Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hej! Fannky odrazu podziękuje Tobie za kartke bo tez zapominam caly czas. Chyba moja pamiec zostala w Chicago. Ania widzisz u Ciebie oplaca sie jechac z biurem, w Polsce takich ofert nie ma niestety. Chociaz ja bylam tam na wycieczce z Polakami, ktorym udalo sie poleciec na 2 tyg. do 5* za 6200 czyli jakies 1,550 euro. A biuro tak. Mexico Entero, polecam bardzo a jak bedziesz u nich to pozdrow ode mnie ;) Wczoraj sie polozylam odrazu bo gardlo mnie strasznie boli i ogolnie to mi sie nic nie chce. Kari Ty to masz dobrze, ja tez tak chce :) A co z apt. w Turcji? Milego dnia i słoneczko przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo słonecznie wszystkie koleżanki Jestem ostatnio bardzo zapracowana i nie mam czasu z Wami pogadać. Może pod koniec tygodnia będzie lepiej. Dzięki za pozdrowienia od Frogi. Teraz uciekam i życzę spokojnego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MERHABA Dziweczyny :) Właśnie wrociłam do domku jakąś godzinkę temu, i co zauwazyłam ze u nas juz niestety jesień :( No wiec na początek powiem że było CUDOWWWWWWNIEEEEE :) Kurcze nie wiem od czego zacząć, no wieć moze od początku mój pierwszy lot samolotem byłam przerażona, to i tak mało powiedziane rece spocone a mężowi paznokcie wbiłam jak startowalismy aż był zdziwiony ze mam tyle siły, start dla mnie pestka lądowanie masakra. Do hotelu zajechaliśmy na 20.30 były juz resztki z kolacji dosłownie resztki nic nie donosili, ale cos tam sie zawsze wrzuciło na ząb. Pierwszego dnia była cudowna pogoda cały dzień sie byczyliśmy na plaży i pogoda była w zasadzie w kratke, zdarzyła się raz burza w Gondoli wyłaczyli prad raz na jakies pół godziny a potem podczas kolacji to samo znów na jakąś godzinke bez pradu, no i raz był deszcz z gradem to była dopiero jadka, aż drzewa miały polamane gałęzie. WYCIECZKI; Kale, Pammukale, rejsc statkiem po alanyi, jaskinia DIM, JEEP SAFARI ta wycieczka kupiłam oczywiście u Leny podobała mi sie najbardziej było superowo, wogole nie miałam ochoty wracać do hotelu. ZAKUPKI; zegareczek orinalny za special prise ESPIRIT ;), perfumy, herbatka jabłkowa normalna, kawka, hałva, a i te ichniejsze szklaneczki sobie kupiłam własnie pije sobie herbatke jabłkową, mniam, mniam :) Ogólnie jeśli chodzi o hotel to ok, ale jedzenie było tragiczne, bułeczki pycha na sniadanie ale codziennie to samo a najgorsze to ze jak zabrakło to nie donosili wiec jak było sie troszke póżniej to juz były tylko "pomidory i ogórki" A co mnie zaskoczyło ze turcy to już od polaków i rosjan sa tak wyuczeni ze gadaja po polsku na jednych zakupach ja do niego po ang a on do mnie ty mów po polsku bo ja rozumiem to mnie dopiero zdzwiko walnelo wiec ja mu po polsku a on mi po rusku odpowiadał. Wogole cała Alanyia jest piekna, kolorowa, ludzie cudowni ciepli, już tesknie a jak patrze na zdjątka to aż w serduchu chwyta, normalnie mogłabym tam zamieszkać :) Szazza- chodziło ci o tego kolesia co w SELVI tak lata ten szef restauracji chyba Mustafa sie nazwał, no jesli o niego to koleś bez kitu działa na nerwy do mnie raz podleciał i na bransoletke wiesz czy przypadkiem z innego hotelu nie przyszłam sie najesc no co za burak!!!!! byłam w pokoju 411, 404 był już zajęty. No i jedno wiem napewno ze tydzień to strasznie malutko za rok musowo na 2 tygodnie bo ten tydzień to zleciał w ekspresowym tempie :) Gule Gule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Marta 🌼 to Ty już w domu ? Fajnie że napisałaś zaraz mi się przypomniała moja Alanya ❤️ I tak jesteś dobra ,przez tydzień zwiedziłaś więcej niż ja przez dwa tygodnie.W lipcu były straszne upały i odechciało mi się Pammukale ,ale dżip safari zaliczyłam .Odpocznij teraz i zaklimatyzuj się w W-wie : Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny 👄 Pariss czy zapomniałaś o mnie ? Proszę napisz gdzie byłaś na Wybrzeżu Egejskim 🌼 Acha jeszcze Wam napiszę że znajomi wrócili z hotelu Blue Star i nie chcą już tam więcej jechać ,ponieważ sama młodzież i bardzo głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :D Pariss-jak się tam wybiorę to napewno w biurze pozdrowię wszystkich od Ciebie,ale to będzie raczej za 2 latka niż na przyszły urlop :( Marta-fajna relacja i tylko szkoda że tak króciutko tam byłaś,ale faktycznie dużo widziałaś:) Dziewczyny ja się zastanawiam nad Rodos na przyszły rok,to mogłabym też wyskoczyć do Marmaris.Wiem że tam byłyście,ale chyba odwrotnie w Marmaris z wycieczką na Rodos. Jak tam jest?Warto się wybrać,czy może lepiej jakąś inną grecka wyspę wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza sorki, ale jakoś mi z głowy wyszlo znowu. Ja naprawde mysle ostatnio o niebieskich migdalach. Bylam w Marmaris z biura Jet Touristic w hotelu Sunmaris City. Dosc przyjemny dla niewymagajacych, za to bardzo blisko do plazy, blisko i do portu i na promenade, czyli tam gdzie toczy sie zycie nocne. Tutaj wszystko opisalam: http://tnij.org/bh7j Ogolnie bardzo polecam Marmaris i przy okazji zobaczenie laguny w Oludeniz. Ania niewazne kiedy pojedziesz, wazne ze pojedziesz. Jak planujesz i bardzo o czyms myslisz to kiedys sie spelnia w koncu. Ja w Stanach w koncu zjadlam tzw. pancakes z sosem klonowym,ktorego tez nigdy nie jadlam a teraz uwielbam. Widzialam na ulicy lekarza z :ostrego dyzuru" tzn. byl w takim stroju jak oni chodza, widzialam chicagowska gielde towarowa, jechalam kolejka jaka jezdza lekarze tez z OD, i widzialam te ogromne budynki miedzy ktorymi moglabym chodzic calymi dniami, lecialam samolotenm nad sama autostrada! super! , jadlam amerykanskie donaty z posypka, z czekolada i budyniem i te najzwyklejsze, i przywiozlam sobie marshmallow, ktore maja prawdziwy smak tylko w Stanach. Jak ja bym tam wrocila na jeszcze troszke....trzeba zaciskac pasa i zbierac, zbierac, kombinowac ;) Pokaze Wam moja jedna fajna torebke z Guessa: http://www.amazon.com/GUESS-Dream-Satchel/dp/B002IBAAD6 mam czarna wlasnie, jest po prostu super. druga z Anne Klein : http://www.anneklein.com/Bistro-Large-Hobo/90282375,default,pd.html?cgid=90263432&itemNum=4&ep_tag=AF200905 Lece dalej odpisywac na maile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-super torebki,a ta pierwsza w szczególności!!!Jest boska,cudeńko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez patrzylam na ceny w Europie i znalazlam w UK za 175 funtow~! Ja swoja kupilam za 135 ale doliczyli mi ten glupi tax i wyszlo 148. Mimo wszystko nie zaluje, jest niesamowita i na pewno nikt nie bedzie jej dlugo mial ;) A z kolei ta druga czarna kupilam za stowke bo znalazlam ja w tanszym sklepie Marshall, a na tej stronie jest caly czas za 180! Tylko, ze ta z AK jest chociaz skorzana a z Guessa niestety nie :( Takie ceny sa w naszej Europie niestety. Perfumy Guessa tez kupilam za 20 dolcow w Marshallu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Pariss torebki faktycznie ładne. co do Turcji moja znajoma też wróciła z Alanyi zachwycona :) widać, to miasto ma coś w sobie :) mi dziś z mojego biura podróży przysłali sms, że już ruszyła sprzedaż lata 2010. muszę się z ciekawości zainteresować ile Portugalia kosztuje. muszę sobie na razie odpuścić kraje islamskie i od nich odpocząć :) szkoda, że nie mogę już jej zarezerwować 😭 co do blue stara to teraz właśnie była duża grupa polskiej młodzieży ale wczoraj wyjechali już :) ogólnie mi gwar nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Fannky juz sie rozgladasz za ofertami na 2010? Wow! Trzymaj sie tej mysli, ze pojedziesz gdzies indziej to zobaczysz jak bedziesz tesknic za Turcja w 2011 ;) Portugalia jest droga, ale rozwaz sobie Hiszpanie tez. Moja kolezanka byla teraz na wlasna reke w Alicante, bo tam sa tanie loty chyba Ryanairem. Hotel zalatwiasz przez net i jedziesz. Zreszta Ty tez mozesz z lasta jezdzic to zawsze cos zlapiesz ciekawego. Ja dostalam zaproszenie do Mx do domu, nie mam brac hotelu tylko przyjechac do tego malzenstwa przewodnikow. I powiem Wam ze gdyby loty naprawde byly tanie to bym poleciala w nast roku. A tak zostaje mi toto lotek, dzisiaj 17 mln do wygrania. A jeszcze szybko napisze co zrobil moj Dobry Czlowiek. Otoz, mialam kupic kolezance dla jej synka bluze GAP, a ze byly drogie bo ok. 35 dolarow to zrezygnowalam. Bylam na miejscu w kontakcie z Dobrym Czlowiekiem i zaproponowal mi, ze kupi u siebie bo u niego w miescie jest outlet GAPa. I kupil dla tego malego i dla mnie i dla siostry. Dzisiaj przyjezdza do Polski i mi przesle bo tam nam sie nie oplacalo. Takze czekam jeszcze na fajna bluze ;) Brrrr....jak u mnie zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss niestety tylko z ciekawości oglądam co i po ile. Póki co wiesz jak jest i nie wiem z kim pojadę jakby nie to, to już bym coś mogła rezerwować :) zobaczę w ogóle jak ta Portugalia wygląda o all i tak nie marzę i może jakiś niższy standard hotelu. póki co tylko sobie marzę :) jak będzie zbyt droga będę dalej kombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky kombinuj, kombinuj. Nie ma to jak orientacja w terenie. Jest tego tyle, ze zawsze cos wybierzesz dla siebie. A bez all mozna zyc, trzeba wtedy delektowac sie miejscowymi knajpkami i smakami. Ja w koncu usiadlam i zgralam zdjecia. Moze cos dzisiaj wybiore na skrzynke, ale nie obiecuje. Najpozniej w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć ja po niedzieli też wrzucę jakieś zdjęcia na pocztę póki co dalej chaos u mnie w domu i nawet nie zaglądam na neta. jutro jadę na weekend do żywca, muszę jeszcze poszukać jakiegoś noclegu dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fannky masz u siebie tez malego siostrzeńca? :) Poszukaj jakiegos noclegu w miare blisko rynku zebysmy nie mialy daleko ;) Ja juz sie nie moge doczekac tego weekendu w Krakowie. Cos bym zjadla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla siebie nocleg już mam w żywcu, prawie na rynku i w sumie tanio. mam nadzieję, że z krakowem też się tak uda :) ale to już poszukam w przyszłym tyg bo będę sama w pracy to i czasu będzie więcej :) rozumiem, że nikt wymagań specjalnych nie ma ?:) tak mam małego jest cudny, z resztą mała jest też kochana takiego dziecka to każdemu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Muszę Wam powiedzieć że normalnie złapalam bakcyla i już sobie oglądam wycieczki na nastepne wakacje :) ale nie wiem czy to bedzie Turcja, napewno bede chciała jeszcze tam wrócic, myślałam może o Grecji, Rodos, Kreta była któraś z Was może w grecji? Kurcze ale u mnie zimno nie