Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Czy to Ty Tomaszu? ;) Tak, dalej singielka. A plany jakieś są, ale dopiero się powoli szkicują. Zrobiłam pierwszy krok i kupiłam przewodnik :D Pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss a Ty co już tam naszkicowałaś ?? który kierunek obierasz w tym roku ?? jeszcze rok się na dobre nie zaczął a wy już myślicie o wakacjach ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa taki szkic mam na Nowy Jork :D Zobaczę co z tego wyjdzie. W tym roku Chicago przyjeżdża do mnie, więc ja mogę wyskoczyć gdzieś indziej i nie będę mieć wyrzutów sumienia, że nie wpadłam będąc tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojne male miasteczko w Turcji na wypoczynek bez natloku turystow ...co mozecie polecic ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fethiye, Oludeniz - piękne rejony, spokój, ładne plaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super !! ja też mam zamiar kiedyś się tam wybrać ale póki co muszę chyba najpierw dużooo kasy zabierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje Paris :) wlasnie biore sie za szukanie czegos na Kwiecien bardzo mi zalezy aby miastko bylo male przytulne i spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jedź po wizę i później zbieraj inaczej nie ma motywacji ;) Gość --> w kwietniu nie wiem czy już latają do Oludeniz, troszkę może jeszcze być chłodnawo, na południu jest cieplej, ale samo Oludeniz z laguną i małymi, niskimi hotelami jest urocze. To samo Fethiye. Blisko jest stamtąd do Efezu i do Dalyanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss mam gdzieś ich wizy, poczekam aż zniosą :) póki co mam gdzie bliżej jeździć na wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnna
Hejka Sa swietne oferty do Turcji, czy jest ktos chetny na wakacje, chetnie bym poelciala, ale nie mam zkim. Jest jakas chetna kobietka, najlepiej z corka? ja mam nastolatke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikilesia
Turcja jest zajeżysta :) Byłam w ostatnie wakacje w Riwierze Tureckiej. Na początku mieliśmy wybrać się sami, ale ostatecznie plany samodzielnej organizacji spełzły na niczym, bo mieliśmy oboje za mało czasu na zorganizowanie czegokolwiek. W końcu wykupiliśmy wycieczkę w Rainbow Tours i początkowo byłam sceptyczna, bałam się że to będzie czyste leżakowanie, ale gdzie tam. Atrakcji było mnóstwo. Oni to tak fajnie podzielili na atrakcje dla aktywnych i imprezowiczów. Oczywiście mieszaliśmy i łazikowaliśmy na niesamowite imprezy, widzieliśmy Wodospady Kursunlu, byliśmy w Kapadocji i moje ulubione - na raftingu!! (taniej niż w Czarnogórze na rzece Tara!). Powiem szczerze, że po tych wakacjach nie wiem czy kiedykolwiek będzie mi się chciało organizować własny wyjazd. To były 2 tygodnie w raju. Jakby kto pytał: hotel Drita Resort and Spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenne
My w tym roku lecimy pierwszy raz do Turcji, ale z dzieciakami, więc hotel trochę pod nie wybierany - zdecydowaliśmy się na The Colours West na Riwierze, tam biura Rainbow Tours ma swoich animatorów, którzy mają zająć czas najmłodszym - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwashka
Ja byłam zachwycona wakacjami w Turcji w zeszłym roku. Był to w zasadzie pierwszy kraj muzułmański do którego wybraliśmy się z mężem (wcześniej nie mieliśmy do nich jednak zaufania). Niemniej czekała na nas miła niespodzianka. Ponieważ hotel w niewielkiej cenie ale bardzo przyjemny. Świetna pogoda mimo września - opaliłam się na medal. Wypoczywaliśmy w Marmaris: http://www.qtravel.pl/inspiracje/marmaris-turcja-id221 - myślę,że na pewno tam wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata polaca
Hej ludziska :) Wybieram sie z mezem do Fethiye - Calis juz za pare tygodni. Jestem cala zadowolona, podekscytowana i w ogole.. W pracy jak zombie, skreslajac dni do urlopu.. ;D Pytanko mam takie, czy z Calis (lub Fethiye) mozna swobodnie jezdzic do innych miejscowosci, mam na mysli Butterfly Valley (Kelebekler Vadisi), Saklikent, Tlos, Xantos, Letoon, Patara? Chcemy oprocz lezenia plackiem na plazy, co jest super przyjemne zreszta, zobaczyc tez fajne zabytki/okolicznosci przyrody :D Na pewno zaliczymy Iztuzu (Dalyan) i Oludeniz, ale chcemy tez te powyzej zobaczyc. I nie wiem, czy dolmusze tam jezdza, jesli tak na jaki koszt mniej wiecej trzeba sie przygotowac? Nadmienie, ze to moje pierwsze wakacje w Turcji. Pariss, widze ze jestes na watku dlugo, moze cos bys mi podpowiedziala. Za kazda pomoc bede super wdzieczna :) Druga sprawa, ktora mnie troche meczy, to jedzenie i ta wstretna klatwa sultana. Biore pigulki anty i bardzo bym nie chciala miec zoladkowych rewolucji, no ale.. kocham jesc! Probowac nowych rzeczy! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejerelka9
