Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fannky ja znowu mam problem z zalogowaniem się na pocztę, już mnie coś za chwilę trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczyny ja odpadam ze spotkania w Krakowie 😭.Jest mi smutno i przykro bo szykowałam się na ten zlot w Krakowie ale niestety nie będę mogła przyjechać nawet na jeden dzień.Nie będę tu pisać dlaczego ale Pariss i Bobo wiedzą co zaszło u mnie w rodzinie i napewno mnie rozumieją.Bardzo chciałam poznać te fajne dziewczyny w realu ,pogadać i spędzić z Wami trochę czasu ale wyszło inaczej .Będę zaglądać tutaj jak tylko będę miała trochę czasu,kibicuję Wam trzymajcie tak dalej.Pozdrawiam Was kochane dziewczyny ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, może następnym razem :) aaaaaa bym zapomniała Pariss 👄 za kartkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w ten miły niedzielny poranek. Szazza -jestem z Tobą . Mam nadzieję że wszystkie zrozumieją że są sytuacje których nie da się przeskoczyć. Gorąco pozdrawiam. Fannky -oglądałam fotki. Bardzo ładne i zadziałały na miłe wspomnienie.Już tęsknię za Alanyą . Dajcie znać jak będą oferty BP na lato 2010.! Frogi -czekam na fotki i pocztę. Miłej niedzieli bo ja jadę do teściowej na imieniny. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! :) Pamiętacie jeszcze mnie? :) To ja milka21 :) Niestety nie mogłam wcześniej do Was zajrzeć,a to już ponad dwa miesiące!!! :( Kurcze ile straciłam...nie mogę Was nadrobić w czytaniu-tyle tego :P Nie mogę uwierzyć-Pariss była w Meksyku :D Super :D Gratulacje spełnienia tego marzenia i osiągnięcia celu :) (ps.chętnie zobaczyłabym zdjęcia,jeśli to nie byłby problem...moja poczta: kami18@o2.pl...) Widzę,że wiele z Was odwiedziło jeszcze we wrześniu piękną Alanyę-och szczęściary :P A u nas tak szaro,buro i zimno :o Sama chętnie wyjechałabym w jakieś ciepłe miejsce... :) Niestety za rok już chyba nie da rady... Ale co wspomnienia to wspomnienia,ważne że są!! Może kiedyś jeszcze... Uciekam dalej czytać,mam nadzieję,że teraz uda mi się częściej do Was zaglądać 👄 Buziaczki,serdecznie Was pozdrawiam turkomaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta_L1984--> faktycznie my też przeżyliśmy burze i grad ale to już wieczorkiem przeciez było po całym dniu słoneczka wiec nie było dramatu, niesamowicie było zobaczyć grad w Turcji:) ten tydzień po 23 był w sumie mega ładny i słoneczny, pływanie stateczkiem..opalanie, morze...tak spedzilismy ten tydzień z przerwami na wycieczki, w Pamukale było mega goraco. Jedyne co słyszałam apropo małego zachmurzenia to w weekend 26/27 września, my byliśmy wtedy w Kapadocji wiec wiadomo tam było chłodniej aczkolwiek słonecznie, natomiast znajomi mówili, którzy zostali w Alanii, ze sobota była chwilami pochmurna. I to chyba wszystko co do pogody...reasumując jestem baaaaardzo zadowolona, także z pogody:) Jechałam z Wezyrem...co do rezydentki...standard...kobita do dużej banii!!! Na nasze szczescie nie musielismy z nia rozmiawiac ani nic od niej chciec wiec urlop mozna zaliczyc do bardzo udanych. Tak apropo rezydentów to powiem Wam, że ten zawód chyba na psy spada, moja kuzynka była w Tunezji gdzie jedna dziewczyna złamała noge (złamanie otwarcie) zainteresowanie rezydenta ZADNE! Były kradzieze, jednemu ukradli wszystko....rezydent ZERO reakcji! Mam tylko nadzieje ze Ci ludzie nie pozostawili tego bez echa! widze ze zaczynaja sie plany wakacyjne na przyszły rok... ja bym chetnie tyle rzeczy zobaczyła...ze jeszczez nie wiem co bedzie;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia- tak myślalam że pogoda będzie ekstra, na ten tydzien co ja byłam i tak nie