Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Marta- moje wyrazy współczucia :( Też tak kiedyś miałam po urlopie,także wiem jak się czujesz :( Mam nadzieję że znajdziesz lepszą pracę,czego Ci życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki wieczorową porą! Okropnie męczący dzień miałam.Przyszłam z pracy wypiłam kawkę i po prostu usnęłam jak dziecko. Fannky-sprawdzałam wczoraj całą encyklopedię drzew iglastych i nie było tego co chcę. Będę kombinować aż znajdę , ale dzięki za podpowiedź. Marta -ja też bardzo Tobie współczuję. Pozdrawiam całą resztę Pań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Bobo ja tez bym tak chciala sobie pospac po pracy :) Zaraz chyba sie zwijam i pojde spac przed 22 :) Marta współczuję Tobie serdecznie. Nie chciałabym tego przeżyć, ale na pewno znajdziesz sobie coś lepszego i im jeszcze pokażesz. Trzymam kciuki 👄 Zaraz Wam wrzucę trochę fotek na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia poszły. Przekazałam te co dziewczynom bo nie chce mi sie szukac innych i kombinowac. Nie moge w tym bałaganie znalezc moich dokumentów. Musze kupic bilet miesieczny a nie mam karty elektronicznej i nie mam dowodu i prawa jazdy...zajebiscie. Jutro z przymusu musze zrobic porzadek w dwoch szafkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-dziękuję ślicznie za piękne fotki:)-są cudowne :) Teraz to będę sobie marzyła o wakacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Pariss witam serdecznie, cieszę się że już jesteś. Też bym Cię prosiła o parę fotek z Twoich wojaży ! janinao2@wp.pl Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane, Dzięki za słowa otuchy trzeba wziąść sie w garść i szukać pracy :) nie ma tego złego ..... :) Pariss- dziękuję za fotki jestem zachwycona, wogóle dzielna z ciebie dziewczyna że sobie tak wszystko zorganizowałaś, plaża w Meksyku normalnie CUDEŃKO nie mogłam się napatrzeć, raj na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marta ja też życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy, ale nowa zawsze może być lepsza :) życzę miłego dnia wszystkim choć u mnie coś się zaciąga na deszcz, to by było chyba na tyle z lata :O oo a jutro nasza Żabcia wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Arkadaszki! AniazNL Ty masz Meksyk tez blizej (cenowo) niz my. Oby sie Tobie spełniło. Marta grunt to dobre nastawienie :) ....dzięki również ...jedno zdjecie z plazy mam na pulpicie i nie moge uwierzyc ze tam bylam.... Janka zdjęcia wysłałam wcześniej, ale cały czas nie miałam chwili napisać tutaj. Fannky ja myślę, ze lato to juz dawno od nas poszło :O moze w Krakowie bedzie ladnie. A Frogi to jak wroci to całkiem sie zdołuje pogodą, i innymi takimi...:p Crazy woman jak masz ochote na spotkanko to przyjezdzaj. Bede miec towarzystwo w pociagu ;) Zimno jest u mnie w pracy strasznie, chyba na dworzu jest cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę w Turcji jak byłam pare ichniejszych piosenek wpadło mi w ucho i normalnie nie wiem jak je znaleść może mi coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Nikogo tu dzisiaj nie ma? Ja własnie wypróbowuję nowe urządzenie wielofunkcyjne i drukuję zdjęcia wakacyjne,a właściwie to zachwycam się nimi,bo te zdjęcia wyglądają piękniej niż w komputerze,gdybyście widziały te soczyste zielenie roślinności i błękit wody....a jaka jakość! W dodatku są opcje wygładzania twarzy,wyostrzania twarzy,rozjaśniania jej i wiele innych-czyli te rzeczy które robi się w programach graficznych. Tylko jak ja wyrobię na te tusze-abym się nie wciągnęła i dzisiaj już nie zużyła ich do cna:D Pariss-u mnie Meksyk w przyszłym roku to nie byłaby taka przeszkoda cenowa jak przeszkodą jest brak możliwości wzięcia urlopu w innym terminie niż sierpień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjytrfvbk
Bardzo prosze o pomoc w przetlumaczeniu tego(turecki) na polski: Mesaji gorunce bi ara beni polish ortamina giriyoruz bundan sonra hepsinin ustunden gecicez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Wlasnie skonczylam nadawac z Chicago ;) Ania to jedz pod koniec sierpnia, trudno, ewentualnie na poczatek wrzesnia tak jak ja bylam (gdyby sie udalo). Nie ma tak duzo ludzi, jest przyjemnie, wystarczy zeby sie rozkoszowac. Ja to pewnie jak zwykle swoje zdjecia wywołam za rok. Cały czas nie opisałam moich tureckich z 2007 i 2008 r. Zaraz ide spac chyba bo cisnienie jest jakies dziwne. Kreci mi sie w glowie strasznie - na siedzaco. aha! ja wygrywam dzisiaj 40 mln i kupuje odrazu apartament w Turcji i drugi w Meksyku to czujcie sie zaproszone ... A jutro nasza Frogi tu zawita razem z Princeską - dwie czekoladki :) Marta, wpisz w youtube sobie turkish music albo Mustafa Sandal, Tarkan, Serdar Ortac to powinno cos fajnego wyjsc. http://www.youtube.com/watch?v=u4kncVrjaQk Moze dziewczyny cos nowego przywioza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-te zawroty głowy to może masz z przemęczenia,wiesz zmiana czasu,jeszcze się pewnie Twój organizm nie przestawił,a