Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca kobieta

Dobry fryzjer na Ursynowie

Polecane posty

Gość poszukująca kobieta

chodzi mi głównie o strzyżenie, bo to jest podstawa dobrej fryzury. Może być też na Mokotowie, czy gdzieś dalej, warto dojechać jeśli fryzjer na to zasługuje ;) Nie chodzi mi o jakieś wymyślne młodzieżowe fryzurki, zdaję sobie sprawę, że na kafe są głównie bardzo młode osoby. Może wasza starsza siostra, czy mama, czy ciocia znają takiego fryzjera. Bardzo proszę o namiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam na Bonifacego - przy przystanku 189 w strone metra. Strzyze tam pani Kasia. Moja mama jest zadowolona z niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca kobieta
Dziękuję :) Wiem gdzie jest Bonifacego (czy to jest blisko kościoła?), spróbuję jakoś zlokalizować panią Kasię, a jaka fryzurę ma twoja mama? jaką długość włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wysiadasz nie przy kosciele, ale przystanek przed. Wejdz wglab osiedla, tam bedzie naprawa sprzetu agd czy rtv nie pamietam. Moja mama ma wlosy krotkie. Ja tez sie strzeyglam u tej fryzjerki, ale ostatnio zapuszczam wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca kobieta
...ale po tej stronie co kościół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca kobieta
Dzięki, spróbuję znaleźć. Kiedys miałam świetną fryzjerkę, ale kiedy poszłam po dłuższej przerwie, okazało się, że już tam nie pracuje. I niestety nie udało mi się dowiedzieć gdzie się przeniosła. Kurczę, w pewnym wieku człowiek powinien mieć "swojego" fryzjera, ale jakoś nie udaje mi się trafić... poza tym fryzjerzy ciągle się zmieniają, rzadko gdzieś dłużej pracują, albo ja nie za często ich odwiedzam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca kobieta
O dziękuję za Natolin i precyzyjny adres. Dobrze obcina włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz na Ursynowie
tak, ja jestem zadowolona. Ma sporo katalogow, ostrzyze tak jak sobie wymyslisz. Tylko nie daj sie zepchnac do jakiejs innej, Szukaj wlascicielki Hani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca kobieta
No to jestem w domu! Dzięki :) czy trzeba się wcześniej umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca kobieta
chciałabym się wybrać jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca kobieta
strasznie jestem już zarośnięta, włosy do połowy szyi, ale za długa grzywka i trudno już coś z tym zrobić. Lubię jak są tak obcięte, że nie trzeba za bardzo się wysilać z czesaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś
chodziłam na Koncertową, byli bardzo dobrze strzygący faceci. Nie wiem jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze polecam dziewczyny z zakładu na natolinie ulica chyba Na Uboczu przy przychodni, są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
nie wiedziałam, że jest tam jakiś zakład, a czy dojrzalsze panie też tam, mogą iść? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam są dwa, jeden zaraz przy przychodni drugi w sumie przy Domu Kultury. Fryzjerki są super, doskonale dobiorą fryzurę dla każdego. polecam ten przy domu kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
tak mi się wydawało, że są dwa :) jutro chyba pójdę, napiszę o efektach. Ale już dziś dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weader
uwaga na niejakiego szymona tez na natolinie tak pierdoli wlosy ze masakra kasuje jak za pomarancze a jak mi ufarbowal wlosy to przeswity mam po tygodniu masakra a wziol 160 zloty za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szymona chodze od dłuższego czasu i jest rewelacyjnie i TANIO jak na natolin zaplacilam tylko 150zł za farbe gdzie w obrebie calego Natolina placi sie 200 i >...zawsze doradza by stosowac kosmetyki i w zwiazku z tym moj kolor jest idealny o stryzeniu nie mówiąc, wiec nie wiem w czym u ciebie problem(widac nie dbasz o kolor)...a z kazdym miesiacem coraz trudniej jest sie do niego dostac, niestety :( ja bardzo go polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula47
Witam Ja długo szukalam fryzjera na Ursynowie po przeprowadzce do tej czesci miasta. Trafilam na młoda dziewczyne w salonie fryzjerskim na KENie. Mialam obawy, bo taka młodziutka, ale sprawdzila sie super. Umiarkowana ekstrawagancja, słucha i pyta dokładnie o co mi chodzi. pokazuje przykładowe ciecia. Jeśli chodzi o Ursynów, polecam sredecznie salon fryzjerski Aquo. ceny standardowe jak to na Ursynowie. Ja wczesniej sprawdzam na ich stronei jakie sa aktualne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiabe1
ja chodze do galerii metro bis do pani ewy, mlodziutka ale bardzo dobra fryzjerka i ladny salonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja także byłem u Pani Ewy bardzo miła, potwierdzam zdanie koleżanki powyżej. bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana-Joana
Polecam Art Hair Studio Fryzur na Wąwozowej a w szczególności pana Jakuba. To prawdziwy spec od wszelkiego rodzaju włosów i nie tylko "sianka" także:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu chodzę do salonu na ul. Na uboczu 14. Wcześniej chodziłam do salonów w centrach handlowych ale kilka razy się przejechałam. Spróbowałam odwiedzić "lokalny salon" i nie żałuję bo wiem że panie podchodzą do mnie indywidualnie a nie jak do masowego klienta. Jak do tej pory zawsze wychodzę zadowolona (mój mąż też). I najważniejsze mają przystępne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssskkkkkaa2222
ja też chodzę już teraz do salonu ul.na uboczu 14. Panie przemiłe, farba wyjątkowo długo mi się trzyma i zawsze mnie dobrze ostrzygą. Polecam panią fryzjerkę z krótkimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ps2uslugi
polecam panią Marzenę z ostrego cięcia na natolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkaajjaa
Polecam profesjonalny salon opiumnailbar & gnatyshyn. W paznokciach rewelacja Pani Iwona i Justyna a fryzjer Vova,Ania, Iren, Aga ;) wszyscy to nie tylko fryzjerzy ale tez stylisci z pasja i sercem!!! Piekny salon i super atmosfera z rewelacyjna obsluga! Pasaz Ursynowski 9 Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkaajjaa
Polecam gnatyshyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dziś wróciłam od fryzjera, salon nazywa się Gnatyshyn , generalnie nie pisze na forach ale tym razem postanowiłam napisać gdyż jestem bardzo bardzo zadowolona mam ciężkie włosy i ogromne wymagania :/ Fryzjera poszukuje od 15lat ! moja wizyta dzisiejsza w salonie spełniła wszelkie moje oczekiwania .... polecam gorąco ! pasaż ursynowski 9 salon Gnatyshyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×