Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Dzunia
Na tydzien, bo nie dostane dluzej urlopu ;( To nie jest objazdowka, lokum mamy w hotelu Sonesta Beach Resort, a stamtad wycieczke na Gore Synaj, do Jerozolimy no i moze gdzies jeszcze, chociaz watpie, bo tydzien to jednak krotko i nie wiem, czy mi sie bedzie chcialo ;) Troche dupskiem na plazy tez mi sie chce polezec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz sobie do Jerozolimy i wystarczy :) WIesz jak wyglada wycieczka na Synaj? Zaraz poszukam Tobie linka. Kari ja nawet ni pomyslalam, ze Guess nie ma skorzanych torebek. U nas za ta cene mialabym naprawde ladne "skórki" ;) chocby od Batyckiego. W Stanach kilka razy tez rzucily mi sie w oczy torebki B. Makowsky - dosc drogie bo w Marshallu byly zawsze w granicach 100-150 $ czyli w sklepie jeszcze do tego jakies 40-50% trzeba doliczyc. Za to skórka niesamowita, wzory super, piekne wykonczenia, ladne kolory. U nas pewnie bylby za nie majatek. Kupilam sobie jeszcze jedna z Tommiego Hilfigera i na allegro podobne sa za 200-250 a ja dalam 30 dolców a dla mojej sis 25! Mam tez taka fajna przez ramie z TH za cale 10 $ mi sie udalo ja chwycic :) Duzo tanich torebek bylo tez z Nine West, ktory u nas tez jest drogi. Mojej mamie kupilam za chyba 30 dolcow i to skorzana. Mowie Wam tam jest swiat torebek w USA ;) Dzunia to na spotkanie sie nie piszesz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Pariss, nie wiem, bo nie bylam ;) podobno sie w nocy czlek zrywa i targa do gory, ale jakbys poeslala linka to bede wdzieczna. A kiedy spotkanko? Niezaleznie kiedy....to zaczekajcie na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/ee8d - zejdz troche nizej i tam kolezanka opisuje wyprawe na Synaj. Wez jakis cieply polar i wygodne buty i szalik cienki bo moze byc bardzo chlodno. NIby rozgrzejesz sie wchodzac ale dopoki slonce nie wyjdzie jak bedziesz czekac na wschod to bedzie zimno pewnie. SPotkanko planujemy na 16-19.10. impreza glowna 17.10 a wczesniej i pozniej jak kto chce. Ja zostaje chyba od pt do niedzieli lub poniedzialku. Miejsce: Kraków, takze masz blisko. Moze znasz jakies tanie noclegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Wow...to sie pewnie zalapie :D :D :D :D, a gdzie punkt zborny???? Jesli chodzi o noclegi to ze wzgledu na niewielka odleglosc to w Krakowie spalam moze ze dwa razy i to sobie wyszukalam w necie, a w wiekszosci przypadkow zawsze doturlam sie do chatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz my tutaj cos znajdziemy do spania i jak wrocisz to sprawdzaj skrzynke i sie zamelduj. Ja sie zmywam. Baw sie dobrze w Egipcie. Kup sobie herbatke z dzikiej rozy (karkade) ;) i łap słoneczko. p.s. Przesyłam wszystkim pozdrowienia od Frogi. Dobranoc Dżunia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam bardzo słonecznie od rana! Wpadłam przywitać się z Wami bo zaraz uciekam na działkę . Mam tyle pracy, że głowa mała.Wiecie jak to jest kiedy pracuję na drugą zmianę. Dżunia-udanego wypoczynku i miłych wrażeń. Paris-dzięki za pozdrowienia od Frogi. Kari,Fannky,Ania,Alizka , Szazza oraz wszystkich pozostałych bardzo gorąco pozdrawiam i życzę miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Co tu dzisiaj taka cisza? Kari-dzięki za wiadomości o greckich miejscach,zaraz sobie poszukam wiadomości i fotek na necie:) Miłego weekendu Kobitki :D Bobo-dzięki za pozdrowionka,pozdrawiam Cię również i pozostałe Panie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari- pooglądałam zdjęcia na necie i faktycznie najpiękniejsza jest chyba Korfu,chodż Zakynthos też piękna-szczególnie te klify i zatoczki,ale jednak to Korfu kusi soczystymi barwami zieleni i błękitu...mhmmm...ja chcę już do słoneczka i ciepłej wody. Santorini i Mykonos ładne,ale chyba nie dla mnie-mnie to najlepiej do jakiejś dziczy wywieść,gdzie mogłabym zachwycać się przyrodą w spokoju,a nie przeciskać w gwarze tłumu,który mam na codzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj sie nasprzatalam caly dzien i i tak nic nie widac. Nienawidze remontow. Niby juz prawie koniec a jeszcze tyle do sprzatniecia. Dopiero dzisiaj tez pralam moje ciuchy z walzek i sprzatnelam walizki. Zrobilam tez amerykanskie placki (pancakes) z syropem klonowym i jestem pelna jak bąk. Jutro znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Dziewczynki! Jak