Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość domixvi
mam pytanie...jak uzupelnić tipsy żelowe??....spiłowac troche koncowke i nalożyć zel?? z gory dziekuje za odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaaaa
Musisz spiłować odrost uważając by nie piłować po naturalnej płytce paznokciaa oraz zmatowić całego tipsa by żel się na nim na nowo dobrze trzymał. Odrost piłuj do momentu aż nie będzie czuć wyczuwalnej różnicy pomiędzy płytką paznokcia a żelem. Jak zmatowisz tipsa możesz nakłądac żel i budować od nowa krzywą "C" (przy odroście musisz dać więcej żelu żeby wyrównać powstała różnicę). Jeżeli chcesz wtedy możesz też zmienić sobie wzorek jaki miałaś dotychczas. Musisz wtedy spiłować cały wzór uważając na to by nie spiłować całego tipsa oraz by utrzymać jego odpowiedni kształt a potem nałożyć od nowa wszystkie warstwy żelu robiąc przy tym nowy wzór. Jeżeli przy piłowaniu tips ci się zapowietrzył musisz też to zapowietrzenie spiłować lub jeżeli to konieczne ściągnąć tipsa i założyć od nowa. Życze powodzenia, pozdrawiam, Ewa Sawczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! od roku zajmuje sie wykonywaniem tipsow metoda zelowa, posiadam certyfikat ukonczenia kursu stylizacji paznokci przeprowadzonym przez firme Sun Flower Professional. Serdecznie zapraszam! cennik: *założenie tipsów 50zł *uzupełnienie 40zł *żel na naturalną płytkę 35zł jesli jest ktos zainteresowany prosze pisac na e-mail. pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zajmuje sie robieniem tipsów już rok. oto moj cennik : tipsy żelowe (obojetne czy french czy zdobienie) - 45 zł uzupełnienie + ponowne pomalowanie - 25 zł Tipsy wykonuję na terenie Krakowa więc jeśli jesteś zainteresowana - odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam...
... kogogś z Kalisza, kto robi ładne, tipsy. Jest tu ktoś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Stylizacją paznokci zajmuję się od 4 lat. Posiadam certyfikat artystycznego zdobienia wystawiony przez firmę Bass Cosmetics. Pracuję rówinież na tych produktach. Przyjmuje w domu bądz dojeżdzam do klientek na terenie Warszawy. Tipsy żelowe i akrylowe. * Jeden kolor - 70 zł * French - 80 zł * Kolor - 100 zł * Uzupełnienie od 30 - 50 zł * Utwardzenie naturalnej płytki - 60 zł * Akryl french na stopach - 60 zł Serdecznie zapraszam 0 662 284 158 lub GG1401808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
Hey:) Chciałabym się dowiedzieć gdzie mogłabym zrobić w Opolu tipsy żelowe? Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto moje ceny to: przedłużenie na tipsie bez frencha 50 zł przedłuzenie na tipsie + french 55 zł uzupełnianie 40-45zł uzupełnienie jednego paznokcia( brak tipsa ) 5 zł zdobienie w zalezności od rodzaju zdobień od 3zł do 10zł manicure + zdobienie 10 zł zapraszam również na blooga: www.sylwia-o.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rawlin
Zabrze !! Tipsy żelowe ze zdobieniem - 40 zł !! [ hologramy, cyrkonie, brokat, nitki hologramowe, naklejki, malowanie - wszystko w cenie ] Tipsy żelowe - krótkie i french - 35 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azira
nie ma zadnego problemu żebym przyjechała do klientki na terenie wielkopolski,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Chcę się dowiedzieć gdzie w OPOLU mogę zrobić tipsy, najlepiej żelowe?????? Zależy mi, żeby były estetycznie wykonane, ale nie za drogie. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kasiaja ja
ja polecam panią Beatę z salonu denique w Arkadi.Wymyśla cudeńka i sama te cudeńka nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, SZCZECIN, ja zakładam tipsy :) Pracuję na akrylu i zelu. Tipsy french - 60 zł Tipsy french na formie - 70 zł Uzupełnienie odrostu - 40 zł Tipsy szklane z wtopionym wzorkiem - 60-70 zł Odnowa (uzupełnienie plus wymiana wzoru) - 50 zł Żelowanie naturalnego pazurka - 40 zł Żelowanie naturalnego pazurka plus ozdoby lub french - 50 zł Zapraszam kobietki ze Szczecina, anulcia@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraseka
Zakładam paznokcie żelowe. Utwardzam takze naturalna plytkę paznokcia. Dojeżdżam do klientki. Posiadam certyfikat z Akademi Zdrowia. Zapraszam wzystkie panie z Łodzi. Telefon 606481077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraseka
Wykonuję także manicure w domu klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Stylizacją paznokci zajmuję się od 4 lat. Posiadam certyfikat artystycznego zdobienia wystawiony przez firmę Bass Cosmetics. Pracuję również na tych produktach. Przyjmuje w domu bądź dojeżdżam do klientek na terenie Warszawy. Tipsy żelowe i akrylowe. * Jeden kolor - 70 zł * French - 80 zł * Kolor - 100 zł * Uzupełnienie od 30 - 50 zł * Utwardzenie naturalnej płytki - 60 zł * Akryl French na stopach - 60 zł Serdecznie zapraszam 0 662 284 158 lub GG1401808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaaaaaaaaa
ile kosztuje zel allesandro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaRsl
Witam.Stylizacją paznokci zajmuję sie przeszło rok czasu. Jestem kwalifikowaną stylistką, ukończyłam 3 kursy zakończone egzaminem i wydaniem certyfikatów. Pracuję na produktach tylko do użytku profesjonalnego Beautica Spn Nails. Pracuję u siebie w domu W Rudzie Śląskiej Wirek obok Plazy Centers. Wykonuję: -manicure 20zł, -przedłużanie paznokci na tipsie 50zł, -na formie 50zł, w tym rekonstrukcja paznokci obgryzionych, z defektami, french White & Pink, naturalne, clear -odnowa 40zł -korekta 20zł -naprawa paznokcia 5zł -cyrkonie Swarovskiego 0,50-1,00 zł za szt. -kwiaty 3D 2,5zł za szt. -pozostałe ozdoby GRATIS Prócz standardowych zdobień typu brokatowy french, wtapianych ozdób, wykonuję paznokcie koronkowe, z cyrkoniami Swarovskiego i akrylowe kwiaty 3D, które cieszą się największą popularnością. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki pięknych, zadbanych dłoni. Zapraszam do siebie. gg 2535425, kom 668-442-590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27letniamama
ja też proszę o adresy w Opolu!tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka22
PAZNOKCIE ŻELOWE OPOLE (z dojazdem do klientki) Dyplomowana stylistka paznokci wykonuje usługi w zakresie przedłużania żelem. Cennik: na tipsie 60zł na szblonie 70zł french +10zł do każdej usługi zdobienie od 1zł do 20zł uzupełnianie 45zł maniciurbiologiczny 30zł DOJAZD GRATIS!!!! MALOWANIE klasyczne GRATIS!!!!!!! Kontakt: 500 047 907 gg 2999572 p.s. Bardzo polecam przedłużanie na szblonie:) usługę wykonuje w domu u klientki:) Zadbaj o dłonie, zadzwoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipi
Polecam Studio LAURA z ŁODZI, korzystam z ich usług i jestm bardzo zadowolona. Studio LAURA Łódż ul. Paderewskiego 47 tel 0 514 136 926 www.studiolaura.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiooo paznokcia
Tipsy od 80zl - www.tipsy.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edithw
Jestem stylistką paznokci z Rybnika ,przedłużam paznokcie na formie i tipsie szukam chetnych kobiet z bliskich mi okolic, które za bardzo niska cene 50 zł chciałby mieć ładnie wystylizowane paznokcie a zarazem zostać moimi modelkami bo jestem niedługo po kursie .pracuje na produktach firmy Bass Cosmetics gg 5128259 email edithw@op.pl ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googula
Stylizacja paznokci w Krakowie:) Salonik na Chodkiewicza 4- Attraction:) między galerią Kazimierz a halą Tragową. Oprócz pazurków rąk i nóg mamy solarium stojące- tubę Mega Sun'a mega kosmiczną i super opalającą:):) oraz roll-masaż na cellulit świetne i na zbicie ujędrnienie ciała:) Wszystko sprawdzone przez nas i nasze klientki:) Przedłużanie paznokci zaczyna się cenowo od 80 zł. Solarium 1 zł/za min Roll- masaż 25 zł jednorazowo za godzinę masażu lub w karnecie 20 zł i mniej:) Dla stałych klientów zniżki i promocje. Zapraszam na naszą stronę i do saloniku:) www.attraction.com.pl tel.012 35 75 266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziekss
Zapraszam Panie na profesjonalnie wykonane tipsy u mnie w domu lub u klientki. Jestem dyplomowana stylistka paznokci, paznokcie mojego autorstwa sa naturalne, estetyczne i dopasowane do zyczenia klientki, a na swoje uslugi daje gwarancje. Oferuje: * tipsy: zelowe, akrylowe, french, mleczne, szklane- od 50 zl * zatapianie ozdob: brokaty, holo, muszle, koronki, suszone kwiaty, cyrkonie * zdobnictwo artystyczne akrylem Serdecznie zapraszam, w celu umowienia wizyty prosze o mail z propozycja daty i rodzajem uslugi. kosmetyka_tipsy@wp.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza22
witam!!! zakladam tipsy w nowym sączy zajmuje sie tym juz prawie 2 lata, na swoje uslugi zawsze daje gwarancje ok 3 tygodni (do puki same nie zaczna sie niszczyc przez odrost) posiadam wielka game ozdob (niektore panie mowia ze mam ich za duzo bo sie nie moga zdecydowac ;) mam rowniez bardzo duzo kolorowych zeli cena -tipsow to 70 zl -uzupełniania to 50zl cena obejmuje ozdoby i na zyczenie klientki zdobienie lakierami na koniec zabiegu. wykonuje takze zabiegi parafinowe, polecam szczegolnie w zimie!!! to moj nr. 509-543-176 SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×