Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździki sztuk dwa
Wszystko już stosowałam, Wax nakładam regularnie co cztery dni, łykam tabletki, wcieram jakieś specyfiki, robią mi zastrzyki w głowę. K....a, co ja jestem, do cholery, wypaczony zbiór siedmiu nieszczęść??? :-( Przepraszam. Okres mam i mi wolno! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a rycz,tutaj Ci wszystko wolno... masz nasze wirtualne co prawda ale zawsze,ramiona do wypłakania się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Dziękuję 🌼 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - masz i moje ramie.... 🌼...... pamietam jak ja sie wyplakiwalam w Waszych ramionach ... a teraz ? poki co jest dobrze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Goździk ale załapałaś doła:O doła nad dołami, a wydawało mi się,że jesteś PONAD TYM WSZYSTKIM,a tu miłość człowieka rozkłada na części drobne, niesprawiedliwe to życie->wciąż pod górkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Mnie się też tak wydawało, że jestem ponad... Dupa zbita, moje drogie. Może o prostu mam być nieszczęsliwa w miłości - i już. Ale dlaczego do tego jeszcze łysa? :-0 Echh.... idę po batonika. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Goździk II ->🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Dziękuję 😘 😘 😘 Ono za dwa tygodnie, może mi się polepszy do tego czasu. A przynajmniej okres mi minie. ;-) Właśnie się dowiedziałam, że moja znajoma jest ciąży! Trzeciej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no ja bym też chciała Maleństwo,ale ale...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Dla mnie to jest nieosiągalna abstrakcja, więc nie mam co o tym myśleć. Zwłaszcza przez najbliższe kilka lat. Mówiłam Wam, że będę budować dom? Sama, bo nikt ze mną nie chce. Za to jak postawię, to się pewnie od razu jakiś truteń znajdzie - niedoczekanie. :-P Może ja po prostu skończę z mężczyznami, i tyle. Chirurgiczne cięcie raz na zawsze. Żadnych więcej prób - żadnych i pomyłek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
co Ty z tym domem?Judyta Cię zainspirowała?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie, ale mam gdzie stawiać, obecny dom sie rozpada, a ceny mieszkań w Warszawie są tak ogromne, że koszt budowy niewielkiego domu (gdy ma się już miejsce i podciągnięte media) jest porównywalny. I nie będę mieć upeirdliwych sąsiadów. I będę mogła mieć psa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo gratuluje domu :D ...... tylko zadnego trutnia tam nie wpuszczaj......niedoczekanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ooo to fajnie, ja też chcę domek!!!😭 właśnie SZANUJ się i nie wpuszczaj tak za free;) żadnego darmozjada:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie douszczę żadnego faceta. Ani do domu, ani do siebie. :-P :classic_cool: Sex jest przereklamowany, a dzieci mieć nie muszę. Zapiszę wszystko potomstwu młodszej siostry (ma już męża, więc rokuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie zarzekaj się tak Goździk...:P ja tam nie wiem,co prawda ekspertem na skalę ogólno-ludzką nie jestem,ale wg mojego skromnego;) doświadczenia,to sex nie jest przereklamowany,pod jednym wszakże warunkiem->że obiekt czytaj mężczyzna trafia w potrzeby i oczekiwania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Goździk I - nie utrudniaj mi.... wymyślam sobie jakieś powody... nawet jeśli niezgodne z prawdą... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no miłego sorry Goździk,już nie będę, masz rację absolutną nie-do-zakwestionowania rację, jesteśmy samowystarczalne tak tak tak!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Miłego weekendu, pa! 🌼 😘 Goździk, znów zostałyśmy same? Pracoholiczki. Idź do domu, do dziecka, kobieto! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie mogę jeszcze Kobieto;) muszę w pocie czoła pracować na chleb,mleko,lalki Barbie,Witch,Polly,na segregatory z Witch i na miliony karteczek do do ww. segregatorów,którymi to karteczkami dzieci w przedszkolu wciąż się wymieniają i o zakup wciąż to nowych jestem nieustannie molestowana etc. etc. etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
A, mania Witch! Słyszałam coś o tym - a nawet byłam świadkiem, towarzysząc chwilę koleżance, która z córkami przybyła na tegoroczny zlot Witch do Warszawy! :-D Cóż, my dziecięciem będąc mogłyśmy co najwyżej zbierać sreberka od cukierków i batoników czekoladopodobnych... a i to tylko z okazji pracowniczych paczek swiątecznych dla dzieci... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica kocura
witam Was kobitki.przeczytalam wszystkie wasze wpisy .mam podobna sytuacje do waszych.jestem z czlowiekiem starszym o 17 lat. ja mam lat 29 on 46.razem jestesmy juz od lat 11. potem napisze cos wiecej o sobie,mysle ze przyjmiecie mnie do swego grona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Jak tam nastroje po weekendzie? Witamy nową koleżanke ;) Kocica chętnie "wysłucham" jak to było u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D po weekendzie nawet nawet :) ,,,,,, tylko myslalam ze zabije kogos w sobote rano, bo mi przywiozl z 10 kg grzybow :O - powiedzialam ze wie gdzie jest kuchnia i moze zaczac je czyscic, bo ja nie zamierzam sie nawet do tego dotknac :P , po godzinie poszlam do niego , bo mi sie zal zrobilo ..... ale i tak mam dosc grzybow juz ..... kocica- witaj :) 11 lat, ladny wynik ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Mój się kończy. Nastrój po weekendzie taki jak przed - wciąż nie mam ani ubranka, ani motywacji. :-0 Kocicy gratuluję! Reszcie też, bo dobrze się Wam wiedzie. Do widzenia, miłego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×