Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cecia

Ile powinien ważyć facet kurdupel 170 cm

Polecane posty

Gość Cecia

Tak z ciekawości pytam. Znam jednego kurdupla co ma 170 cm i chcę mu pomóc bo ma straszne kompleksy co do wagi i wzrostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
170cm to kurdupel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecia
Laska co ma 170 cm to ok, nawet wysoka bym powiedziała. Natomiast facet jeśli ma 170 cm to kurdupel, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemcia
Ja też znam kurdupla co ma 170 cm i waży on 60 kg. Po prostu dno! Jest aseksualny i nie widzę w ogóle szans aby kiedykolwiek zamoczył !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel 170 cm
powinien ważyć tak ze 75 kg, oczywiście bez brzucha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecia
to w końcu ile powinien ważyć taki kurdupel ????? Nikogo to nie interesuje bo nikt nawet nie chce splunąć na kurdupla, zgadłam :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazi Skinhead
wy porąbane wysokie przemądrzałe szmaty ja mam 170 cm a jak bym wam wy******* to by wam głowy z barku spadły i co powiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze wcale
Cecia jestes idiotką do potęgi.Innych okreslen i komentarza na temat twojego postu nie chce mi sie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazi Skinhead
a piszesz szmato jedna że 170 to kurdupel bo sama szmato masz pewnie ze 2,5 metra i jesteś tak brzydka że kanałami chodzisz do szkoły cicio zaje**** idź lepiej do zoo bo chyba żyrafy im brakuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Zawsze na tym forum znajdzie się ktoś,kto w jakiś sposób chce wykrzyczeć swe przeklęte życie,bo jak tu być zadowolony(ą)m!!!!!!!!!!! .. A co ma powiedzieć taboret? albo karzeł ? na koniec przynajmniej stolarz będzie zadowolony a przy tykach nikt. A ni stolarz ,tragarze,grabarz. A jak tyka zakocha się w taborecie to jak on dostanie do wszystkiego? i tyka będzie miała problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś tak nie chce się i już
170 to wysokie dziewcze i wazyc powinno nie mniej niz 50 i nie wiecej niz 60 kg, Aaa men !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś tak nie chce się i już
O kurde to o faceta chodzi- 65-75 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia ceśka
ile masz wzrostu? (tak z ciekawości pytam). Twoje posty to.....brak słów normalnie nie będę się denerwować, wszędzie na forum znajdzie się jakaś oszołomka, Nazi Skinhead-to samo bym powiedziała tylko pisać mi się nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdffggggg
Bez przesady juz z tym kurduplem. Facet o wzroscie 170 powinien wazyc z 70 kg. Moj kolega przy tmy wzroscie wazy 75 i jest dosc misiowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaa
hej:) ale tu agresji:/ Nie mamy wpływu na wzrost więc nie ma co facetów niskich obrazać,poza tym 170 nie jest tak mało,mam dwóch kumpli,mają mniej niz 160,gdzieś około 155.Sama mam 160,a sa niżsi ode mnie.Jeden z nich mial sporo babek,drugi jest prawiczkiem.Oboje mają 27 lat.Myśle ze porównując ich wzrost nie ma aż tak wielkiego znaczenia ,liczy sie to coś jak u kobiety tak i faceta.pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian
No co do kurduplka to sie nie wypowiem bo to chyba prowokacja, ja mam 168 cm i kurduplem jestem niby , ale jakos te przepowiednie sie nie sprawdzają , bo i zamoczyłem i jakoś mnie kobiety nie omijają łukiem :). Konkrety - nie ma czegos takiego jak idealna waga - zalezy od rodzaju sylwetki , ja jestem grubasem waże 98 kilo obecnie ale trenuje ciężko ostatnio i wszyscy doszli do wniosku ,że ponizej 84 nie powinienem schodzić , zaznaczam ,że to opinia trenerów i dietetyka nie moja mam taka budowe ,ze mam wielkie nogi-znaczy duże uda i łydki i to nie sadło , wiec jednym słowem wszystko zależy od tego jaka sie ma sylwetkę ja mam ciężarowca ( jasne ,że jestem otyły ) ,ale maratonczykiem to nigdy nie będę słowem masa ciała nie do konca jest proporcjonalna do