Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A co tu dużo mówić? CO jeszcze chcesz wiedzieć? Pytaj ... Najlepsza jest opcja 7+7 a późnej można juz tylko wracać do innych miast na wypoczynek i krótkie wycieczki po okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minaq
Też właśnie kupiłam moją pierwszą wycieczkę do Turcji, 7+7 jak polecałyście i najchętniej już bym sie zaczęła pakować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie, nie zawiedziesz się. Ja jadę w maju 3 raz i też już bym chciała choćby kwiecień. Ja sobie tym razem kupiłam Turcję połączoną z Syrią - moje marzenie to Damaszek. I drugi raz zobaczę Kapadocję :D Ach! Aby do wiosny! Dobrze, że w pracy jest dużo do zrobienia to czas szybko leci. Minaq a w którym hotelu bedziesz? W jakiej dzielnicy? Wybrałaś 7+7 Turcję Egejską czy Riwierę? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce w marcu wybrac sie do Turcji na tydzien....4 dni w polnocym Cyprze, i 4 w Antalii. Czy ktos z was juz tam byl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turcja jest super!!!!!!! naprawde mam troche porownania i naprawde polecam:) tez sie wybieram ok kwietnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayyya, a dokad ty sie dokladnie wybierasz?? Bylas juz w Antalii? Ja wybieram sie tam pierwszy raz, tzn. narazie planuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minaq
Moja nazywa się "Egejskie skarby". No mam nadzieję, ze zobaczę tam wiele cennych klejnotów w postaci wrażeń estetycznych i pięknych krajobrazów :D Będziemy zwiedzać Rodos, Lindos, wyspę Kos, Efez itp :) Jej, to tak bajecznie brzmi, tyle się o tych miejscach zawsze słyszało... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danu
Jedzcie dziewczyny!! Tylko uwazajcie na Turkow. Oni expresowo sie zakochuja. I zrobia wszystko ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minaq jedziesz chyba z Alfa Star prawda? Moglabys cos napisac po powrocie? Bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ktoras z was byla w Antalii, napiszcie cos jak bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do jakiego hotelu w Antalii jedziesz? i z jakiego biura? Które biuro ma Antalye w ofercie. Itaka moze? Ja nocowalam tam kiedys, bylam 1 dzien i noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minaq
Jadę z alfą, obiecuję, że napiszę :) Ale po opiniach o biurze, waszych radach i naszej niezaspokojonej potrzebie chłonięcia widoków, informacji i wrażeń myślę, że będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minaq czytałam program i jest bardzo obiecujący. Patrzyłam już na tą objazdówkę, ale ostatecznie Syria przeważyła. Efez jest niesamowity, a biblioteka Celsusa i chodniki marmurowe z kolumnami po bokach robią niesamowite wrażenie. Bedziecie tez w domku Maryi, teraz jest tam mała kapliczka.Własciwie sie wchodzi jednymi drzwiami, 3 kroki i wychodzi się drugimi. Można uklęknąć i się pomodlić ale zaraz trzeba wychodzić bo to naprawde małe pomieszczenie. Basen Kleopatry to relaks na koniec objazdu.Dość płytki, ciepły, pod nogami kolumny starożytnego miasta. Bedziecie w Fethiye a to piekne miejsce. Niedaleko warto zobaczyc lagunę w Oludeniz (wstep płatny). Polecieć na paralotni z góry Babadag (ok. 110 E) Możecie w czasie wypoczynku jesli zostanie sil i pieniedzy wybrac sie do Kapadocji. Tam oprócz pieknych piaskowych (tufowych) form zobaczysz wykute w skale domy, kościoły. Na drzewku szczęscia zawiesisz życzenie i może jeszcze wrócicie do Turcji.... Biura rzeczywiscie nie ma co sie obawiac :) Kiedy lecisz ? Pozdrówka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minaq
Na początku czerwca z Warszawy, 11 dokładnie. Już sobie zaklepałam w pracy urlop, rozłożę go po dwa tygodnie na całe wakacje, jeszcze może pojedziemy w stare, dobre beskidy w sierpniu :) Trochę egzotyki i trochę swojskości to dobra reepta na udane wakacje, moim zdaniem ;) Czytałam kiedyś o architekturze kutej w skale i zrobiła na mnie pamiętam ogromne wrażenie. Zawiesiłaś rzyczenie na drzewku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia zawiesiłam i to 2 , jedno się sprawdziło :) tzn sprawdzi jak tam pojadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minaq
Są jeszcze jakieś przesądy dotyczące wycieczek wogóle, a pobytu w Turcji w szczególności? :) Ciekawe, czy turcy są przesądni. I czy uciekają przed czarnymi kotami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roshawa
O przesądach nic nie wiem, ale mają parę ciekawych zwyczajów i celebracji, np picie takiej okropnej, gorzkiej herbaty :) Ale faktycznie to sympatyczni ludzie, którzy ujmują taką naturalną otwartością. Jak ktoś jeszcze nie zdecydował się, gdzie jechać, to Turcję polecam całym serduchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szczerze mówiąc nie znam żadnych przesądów. Moja pilotka dużo opowiadała, ale pewnie zapomniałam. Natomiast co bys nie ruszyła do jedzenia to zaraz powiedzą, że to na potencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allon
Hehe, to akurat prawda :) Mężczyźni tam od razu flirtują, są bezpośredni wobec kobiet, ale to nie znaczy, że chamscy. Widać, że rynek afrodyzjaków jest tam bardzo prężny i przyciąga turystów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepodendron
Im więcej o tym czytam, tym bardziej mam ochotę tam jechać :) Tylko raczej teraz we wrześniu, bo w wakacje jedziemy nad Bałtyk. Na jesień są tam jeszcze dobre warunki do wyjazdów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście! Ja pierwszy raz byłam właśnie w drugiej połowie września. Na Riwierze było bardzo ciepło nawet do 25 C w nocy! Jedź do Turcji na 7+7 a nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiga
To w Turcji są te wszechobecne fajki wodne i taka cherbata... yerba mate? A jakie alkochole się tam na codzień, tak tradycyjnie pija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Turcji fajka wodna to nargila ( w Egipcie - szisza). A popularna herbatka jabłkowa i ...zapomniałam ta drugą :) (w Egipcie - karkade, czyli z dzikiej róży) . Alkohol to piwo Efes ;) i raki - szczególnie do ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banialuka
Mi to piwo zupełnie nie smakowało, za to drinki na plaży - pyszota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffeterie
Niedobre to piwo, czemu? Słyszałam, że pycha. Paris, a tobie smakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenery
Piwo dobre, zresztą sama spróbuj :D O gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to jakieś super nie jest, wolę nasze polskie, ale po plaży takie zimne z lodówki też smakuje...a później w ciepłą noc w porcie w knajpce też jest niezłe. Częściej jednak wolimy kupic sobie Millera :) Juz tylko miesiąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiga
O, a gdzie jedziesz w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×