Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

w tej Itace powariowali mam od nich katalog i to że wczasy są drogie to 1. ale za 5 dni w stolicach europy życzą sobie po 5-8 tyś :D ciekawe kto taki naiwny im tyle zapłaci. Stambuł 5 dni 7 tyś !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan12345
kwiatuszek a kuku !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co u Was słychać ? Co tu tak pusto ? Życzę miłego dnia ,całuski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza witaj! U mnie to beznadziejnie. Zima, której mam dosyć i nic więcej. Koleżanki z pokoju jeszcze mi nie wymienili ;) :D Planów wakacyjnych dalej nie mam :( Dzisiaj za to widzialam swietny billboard z napisem :fucking weather" :D :D :D Pozdrówka 🖐️ p.s. Fannky baw sie dobrze z Angolami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też by mi się podobał ten bilbord :) Pariss dzięki 🖐️ mam nadzieję że będzie ok i kupię coś fajnego bo lista zamówień jest coraz dłuższa :D póki co do napisania w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez bym pojechała do Londynu poniewaz chetnie bym odwiedziła jeden sklep którego w Polsce nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky udanego wyjazdu!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) tylko wróć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky pewnie już smiga po Londynie ;) Kwiatuszek o który sklep Tobie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atmosphere to chyba marka Primarku. Moze na allegro znajdziesz tam pelno tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale z tego co wiem to ten sklep jest bardzo tani a na allegro chca duzo a do tego dochodzi przesyłka w lodynu. Nie opłaca sie. No i nie ma wszystkiego. Chetnie bym do niego weszła i sama sie porozgladała. Coprawda rzeczy nie sa trwałe ale tanie. Kilka sobie kiedys przywiozłam szczegolnie pełno sukienek letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka
Witam wszystkich! Fantastyczne forum...ale sie naczytałam , że hoho:) a ile notatek narobiłam ....:) Wykupiłam 2 tygod. wycieczkę od 12.05 do Turcji z Triady, hotel TRAF 5*. Cene była b. atrakcyjna i trochę się obawiam jaki hotel mi sie "trafi" :) Jakie macie doświadczenia związane z hotelami 5*TRAF i z Triadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jedziesz w maju to na moje oko ;) wylądujesz w Konakli w jakims 5*. W Side raczej nie. W samym centrum nie ma 5* wiec tylko Konakli. Sprawdz sobie ich katalogowe 5*. Moze to bedzie Hedef Resort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka
Dzieki Pariss,babka z Triady powiedziala nam, że pewnie do Side nie trafimy - Ty mówisz to samo:) Ona mówila też , że możemy trafić do Holiday Park...no ale wiesz nie mamy pewności. Widzisz oni nie piszą w katalogu, że to Kontakli , a z tej miejscowości mają Royal Vikingen. Jak byśmy trafili jeden z tych dwóch to i tak nieźle, jak myślisz? Hedefa nie mają. Chyba ze dadza cos z poza katalogu... Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Holiday Park to nie za bardzo jesli chodzi o polozenie bo stamtad jest daleko do Side i do Alanii, ale hotel moze byc. Jakbys trafila do Eftalii Vilage albo Royal Vikingen to wogóle super. Jesli wezmą Was do Sultan Sipahi to zwróc uwagę do ktorego budynku bo jeden jest 5* Sultan Sipahi Resort a drugi Sultan Sipahi Hotel 4*. Miej ze sobą umowę w razie czego. p.s. co oni wymyslili za kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka
Pariss, powiedz jakie masz plany wakacyjno - urlopowe...znowu Turcja?:) i kiedy ruszasz? Dobry pomysł z tą umową, jak coś to sie na nią powołamy. ps 1 . mam obawy co do wyjazdu jak co 2gi z tego forum: podróż samolotem, zemsta sułtana, nachalnosc Turków itd itp, ale w miare jak czytam forum, to mi sie zmienia nastawienie na plus:) ps2.nawet jak nam sie trafi Holiday Park to bedziemy sie przemieszczac planujemy aktywny pobyt. pzdr, milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graeś-3
