Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

No nie, jak nie mogłam wysłać wiadomości tak teraz okazało się , że poszło aż 4 razy. Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wrocilam z raju!;) Tak trudno bedzie sie przyzwyczaic do szarego zycia, dobrze ze sloneczko swieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wrocilam z raju!;) Tak trudno bedzie sie przyzwyczaic do szarego zycia, dobrze ze sloneczko swieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewiecki
polska to dziki kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari, witaj! 🌼 Dobrze Tobie. Mi sie snila ostatnio meksykanska plaza, plynelam jakas lodka i w dali widzialam urkusowe morze, palmy, zachod slonca..... pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! sto lat sto lat sto lat ! :) ;) ;) :) Wszystkiego najjjjjjjjjjjj Bobo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘😘😘😘😘 🌻 Droga Alsan szykuję emiala, przepraszam! Witaj Kari :) ależ CI dobrze..... Pozdrawiam wszystkie! Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj też Bobo wszystkiego naj, naj i wspaniałego urlopu w 2010 i Maroko w końcu niech sie spełni ;) 👄 👄 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ w ten słoneczny niedzielny dzionek.Wstałam z maleńkim kacem , ale już jest OK. Dziękuję wszystkim koleżanką za wspaniałe życzenia.Szkoda tylko że tych lat nie ubywa. Ślę również najlepsze życzenia wszystkim naszym Turkomaniaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spóźnione ale oczywiście szczere życzenia przesyłam dla Bobo :) 🌻 spełnienia marzeń i oczywiście super wyjazdów życzę. jak przygotowania do świąt?? u mnie już okna pomyte także najgorsze za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich. U mnie wszystko ok. narazie nie mam neta ale juz jutr bede miala w domu. Tutaj jest za goraco i w dzien nie chce mi sie nigdzie chodzic dopiero wieczorem. Bobo spoznione ale szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy warto pojechać do Alanyi z grupką znajomych 18 lat? czy jest gdzie się pobawić? jakiego rodzaju kluby itp? dużo polaków? jakie ceny alkoholi w sklepach? z góry dzięki. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! ;) Selamlar Kwiatuszku! pisz pisz koniecznie! i przesyłaj trochę tego gorąca i słoneczka :) MC123...pisze jeszcze raz bo mi sie wszystko skasowało...zatem Alanyia na imprezy jak najbardziej! :D:D:D i nie tylko bo wiele swoich uroków, ale wracając do tego o co pytałeś... kluby możesz zmieniać co 1 minute jak chcesz, gdyż wstępy są bezpłatne, na miejscu alkohol oczywiście droższy, dlatego warto wybrać sobie opcje all inclusive :D a jak za mało to chyba lepiej kupować w markecie, ja co prawda za pierwszym razem byłam pare razy w pubie i nie pamiętam żebym płaciła dużo..ale zależy też gdzie pójdziesz..Jak chcesz zobaczyć i zakosztować Alańskiego klimatu w klubach zobacz na youtubie :D Chyba najciężej odpowiedzieć na pytanie "czy jest dużo Polaków", bo to zależy.. :P w razie nowych pytań zaglądaj i pisz :) Pzdr :) Selamlar Arkadaszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewuszki. Ja już spakowana. Wyjeżdżam na święta , ale zanim to nastąpi to: 🌻 🌻 🌻 Wielkanoc pachnie wiosną. to pora tak radosna, pełna pisanek kolorowych i prezentów zajączkowych. Na stole bazie i cukrowy baranek i mnóstwo wody w dyngusowy poranek. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, życzę Wam dużo zdrowia, pogody ducha, smacznego jajka, mokrego dyngusa. Do "pośiwętach" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat Turkomaniaczki! Smacznego jajeczka i mokrego dyngusa! Kwiatuszek jak masz za duzo sloneczka to pakuj i przysylaj do nas :) MC123 czy warto? Jak najbardziej!!!!! ZObacz tylko ten filmik i wszystko mowi samo za siebie. Jak dla Was tylko Alania, hotel blisko portu np. Gunes house sun time, http://www.vimeo.com/1147785 - jak bedzie sie dlugo ladowac to pusc sobie do konca i pozniej raz jeszcze :) Viva Alanya!!! ve Turkiye! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Chciałam życzyć Wam Wesołych Świąt i bardzo mokrego dyngusa :):) Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazazel
bylam z ponznanskim Fun CLubem w zeszlym roku i... nie bylo wcale tak zle jak opisuja, spodobal mi sie kraj i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem poruszona tym co sie stalo dzisiaj. Niedawno wlaczylam tv i nie moge uwierzyc. Ogladam i placze.... Nie to, ze przepadalam za Kaczynskim, tylko za ogromem tragedii i ludzi ktorzy tam zglineli i w ceu w jakim jechali... Od ruskich nic sie nie dowiemy nigdy. Nawet nei dadza tam podejsc... TRAGEDIA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie mogę w to uwierzyć, normalnie szok, Boże drogi............ tragiczna śmierć ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie już pierwszy szok minął, ale smutek został. tak jak większość z nas nie byłam specjalną zwolenniczką polityki prezydenta, ale jako człowieka bardzo mi go szkoda z resztą jak wszystkich. było tam paru polityków których lubiłam np. Sebastiana Karpiniuka. żal i smutek ..... a co do ruskich myślę że tym razem się postarają, co już widać. nawet czarnych skrzynek nie otwierali bez naszych ludzi. chyba wyjątkowo nie chcą znowu dać plamy na światowym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a ja juz mam dosc tej zaloby w polskiej telewizji, niech zostawia ja juz rodzinie i zal mi tych dzieci ktore sa ciagane i stoja w kolejkach w nocy zeby oddac czesc parze prezydenckiej. Nasz narod zawsze cechowala hipokryzja, a najbardziej mnie dzis rozloscila informacja ze rodziny beda mialy specjalne renty a moze by tak potraktowac ich na takich samych warunkach jak przecietnych Polakow? A co oni sa ulepieni z innej gliny? I jeszcze do tego puszki w szkolach dla dzieci Putry? Sie Boga chyba nie boja! Musialam to napisac i od razu mi ulzylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari masz rację do do tych dotacji. też tak uważam i to samo mówiłam. dlaczego jak zginie górnik to jego zona nie dostaje renty?? zgadzam się z Tobą całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek12
Witam wszystkich :) Bardzo chcę zasięgnąć waszej opinii na temat hotelu, do którego wybieram się na urlop w sierpniu do Turcji. To hotel Alba Resort na Side. Jedziemy z "Itaki" na 2 tyg. z mężem i 3 letnim synkiem. Jest to nasza pierwsza wspólna podróż samolotem z dzieckiem (już mam stracha na samą myśl - nie lubię latać ). Czy ktoś z was słyszał już o tym hotelu? Będę wdzięczna za każdą informację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie znam side. Pariss jak się tu pojawi to może coś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek12
Bardzo dziekuję za info :) W takim razie poczekam na Pariss... :)) Hop hop...Pariss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek12
Bardzo dziekuję za info :) W takim razie poczekam na Pariss... :)) Hop hop...Pariss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×