Wam niedziela mija? Ja dalej walczę, sprzątam i piorę mimo niedzieli... Jest ladna pogoda wiec odrazu prasuje bo szybko schnie. Wypatrzylam sobie meble ale nie mam pojecia jak wyladowac to wszystko z moich i gdzie to ulokowac zeby miec miejsce na nowe....masakra jakas.... Milej niedzieli Arkadaszki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja po wczorajszych wojażach na działeczce jestem trochę zmęczona. Dzisiaj rano pojechaliśmy z mężem na grzybki no i na obiadek był pyszny sosik grzybowy.Nazbierałam 30 prawdziwków,trochę podgrzybków, kozaków,i żółciaków. Teraz resztę gotuję do słoiczków. Tak właśnie spędzam niedzielę. Paris-nie zazdroszczę Ci tych remontów,wiem coś na ten temat.Myślę, że jak już będzie po wszystkim to odetchniesz z ulgą. Pozostałe Panie gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo narobiłaś smaka tymi grzybkami. Zjadłabym sobie sos grzybowy albo zupę grzybową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wielką prośbę , może któraś z Was rozpozna drzewo którego fotkę umieszczam na naszej poczcie. Bardzo mi zależy na ustaleniu nazwy tego drzewka. Fotkę zrobiłam w Alanyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, zaraz spojrze, ale na drzewkach raczej sie nie znam. Ja wrzucilam wlasnie troche zdjec na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie chciałam wejść na naszą pocztę i nie mogę , czy któraś dowcipnisia zmieniła hasło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to po prostu jakis iglak. Moze Fannky bedzie wiedziec. Nie wiem dlaczego Twoja wiadomosc znalazlam jakos w srodku pomiedzy jakimis starymi a moje sa wogole gdzies na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie mogę się zalogować do poczty bo pewnie Ty siedzisz na niej i się nie wylogowałaś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylogowalam sie. Moze oni cos robia bo ja weszlam drugi raz i te wiadomosci znowu sa po calej poczcie rozrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już nie wiem o co chodzi, znów nie mogłam się zalogować. Pariss to chyba nie taki zwykły iglak skoro nie znalazłam go w encyklopedii drzew iglastych.A może to nie iglak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super! :) Ja sie zegnam, znowu jutro rano trzeba wstac. Te weekendy to moglyby trwac dluzej... Dobranoc Bobo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Widzę, że spotkanie się szykuje :) fajnie macie aż zazdroszczę hehe :P i miejsce też super... :) Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie :( oj ciężko mi na sercu oj ciężko :( tęsknię za palmami :( Szazza- a gdzie ty jesteś? Pozdrowionka dla wszystkich i oby do piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry i ja się już melduję. weeknd i po weekandzie :) byłam w sobotę w parku miniatur w drodze do żywca a wczoraj góra żar i szczyrk. także 2 dni szybko minęły. co do spotkania to ja będę tak jak Pariss od 16-19. noclegów poszukam w wolnej chwili i wrzucę linki. widzę, że jeszcze jedno lato się na dobre nie skończyło a już się każdy rozgląda za kolejnym wyjazdem :) ja się napaliłam na tą Portugalię mam nadzieję, że mi to wypali. Pariss wiem coś o bałaganie, dopiero z jednego po remoncie się wygrzebałam a teraz w domu sajgon. nawet nie mam kiedy posprzątać. dopiero w środę jak już wszyscy wyjadą spróbuję nad tym zapanować. teraz lecę na pocztę zobaczę co tam powrzucałyście, ja postaram się pod koniec tyg też coś dorzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, zdjęcia obejrzałam. Bobo zanim otworzyłam maila wiedziałam, że o to drzewo pewnie ci chodzi :) wydaje mi się że to jodła turecka ale nie jestem pewna Pariss super zdjęcia, faktycznie meksyk wygląda jak kawałek raju :) Dżunia czekam na relacje z wyprawy interesuje mnie to szczególnie bo moi rodzice ze znajomymi wybierają się tam w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny poniedziałkowo :) Pariss-jak będziesz miała chwilkę to też bardzo proszę przyślij mi kilka fotek z Meksyku na maila anikm@o2.pl Z góry dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- i ja poproszę o kilka fotek z Meksyku marta195@poczta.onet.pl. Otrzymałam godzinkę temu fajną niespodziankę po powrocie z urlopu, dostałam wypowiedzenie zajebiście co :( humor mam spieerrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×