Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość mamaM*
Dobry wieczor! Pariss dziekuje Ci dobra duszyczko za info :-) ciesze sie. ze Hotel Ci sie podoba, widze ze jest przyjazny dla dzieci i czysty a to wazne. Lecimy 19 pazdziernika ale nie z Polski tylko z De. Czy sa pobierane oplaty na lotnisku? Wszystkie takie drobnostki zwiazane z Maluchem na wyjezdzie to zawsze maly stres. Ciagle mysle jak to bedzie, wlasnie na temat czajnika, bo musze jakos wyparzyc butelki i smoczki a tam woda z kranu podobno nie najlepsza. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie super i ze Mala troszke sie wyszaleje. Pewnie wieczory to juz tylko w pokoju ale przeciagne jej dzien jak najdluzej sie da a co ;-) Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Leje, leje i upał!!!! Mama, nie musisz się o nic martwić. Turcy są niesamowicie przyjaźni dzieciom. Sama zobaczysz. Jesli masz paszport niemiecki to nie płacisz za wizę. Jesli polski, to w okienku musisz stanac po wize za 15E. Jesli nie bedzie czajnika w pokoju to popros w kuchni, lub managera jadalni. Wody z kranu nie dawaj dziecku i sobie absolutnie. Kup lepiej wode w sklepie, ale na pewno bedzie w lodówce w hotelu wiec popros obsługe zeby uzupełniali zawsze. Zostaw tez pani sprzatajacej jakis napiwek na łozku, 1 czy 2 Euro ile uwazasz, co drugi dzien wystarczy. Miłego dnia Arkadaszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też ciepło i mam nadzieję, że padać nie będzie bo korzystając z pogody przyjechałam na rowerze do pracy :) życzę miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie od 5-tej leje,leje i nie ma zamiaru przestać.Prawdziwa jesień nastała.Jak ja nie cierpię takiej pogody!!!! Mimo to życzę udanego i pogodnego dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie mnie tym deszczem bo ja na pewniaka przyjechałam rowerem bez oglądania pogody 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) u mnie ciepło i słoneczko właśnie mocniej wyjrzało;) a od jutra ma być już zimno,brrr!:O mamaM* dzieciom w Turcji chyba na wszystko się pozwala.Jak tak obserwowałam w tym roku,m.in.dzieci chyba dyrektora mojego hotelu, to powiem Ci,że jak ja lubie dzieci,bardzo lubie,tak chwilami nie mogłam ich zdzierżyć,masakra!:P co chwile płacz,ryk albo szaleństwo..na plaży/balkonie krzyk"anne" czyli mama po turecku można było słyszeć co minute albo lepiej..także nie masz się kompletnie czego obawiać;) Fannky to oby Ci nie padało;) Dziewczynki,a o której bedziecie w krk w pt?ja już mam zapisane połączenia od zdecydowania się i powiedzcie mi taką rzecz mam wysiąść na głównym w Krakowie czy innej stacji? Bobo chodzi Ci o jakąś relacje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi my będziemy ok 16 w piątek, na dworzec główny masz jechać. a Ty kiedy będziesz?? czemu ja nie umiem powiedzieć NIE ??? 😭 gdzie ja byłam na zajęciach z asertywności ??? 😭 obok mojej pracy jest budowa i 1 z pracowników sobie mnie upodobał, przyłazi codziennie, dziś z jakiegoś powodu wyłudził ode mnie nr i pyta " mogę kiedyś przyjść na kawę "? mówię.. yyyy jak ma pan ochotę to proszę ( qwaaaa moja wrodzona grzeczność !!!!!) i teraz już na bank będę go miała na głowie !!!!!! pieprzy tylko w kółko jakie ładne mam imię i że mojej figurze nic nie brakuje, o losie !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I jak Fannky dojechalas do domu na rowerze? U mnie sie jakos rozpogodzilo po poludniu i przestalo lac. Frogi a Ty przyjezdzasz tez w pt? :) Ja z Fannky bedziemy na siebie czekac, ja bede o 15:50 w Krakowie i Fannky pewnie zaraz po mnie lub przede mna. Z kolei z powrotem patrzylam i chcialam po 12 jechac IC, ale za pozno bede w domu bo az o 22:40. wiec pojade o 10 rano (ewentualnie o 12) i 9 godz bede sie telepac! (do Chicago bym zaleciala :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dzięki dojechałam cała i zdrowa u mnie nie padało, wiatr jedynie mocniej wiał ja będę parę min przed tobą ok 15,40 a z powrotem też mam parę min przed 10 :) także dobrze się składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Fannky. Wtedy razem wyruszymy na podbój Krakowa. A jakąś mapę masz? Wiesz jak iść. Bo ja to mam taką orientację w terenie, ze zakrece sie trzy razy na Rynku i bede Wam wmawiac ze nasz hostel jest na Kazimierzu, he he... A z tym facetem to sie wrobilas, ale jak jakis fajny to moze nie ma co zalowac? Ja to tez kiedys tak sie zrobilam ale jak mi nie pasuje to odrazu jestem bezczelna i juz. A jak wiem, ze calkiem mi nie pasuje to mowie tez ze nie ma szans i daja sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wróciłam z fitnessu a dokładnie z czegoś co się nazywa BUP ( brzuch, uda, pośladki) powiem tylko tyle, nie wiem jak ja jutro do roboty zajdę z tymi zakwasami które mnie czekają :) Pariss mapy nie mam ale damy radę to nie jest podobno daleko z pkp w sumie prosta droga. a miasto będziemy podbijać razem :) chyba nawet pamiętam gdzie jest meksykańska restauracja, moje ulubione jedzenie :))) co do faceta to kompletnie nie w moim typie ale że jest miły to nie umiem go bezczelnie spławić tylko kręcę coś jak gówniara :O mówię wam, za dobrze zostałam wychowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a Ty cwiczysz kondycje przed Krakowem ? ;) Ja wolę w meksykanskiej pocwiczyc :D Ide spac! Pozdrawiam drugą zmianę 🖐️ ...a Dżunia lata tam gdzies i szuka szejka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też :P mniam już mam smaka na tą meksykańską :) też zaraz zmykam bo zmęczona jestem :) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam panie ciekawe jak tam Dżunia, może się już wspina na tą górę Mojżesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychul
Witam,dziewczyny macie już jakieś ciekawe,pewne,tanie:) firsty do Turcji oczywiście na przyszły rok? Wysłała mnie do Was Marzycielka,pewnie pamiętacie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! W pracy mialam dzisiaj trochę nerwów, ale w koncu jest weekend :) Aż boję się dać szefowej mój urlop do podpisu bo tyle tego jest. Ale potrafię ją czasem obejść i na pewno ulegnie :p Fannky i jak Twój adorator? Krychul, Marzycielkę pewnie, ze pamiętam. Firsty narazie ma chyba tylko GTI, ale szczerze mowiąc nie interesowałam się specjalnie. Wejdz na strone GTI i wybierz u góry katalog i pozniej cennik. Niestety ceny są powalające jak dla mnie, ale pewnie jesli jedziesz z dzieckiem to znajdziesz cos atrakcyjnego bo dzieci mają zniżki. Najlepiej też idz do jakiegos biura i weź katalog. Na stronie rowniez mozesz wybrac w wyszukiwarce termin i miejsce wylotu i ceny beda aktualne. Maj jeszcze jeszcze do przełknięcia, ale ceny na czerwiec nieciekawe. Sprawdzaj jeszcze Wezyra co jakis czas, oni tez specjalizują się w Turcji, tak samo Jet Touristic, ale oni za to mają pozno oferty first i mają mało fajnych hoteli. Chcesz jechac z dziecmi czy tylko 2 osoby? i jaki termin mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss na szczęści dziś go nie było, a od poniedziałku pewnie będzie dzwonił kiedy na kawę może przyjść 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychul
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz. Pariss.......Marzycielka to moja bratowa:) Jedziemy razem w maju,4 osoby dorosłe,bez dzieci. W tym roku ponoć były tanie lasty na początku maja,może poczekać na lasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Frogi bardzo dziękuje za kartkę z Alany !! 👄 nie spodziewałam się, że do mnie też wyślesz - miło, miło :) jeszcze raz dzięki! Życzę Wam super pogody w Krakowie :) i słoneczka...Fajnie macie aż zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 🖐️ Crazy woman witaj! Niestety w nast. tygodniu ma byc juz brzydko. Krychul, jesli mozecie czekac na lasta to czekajcie. Zawsze cos znajdziecie i na pewno taniej niz first. Maj na Turcje jest zawsze bardzo tani. Oprócz oczywiscie dlugich weekendow. Czasem nawet 5* mozna w dobrej cenie znalezc w GTI. Maj nie jest taki oblegany jeszcze a juz jest cieplo. Najlepiej druga polowa maja. Wyloty sa w srody wiec jako tako mozna ten urlop zaplanowac. Sprawdz tylko czy nie ma dlugich weekendow bo te sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) Pariss i Fannky sorki,zaczęłam oglądać filmik "niepokój" wciągnął mnie,a teraz zaczęłam się troche bać:P i okazało się,że to thriller-lubie takie filmy,ale kurcze nie wiem czy oglądać go dalej teraz,bo jest mocny..co do przyjazdu- miałam ewentualną opcje bycie w krk w pt ale przed23 więc stwierdziłam ze to za późno..i bede w sb11:19 na głównym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to? serio?:P a jak reszta przybywa? p.s. widziałam kolejny kawałek filmu ,chyba te 40min będę drobić na kawałeczki,bo z jednej str mam stracha a z drugiej wiecie jak ciekawość działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jeszcze nie wiemy co z Dżunią, nie wiem czym przybędzie :) w końcu ma blisko :) a Ciebie przecież nie wystawimy na samotną tułaczkę :classic_cool: prawda Pariss ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zapatrzylam na Shreka i pozniej w gazete i zlecialo mi troche. Fajnie Frogi ze bedziesz tak szybko :) Szkoda, ze pt nie wypalil, ale dobre i to ;) A co to za film i gdzie leci? Fannky co planujesz robic za tydzien o tej porze? hi ..hi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyy :) ale fajowskoooo!;););) ohh dziewczyneczki🌻🌻 ja myślałam,że będe się z Wami kontaktować jak dojechać i tyle:P to jest mój najwcześniejszy z rana,żeby o świcie nie jechać:P Pariss film disturbia-niepokój na kompie..http://niepokoj.filmweb.pl/f284374/Niepok%C3%B3j,2007/galeria jak patrze po zdjęciach to jeszcze wiele przede mną:P ale skype zaczynam właśnie więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jaki masz ladny suwaczek ;) Ja musze tez moja stopkę zmienic ale nie mam pomyslu wiec chyba chwilowo nie bedzie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×