Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majeczkai

Czy ktoś podglądał kochającą sie parę?

Polecane posty

Gość gość
prawik obserwator wystarczy pochodzić po lasach i w leśnych drozkach poszukać gdzie leżą opakowania po prezerwatywach i obserwować te miejsca o różnych porach i jak zobaczysz tam auto staraj się podejść i popatrzeć czasem jak jest ciemno oni Cię nie zobaczą a ty możesz mieć niezły spektakl w aucie przeważnie gra radio które daje trochę światła. jak Cię zauważa to znaczy że wszystko zpieprzyłeś. Powodzenia

Gość gość
Ja latem remontowałem u sąsiadów poddasze. W domu została sąsiadka sama ( po 50-ce), jej mąz pojechał do pracy. W pewnym momencie widzę, ze do sasiadki idzie inny sąsiad. Byłem zaciekawiony, bo plotki krążą że maja romans. W pewnym momecie weszli do łazienki, nad którą akurat pracowałem na poddaszu. Ucieszyło mnie to, bo pare minut wcześniej wymontowałem rurę i w stropie pomiędzy poddaszem i łazienka była dziura. Wszystko więc mogłem słyszeć i conieco zobaczyć. No i zaczęło się, najpierw sie całowali, potem sąsiadka wyjęła mu sprzęt i zaczęła robic loda, potem oparła się o umywalkę i sąsiad zaczął ja brać od tyłu. Miałem niezły ubaw. Jak było po wszystkim i zszedłem na dół po materiał, udawali że mówią sobie per pan/ pani: -dobrze panie Adamie, mąż po południu skontaktuje sie z panem... Niezły cyrk!!!

Gość gość
Ja za małolata podglądałem siostrę z chłopakiem, co prawda nie ****ał jej ale się piescili,oboje byli w samych majtkach. Jemu k***s mało slipow nie rozerwał. Raz też ją byłem podgladany.

Gość prawik obserwator
gość 08:43, mnie jednak coś takiego nie kręci, bardziej chciałbym sobie tak legalnie popatrzeć, żeby taka parka wiedziała, że ktoś na nich patrzy :)

jak jest dobra impreza swingerska, to wszedzie sa pary i nietylko pary, ale fakt że widok w plenerze ma więcej uroku :)

Gość luki gosia
ja widzialem kilka par podnieca mnie to i lubimy z zoną jak ktos patrzy może jakaś chętna

Gość gość
Ja podglądam żonę jak sprowadza sobie kolesi bardzo mnie to kręci ona nic niewie o tym

Gość Sip

Ja bardzo chciałbym być takim obserwatorem. Jeśli znajdzie się jakaś para chętna do takich zabaw, to napiszcie na salink@onet.pl

Gość @burza@

Ja mialem przyjemnosc nie podladac a ogladac pewnego dnia zjawila sie u mnie para gosc i dziewczyna ktora byla ubrana cos w rodzaju tuniki na ramiaczkach bez bielizny zucalo sie w oczy ze nie moze odpalic auta okazalo sie ze przechustali kase na biwaku zaduzo uzywali akumlatora do ladowania tel i wnocy do oswietlenia namiotu. Wiec pojechalem im pomoc ale zazyczylem se za pomoc seks omalo nie zostalem pobity bo sie zle zrozumielismy, wyszlo na moje umowilismy sie wycofalem autem i skradalem sie ogladajac co sie dzieje w samochodzie tak sie nakrecili ze przeniesli sie nawet n zewnatrz samochodu nagralem na telefonie od a do z tego nie bylo w umowie jak mnie szczaili przy zbieraniu sie chcieli mnie zlapac lecz moje tereny wiec zdazylem zwiac mija prawie rok ale poddom nie podjechali a ja mialem co pokazac zonie do dzis mi nie wierzy ze takie zeczy dzieja sie kolo naszego gospodarstwa 

Gość jezus chrystus

nie miałem tak, ale w odwrotną stronę i raczej bez podglądania, ale z podtekstami na drugi dzień

Gość kasia

Wystarczy wyjsc wieczorem na spacer z psem po osiedlu to mozna spbie poogladac do woli.

