Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fanie masz Aggie :) a pracujesz może gdzieś w Trójmieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko nie musiałam szukać tego cennika, jest z kwietnia ale pewnie jak sie zmieniło to niewiele, To jest z biura u Leny , ale takich biur jest na mieście pełno. Z SÝDE ZABÝERAMY NA WYCÝECZKÝ : PAMUKKALE (1 DZÝEN) - 39 euro (z polskim przewodnikem) (wtorek,piatek,niedziela) KAPADOCJA (2 DNÝ) - 59 euro (z polskim przewodnikem) (poniedzialek, czwartek, sobota) RAFTÝNG - 25 euro (codziennie) MYRA - DEMRE - KEKOWA - 49 euro (sroda, piatek, niedziela) EPHESUS - PAMUKKALE (2 DNÝ) (z polskim przewodnikem) (poniedzialek) -PODCZAS WSZYSTKÝCH NASZYCH ÝMPREZ JESTESCÝE PANSTWO DODATKOWO UBEZPÝECZENÝ. WYSTARCZY TYLKO WYSLAC SMS-a NA KOM.:(009) 0535 670 88 42 (Z TURZÝÝ BEZ 009 ) Ý JA MOGE ZAREZERWOWAC DLA WAS MÝEJSCA, A ZAPLACÝC MOZNA W AUTOKARZE. ZAWSZE PRZYJEZDZAMY AUTOKAREM POD WASZ HOTEL Ý PO ZAKONCZENÝU ÝMPREZ ODWOZÝMY WAS Z POWROTEM POD HOTEL. DO ZOBACZENÝA W ALANÝÝ ! Z POZDROWÝENÝAMÝ LENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Pariss-> baaaaaardzooo Ci dziękuję za wszystkie informacje odnośnie Turcji. Przydadzą się na pewno. Jak coś jeszcze sobie przypomnisz to pisz! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Za to wszystko kwiatek dla Ciebie 🌼. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Pariss a co myślisz o samodzielnej wycieczce tzn. wypożyczyć samochód i pojechać w różne miejsca tylko ze znajomymi. W zeszłym roku na Krecie tak zrobiliśmy i było super, tylko nie wiem jak to wygląda w Turcji dlatego pytam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i dzięki za kwiatka :) Nie wiem jakie sa ceny wypożyczenia auta ale podam Tobie adres do Leny kemallena@msn.com , możesz napisac do biura i zapytać, na pewno na kilka osób wyjdzie dużo taniej taka składka. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Dzięki 🌼Pariss jesteś SUPER :-). A w jakim języku najlepiej do niej napisać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
I czy to jest jakieś biuro podróży albo coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest biuro podróży lokalne, te ceny wyżej ona mi podała w kwietniu jak moja kumpela tam jechała to przesłała mi maila. Oni chyba mają dwa biura w centrum , w jednym pracuja 2 Polki Bogusia i Gosia. To jest Pacho Tours, maja ogromny szyld neonowy nie trudno ich przegapic idąc główna ulicą. Może znajdziecie też jakieś inne z innymi cenami. Trzeba się zorientować. Będziecie w centrum to czasu macie dużo, tam wszystko jest otwarte do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Pariss jesteś SUPER. Jeszcze raz dziękuję. Po raz kolejny duży kwiatek 🌻 i całus 👄 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz wczorajszy kurs lira : 1 US dollar = 1,503 Turkish lira 1 EURO = 1,917 Turkish lira co prawda z Izmiru , ale cos koło tego będzie :) do zobaczenia po weekendzie, bo jadę pod Olsztyn nad jeziorko, jak coś to pisz i wyciągnij wątek w poniedzialek albo niedzielę późnym wieczorem, pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw
się mocno zastanowiła zanim bym wypożyczyła samochód. Po pierwsze Turcy bardzo niebezpiecznie jeżdżą, łatwo o wypadek. Jeśli weźmiesz auto z podrzędnego biura, w razie czego nikt ci nie pomoże (żaden rezydent), zawsze będzie twoja wina (policja, sąd itd.), a wierz mi kłopoty są niemałe. Oszczędność jest znikoma, więc jeśli już musisz wypożyczać ten samochód to weź go z hotelu, będziesz przynajmniej mogła liczyć na jakąś opiekę. Ale przede wszystkim W Turcji są tak ogromne odległości, że nie ma to żadnego sensu, przecież nie wybierzecie się sami do Kapadocji. Z Alanii do Dimcaj blisko, ale lepiej skorzystać z dolmusza - świetny środek lokomocji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Pariss - miłego wypoczynku nad jeziorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Pariss -> jak po weekendzie? Udany? A co Ty sądzisz o wypożyczeniu samochodu i samodzielnych wyprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja 🖐️ sama nie wiem co z tym samochodem, ja nigdy z tego nie korzystałam bo jeżdżę z miejscowymi albo dolmuszami. ZObaczę wieczorem w przewodniku co warto tam zobaczyć oprócz ASpendos i Side. A weekend był świetny, sami ludzie , którzy podróżuja więc tematów było sporo, do tego jezioro , piwko, taras, tańce, turecka muza ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw
pracowałam/pracuję w Turcji jako tłumacz, rezydent, ale skoro moja opinia nie jest miarodajna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja-kto był, sprawdziłam właśnie na mapie i oprócz Side gdzie jest do zobaczenia świątynia Apollina (ładne widoki) , możecie jeszcze w tym samym kierunku podjechać do wodospadu w Manavgat. Jeśli lubicie byc niezależni to możecie sobie pożyczyć auto, można jednak podjechać busem do Side. TO zależy od Was. DO Kapadocji i innych większych atrakcji jest daleko i nie bardzo się to opłaca, lepiej z biurem. Ja bym najpierw---> dlaczego mówisz, że w razie wypadku rezydent nie pomoże??? Od czego w takim razie jest rezydent jak nie od pomocy turystom, kory przyjechali z jego biurem? nie rozumiem :) Aggie szkoda, ze nie bliżej masz biuro bo może zyskałabyś klientkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w Turcji w Alanyi, ale juz prawie 4 lata temu, troche dawno, ale moge ci polecic z czystym sercem podróż do Kapadocji, my z mężem korzystalismy wtedy z miejscowego biura podróży Pacho Tours, i wiem ze bardzo sie to opłacało w stosunku do cen które oferował nam rezydent, jezeli chodzi o ciuchy to faktycznie niektóre to sa podróby, ale dobrej jakosci, np. polary Polartec noszą sie super do tej pory, bardzo dobrej jakosci jeansy(LEVIS), odradzam kupowanie podrób perfum, u nas sa lepsze na bazarkach, bluzę adidasa mam do tej pory i jest w ogóle niezniszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie informacje. Już tylko 9 dni do wylotu. Nie mogę się doczekać bo to pierwszy i jedyny urlop w tym roku (już więcej nie będzie - praca nie pozwala). Odezwę się do waz po powrocie a teraz dla Was wszystkich kwiatek 🌻 i duży buziak 👄. Pozdrawiam i do zobaczyska na forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie napisz jak było. Życzę Tobie udanego urlopu i udanych zakupów. Pięknych widoków, nowych smaków, odpoczynku i zabawy.... Jak będziesz mieć jeszcze jakieś pytania to pisz :) :) 🖐️ ]czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Pariss -> a w jakim języku najlepiej się porozumiewać? Niemieckim czy angielskim? Bo szczerze przyznam, że jak w zeszłym roku byłam na Krecie to bardzo się zdziwiłam że rozmawiali tam generalnie w języku niemieckim. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę późno odpisuję :) CO do języka to nie ma problemów żadnych, po angielsku, niemiecku, rosyjsku, rękami i nogami, i....po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Hej Pariss! Było suuuperrr. Hotel rewelacja, pogoda rewelacja, jedzenie super, zakupy udane, wycieczki też ok. Ale powrót nie najlepszy. Może już słyszałaś o tureckim samolocie który wylądował wczoraj na lotnisku wojskowym w Krzesinie - to właśnie mój samolot. Trochę nerwów bo dzisiaj trzeba było przyjść do pracy 😭 ale generalnie fajne przeżycie. Twoje wskazówki bardzo mi się przydały i baaardzo Ci za nie dziękuję. Jakbyś wybierała się znowu kiedyś do Turcji to polecam Tobie hotel Panorama na ulicy Kaykubat - na prawdę super. W przyszłym roku pewnie znowu jakieś ciepłe kraje (może Tunnezja? Chociaż marzy mi się Portugalia). Od czasu do czasu będę odwiedzać ten topik żeby sobie z Tobą popisać. Bużka 👄 Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Turcja Cieszę się, że mogłam się przydać i że urlop się udał. Byłaś w Kapadocji może? Jak ludzie i klimat Tobie odpowiadał? Czytałam i słyszałam o tym samolocie, niezłe przeżycie, szkoda , ze w Grecji np nie wylądował ;) DO Turcji jak pojade to na Wybrzeże Egejskie do Marmaris , Fethiye lub Oludeniz. Trzeci raz Alanya to juz nie to by było. Polecam Tobie rejs po Nilu jeśli nie byłaś. Niesamowity relaks i pięne widoki. Teraz jadę do Libii i Tunezji z Triadą. Dzisaj prawdopodobnie maja byc jakies promocje i pewnie się na coś zdecyduję. Portugalia tez mnie pociąga juz długo, ale jeszcze za drogo trochę. W nast roku planuję po cichu Meksyk więc juz na nic nie starczy:( ale gdyby nie wypalił Meksyk to własnie z koleżanka rozważamy w zamian objazdówke po Portugalii. Jak jesteś z okolic Gdańska to mogę podac Tobie namiary na biuro, które ma naprawde duzo taniej niż nawet w biurze głownym. Np. Triada wczoraj mi wyliczyła 70-120 zł więcej na osobę niż tam. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja-kto był
Pariss klimat, ludzie i atmosfera super. Niestety w Kapadocji nie byłam, ale jeszcze nic straconego. Na pewno jeszcze raz do Turcji pojadę. Niestety nie mieszkam w pobliżu Gdańska. Jestem z wielkopolski więc chyba nie ma szans. Zazdroszczę że tak często wyjeżdżasz - ja niestety nie mogę bo urlop mam tylko raz w roku i to tylko 7 dni. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja , jełśi 2 raz to polecam zachodnie wybrzeze i miejscowości takie jak: Fethiye, Oludeniz, Marmaris. Stamtąd też mozna jechac do Kapadocji, mozna wyskoczyc na 1,2 dni na Rodos (promem za 40 E w 45 min) i najważniejsze- lecieć paralotnia nad laguna w Oludeniz. Poogladaj zdjecia laguny w necie. Jest też blisko do Stambułu. Ja kupiłam wczoraj juz moja wycieczke i nie moge się doczekać. 26.09 wyruszam :) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiko
To może by ktoś się podzielil wrażeniami, co? Też się wybieram. Pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×