Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzień Świra, czyli chwila dla debila!!!

Polecane posty

Gość gość

Ten topik dedykuje wszystkim dziwadlom tego forum, wszystkim wariatom, wszystkich zeschizowanym i pieprznietym w czerep i mającym rozne fazy, klepiacym bezpodstawne doly itd itp, jak np. ja!!!:classic_cool:Chcecie to wpisujcie cokolwiek!!Pozdro od pozdro600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr fijas
wy akurat nie jesteście żadnymi dziwadłami - jesteście kwintesecją przeciętności i banału ps. srał was pies :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki oponują
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem banalnym swirem:oJEst psychiatra na sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEsli macie swira na jakims punkcie, wpisujcie bez obaw, tu nikt Was nie wysmieje, bo dostanie ode mnie w zeby! 😠. Gdzies trzeba sobie pofolgowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kładź się tyłkiem skalskim
do góry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielskiiii
- Może powtórzymy angielski? - Nie no, co ty tato. - No odmień być. - No daj spokój. - No odmień no. - Weź się tato. - Bo nie odmienisz! - Taa nie odmienię. - No to odmień. No, I ... - I ... - ... am - I am. - No wiem.I am ... - You are ... - You are ... No sam powiem! - Ale nie mówisz! - Bo ty ... - Co ja, co ja??? - ... mnie stresujesz. - Ja cię stresuje, KU*WA, uczysz się tego piąty rok w szkole i na kursach, i wszystko to jak krew w piach. - Taa, krew od razu. - I to czego to jest odmiana? - No jak czego? - No jakiego słowa? - No, słowa normalnie. - POSIŁKOWEGO! - No ... - Jakiego? - Posiłkowego. - Jakiego posiłkowego? ... to ??? - am ??? - to be ku*wa, or not to be, o tym też nie słyszałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem psychiatra
nie jestes swirem bo swiry uwazaja ze sa normalni, ty masz co najwyzej lekiie zaburzenie osobowsci, co najwyzej, a tak naprawde to sie nudzisz i potrzebujesz aby ktos sie ostro bzyknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro, nie wierz w to, że jakikolwiek psychiatra pomoże, jeżeli już to tylko sama sobie możesz pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wkladam cyce pod pachy i klade sie na wznak. doktorze lecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sufit jest niebiesko pastelowy?? spoko umiem sie bronic, Gwardia Wawa boks klub for live:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem psychiatra
rozumiem ze chcesz skierowanie do chirurga plastycznego na operacje na koszt nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydzę się
ja mam małe nawyki, które nijak nie potrafie sie pozbyc a co gorsza, jak juz uwolnie sie z jednego to wpadam w drugi hehe, az mi sie smiac chce, ale np kiedys sobie chrzakałam:O teraz musze kaszlec, od czasu do czasu, jak nie kaszlne, to wydaje mi sie ze zaraz sie udusze:O jak jade samochodem to mam schize ze zaraz mi cos pod auto wyskoczy i gadam z aniolem strozem zeby mnie przed przypadkowymi samobojcami uchronil :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie psychiatra napisał prawdę, tylko świry uważają, że są normalni i zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj pozdro
od spania z arbuzami pod pachą chodzi sie jak pudzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mroczna--> pomagam sobie od 3 lat, a tak naprawde od 10, i nic:o Lekarzy mam w dupie, tylko kase trzepia:oSwir to okreslenie na wyrost, nie jestem wariatka, ale cieprie na pewne zaburzenia, ktore widze i nie sa ione normalne. rozprawiac o tym tu nie bede, ten topik ma byc w konwencji zartu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na plastyka mnie nie stac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może za salowego będę robił przynajmniej nie spuszczę was z oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boroo, podaj mi basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro, w dzisiejszych czasach wiele osób cierpi na różne fobie i nerwice, nie jesteś odosobniona, ja tez nie jestem wolna od pewnych przypadłości. To i dobrze, że taki topik załozyłaś, ja od poważnych rozmów na forum wole własnie wygłupy, powagę zachowam gdzie indziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Boroo bedzie pilnowal, zebym nie spuscila w kiblu moich nowych sztucznych zebow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem psychiatra
to dobrze ze masz mnie w dupie, mniej pracy, no i nie trzeba bedzie wypisywac skierowania na darmowego plastyka ze wskazan psychiatrycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem mroczna ile, wystraczy wejsc na fobie i nerwice na ogolna. tu w sumie o tym samym, ale na wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojeb>>> pokaż choć jednego \"świra\" co nicka nigdy nie zmienił! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×