Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Dzunia
Heja :D to jeszcze ja krajowo, alez jak juz urlopowo :D :D :D Przede wszystkim Pariss (uwaga, bedzie fonetycznie :D ) muczios garcjas za pocztoweczke, wielkie dzieki i buziole. Wylatuje jutro :D :D :D.....przyznaje nic nie poczytalam, co popisalyscie, ale wiem jedno, ze do Krakowka przybywam :).......jest tylko jedno ewentualnie wytlumaczenie : tzn. ze spotkam bogatego Szejka (nie mylic z Szwejkiem, hehehehe) i ten mi sie oswiadczy :D - bo podobnoz bede blisko , a nawet bardzo blisko Arabii Saudyjskiej, a tam przeciez Szejkowie sa, no nie ??? Ale i tak jak taki jeden sie znajdzie to przyjedzie ze mna..... hihihihihihi Musicie mi wybaczyc ten urlopowy nastroj...ale taka jestem uhahana, ze ho ho!!!!! Na koniec wrzuce Wam zarcik : czego szuka szwendajacy sie po cmentarzu student???? Odp. wolnej kwatery :) Caluski dla wszystkich i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia 🖐️ To ja Tobie życzę zebys tego Szwejka spotkała. Tylko masz wtedy o nas bidulkach pamietac trochę i na jakies saloony zaprosić. Przyjedziesz do Krakowa czekoladowa w takim razie? hmmmm....a ja taki eskimos bede wsrod Was :D :D Baw się dobrze i hartuj sie zeby zemsty Faraona nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dżunia akurat wrócisz przed Krakowem więc nam na świeżo zdasz relację co i jak :) kiedy Ty w ogóle wracasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi zdjęcia fajne, aż mi się chce tam jechać i zobaczyć. Fannky, Dżunia leci jutro na tydzień także jeszcze ciepła będzie od słońca w Krakowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja naprawde nie mogłam sie doczekac mieszkania ale sadze ze nie uda mi sie rozwiazac problemu do 17. Mam nadzieje ze bedzie jakies spotkanie poźniej byle nie w styczniu bo cały styczen mnnie nie bedzie Poslce. Napewno sie stawie. Ale moze któas z was bedzie przejazdem w Wawie to chetnie z kazda wyskocze na kawke czy lody. Przez to mam dodatkowo doła ze sie poznacie a ja pierdoła nie bede mogla ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek wybaczamy Tobie :) Prześlemy zdjęcia to zobaczysz nas razem - zeszta i tak widzialas juz na zdjeciach. Gdzie wybywasz na caly styczen? Jednak Egipt? jakie rejony? Kupiłas miezkanie? Ja się wyłączam juz bo chyba dzisiaj ide wczesniej spac. Nie chce mi sie siedziec. Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Frogi ❤️ dziękuję za kartkę dzisiaj dostałam i znowu bym tam chciała być 😭 Dziewczyny 👄 pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na 100 % bede w Egipcie. Jak poukładam sobie wszystkie problemy to kupie bilet lotniczy i mam nadzieje ze jeszcze w tym miesiacu. Pariss mam pytanie bilet kupowałas przez internet czy przez fime do stanów i czy kupowałas na ten czas jakies ubezpieczenie. Bo bilet mam juz upatrzony na 29 grudnia ale moze cos znajde tanszego. I nie wiem jak z ubezpieczeniem. Mysle jeszcze nad kontem walutowym. Jak ktoras powie z którym temacie bede wdzieczna. Pomalutku musze zaczac o tym myslec i załatwiac. Do tej pory raczej nie jedziałam tak długo i bez biura które wszystko załatwiło. Jak sama to tylko pare dni. tu bedzie miesiac. Mieszkac bede miała gdzie i prace na ten czas mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehkwiatuszku
przeciez podobno pracujesz w lotnictwie i takich rzeczy nie wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwituszek no szkoda, może następnym razem się uda 🖐️ a mnie dziś wzięło na sentymenty i przeglądałam stare listy i pocztówki które kiedyś dostałam większość jest 98-2000r :D mówie wam ale fajnie się to czyta znalazłam też 2 listy miłosne !!! :) to były czasy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygać mi się chce
I co wy głupie baby tak widzicie w tej turcji? Pewnie napalonych turków, którzy tylko czekaja aby włozyc wam reke w majty i slinia się na widok kobiety innej rasy. A wy to głupie łykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rzygania są kible a nie topiki. twoje wypociny nie robią na mnie kompletnie wrażenia, więc już dziękujemy za Twoje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre fanky hahahah ubawiła mnie Twoja odpowiedz na stwierdzenie pewnej pomaranczowej osoby hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się,że karteczki dochodzą;) Dżunia ale lepiej wróć:D Teraz zmykam spać,bo rano trzeba wstać:P:O:O:O zatem od razu witam Was serdecznie !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaM*
