Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Kwiatuszek a możesz na maila wrzucić swój nr tel ?? czyli mogę ciebie liczyć do rezerwacji ?? ile dni, tylko weekend 17-18??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky niestety ja nie dam rady przyjechac chyba ze do tego czasu uda mi sie rozwiazac problemy a nr telefonu juz wysyłam tak nawszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czyli Ty się nie wybierasz?? ok spoko jak się coś zmieni daj znać czyli tylko Frogi musi potwierdzić i Dżunia jak się w ogóle do tego czasu tu pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jak mi się uda to i ja wpadnę do Krakowa ale tylko na pare godzin posiedzieć z Wami i pogadać .Bardzo bym chciała Was poznać :) Dzisiaj byłam w Katowicach i dostałam katalog od pani z biura urlopy.pl ,już mają oferty lato 2010, GTI ma Turcję 5* za 2100zł .Nie miałam czasu porozmawiać z pracownicą o Marmaris wiem tylko tyle że GTI nie ma wybrzeża egejskiego tylko riwierę turecką. Znowu tu do Was zajrzę ,życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam również potwierdzenie od Dżuni, ze bedzie i mamy mieć dla niej miejscówkę na sobotnią noc. Także 4 osoby na pewno bedą nocować. Podoba mi się ten hostel. Fannky a my sobie weźmiemy najpierw 2 osobowy a pozniej 4 osobowy i znowu 2? Jak to bedzie? Wypytasz się jutro jakoś? please :) ❤️ Mozna chyba ta rezerwację zrobić jutro :D :D la la la la Szazza fajnie, ze wpadniesz :) Kwiatuszek moze jakos sie uda, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza, GTI nie ma Marmaris. Musisz patrzeć na Jet Touristic, Wezyra i Alfę Star. Triadę, moze Exim - nie wiem. Wybierz raczej Marmaris albo Bodrum. Do Fethiye i Oludeniz mozna zawsze podjechac na wycieczkę i zobaczyc jak tam jest. Ja z Jetem bylam w hotelu Sunmaris City i jest naprawdę fajny. Fakt, ze basen jest mikro, ale jedzonko w porządku, pokoje czyste (choc male), blisko do morza, jakies 200 m. Blisko do portu i na super promenadę. Mają jeszcze drugi Sunmaris, ale ten jest bliżej promenady i jest dalej do portu - mimo to też fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia witaj 🖐️ Jak tam Kleopatra? W jakim budynku bylas? Szkoda, ze u nas nie ma wczasow na 10 dni bo czasem tez mysle, ze 7 to za malo a 14 za duzo jesli to sam wypoczynek. Ja sama nie mam zadnych planow bo narazie mam inne wydatki, a pozniej moze jakis last w czerwcu? A gdzie? nie wiem. Moze Alanya dla odswiezenia a moze cos nowego? nie mam pojecia. A od wrzesnia 2010 znowu zbieram na Stany i na Las Vegas bo Wielki Kanion muszę zobaczyć. Tylko to tak odległe plany są, ze wszystko moze sie zdarzyc przez ten czas. Poki co to najblizszy wyjazd mam do Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie 4 os ?? przecież Frogi nie potwierdziła. zadz tam jutro i powiem jak sprawa wygląda. może uda nam się za tańszą kasę pozostać w tym samym pokoju, jak nie zrobimy tak jak mówisz. 2-4-2 os :) pozwiedzamy hostel :D mi też przypadł do gustu koleżanka mówi że całkiem nie zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ma super położenie. Ja wogóle nie chcę słyszeć, że Frogi nie przyjedzie więc traktuję ją jak pewniaka. A moze odrazu wezmiemy 4 osobowy i moze nam nikogo nie dadzą na ta pierwszą noc. Zreszta pogadaj jutro z nimi i powiedz co i jak. Ale fajowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej ;) Pariss bardzo dziękuję za zdjęcia-jestem pod wrażeniem...Pewnie wrażenia nie do opisania...Ach szczęsciara z Ciebie,że mogłaś tam byc i tyle zobaczyć :) Super :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry. u was też siąpi deszcz?? czemu lato jest takie krótkie :O życzę pomimo tej pogody udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie nie pada , od rana świeci słoneczko ale jak długo? tego nie wie nikt oby tak było przez cały dzień. Pozdrawiam i życzę udanego i cieplutkiego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! U mnie dzisiaj słoneczko ładnie świeci. Fannky jak bedziesz cos wiedziec cenowo jak wyglada sprawa to daj znac bo Frogi sie pyta a nie ma dostepu do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepadło rezerwacja zrobiona :P muszę jeszcze wysłać zaliczkę, także niech