Gata poczytaj sobie te informacje turystyczne: http://wakacyjnaturcja.pl/wskazowki-turystow/ Jest to jednak całkiem inna kultura i warto jest wiedzieć niektóre niuanse w przypadku wylotu. Co do Turcji jest wspaniała :) I nie sądzę abyś miała jakieś rewelacje żołądkowe. To nie Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sensacje zoladkowe TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturso
Polecam Gunbet w pobilzu Bodrum , swietne miejsce szczegolnie dla osob lubiacych imprezy. Miasteczko tetni zyciem do 4 rano , dyskoteka na dyskoteceotwarte sa rowniez sklepiki z odzieza , sa sklepy z ustalonymi cenami , bankomaty i 2 biura gdzie wlascicelkami sa polki, z jedego bylismy w Pomukale z drugiego na wyspie Kos . Pogoda super , bylismy we wrzesniu. W tym roku planowalismy Egipt ale w zwiazku z nie pewna sytacja lecimy w czerwcu do Konakli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia38
Witam. Wybieram się z partnerem to Turcji we wrześniu lecimy z biura w UK bo tutaj mieszkamy. Mam pytanie do PARISS :) Hotel jaki wybraliśmy to Club Turtas Beach w Alanya czy raczej 13 km od, ale pytano to czy w tym rejonie a może hotelu (bo czytałam ze to różnie) są komary? Jestem na nie uczulona i właśnie do mnie dotarło ze w Edynburgu nie widziałam ani jednego od 2 lat. Aha i może jakieś lokalne biuro na wycieczkę na te wapienne tarasy :) jakie są koszty takiej wyprawy? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturso
bylem w czerwcu w Konaki niedaleko (7km) od Alanyi i komara nie widziałem, rok temu we wrześniu w okolicy Bodrum tez nie pamiętam komarow. W Alanyi polecam alanyaonline , bralismy paralotnie i zielony kanion i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturso
http://www.alanyaonline.pl tutaj są ceny i wszystkie informacja. Zajeżdżacie wysyłacie sms z nazwa hotelu i numerem pokoju i oddzwaniają do was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Do osób które były już w Turcji, kojarzycie takie małe buteleczki z energy drinkiem na stacjach benzynowych ? Nie mogę sobie przypomnieć ich nazwy... Dzięki za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominic
When do you want me to start? do i need a prescription to buy clomid sh "People had injuries and some were just scared to move," Cunningham said. "When we were getting the last couple of people out, I started coughing. The cabin started filling up with smoke. A black billow of smoke came rushing towards us before we were just about to get off the plane."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewis
perfect design thanks terbinafine hcl 250mg âTell LeBron worry about Miami; he has nothing to do with Celtic business,â said Garnett, clenching his teeth on the word âbusinessâ and tapping his hands on the stand in front of him. âNext question,â he said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louie
I'm about to run out of credit valtrex cost target Buddhist leaders must be guided to oppose separatism and any efforts to damage the Communist Party's leadership, added Yu, who is head of a largely ceremonial advisory body to parliament which aims at coopting religious and minority groups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommie
I'm self-employed ventolin inhaler 100 mcg fiyat EE, owned by Orange and Deutsche Telekom, said it had grown first-half earnings by 9 percentand posted its highest ever margins as demand for mobilecontracts, including those running on its superfast fourthgeneration network, jumped ahead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmer
Nice to meet you who makes stendra And no need to feel weird about eating the yield, because the TomTato is the product of the old-fashioned graft method — meaning two plants spliced together and grown as one — rather than the product of genetic engineering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×