Witam. Dopiero znalazlam Wasz Topik i postaram sie troszke poczytac o Turcji. Jest to moja pierwsza wycieczka w ten rejon i strasznie sie stresuje. Nie chodzi o mnie czy o sam wyjazd ale lece z moja roczna coreczka i obawiam sie tego wszystkiego (butelek, smoczkow, wody, mleka, kaszek , jedzenia itp) ogolnie to Mala je juz wiekszosc z nami wiec zastanawiam sie co brac i w jakich ilosciach? Czy brac zapas pampersow czy tam da sie kupic? Czy zabierac eoro czy Liry? Jesli , ktos byl z maluchem w Turcji i moglby mi pomoc odpowiedziec czy doradzic to z gory bardzo dziekuje. Oczywiscie bede tez was czytala. Z takim Maluchem kazda wyprawa nawet do sklepu to wielka ekspedycja ;-) Pozdrawiam i zycze dobrej nocki. Lece do : Kirman Hotels Leodikya Resort jest to ok 90 km od Alanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Kwiatuszek ja kupowałam ubezpieczenie w Signal Iduna. Wyszło mi cos ok. 170 zł za te 3 tygodnie. Takie ubezpieczenia prowadzą biura, ktore sprzedają tez bilety lotnicze. Miałam w tym ubezp. na 1800 zł bagaż i na KL chyba 30.000 Euro i NNW chyba 16.000 zł. Ta kwota zależy od kierunku i okresu trwania ubezpieczenia, i od kursu waluty. Bilet do Stanow kupilam przez Expedię, ale to kupila mi ten znajomy z Filadelfii, a bilet do Meksyku kupiłam na Lucky Flights, oni mają biuro w Warszawie na przeciwko Konsulatu amerykanskiego. Zaplacilam przelewem, wszystko super sprawnie. Poczytaj sobie forum Latanie i popytaj, a tu jest fajny wątek o niletach: http://forum.gazeta.pl/forum/w,711,100954456,100954456,Kto_ukrywa_koncowe_ceny_biletow_lotniczych_lista.html A jak cos bedziesz wiedziec o koncie walutowym to daj znac bo tez o tym mysle. Chodzi mi o dolarowe i euro zebym mogla czasem wyslac kumpelkom zeby mi zakupy zrobily ;) Mama---> nie obawiaj się, w Turcji dostaniesz wszystko dla dziecka. W hotelu tez bedziesz miec pewnie udogodnienia. POzniej sprawdze gdzie jest hotel i jaki to jest to Tobie napisze po poludniu. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! i Signal Iduna miala najtansza opcje, bo w PZU i Allianz wychodzilo baaardzo drogo i mniejsze koszty ubezp. Musisz poszukac u jakiegos agenta w biurze podrozy. Chyba, ze w Wawie jest gdzies ich siedziba. To sprawdzony ubezpieczyciel, wiele bp ma od nich ubezp. Ja kiedys dostalam od nich zwrot za moje leczenie w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo :) wiecie że dziś i jutro to 2 najcieplejsze dni października? nie wiem jak u was ale u mnie naprawdę jest cieplutko :) mama dostaniesz wszystko chociaż tam jest drożej niż w polsce nawet w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzieki popatrze. Ja mam w pracy mozliwosc tanszych biletów ale ta firma nie ze wszystkimi liniami lotniczymi umowy wiec czasem ze mozna prywatnie dostac cos tanszego. Czarter jak mi podliczyły to mi szczeka opadła. Narazie mam z pracy za 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky u mne tez dzisiaj jest super. Mimo to, ze jest mokro jest upał normalnie ;) Kwiatuszek ja na Twoim miejscu popatrzyłabym do Hrg bilet na Alfa Star. Oni mają tzw. przeloty trampingowe. Zadzwon do nich i popytaj i zobacz na stronie. Wyszukaj date i wejdz na warszawe i tam bedzie podane. Moze bedzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszmy się z tego ciepła za tydzień w weekend ma być zimno :O także szykuj grube ubrania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami w ten ciepły ale mokry poranek Frogi- bardzo dziękuję za karteczkę 👄 Pariss, Fannky,Kwiatuszek,Kari- 🌻 Ja zmykam robić obiadek i do pracy na 14-tą. Jeszcze raz wszystkim miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba!;) :):):):) taki mam dzisiaj humorek* wszystko dzięki temu ciepełku,ahhhhh superaśnie! * no prawie,ale to chyba z oczywistych względów,dzisiaj minął tydzień od powrotu😭 miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari, Bobo, Frogi 🖐️ U mnie pada co chwile, ale nadal upał! 17 C o tej porze. Mama---> hotel super!~(kiedy ja wygram w toto lotka zeby pojechac do 5*???? 😭) Położony jest między Alanią a Side także bedziesz miec blisko i tu i tu. Ogólnie jest tak, ze w Turcji wszystkie art. dla dzieci dostaniesz bez problemu, ale nie wiem czy bedzie sie Tobie chcialo latać odrazu po sklepach. Weź sobie mały zapas pieluch na początek a na miejscu zapytaj rezydentki gdzie jest jakis najblizszy sklepik. Podejrzewam, ze w hotelowym beda tez pieluchy. W hotelu na miejscu nie bedziesz miec problemu z odgrzaniem czegos czy nawet czajnikiem w pokoju. Tu masz zdjęcia hotelu: http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Kirman+Hotels+Leodikya+Resort-ch_ub-hid_147806.html W Manavgacie jest BIM, to taka turecka biedronka. I tam tez beda pieluchy i jakies słoiczki. Pieniadze to raczej wez euro i dolce. Lirów nie kupuj w Polsce bo chyba sie nie opłaca. Kiedy lecisz dokładnie? Frogi dziękuję za kartkę. Dzisiaj dostałam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór;) ja miałam udany dzień wszystko i tylko wyłącznie dzięki temu ciepełku:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pariss cieszę się🌻 a o ofertach na 2010 nawet głośno nie mówcie:O:O:O...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! U mnie ciepełko jak w Alany aż 17 st. Ciekawe jak będzie jutro. Frogi czy będzie dla mnie jakaś wiadomość?????????? To na tyle , dobrej nocki wszystkim życzę 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×