wzrostu.Jest jeszcze sprawa procentu tkanki tłuszczowej w całym ciele , porównajcie : biegacza dystansowego , gimnastyka i kulturyste : biegacz bedzie wazył ok 50 kilo gimnastyk tak z 74 a kulturysta ok 86 i zaden nie bedzie wygladał żle tylko biegacz bedzie szczupły i zylasty , gimnastyk nabity a kulturysta napakowany -miejmy nadzieje ,że bez koksu :). dlatego takie dywagacje sa płonne stajesz przed lustrem i patrzysz : jestem przy kosci -to sam wiesz ile masz zrzucic i tyle , gorzej jak sie jest za chudym -zdrowiej na pewno , ale chudy musi budowac mase miesniowa a nie ma z czego a przytyc cieko chudemu wiec cos za cos - grubas łatwo schudnac moze , ale za to jest mniej zdrowy i tak dalej.Jako ,że nie jestem chudy to nie wiem jak u szczupłych ale mysle ,że do 5 kg powyzej statystycznej wagi BMI jest ok ponizej nie mam pojecia .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaruniaMelllller
Facet co ma 170 cm to nie kurdupel, ale jeśli nie ma 170 cm (a np ma 169 cm) to już kurdupel i sexu nie powinien uprawiać! Tak uważam ja, moja mama i mój chłopak Walduś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,mkm
moj facet kurdupel wazy 80 kg:) zero brzucha -zeby nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakniemysle
Mój mąż ma 173 cm, i nie uważam aby był kurduplem, teraz ma lekki brzuszek, ale nadal wygląda bardzo dobrze, jak sie poznaliśmy to ważył 70 kg i wyglądał strasznie chudo i pozapadane policzki.. nic ciekawego, teraz waży ok 87 kg i wygląda nadal bardzo dobrze(tylko brzuch mu przytył) ale uważam, że najlepiej wyglądał jak ważył ok 80 kg i ćwiczył 2 razy w tyg, bo wtedy taki fajny nabity był. Ale nawet jeśli by ważył i 110 kg kochałabym go ponad życie wciąż :). Przy okazji ja mam 160 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceta 173 da się pokochać
ale kurdupla mającego mniej niż 170 cm już nie!! Facet co ma mniej niż 170 cm nie powinien mieć kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam faceta, ktory ma 170 cm i wazy 75, jest szczuply, ale nie przesadnie, ale b. mocno umiesniony. Wiec mysle, ze normalnej postury i niegruby - ok. 68 - 70 Znam tez dwoch ok. 163, ale nie wiem ile waza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moj facet kurdupel 72 ;-)
i jest szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy o jakiej tkance mowimy :P Można miec wiecej tłuszczowej albo mieśniowej. Ta druga jest cięższa :P i zajmuje miej miejsca i jest bardziej pożądana oczywisćie. Tluszczowa bardziej sie rozłazi. 170 to nie jest źle aż tak bardzo. Ja mam 177 i waże z 73, tak około ale brzucha troche mam bo mam wiecej tłuszczyku. Co nie znaczy ze jestem słaby wprost przeciwnie :D nasze ciała skrywają ogromne potencjały tylko musimy nauczyc sie je uruchamiać i z nich korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuniaMelllller
170 cm u faceta jest spoko, ale 169 cm już nieeeeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 175cm 120kg
Ja mam 175cm i waze 120kg. Wg BMI powinienem wazyc od 58 do 76kg. W sezonie waze ok 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 175cm 120kg
Facet kurdupel 170cm powinien ważyć 55-76kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez problem
80kg, kiedy ma mięśnie. Kiedy ich nie ma 70-75kg i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollolol
haha ale mądra... 170cm to kurdupel ?? właśnei wtedy normalnie się wygląda do 185cm potem to same wyrostki :) a wgl to ile twój facet ma 2m ?? a może chce solo ? to mu tak naj.... że będzie wózkiem do cb dojeżdżał. Sam mam 175cm i co z tego ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nieszalona 2333
wzrost powyzej 190 to tragedia niestety. Mam sasiada , młody jest ,ma 196 cm wzrostu i od dziecinstwa problemy, w wieku 10-11 lat zacząl bardzo szybko rosnąc ,problemy z kregoslupem ,stawami, do tego wiekszosc tkaihc wysokich ciągle sie garbi. 170 to nie kurdupel , zalezy jak wygląda ,jaką ma budowe ciała 165 np dla faceta to juz malo fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×