Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzesiekarik

Jak odzyskać miłóść pomóżcie??

Polecane posty

heja wszystkim chciałbym wsyztkich zapytac o rade co ja mam biedny robic.Wszytko skończyło sie dwa tygodnie temu.Wydawalo sie ze wszytko jest oki moja dziewczyna pojechala do USA i sie nagle po 1,5 miecha skonczyło. Bylismy ponad 2 lata razem.Nagle powiedziala że nie rozumię jej,że jej nei znam iz esie wypaliła, zrobiła to w dziwny sposob tuż przez wyjazdem mowila co iinnego aż tu nagle lipa. wiem ze nasz związek nie był idealny Nie mam pojecia co robic ona wraca za 2miechy nie moge dzwonic pisać bo powiedziała żebym tego nie robił.Jak tu zyć jeśli kogoś się kocha nad życie,ofiarowałem wszytko co miałem mało brakowało abym przypłacił wszytko swoim życiem dla niej..pomózcie co robić jak walczyć, czekać na cud?/ LEgło wszytko w gruzach, a że nei jestem małolatem wiem co to miłóść nie chce jej stracić, ale nie wiem jak działać jej nei ma:((((przestaje wiezryć we wszystko grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak przeszło miesiąc temu pojechał do UK i tez po 2 latach związku w okropnie chamski sposob skonczył wszystko.............. a dzis sie dowiedzialam, ze tydzien przed wylotem mowil swojemu kumlowi, ze by za mną w ogien skoczył................................. im tam odbija.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnei wiesz mnei boli to że ja oddalem wszytko co miałem, prawie życiem zapłaciłem za ta miłość a tu nagle noż w plecy i co tu robic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaak
wiesz co ja byłam z facetem 6 lat.To dopiero wyczyn.Przeżyliśmy z soba masę cudownych chwil i jeszcze więcej dramatów, a gdy on przecholował i go zostawiłam, zamiast starać się znalazł inną po dwóch tygodniach.Minął miesiąc i próbuje do mnie wrócić ale ja juz nie potrafię mu uwierzyć, bo jak po 6 latach w dwa tyg. mozna sobie zacząć układać życie z kims innym? To co to było warte? Twoja kobieta tez pewnie znalazła fascynację w postaci przydupasa, wróci i znowu będzie chciała z toba być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh co za zycie chcialbym walczyc ale jedne chyba narazie co moge zrobic to milczeć ,przecież nie moge na sile błągac i płakac bo to tak nei mozna,:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh odbija im za granica odbija wiem o tym:O ale nie wszystkim mnie nie odbilo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
tiaak czasami faceci tak sie zachowują, ale jest to sposób 'żeby zapomnieć' no ja osobiście to nie, ale mam kumpli, którzy uwazaja, ze żeby zapomnieć, jakoś szybciej się pozbierac należy klina klinem, z tym, ze ten klin na klina to taka rozrywka a nie układanie sobie z kimś życia... no niektózy tak mają, ale moze dlatego, ze faceci nie potrafią sobie poradzić ze swiatem emocji i uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek ja się przestałam całkowicie do niego odzywać... minął tydzien a on po tym wszyskim jedyne co zrobił to 1 raz puścił mi sygnał... Zastanawiam się co dalej robić, co on zrobi gdy wróci... i czy ja po tym wszystkim potrafiłabym mu wybaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja mam to samo zastanawiam sie czy wogóle sie odezwie i czy jak się odezwie to co ja powinnnienem zrobić,jedno wiem kocham ja nade wszytko i to jest problem , który boję się że zostanie we mnei juz do końca:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×