Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca kobieta

Dobry fryzjer na Ursynowie

Polecane posty

Gość AgaWa27
Obok mnie, na rogu KEN i Przy Bażantarni otworzył się nowys salon Gnatyshyn. Czy któraś z Was była już w tym salonie? Chciałabym chyba spróbować czegoś nowego i nie wiem czy to dobry pomysł aby tam póść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon Gnatyshyn to zupełnie inny wymiar fryzjerstwa i poziom merytoryczny. Styliści z Ukrainy robią cuda na głowach, a atmosfera jest jedyna w swoim rodzaju. Tu się dba o klienta i spełnia jego marzenia .... Po prostu WARTO spróbować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Również polecam serdecznie salon Gnatyshyn przy Bażantarni. Szczególnie starsza stylistka Monika potrafi czarować za pomocą nożyc. Dzień po strzyżeniu nie mogłam przejść niezauważona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hairologista
A ja zdecydowanie odradzam Art Hair Studio. Nie pamiętam u kogo dokładnie byłam (jakaś babka - Ania może?), ale tragedia... Mam trudne włosy - cieniutkie, dość rzadkie, same z siebie nie mają żadnego kształtu. Dlatego zanim podjęłam decyzję o tym, w czyje ręce powierzyć to moj***adziewie na głowie, analizowałam opinie o poszczególnych salonach, fryzjerach itp. Wybrałam Art Hair Studio i to był błąd :/ Farbowanie takie sobie - nie była to radykalna zmiana koloru, tylko pogłębienie tonu, więc efekt nie był zbyt widoczny. Co do fryzury podkreślałam kilka razy, że chcę je minimalnie skrócić, bo źle się czuję w krótkich. Co z tego. Pani najpierw je podcięła (było OK), potem zafarbowała, a następnie zaczęła ostateczne 'poprawki'. Tak ulepszała i przycinała, że ostro przedobrzyła. Wyglądałam jak dziecko wojny i rozpaczy. Już jak wyszłam z salonu i zobaczyłam się w szybie, lekko zaniepokoiłam się. W windzie (ma lustro), jadąc do mieszkania, byłam juz załamana i modliłam się, żeby włosy mi szybko odrosły... Wydałam niepotrzebnie pieniądze, bo wyglądałam gorzej niż przed tą 'metamorfozą' (a nie sądziłam, że łatwo to osiągnąć...). Nie rozumiem skąd te zachwyty nad nimi. BTW - pani ścinająca mnie sama miała byle co na głowie i chyba zacznę się tym sugerować - czy sam fryzjer ma fryzurę godną pozazdroszczenia, czy smętne sieroty opadające na czoło i kitkę jak do sobotniego sprzątania domostwa. Z moich doświadczeń w ogóle wynika, że kobiety nie są dobrymi fryzjerkami. Teraz absolutnie tylko i wyłącznie będę chadzać do facetów. Polećcie jakiegoś z polotem i dobrą technika, plis! Mogę nawet jechać na drugi koniec Warszawy, byle był świetny w swoim fachu. PS. Byłam tam w październiku 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zgodzę się z Hanią i Aga.., salon Gnatyshyn jest chyba jednym z nielicznych w Warszawie gdzie styliści znają się na, rzeczy. Też, miałam okazję z ich usług skorzystać bo koleżanka akurat tam się modelowała, a teraz regularnie jeżdżę do nich na Pasaż Ursynowski z Ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicha
Ja bylam w calkowicie zmienionym lacznie z personelem Salonie na Cybisa 4 ,fryzjerka swiadoma tego co robi i jak postepowac z wlosami..bardzo praktyczne porady.Nie starala sie robic show ale o to bym w domu poradzila sobie z wlosami.Mam swietnie ostrzyzone wlosy i fajnie zrobiony kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w marcu w salonie Gnatyshyn, obcinała mnie Ola i jestem b. niezadowolona. Wycięła mi na środku głowy włosy, które były w trakcie zapuszczania, prawie przy skórze. Zepsuła mi efekt kilku miesięcznego zapuszczania. Ogólnie wyszłam od p. Oli z gorszą fryzurą niż przyszłam do salonu. Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p.Monikę z Hr-Studio na Ursynowie.Miła,kompetentna,po prostu zna się na tym co robi.Farbowałam u niej włosy kolor wyszed idealny a strzyżenie było bez zarzutu.Wysłuchała mnie i zrobiła dokładnie to co prosiłam.Naprawdę big szacun za fachowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyskaaaaa
Bylam calkiem przypadkiem w Salonie "Fryzlona" jestem pod wielkim wrazeniem!Zero naciaganie,czysty profesjonalizm i rzeczowa ocena wlosow a takze pielegnacji...Pani Ilona jest tam co prawda od niedawna ale ja bede ja napewno polecac.Podoba mi sie jej podejscie do klientow,w swoim niewatpliwym doswiadczeniu wie co najwazniejsze i potrafi to pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Rozporek
Ja osobiście prowadzę salon fryzjerski.Zajmuję się głównie fryzjerstwem intymnym, golę i czeszę cipki.Zapraszam do mnie , do domu, najlepiej wieczorem. tel. 602 852258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Krzyśka z HR-Studio miły,kompetentny i nie zawodny.Jestem jego klientka dobrych kilka lat.Warto się do niego wybrać.Fajny chłopak doradzi,nie naciągnie a przede wszystkim wykaże się wielkim profesjonalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tobiasza z salonu Carolina Clinic na ul.Wąwozowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś jakikolwiek kontakt do fryzjerki - p. Karoliny, która do lutego 2015 pracowała w salonie CLEO na Kabatach? Zawsze ścinała włosy dokładnie tak jak o to poprosiłam, niestety panie z Salonu nie chcą podać mi do niej kontaktu :( Please help! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy pracuje w salonie Gnatyshyn na Ursynowie. Jest naprawdę świetnym stylistą z fantazją. Trzeba co prawda zapisać się do niego ze sporym wyprzedzeniem, ale warto poczekać na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio z polecenia u Anny z Art of true hairdressing. Całe życie nosze Boba ale w życiu nie mialam tak dokładnie ostrzyżonych włosów. Zresztą pomijając włosy to ta dziewczyna jest jak encyklopedia włosów. Normalnie nie wypisuje na forach ale tym razem stwierdziłam że muszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nette28
Moje ulubione miejsce to Art Hair Studio na Wąwozowej. Pewnego dnia wpadłam do Pani Marceliny z zielonymi włosami, uratowała mój wizerunek oraz serią zabiegów przywróciła włosy do dobrej kondycji. Teraz mam idealnie dobraną koloryzację i super cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z Kabat
Tak to prawda, rzeczywiście salon Gnatyshyn, jest chyba najlepszym na Ursynowie. Moja koleżanka była tam w zeszłym tygodniu i była zachwycona. Teraz sama się szykuje by się w końcu do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssdd
Super fryzjerka – Dominika Prokopovicz. Zawsze doskonale wykonana koloryzacja, z dbałością o każdy włosek. Podaję numer i maila, bo p. Dominika jest fryzjerem – freelancerem. dominika.Prokopovicz@wp.pl, 517 83 69 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Salon Fryzjerski Blond ( al. KEN 11) Połączenie wysokiej jakości usług i bardzo przyjaznej atmosfery. Za każdym razem świetna fryzura miło spędzony czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata
Witam wszystkich.W piątek zawitalam do salonu który poleciła mi sąsiadka.Podsumuje to tak:3h i miałam wykonaną kolorozacje ze strzyzeniem i modelowaniem dodatkowo piękne paznokcie i komplet henny.Super styliści i mega zgrany zespół.Poza tym przemiła atmosfera,fajne ceny i dobra kawa:) Polecam gorąco salon Akademia Urody Sylwii Zakrzewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ursynowie polecam Corte Del Sole www.cortedelsole.pl. Jak dla mnie są niezastąpieni jeżeli chodzi o upięcia (robiłam u nich również to na ślub i byłam zachwycona). Strzygą też świetnie – teraz od niedawna wysyłam tam i męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona_klientka
poleciłabym salon Cleo na Kabackim Dukcie, gdyby wciąż pracowała tam p. Karolina bo u niej byłam zawsze zadowolona. ale dzisiaj mnie coś podkusiło i byłam u p. Natalii - niestety nie mogę polecić. mam b. krótkie włosy, chciałam tylko podciąć z 1 cm, ale p. Natalia sobie nie poradziła. nie dość że nie obcinała dokładnie, tylko machała tymi nożyczkami, to cięcie trwało może z 15 minut max. sama zauważyła że mam "trudne" włosy a mimo to się nie postarała żeby było dobrze. degażowanie też na odwal się. plus niedelikatne szarpanie za włosy. suma sumarum wyglądam jakby mnie obciął amator, pierwsza lepsza osoba z ulicy :/ do p. Natalii już nigdy nie pójdę i ODRADZAM wam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
