlepsze korzysta pewnie z uroków Alanyi już w 1 dzień pisała że idzie na plaże słońca trochę złapać :) Pariss też wiem, że w sobotę wraca także czekamy nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo! Dzisiaj ja jestem pierwsza. Milego dnia Wam zycze. Ja jeszcze ide zaraz na ostatniego drineczka i jutro wstaje (jak Wy juz bedziecie w polowie dnia) i lece na lotnisko. Do uslyszenia i poczytania juz w Polsce w sobote jak sobie odespie. Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky bardzo dziekuje za karteczke ;) Pariss jejku tak dawno rozmawiałysmy ze ja mam daleko do urlopu a ty jeszcze dalej a ja juz dawno zapomniałam, Fannky wrociła, ty wracasz jutro a Frogii w trakcie. Ja teraz juz czekam na koniec roku i na kolejny wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszek gdzie planujesz kolejny wyjazd?? powiem wam, że ja mam dylemat gdzie pojadę ( o ile w ogóle), z kim i kiedy :O tak zawsze wiedziałam, że wracam do blue stara ale tym razem niestety ukochana Alanya już mi bokiem wyłaziła. spacery zaczynały być bardziej obowiązkiem niż przyjemnością. muszę odpocząć od tego miasta :) nawet zdjęcia już mam z serii kopiuj-wklej jak z poprzednich lat. bo ile można fotografować jedno i to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć fannky 🌼 ja byłam raz w Alanyi ,było super ale w przyszłym roku mam zamiar lecieć do Bodrum albo Marmaris.Córka zakochana w Alanyi i nie chce słyszeć o innych miejscach.Znajomi bardzo chwalą właśnie wybrzeże egejskie.Warto coś innego zobaczyć ,Turcja to nie tylko Alanya.Jak wróci Pariss to ją muszę wypytać bo pamiętam że i ona była chyba w Marmaris. fannky napisz o tym tornado które przeszło przez Alanyę ,czy to było w centrum czy na peryferiach ? Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastanawiam się czy na razie nie odpocząć w ogóle od Turcji, ale jak polecę to właśnie Bodrum chyba byłoby najlepsze bo podobno to inna Turcja :) Szazza o tornadzie dowiedziałam się z Polski od Frogi :D podejrzewam, że przeszło gdzieś bokiem może po górach, ja osobiście nic o nim nie słyszałam. w nocy wiał bardzo silny wiatr aż leżaki na basenie trzaskały. ale przeżyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ----> wiesz dla mnie juz tez Alanya nie to samo co na poczatku. Napewno straciła swój urlok. Ja narazie planuje a w zasadzie jestem na etapie planowania wyjazdu do Hurghady wczesniej odwiedzajac Kair i Aleksandrie. Znaczy polece do Kairu a dalej juz bede sie poruszała autobusem. Jade przynajmniej na 3 tygodnie do miesiaca. Generalnie przez 2 tyognie sobie popracuje to mi sie przynajmniej czesc zwroci.Sama nie bede bo mam tam troche znajomych wiec oni mi wszystko pozałatwiaja wczesniej. Moim zadaniem bedzie kupic bilet. Jade dopiero cos miedzy 26 grudnia a 10 stycznia i jeszcze do połowy pazdziernika musze sie wstrzymac z planowaniem urlopu. Najgorsze jest to z dnia na dzien bilety sa coraz drozsze. Były juz po 1100 zł dzis sa za 1600 jak tak dalej pojdzie to bede za 2200. Dla mnie tragedia bo strata 1100 to strasznie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi też ten egipt po głowie chodzi chociaż mam jakieś wyrzuty sumienia że zdradzam ukochaną Turcję :D ale pomyślimy póki co i tak nie będę na razie rezerwować. zobaczymy co następny rok przyniesie. teraz skupmy się nad naszym wspólnym spotkaniem. jak Pariss wróci to myślę, że nam potwierdzi termin. może i Frogi uda się jednak pojawić. kto do tej pory w ogóle pisze się na to ?? ja i Pariss to na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mam nadzieję że termin 17-18. 10 zostanie. w miarę waszej dyspozycyjności może być dłużej :) np. 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dojdzie do spotkania w Krakowie to i ja jestem chętna :) Coś wymyślimy ,ja jestem dyspozycyjna ,dostosuję się do innych.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×