tylko któraś spróbuje się wykręcić :P Pariss a czemu Ty nie odbierasz tel ode mnie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wysłałam ci na pocztę co mi ta babka odpisała, zaraz przeleję jej kasę i będzie pewna nasza rezerwacja, ale fajnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> Kleopatra jako hotel super, mieszkaliśmy w budynku A, nie był to ten główny budynek...na początku miałam pewne obawy, ale okazało się, że rewelacja bez dodatkowego płacenia za wygody;) Znajomi dodali jakieś 10 dolarów do paszportu i dostali główny budynek ale pokoj z oknem nad kuchnia (zawsze wiedzieli po zapachu co bedzie;)) wiec tez srednio, a jak zobaczyła nasz pokój i budynek to powiedziała, ze wiekszej róznicy nie dostrzega. Tak jak pisałam podsumowanie wakacji w Alanii na 5 z plusem, bo było cudnie! Też nie mogę robić żadnych zobowiązujących planów na przyszły rok, ale ak sobie patrze i nie wiem czy bym na przykład na wyspe tunezyjską Djerbe się nie skusiła...może któraś miała okazje tam być? Słyszałam dużo dobrego o tym kawałku świata:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, superowo! Nie mogę się doczekać yuppie! Zuzia widzisz jak to jest z tą zamianą i wkładaniem w paszport. Najlepiej zawsze iśc i zobaczyc co dają bo mozna przedobrzyc ;) Na Djerbe jezdzila kiedys babka w pracy ode mnie i byla zadowolona. Jak masz linka do Karawany to tam tez znajdziesz opowiesci i zdjęcia z Djerby. Moze jest lepiej niz w Tunezji. U mnie dalej słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! No i stało się! fajowskooooooo:D:D:D Szazza pewnie,że nie byłybyśmy złe jakby Ci się nie udało byc-wiadomo jakie jest życie;) ale superaśnie,że jednak będziesz chociaż na troche;) Ja strasznie żałuje,że nie mogę być więcej:O Extra,że Dżunia też się zdecydowała;) pzdr:D Fannky dzięki za cierpliwośc i załatwianie😘 Pariss😘 jeszcze raz dziękuje za dzisiejszy telefonik:) a jeszcze bardziej za cudną karteczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak to miło dostawać od Was kartki, dzisiaj dostałam od Frogi super bardzo mi miło i dziękuję mam tylko małaą rozterkę ponieważ ja Wam żadnej nie wysłałam, dzień przed wyjazdem pakowanie latanie z dzieckiem po lekarzech bo jak zwykle sie rozchorwała i zapomniałam wziąć od Was adresy no i nic nie wysłałam :( ale mam nadzieję nadrobić zaległości kartkowe w przyszłym roku :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja wracałam dokładnie dzień wcześniej tak samo, na pewno wracałaś z 30.09 na 1.10?hihihi:P bo dokładniej identycznie ja wracałam i zabieraliśmy ludzi z Twojego hotelu:P ale ja byłam mało przytomna więc nawet nie wiem kto wsiadał...a potem zaraz za Alanya zasnęłam i miałam taką śpiączkę do samego lotniska i w samolocie to samo. Fajowsko,że jesteś zadowolona:) kolejna:) MI się strasznie tęskni...jeszcze ta pogoda taka ponura,że tym bardziej chciałabym chociaż3/4 tego słoneczka alańskiego:O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelew wysłany nie ma zmiłuj się trzeba się stawić :) Frogi 🌻 dzięki za kartkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djerba to
tez Tunezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze Djerba to też Tunezja. Chodziło mi o to, ze moze jest tam lepiej niz w Tunezji na lądzie.....widzę, ze pomarańczowi podczytywacze zawsze znajdą jakiś haczyk :p Frogi lecę oglądać zdjęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi--->ale ja kręce, masz racje..to chyba przez ten mój katar mi rozum odjęło, oczywiście ze wracałam z wtorku na środe czyli 29/30 września.... przepraszam, że w błąd wprowadziłam... i tak mam czas powrotu wyjęty z życia bo podobnie jak Ty jedyne co zrobiłam po wejściu do autokaru to zasnęłam...nie mogłam się potem dobudzić, oczy odmawiały mi posłuszeństwa;) w samolocie to samo jeszcze nie wystartowaliśmy ja już spałam, przebudziłam się tak troszke jak sie wzbijał w powietrze, a potem mój facet mną zatelepał jak omlet podali,a potem to już pamiętam lądowanie:) strasznie byłam zmeczona.... Te ludziki o których piszesz co przy naszym hotelu wsiadały to bylismy własnie my -2 osoby-bo tylko my wracalismy do Wro z Golden Sun:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×