było żle, nie moge narzekać. Tylko za rok jade na 2 tygodnie tydzień to za krótko żal było mi wyjeżdzać. Tylko czy w Grecji, Kreta- czy 2 tygodnie to nie bedzie za długo, no zobaczy się wogóle jak bedzie u mnie ze znalezieniem nowej pracy narazie sobie gdybam :) Tak wogóle kiedy w biurach podróży bedzie dostepny katalog lato 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo! U mnie wieje i pada i ogólnie jest bardzo zimno. Wróciłam od koleżanki i marzę zeby się położyć. Byłam na zakupach i kupiłam sobie płaszczyk i dwa sweterki i rękawiczki i jestem zadowolona. Dlaczego te weekendy tak szybko lecą zawsze???? Idę zdjęcia Fannky oglądac.... Fannky hostel moze byc, a jak tam z lazienka? Sa jakies pokoje z wlasna czy tylko z taką na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zadz do koleżanki jaki był ten co teraz była i zdam relację. poprzednio jak była na rynku w hostelu mówi, że całkiem znośny szczerze to wątpię żeby były jakieś pokoje z łazienkami :( myślisz, żeby poszukać czego innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky dowiedz sie u tej kolezanki. Ja nie wiem jak to jest, ale czasami w hostelach bywają pokoje np. 4-5 osobowe i wtedy by bylo ok bo bysmy mialy dla siebie jeden caly. Jakis alternatywny mozna by bylo tez poszukac ze w razie co to miec plan B. Zdjecia swietne. Jak Alania mi sie zmienila. Tesknie za nia, ale jakos bardzo bardzo mnie nie ciagnie, moze tak na 80% ;) A kartki to rowno przylecialy do wszystkich bo prawie wszyscy mi sie zglosili chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo :) no właśnie dlatego myślę, że hostel pod tym względem jest ok. cena przystępna jak na sam rynek i pokoje wieloos. ale póki co mamy 1 duży problem nie wiemy ile nas będzie 😭 Kwiatuszek, Dżunia, Frogi co z wami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Witam się jako pierwsza dzisiaj. Życzę Wam super tygodnia i miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadałam sie z koleżanką i Fannky mnie wyprzedziła :) Fannky ja wlasnie nie wiem jak to z dziewczynami. Dzunia mi kiedys tu pisala, ze bedzie. Do Kwiatuszka pisałam w piątek z naszej poczty, ale nie ma chyba odpowiedzi. Wyjdzie, ze same pojedziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky mi tez obojetnie. Ja jestem juz naszykowana, ze jadę do Krakowa i nic tego nie zmieni. Milkaa zdjęcia wysle dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Przepraszam dziewczynki,że się nie odzywałam,ale weekend miałam pracujący i późno kończyłam.A teraz robiłam przecier z pomidorów:P Mi wychodzi,że jakbym miała jechać to niestety sb-ndz tylko,bo akurat na uczelni mam też tak zajęcia:O Postaram się dać znać wieczorem;) Będę w domu u koleżanki,gdyż ide popilnowac i popieścic jej kociaka na jedna noc,bo jej nie ma:P więc do wieczorka...teraz zbieram się na uczelnie!yhhhhh i się zacznie.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze 2 dni niż wcale :) mam nadzieję, że będziesz !!! Dżunia i Kwiatuszek jeszcze wy dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam z koleżanką mówi, że ten hostel co teraz była dużo lepszy nazywa się garden house chyba, zaraz go poszukam. jest na samym rynku więc dobra lokalizacja przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wygląda całkiem nieźle. myślę, że można zaryzykować. czyli czekamy na potwierdzenie od dziewczyn kto w końcu będzie i rezerwujemy, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sory ze sie nie odzywam. wybierałam sie na spotkanie ale narazie mam dosc duze problemy i nie jestem w stanie myslec. Pariss dziekuje za kartke dostałam w sobote. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×