Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasieńka o

JAKIE BUTELKI SĄ NAJLEPSZE DLA NIEMOWLĄT ???

Polecane posty

Gość niekompatybilna
powiedzcie miłe panie, jak rzecz się ma z gwintami butelek różnych firm? Czy np. do laktatora Avent da się wkręcić butelkę nuk? Mam już dwie zdobyczne butelki aventa po 125, do laktatora też się przymierzam, bo go sobie laski chwalą, tyle, że te produkty aventa są okropecznie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekompatybilna
iii siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekompatybilna
iii siup do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
ja też polecam tomme tippee :) w avencie też smoczek mi się rozerwał po tygodniu...jak dla mnie tylko tommee tippee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekompatybilna
no kaman, wszystkie miałyście cały komplet jednej firmy? Niechże się któraś wypowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekompatybilna
bardzo dziękuję. A teraz powiedz mi, czy smoczek od tommee pasuje do butelki avent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuk nuk
ja polecam nuk ze smoczkiem anatomicznym nuk first choice,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
szczerze to nie wiem, ale z tego co pamiętam z tommee tippee ma szerszą średnicę więc wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuk nuk
wątpię aby smoczkek od tomi pasował do aventa, ale nuk dlatego jest dobry, bo dziurka w smoczku jest od góry a nie centralnie na wprost do gardła że sie dziecko krztusi od razu tym aventem i tomi tipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
poprzedniczko waż słowa... jakby się dzieci krztusiły to żadna matka by nie kupowała tych butelek. moje dziecko nie krztusiło się, może Twoje to taka mała gapa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
no dobra ja tez przesadziłam z ta gapą- sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuk nuk
czemu od razu gapa, dla jednego dobre to dla innego co innego, moje się krztusiło z tych butelek, więc polecam to co było dla nas dobre czyli nuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
smoczki z avent-a nei pasuja do tomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że Tommy Tepee jest dobra firmą ;) etap kupowania butelek dopiero przedemną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata27
Ja jestem zadowolona z firmy Tommee Tippee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata27
Witam:) Musze poprawic to co napisalam powyrzej,mam butelki Tommee Tippee ale siostra przywiozla mi zwykla szklana butelke i jestem z niej bardziej zadowolona niz z plastikowejTommee Tippee. kupujac butelki pamietajcie ze szklo zawsze bedzie zdrowsze dla naszego malenstwa niz plastik!!!! Mam plastikowe butelki 4 miesiace i mimo tego ze wyparzam je codziennie to maja po mleku nieprzyjemny zapach.Ja w tej chwili chce wymienic wszystkie butelki na szklane. Kupujac bytelke dobrej firmy spodziewalam sie czegos lepszego!!!Co najwarzniejsze moje dziecko przestalo sie ksztusic jedzac mleczko z buteleczki:)Mam niestety narazie tylko jeda byteleczke szklana z zwyklym smoczkiem i mysle ze to jest duzo zdrowsze dla mojego Sloneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata27
Znalazwam wypowiedz dardzo madrej kobiety-Od zawsze mówiono, że najlepsze są opakowania, butelki szklane, które praktycznie nie reagują z żywnością. Tworzywa sztuczne - to nic innego jak chemikalia, a wszystkie chemikalia reagują. Jedne bardzo łatwo, inne znacznie trudniej. Te, z których przygotowywane są butelki dla niemowląt baaardzo trudno, ale oczywiście mozliwe jest, że pod wpływem bardzo wysokiej temp ( która sprzyja niektórym reakcjom chemicznym) może wydzielać się jakiś związek chemiczny - jest to bardzo prawdopodobne, ale...niespecjalnie szczerze mówiąc bym sie tym przejmowała. Jako przykład mogę przesłać kilka innych substancji, które nie tylko znajduja się w opakowaniach, ale również w żywności, która podawana jest tez naszym dzieciom. Ostrozności jednak nigdy za wiele i jeśli można to zawsze dla spokojnosci własnego sumienia lepiej uzywać szkła, do bardzo gorących pokarmów podawanych naszym maluchom- tylko, że zadna z nas nie podaje niczego, co przekracza temp. 40 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Brown butelka jest rewelacyjna moje dziecko nie miało ani jednej kolki dobre tez sa tommee tippee ale dla maluszków te pierwsze zdecydowanie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie, jak poprzedniczka, uważam, że Dr Brown to świetna butelka. Przerabialiśmy wszystkie możliwe na rynku i ta spisała sie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam dr brown's problemy z karmieniem mineły jak reką odjał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakev
Kupujcie szklane jeśli nie bisfenol A to inny syf bedzie w plastiku. Nie tylko te plastiki są szkodliwe i dlatego polecam obejrzeć Plastikową Planetę http://www.youtube.com/watch?v=sc9W4ydwg5M Ftalany powodują, że chłopcy zmieniają się w dziewczynki! producenci plastiku nigdy nie powiedzą prawdy bo za dużo na tym zarabiają. To jest niemoralne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu gotowe Tommee tippee i canpola, na wszelki wypadek chociaż chciałabym piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko 1223352454
używało butelek AVENT. Byłam bardzo z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
dr.browns-napawde polcam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisher Price są zaskakująco
dobre! Podobne wymiarami do Aventów, Lovi, Mothercare i innych o takiej budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaa123434
Cześć ja polecam Tommee Tippee z rurką. Podawałam nią mleko od samego początku i mała nie miała kolki w ogóle. Poza tym smoczek przypomina karmienie piersią. Więc jak ktoś chciałby przestawić dziecko z piersi na butelkę albo karmić na przemian to ta butelka jest rewelacyjna: http://www.niemowle-sklep.pl/s/0/2/0/0/0/0/0/0/128/butelki-do-karmienia-z-butelki-wyprawka-dla-dziecka/Tommee%20Tippee/0/0/0/0/0,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×