Widziałem nie raz. Ostatnie spotkanie - bzykali sie w aucie na poboczu drogi. Swoja drogą musiało ich niezle przycisnać, bo 50m. dalej mieli zatoczke i byliby mniej widoczni.

Niektórych chyba dodatkowo podnieca uprawianie seksu w miejscach publicznych 🙂

Gość Taka prawda
7 minut temu, Gość kasia napisał:

Wystarczy wyjsc wieczorem na spacer z psem po osiedlu to mozna spbie poogladac do woli.

Kasiu czy mógłbym iść z Tobą i twoim pieskiem wieczorem na spacer? Mam nadzieję że z zazdrości jajek by mi nie odgryzł?

Gość kasia
1 minutę temu, Gość Taka prawda napisał:

Kasiu czy mógłbym iść z Tobą i twoim pieskiem wieczorem na spacer? Mam nadzieję że z zazdrości jajek by mi nie odgryzł?

Raczej nie.

Gość Taka prawda
16 minut temu, Gość kasia napisał:

Raczej nie.

Nie odgryzłby mi jajek. Czy raczej nie mam szans? 😉

Gość kasia
3 minuty temu, Gość Taka prawda napisał:

Nie odgryzłby mi jajek. Czy raczej nie mam szans? 😉

Nie potrzebuje towzystwa na specer.

Gość ojciec ateusz

nie raz wychodziłem na spacer po osiedlu, a jedyne, co widziałem, to jak ktoś ogląda serial przez okno

Gość kasia
Przed chwilą, Gość ojciec ateusz napisał:

nie raz wychodziłem na spacer po osiedlu, a jedyne, co widziałem, to jak ktoś ogląda serial przez okno

Przeciez to nie regula. Zdarza sie od czasu do czasu. Na ogol to ludzie zaslaniaja okna na parterze.

Gość dron

no trudno spacerować na wysokości pierwszego piętra

Gość kasia

Ale pare razy mialam okazjeto i owo zobaczyc.

Gość do pani kasi z parteru

no to opowiadaj

Gość kasia
2 minuty temu, Gość do pani kasi z parteru napisał:

no to opowiadaj

Co tu opowiadac, rozne byly sytuacje.

Gość pani kasia ssie

jezu, następna. poprzednio ciri wiziała nagich znajomych z akademika - co tu opowiadać. ty na osiedlu - co tu pisać. to na cholerę w ogóle się tu odzywasz? jak różne to chyba nie streszczające się do spółkowania?

Gość kasia
Przed chwilą, Gość pani kasia ssie napisał:

jezu, następna. poprzednio ciri wiziała nagich znajomych z akademika - co tu opowiadać. ty na osiedlu - co tu pisać. to na cholerę w ogóle się tu odzywasz? jak różne to chyba nie streszczające się do spółkowania?

Interesuja cie detale? Ostatnio chyba przed dwoma tygodniami widzialam jak chlopaczek ok12-13 latek z wygladu w swoim pokoju trzepal sobie czlonka przed komputrem. Od pasa w dol byl goly.

Gość Zwykły

Ja mieszkam w wielkiej płycie i dodatkowo w kawalerce. U rodziców było cicho ale jak się przeniosłem na swoje to się okazało że ściany i stropy są dużo cieńsze, do tego stopnia że we nocy to można było rozpoznać sąsiada słowa. Zazwyczaj ma to same minusy, ale jak pod nami sąsiedzi się kochali to prawie jak byłbym obok:) bardzo starali się o dziecko i im się udało, bo już się wynieśli. Co do podglądania to z balkonu w lato widzę sąsiadkę która chodzi po domu w t-shirt i samych majtkach. Pali więc zawsze widzę jak wchodzi do mieszkania prezentując swoje krągłości:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować