Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość zaniepokojona jestem W
Tak właśnie myślałam:),że Wy dziewczynki dodacie mi odwagi i znów rozpalicie we mnie chęć zwiedzania Turcji.Widać moja siostra miała pecha co do rosyjskich współlokatorów i po cholerę chodziła po bocznych uliczkach:) Proszę doradzcie mi jeszcze......czekać na lasta do kwietnia,czy wyczaić coś teraz?Co się bardziej opłąca? Wyjazd planuję na początek maja 2010.Wiem,że to jeszcze kupa czsu,ale zleci:) Jeszcze raz dzięki za Wasze rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Wybieramy sie do Turcji w polowie pazdziernika.Chcialabym zadac pytanie z troche innej beczki.Jedziemy z dwojka dzieci 11 i 5 lat,nie chcalabym wiezc czegos niepotrzebnie albo o czyms waznym zapomniec. Nie chodzi mi o toaletowe historie,reczniki itp.Sa tutaj dziewczyny ktore wielokrotnie juz wyjezdzaly i na pewno trafil Wam sie ''byczek''.Byc moze jest tutaj odpowiedz na moje pytanie,musialabym przeczytac caly topik i trwaloby to chyba do naszego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Zuzia704-----ja nic nie dawałam do paszporu ,ponieważ rezydentka zebrała paszporty ,,oddała w recepcji a tam już na nas czekały klucze do pokoi.Ja miałam chyba szczęście bo dostałam fajny pokój ,większy od pokoju koleżanki ale potem zmienili jej na większy. Zaniepokojona jestem W------czekaj na listopad,grudzień my tu będziemy się wymieniać "firstami",może coś wybierzesz dla siebie. catca------ja nie zabierałam nic oprócz ciuchów,czajnika i kosmetyków.Ręczniki były hotelowe,codziennie zmieniane.Ja ręczniki to przywiozłam z Turcji ,są duże i super gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catca- jakbyś czegoś zapomniała(oprócz dokumentów i pieniędzy oczywiście :D ) to w Turcji nie ma problemów -to nie kraj trzeciego świata,wszędzie są sklepy i apteki jak w krajach europejskich,więc napewno będzie dobrze.Tylko nie zapomnij zostawić sobie trochę wolnego miejsca w bagażach,bo pewnie się skusisz w Turcji na parę fajnych rzeczy-ja miałam problemy ze spakowaniem wszystkiego przed powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp. szukalam w necie info na temat naszego hotelu,znalazlam jakies forum no i ile wpisow tyle opinii,moze ktoras z forumowiczek zna holet Negris Beach na Marmaris? Zabieralyscie ze soba leki??? Moze zadaje glupie pytania ale sa to nasze pierwsze takie egzotyczne wakacje i chcialabym sie dobrze przygotowac zeby miec pozniej super wspomnienia. Bede wdzieczna za kazda podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania czy dobrze odszyfrowalam twoj nick,mieszkasz w holandii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catca-tak mieszkam w Holandii,dokładnie w Helmond. Ja brałam z leków coś na biegunkę,coś na ból gardła,i polopirynkę,oraz panthenol w sprayu na oparzenia,na szczęście nic mi się nie przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy niedaleko Alkmaar,jedziemy z D-reizen.Mam nadzieje ze udadza sie nam wakacje.Bede tutaj zagladac, gdyby ktos mial jakies sugestie chetnie przeczytam,zadam napewno jeszcze kilka pytan a po powrocie opisze wrazenia.Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-ja też wykupowałam wycieczkę w D-reizen,ale z Corendonu. Napewno będziesz miała udane wakacje,czego już teraz Ci i Twojej Rodzince życzę i pozdrawiam Sąsiadkę na emigracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu probowalam wejsc na ta strone ale wyswietla mi sie komunikat ze nie mozna odnalezc serwera,szukalam info na forach polskich i holenderskich i tak jak wspomnialam wczesniej sa rozne opinie,od bardzo dobrych do bardzo zlych.Widzialam tez zdjecia brudnych lazienek,trudno stwierdzic widzac rog brodzika czy akurat z tego hotelu.Bardzo duzo wpisow bylo na temat czystosci i tego ze