Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RAMBALDI

Zapach w domu

Polecane posty

Gość peska34
Powinniśmy zadbać o przyjemny zapach w domu. Proszę: http://areon.pl Miły zapach w domu sprawia, że dużo bardziej chce nam się w nim przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżacze powietrza niestety nie są wydajne i szybko tracą swój zapach. Od pewnego czasu używam olejków zapachowych. Ich zwiększona gęstość i ilość czynnika zapachowego sprawia, że zapach pozostaje długo wyczuwalny i przede wszystkim naturalny. Polecam rzucić okiem http://www.ornithion.pl/2016/09/29/aromatyzacja-wnetrz-i-imprez/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie że podobno powietrze wewnątrz jest bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz ?. Wiem że brzmi nieprawdopodobnie i sama byłam zdziwiona jak to przeczytałam. U mnie w domu bardzo dba się o to żeby można było zdrowo oddychać tym bardziej że dzieci są alergikami. W tym celu kupiliśmy urządzenie do oczyszczania powietrza od Jorgensen www.jorgensen.pl które codziennie używamy. Oprócz bakterii i wirusów usuwa też uczulające pyłki i zauważyłam że faktycznie te objawy alergiczne są mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisała poprzedniczka ważny jest zarówno zapach jak i to aby eliminować bakterie z powietrza, którym oddychamy. Dużo wypróbowałam zapachów do domu i jak dotąd kominki zapachowe z olejkami eterycznymi były numer jeden. Wkurzało mnie jednak, że zapach tak szybko wyparowywał. Teraz mam w domu intensywny i zdrowy zapach. To co ważne, nie boje się, że coś mi się zapali w domu. Dostałam od koleżanki kule ceramiczną Madlenn. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. cudowna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kule ceramiczne madlennn to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich którzy lubią wejść do domu i czuć od progu piękny i zdrowy zapach. Nie jest to najtańsze rozwiązanie. Tego jednak nie da sie kupić w IKEI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknezapachy
Niektórych rzeczywiście boli głowa od sztucznych zapachów, dlatego tak ważne jest dobranie dobrych kompozycji zapachowych, odświeżacze nie dają takiego efektu, proszę przeczytać o tym artykuł http://kosti.pl/kompozycje-zapachowe-do-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaKa
Zgodzę się. Ważne jest żeby dobrze dobrać zapach, zarówno pod siebie jak i innych domowników. Wydaje mi się, że wbrew pozorm zapach do domu to musi być przemyślana i przedyskutowana sprawa bo dla jedych konkretny zapach może być obłędny a dla innych nie do zniesienia. Ja zamówiłam coś takiego https://sklep.hadwao.net/perfumy/59-perfumy-tropikalne-lato.html i każdemu pasuje, bo jest to zapach dość uniweresalny. Najważniejsze, że nie śmierdzi papierosami, bo mąż niestety wciąż pali w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne jest to urządzenie do oczyszczania powietrza z www.jorgensen.pl . W końcu w moim mieszkaniu nie śmierdzi, wcześniej już nie wiedziałam co robić, bo chyba wyczyściłam i odmalowałam wszystko, co było tylko możliwe:( Polecam takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja polecam http://www.airwick.pl/cz%C4%99sto-zadawane-pytania/freshmatic/ Zapach rewelacyjny i co wazne przy tym bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź, co ma do zaoferowania www.aroma.hellcold.pl . Ich oferta to połączenie delikatnych kompozycji zapachowych z modnym, minimalistycznym designem, jaki prezentują opakowania zapachów. Dla osób ceniących spokój otoczenia i ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam świece zapachową, bo wszystkie odświeżacze szybko mi się kończyły. Kupiłam świece WoodWick przez internet i jest wspaniała. 2,5 miesiąca się pali i fantastycznie pali. Polecam stronę www.domidea-sklep.pl tutaj kupiłam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zadbać o intensywny, ładny i wyrazisty zapach który będzie nas bardziej zachęcał do spędzania czasu w domu. Polecam odświeżacze powietrza z oferty https://hurtowniachemiczna.com/ , dzięki którym odpoczynek w salonie to przyjemność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu zapala się np świeczki zapachowe albo kadzidełka. Teraz częściej kadzidełka palę bo znalazłam w końcu takie zapachy które jakie mi odpowiadają. To mój ulubiony https://www.zapach-orientu.pl/al-haramain-mamul-amber-80-gr-p-163.html Kiedyś nie mogłam się przyzwyczaić do tego zapachu bo zbyt intensywny był a teraz nie wyobrażam sobie żeby w moim domu był inny zapach niż ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapachy to niezwykle interesujący temat. Działają na nas jak wspomnienia, są w stanie poprawić nastrój oraz humor. Warto dbać o dobry zapach w naszym domu. Tak się składa, że niezwykle wkręciłam się w ten temat za sprawą www.aromasens.pl . Na tej stronie dowiedziałam się niezwykle dużo na temat zapachów, ich działania. Cudowna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy powie mi ktoś jak nazywa sie wacik? wałeczek? przez ktory zapach, perfumy (w odswiezaczach do kontaktu) unosi sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat zapachów polecam poczytać na www.aromasens.pl . To właśnie stąd zaczerpnęłam sporej wiedzy, która pozwoliła mi na większe wgłębienie się w temat zapachów. Teraz jest to praktycznie moja pasja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejąłem mieszkanie po starszej osobie. Nieruchomość po prostu śmierdziała, a poradziłem sobie samodzielnie z odświeżeniem. Zastosowałem ten zapach https://aromanti.com.pl/pl/p/Zestaw-Lampa-zapachowa-MALA-Blue-Speckle-250-ml-Summer-Rain/3173 . Lampa super wydajna, malutka i odświeżyła całe mieszkanie w dosłownie kilka dni. Po dawnym lokatorze już żaden problem zapachowy nie został. Świetna sprawa i moim zdaniem realna alternatywa dla dość drogiego ozonowania. Zależy, kto jaki ma budżet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejąłem mieszkanie po starszej osobie. Nieruchomość po prostu śmierdziała, a poradziłem sobie samodzielnie z odświeżeniem. Zastosowałem ten zapach https://villagecandle.pl/pl/p/Swieca-Village-Candle-DUZA-645-g-French-Macaroon/616 . Lampa super wydajna, i odświeżyła całe mieszkanie w dosłownie kilka dni. Po dawnym lokatorze już żaden problem zapachowy nie został. Świetna sprawa i moim zdaniem realna alternatywa dla dość drogiego ozonowania. Zależy, kto jaki ma budżet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia

Ja aby w domu panował ładny i przyjemny zapach kupuję na ichemia.pl olejek cytrynowy. Olejek ten wykorzystuję niemalże do wszystkiego dodaję po kilka kropel do prania odświeżam nim kanapę dywany. Zapach utrzymuje się naprawdę bardzo długo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12
Dnia 19.02.2019 o 13:25, Gość zosia napisał:

Ja aby w domu panował ładny i przyjemny zapach kupuję na ichemia.pl olejek cytrynowy. Olejek ten wykorzystuję niemalże do wszystkiego dodaję po kilka kropel do prania odświeżam nim kanapę dywany. Zapach utrzymuje się naprawdę bardzo długo. 

Ja również olejek cytrynowy rozpylam zawsze w domu przepięknie pachnie. nawet nie wiedziałam, że można kupić gotowy. Zawsze samodzielnie robiłam olejek cytrynowy. Muszę wypróbować ten z ichemia.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23

Mega pachną świece sojowe z lavendelnaturhaus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przebije zapachu świeżych kwiatow i naprawdę obojętne jakie one będą. Żaden syntetyczny zapach czy kadzidełko kwiatow nie zastąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię okres letni, gdy mogę zerwać piękne i pachnące kwiaty, i włożyć je do wazonu. Wtedy pięknie pachnie w domu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w domu pojawiają się nieprzyjemne zapachu to nawet najlepszy odświeżacz nie pomoże, wiem to z autopsji. Prędzej trzeba postawić na oczyszczacz powietrza, mam i polecam. neotool kupiłam w TIM.pl i nie dość, że powietrze ładniej pachnie, to też kurzu mniej na meblach się zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×