moge sie przestawić brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-ja też właśnie myślałam o Grecji,także dołączam się do Twojego pytania do Dziewczyn:) Z Rodos można wykupić wycieczkę do Marmaris,czyli Turcję mozna odwiedzić:D Natomiastjeśli chodzi o Kretę to też brałam pod uwagę,w szczególności Chani-koleżanka mi bardzo polecała. Także Dziewczyny,która z Was odwiedziła już te miejsca,a może polecacie jakieś inne wyspy greckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo! No wiec najpiekniejsze wyspy greckie to Cyklady, a wiec Santorini, wyspa wulkaniczna z bialymi domkami i blekitnymi dachami, urocza miejscowosc Oia, baardzo romantyczna;) wszedzie waskie uliczki, swietne restauracyjki, a jak sie zmeczycie chodzac po nich, to mozecie wrocic do hotelu na osiolku;) Druga wyspa to Mykonos--tam nie bylam ale wiem ze jest tez pieknie;) Piekna wyspa ze wzgledu na urokliwe plaze to Zakythos, mozna miec szczescie zobaczyc zolwie slkadajace jaja na plazy;) polecam zwlaszcza wypozyczenie skutera do objazdu tej wyspy:) Dla mnie najladniejsza wyspa jest Korfu, woda w morzu zmienia swoj kolor w zaleznosci od pogody, piekna, gorzysta, z ogromem roslinnosci, z malymi wysepkami na morzu, z plazami gdzie tylko mozna doplynac motorowkami.....z widokami zapierajacymi dech w piersi....polecam!!! wszystkim zycze milego weekendu!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylka ...mialo byc Zakynthos;) Pariss-----torebki sa swietne!!! i ceny rowniez !!! kiedys sie wybiore na zakupy do NY, bo sie oplaca ....ale najpierw musze pograc w lotka;) z tego co wiem Guess skorzanych toreb raczej nie lansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli piszecie o grecji
polecam elaffonisi i balos-raj pariss ciesze sie ze wrocilas cało i zdrowo,podczytuje ten topik nieraz mi pomoglas z turcją i martwilam sie o ciebie po tym samolocie porwanym w mexico pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky--- w drodze powrotnej z Zywca nie zapomnij wstapic na Zar, wjezdzajac na nia w pewnym momencie zgas silnik w samochodzie, i zobaczysz jak samochod pojedzie sam pod gore:) Jeszcze raz milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Hola, hola kobitki :D Witam serdecznie po dlugiej nieobecnosci (jak widac niewiele sie u mnie zmienilo ;)......np w dalszym ciagu nie mam polskich literek), i pewnie za niedlugo znowu mnie "wetnie". Jedno Wam powiem : w koncu wybieram sie na urlop : HURAAAAAAAA!!!!!! .....ale nie do Turcji :( Postanowilam pojechac do Ziemi Swietej...ciekawe, czy sie nie rozpadnie podemna hehehehehe, no i takie tam synajskie historie. Lecimy do Taby :) Jeszcze zostalo mi jakies 7 dni do wylotu, ciesze sie bardzo :D :D :D Pozdrawiaki- calusiaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Laseczki! Marta i Ania ja nie byłam w Grecji. Jedyny moj grecki ląd to kilka godzin w mieście Rodos ;) Marzy mi się Kreta, ale jakaś droga mi wychodzi. jesli piszecie o grecji ---> milo mi slyszec takie slowa. pozdrawiam 👄 Kari 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zamysliłam z pisaniem a mi Dzunia uciekła ;) Dzunia z jakim biurem jedziesz? Moj znajomy jest w Tabie rezydentem z Selectours. Wygrzej sie porzadnie za caly rok. Kiedy dokladnie lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Hejka Pariss, lece z Alfa Starem....w sumie nie wiem, czy to dobrze, czy zle ;) to sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
A lecimy 7.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×