hotel jest bardzo zadbany.Pojedziemy zobaczymy,wakacje zaplacone nie ma co kombinowac.Mysle ze wiele osob wyjezdza w tzw ciemno,zdarza sie tez ze ludzie nie wyjezdzaja przez oszustow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ile osób tyle opinii. Co do tego linku to kliknij ten wyższy,a póżniej doklej do niego skopiowaną część spod spodu i wejdziesz na tę stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wczoraj ceny przedstawiały się tak: Selvi - 1550 zł Kleopatra Golden Sun - 1660 zł Blue Dream - 1680 zł Kleopatra Micador - 1665 zł Dziś: Selvi - nie ma już Kleopatra Golden Sun- 1520 zł Blue Dream- 1540 zł Kleopatra Micador - 1525 zł Wyjazd w niedzielę. Jutro też pójdę do biura i poproszę, żeby zadzwoniła spytała się ile zostało miejsc, gorzej jak odmówi.. To będę siedziała w niepewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Co słychać dziewczyny ? Znalazłyście coś na lastach ? :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba! Napisałam wczoraj do Pariss ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi więc czekam dalej;) Zaraz musze napisać też do Fannky,bo wiem że wczoraj padało w Alanyi a wieczorem była burza..ale spokojnie!nie martwcie się!będzie co ma być tak czy siak:D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) no właśnie też czytałam o powodzi w Turcji, o rany niech Fannky odpisuje co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
No to dziewczyny mnie pocieszacie... Pewnie już nie zdażę przeczytać co i jak tam na miejscu ... Ja właśnie rozpoczynam pakowanie ... mam 4 godzinki. Pozdrowionka, dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesss z Mexico
Nie rozumiem dlaczego ludzie jezdza w tropiki- chodzi mi o MEXICO- w miesiacach od maja do listopada (jest wtedy tanio) jak tam sa huragany, woda w morzu ma temp 35°, fale wielkie, silne ze nie mozna wejsc do wody, pada deszcz, wilgotnosc prawie 100%, ani sie opalac , ani ochlodzic...normalni ludzie lataja tam od listopada do maja, wtedy mozna uzyc a nie jechac i trzesc sie ze strachu! Warto tak zycie i zdrowie poswiecac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka ale Ci superrrrrrrrr!!! ja mam jeszcze 7dni:D Pariss odpisała,że jest pięknie,wszystko ok,musiała tylko zmienić hotel...Macie pozdrowienia!:) i napisała,że odezwie się TUTAJ później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
A to czemu musiała zmienić hotel ... rozumie że wszystko organizowało biuro ... no i jestem już spakowana... wylatuje 23.30 z Krakowa... pomacham Wam jak będę lecieć... A tak w ogóle to świetnie że JESTEŚCIE TU WSZYSTKIE... przynajmniej rozumiecie... i nie ma tej zawiści co między moimi znajomymi... Po prostu szok jak ludzie potrafia mieszać ... jak tylko komus coś zazdroszczą... Jeszcze raz dzięki dziewczyny ... POzdrawiam gorąco !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka ----Wszystkiego najlepszego ,wypocznij,opal się na czekoladkę i wracaj do nas z wrażeniami. frogi ----dziękujemy za info o Pariss ,pozdrów ją od nas. Oglądałam Fakty TVN ,w Istambule tragedia ,cały czas pada .Spadło tyle deszczu w dwa dni co normalnie w pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a ja mam takie pytania, czy gdy dostanę gratis wycieczkę od wezyra "Shopping and Sightseeing" mogę na nią nie iść, szkoda czasu, a wyczytałam tu, że oni właśnie naciągają na kupowanie b. drogich rzeczy. Czy bierzecie do Turcji złoto? Ja lubię chodzić w złocie, ale chyba wolę zostawić w domu. No i z tego względu, że jadę pierwszy raz samolotem to mam pytanko czy mam być wcześniej niż jest zbiórka, czy właśnie na zbiórkę i dopiero wtedy stajemy w te wszystkie kolejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ! Alizka- życzę miłego pobytu w Turcji. Frogi -dzięki za wiadomości od Pariss. Resztę bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka wypoczywaj co nie miara! Pariss nie miała organizowanego z biura nic,wszystko sama! Fannky tez odpisała,że wczoraj rzeczywiście padało i dzisiaj z rana też,ale potem było słoneczko:) i tęskni za Nami... Szazza o tej powodzi czytałam rano,no cóż w końcu wszędzie są oznaki ocieplania się klimatu.. Bobo pozdrawiam;) Miłej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola dziewczynki! Jestem na miejscu. Mowie Wam co ja przezylam. Rano tak jak pisalam w dzien wylotu, nie wiedzialam co robic. Jechac czy nie. W koncu poszlam spac, za chwile wstaje moj kolega i mowi: a co ty nie spakowana? ja mowie, ze nie jade i ma isc spac. a on, ze nie ma mowy bo pozniej edzie na niego, ze mexico nie zobaczylam. No to spakowalam sie w 40 min i pojechalam. W samolocie juz beczalam, co ja tu robie i po co jade. Z dojazdem na miejsce nie mialam problemu z lotniska. szybko znalazlam ADO busy i bylam w playa del carmen. troche sie pokrecilam i znalazlam moj hostel. warunki nie byly zle, ale pokoj mi dal z samymi chlopakami., Tzn. on twierdzil, ze tamsa dziewczyny, ale ja nie widzialam nic damskiego w srodku!!!! wiec poszlam szukac tego polskiego biura a tam nikogo nie ma. poszlam sie przejsc i juz przeklinalam. Kupilam karte i chcialam dzwonic do kumpeli zeby mi przebukowala bilet najlepiej na jutro. Nie moglam sie z tej karty dodzwonic. Poszlam z powrotem o biura i byl jeden przewodnik. Mialam szczescie bo w niedziele mieli nieczynne i byl tam przypadkiem. Rozplakalam sie mu jak male dziecko. Ten mnie uspokajal i powiedzial ze bedzie ok, ze moge mieszkac tutaj w tym hotelu co oni maja biuro. Zadzwonil do Ewy ( do tej z ktora korespondowalam) i ona zaprosila mnie do siebie do domu zebym tam mieszkala u nich! Super kobitka. Nie chcialam bo cena za hotel byla ok. Wiec poszlam po moje walizy i jestem juz tutaj. Nastepnego dnia poszlam na plaze, a wczoraj bylam na wycieczce w wiosce Majow, dzisiaj wrocilam z piramidy w CHichen Itza. Jutro ide na plaze a pojutrze moze do Tulum. Zostanie mi ful kasy bo tu jest bardzo tanio wiec dokupie cos jeszcze w USA ;) Do kolesia z Mexico -----ciesze sie, ze mozesz swoj urlop planowac w kazdym czasie o kazdej porze roku. ja takiej mozliwosci nie mam, ale na pogode tutaj nie narzekam. Jest bardzo goraco, lekki wiaterek, na plazy mozna lezec caly dzien bo nie ma ukropu. Kolor wody nie do opisania. Kupilam sobie fajna srebrna bransoleke w kalendzrze azteckie, maske i kalendarz majow do powieszenia, jakies bluzki, codziennie chodze na owoce morza bo sa bardzo tanie. zreszta jedzenie wogole jest tanie bardzo . Powiem Wam, ze wroce tutaj na pewno. Najgorzej to znalezc tani przelot, bo za hotel 300 pesoza noc to tanio. Oczywiscie nie ma gwiazdek ale jest naprawde czysty i ok. Koncze bo musze jeszcze do domu napisac. Odezwe sie z Chicago, ale caly czas trzymajcie kciuki za mnie Buziaki , cok optum Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! wczoraj padalo 10 min, a dzisiaj moze 20 jak wracalam z Chichen Itza. O zadnych doniesieniach o pogodzie w Mx nie wiem. Tutaj jest spokojnie. Huragan wiem, ze byl na polnocy. Dzieki za slowa otuchy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pariss ❤️ trzymam za Ciebie kciuki ,cieszę się że u Ciebie wszystko ok. Malinowa Truskawka ------ja tylko chodzę w złocie (mam alergie na inne metale) i nigdy nie zostawiam w domu ,oczywiście nie obwieszam się jak choinka ale mam co nieco na sobie.Ja Ci absolutnie odradzam shoping ,to jest strata czasu .To co masz kupić to kupisz na mieście i bez prowizji która idzie do kieszeni pilota tej "wycieczi".Ja to byłam chora po tym wypadzie do salonu ze złotem i skórami ,mam traumę do dziś . Pozdrawiam 🌼 wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×