tu wróciłaś i od razu do pracy i ten remont w domu,to można się wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry moje miłe :) ja od dziś już mam ciszę i spokój wszyscy wyjechali, to się nazywa ze skrajności w skrajność :) ja nie mam problemu z wywoływaniem zdjęć, zawsze wywołuję tylko kilka najładniejszych do ramek i robię to praktycznie od razu po powrocie :) teraz muszę się tylko zabrać za szukanie jakiś zdjęć które nadadzą się do mojego nowego zegara :) taki sobie kupiłam : http://www.allegro.pl/item747892814_efektowny_zegar_scienny_fotoramka.html szkoda tylko, że te ramki są takie małe :O Frogi za parę godz powinna się zameldować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba Arkadaszki! Po pierwsze MELDUJE SIĘ! Po drugie najpierw nadrobiłam tutejsze zaległości i teraz sie ujawniam. Po trzecie dzieki wielkie za pamięć!;) Co tu dużo mówic było cudowieeeee!i chyba nie jestem w stanie nic więcej wypowiedzieć..postaram się później coś naskrobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkich :) Frogi- dawaj mi tutaj relację, dla otuchy, jak sobie pomyśle ze w zeszłą środę byłam jeszcze w turcji a dziś jest tak cholernie zimno brrrrrr :(, Frogi poprosze troche wakacyjnych wspomnień na osłodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo proszę ja myślałam, że Ty się za parę godz zameldujesz a Ty już tu :) dobrze, że już wróciłaś cała i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Merhaba Frogi! ;) 🌼 Pewnie spać poszła bo znając zycie w nocy nie spała wcale a poranne loty sa meczace. Caly dzien i noc trzeba przechodzic niestety. ....ale pozniej jak sie wyspi to nie ma ze boli... czy u Was tez jest tak zimno? Ja chyba zaraz moja puchowa kurtke wyciagne. Ania ja te zawroty to mam od zawsze :) Fannky kalendarz zobacze w domu bo w pracy mi allegro nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a patrzylas sobie na pociagi do Krakowa? Bo ja bede kolo 16-tej a z powrotem chyba o 10-tej bede jechac bo o 14 to za pozno bede w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie, zaraz spr. ale ja mam bliżej więc nie powinnam mieć problemów się dopasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pyt. odnośnie noclegu. może być jakiś hostel w centrum czy raczej coś trochę lepszego dalej?? mam coś takiego np. http://www.hostel.pl/hostel-atlantis-pol myślę, że cięzko będzie znaleźć coś innego żebyśmy były w 1 pokoju. proponuję określić się kto na 100 % będzie. bo już powoli trzeba coś rezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Pariss właśnie dopiero co zdjęcia obejrzałam :D piękne widoczki..zwłaszcza te plaże..ehh :) Ja ciągle czekam na decyzję z banku odnośnie tego kredytu już jutro 3 tygodnie minie i ciągle nic.. :( no ale jesteśmy dobrej myśli, że mimo że tak długo to trwa decyzja bedzie dla nas pozytywna. Fajnie, że się spotkacie :) też bym chciała :o no ale niestety nie mogę... Mam nadzieje, że może kiedyś spotkam się z Wami osobiście. Pozdrawiam serdecznie i udanego spotkania życzę 🌼 buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho dziewczyny :) wpadłam tylko na chwilkę żeby sie z Wami przywitać i przy okazji zobaczyłam zegarek fannky z ramkami na zdjęcia, który jest super musze sobie taki kupić koniecznie, albo pokarze mężowi to bedzie miał prezent z głowy na moje nadchodzące urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Magda cieszę się, że Tobie też się podoba ja mam 2 w 1. musiałam po remoncie zmienić zegar i mam ramki które bardzo lubię :) teraz tylko muszę jakiś zdjęć poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki! Ja tylko na chwilę, bo jadę na zebranie do najmłodszego syna. Frogi- fajnie ,że wróciłaś cała i zdrowa i zadowolona. Resztę pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo 🖐️ ....jak ja nie lubiłam jak moja mama chodziła na zebrania. Zawsze miałam coś przeskrobane i sie cała trzęsłam :D :D ...a to jakaś dwója, a to uwaga, a to podrabiane podpisy i wpisane oceny do dziennika, a to sama zwolnienia sobie pisałam......fajnie było w szkole ;) Fannky zegar naprawde super. Ja sobie kupie jakis stojacy raczej bo mam do powieszenia 4 obrazki, 2 maski z Meksyku, 2 maski z Wenecji, i gdzies miedzy tym chce jeszcze tv powiesic wiec scian mi zabraknie ;) Jesli chodzi o nocleg to ja mam jakis niesmak po Meksyku :) ale sie dostosuje do wiekszosci. Fajnie by bylo gdyby bylo blisko rynku jakies 20-30 min pieszo nawet, ale jak dalej to tez moze byc. No problem. Mam nadzieję tylko, ze bedzie ladna pogoda bo jak dzisiaj zobaczylam rano 5 C na termometrze to mnie wgielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff dopiero skończyłam sprzątać mieszkanie i to jeszcze nie koniec !! Pariss czyli Ty obstawiasz jakieś inne noclegi ?? poszukam może jeszcze jutro w pracy póki co szukałam w okolicach rynku. ja też muszę jeszcze parę dziur wywiercić bo przy remoncie kazałam wszystkie dziury zakleić :) teraz już więcej czasu będę miała to może coś wymyślę na te ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×