Witam obecnych tu forowiczów. Najpierw coś zareklamuje. Jest to Krym. Byłam tam w październiku na wycieczce. Tam naprawdę jest co oglądać. Są tam i stare twierdze i piękna przyroda i dziewiętnastowieczne pałace. "Na starość" miałem wycieczkę życia. Całość 11 dni, na Krymie 7 dni i 6 nocy. Koszt całkowity nieco powyżej 2000 zł. Teraz pytanie: Jadę na przełomie maja i czerwca do hotelu Eftalia (Turecka Riviera, ok 20 km na wschód od Alanya. Typowe tygodniowe pasibrzuchowanie. Czy obawiać się tam komarów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wróciłam :)) fajnie było, pozwiedzałam ile się udało w 2 dni. pierwszy dzień mieliśmy super słoneczny więc nadrobiłyśmy większość planów. zakupów jakiś szczególnych nie narobiłam ale za to parę jakiś pierduł z primarku oczywiście :) to taki sklep dla mnie :) ogólnie wrażenie spoko chociaż sam Londyn nie powalił mnie na kolana, ale na 3 dni zawsze mogę tam wrócić. co do komarów w Turcji to ja jeżdżąc we wrześniu nigdy nie spotkałam żadnego, nie wiem jak inne miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky witaj 🖐️ , pozdrowiłaś ode mnie Tower Bridge? ;) CO jadłaś, co piłaś, gdzie byłaś ? Kajaka---> o zemście pisałyśmy kilka razy, na pewno dojdziesz do tego tematu ;) Graeś---> Eftalia jest w Konakli. Chyba, ze chodzi Tobie o tą Eftalię Aytur to w Obagol wlasnie na wschod Alanii. Trudno mi powiedziec cos na temat komarów bo ja ich nie spotkałam w Turcji chyba nigdy (no, jednego pamiętam bo w nocy spać nie dał to go tłukłyśmy z koleżanką po ścianach :) ) . Mnie chyba wogóle komary nie lubią i dlatego. Wiem, ze niektorzy jezdzą i narzekają czasem. Weż jakiegoś offa czy coś i po sprawie. W maju/czerwcu nie sadze zeby ich bylo gdzies jakos duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no coś mi sie pokrecilo i to zdrowo. Eftalia Aytur jest przeciez w centrum....to ja nie wiem jaka Eftalia jest na wschod od Alanii :) Trzymajcie za mnie jutro kciuki bo jade na szkolenie na Hel, ktore beda prowadzic Szwedzi. Jak cos wydukam po ang to bedzie sukces ;) Kajaka , nie mam sprecyzowanych planów na ten rok i niech sie dzieje co chce....zobaczę jak słoneczko wyjdzie gdzie mi się zachce i gdzie bedzie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ! Fannky- fajnie ,że jesteś zadowolona z tego wyjazdu. Pariss- będziemy trzymać za ciebie kciuki na pewno się uda. Ja była 2 razy w Turcji i też nie widziałam komarów , z resztą też mnie chyba nie lubią. Pozdrawiam i życzę miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ-3
Eftalia, to nazwa kompleksu hotelowego na wybrzeżu. Mam tam "all inclusive" (pierwszy raz w życiu). Nie wiem, czy skłonni są tam serwować czystą wódkę, czy tylko tę anyżówkę. Anyżówki pić się nie da. Fajnie, że komarów tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie chcę psuć nastroju ale mnie komary atakowały w Turcji ja byłam w drugiej połowie czerwca i wieczorami pare na mnie "poleciało" hahaha bąble miałam wielkości czereśni ale to był tylko kilka razy także jakiś off jak najbardziej sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo witaj! 🖐️ trzymajcie kciuki bo ja siedze w słowniku i mam mętlik w głowie :D Magda 🖐️ Grześ Tobie chodzi o Eftalię Village pewnie połączoną z Eftalią Resort. TO w Konakli czyli 20 km od Alanii ale na zachód .....;) Wódeczkę będziesz miał czystą ale turecką - dobrą. Raki spróbuj chociaż, pije się ją z wodą i robi się mętna jak mleko. Turcy nazywają ją lwie mleko "aslan sutu" . Do rybki w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ-3
Dziękuję serdecznie za informacje. Dla zainteresowanych Krymem, mogę w przyszłości coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ jak bedziesz jeszcze miec pytania to zaglądaj tutaj :) Słyszałam, że Krym jest piękny, może kiedyś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ-3
Bardzo dziękuję za cenne informacje, także za tą dodatkową o sąsiedztwie dwóch hoteli. (Oczywiście na zachód od Alaneya ). Jeśli ktoś będzie zainteresowany Krymem - służę świeżymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! U mnie prawie wiosna gdyby nie ten wiatr i deszcz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×