Rzadko wypisuje na forach ale było mi dziś tak przyjemnie poznać doświadczoną i normalną fryzjerkę że postanowiłam napisać:). Moja sąsiadka zaczęła chodzić do nowego salonu..jakiś czas temu załapała się na fajną promocje i została.Widując ją zauważyłam że wygląda ciekawie i niemonotonnie,więc udałam się i ja.Mam fajnie obcięte włosy,plany na przyszłość co do ewentualnych zmian,dowiedziałam się też co robię nie do końca dobrze.Moja sąsiadka dostała bon za to że wspomniałam że poleciła mi ten salon:)A to wszystko działo się w bardzo pozytywnej atmosferze..Ja z czystym sumieniem polecam Fryzlone na Ursynowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WX
A ja pójdę już tylko do Pana Grześka z Dereniowej 2a. Jest to naprawdę wirtuoz nożyczek, a o koloryzacju już nie wspomnę Dlatego jak macie ochotę na niesamowitą metamorfoze to tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaG
V-Designe na Dereniowej 2a to totalne dno. Może i trafia się tam dobry fryzjer raz na jakiś czas ale personel zmienia się średnio co 2 miesiące - ze względu na atmosferę tam panującą to z resztą nic dziwnego. A skoro taka atmosfera tam panuje to pewnie ze względu na warunki zatrudnienia. Ja ze swojej strony zdecydowanie nie polecam zwłaszcza jeśli nie chcecie być uwikłane w intrygi niekompetentnych fryzjerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to bardzo dziwne dla mnie ze Ursynow gdzie co pare krokow jest salon fryzjerski tak trudno jest spotkac dobrego fryzjera. Moje doswiadczenia: Absolutnie odradzam salon ArtHairStudio, rzeczywiscie wnetrze ladne i kawa bardzo dobra, ale to by bylo na tyle dobrego. Pani fryzjerka tak "profesjonalnie" ostrzygla mi wlosy, ze nie moglam ich w domu rozczesac;/. Poza tym nie wykazywala inicjatywy, tylko cos sobie szeptala po nosem;/. Odradzam równiez CortaDelsol - piekne wnetrze urzadzone z gustem, przyjemna atomosfera to niestety za malo aby powrocic tam ponownie. Wystarczyloby przeszkolic personel. Pani "profesjonalna fryzjerka z mnostwem szkolen" tak mi ulozyla wlosy ze po powrocie do domu (a mieszkam w poblizu) moj***ajcznie piekne loki po prostu sie rozprostowaly;/. Drugim razem wyszlam z salonu z kepkami wlosow na twarzy;/ a innym razem pani fryzjerka nie sluchala moich uwag;/. Dalam im pare szans bo kiedys mieli fajne kolory farb do wlosow. Nie polecam!!! Ostatnio bylam w salonie equilibrium na Ken, nie pamietam nazwiska, byl to facet:), bylam zadowolona ze strzyzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wspomniane już tutaj Corte Del Sole na Ursynowie. Robię u nich regularnie farbowanie i strzyżenie. Jeżeli chodzi o farbę to używają takiej która faktycznie długo się trzyma a nie schodzi po niecałym miesiącu :/. A przychodzę konkretnie do Pani Beatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w warszawie chodze wylacznie do www.rezydencja-urody.pl , po woizycie tam moje wlosy nie tylko pieknie wygladaja, ale sa tez bardzo dobrze wypielegnowane. naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez odradzam corta del sol, calkowity brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta z Ursynowa
W Warszawie na Ursynowie są dwa świetne salony marki Gnatyshyn. Jedne znajduje się przy Pasażu Ursynowskim 9, a drugi przy al. KEN 36A . Pracują tam styliście z najwyższej półki, którzy reprezentują zupełnie inny wymiar fryzjerstwa. Widać ich zaangażowanie, dokładność i kreatywność. Osobiście najczęściej chodzę do tego przy Pasażu do Pani Patrycji, ale wszyscy styliści pracujący tam prezentują bardzo wysoki poziom umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×