Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

hehhe, jeszcze pewnie z dziurą na dużym palcu, co? :D albo rajstopy z klinem :D ale nie, to nie Twoja kategoria wagowa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryszard był wyjechany, więc mi tylko życzenia esem złożył, ale za to wczoraj nadrobiliśmy jakby ;) a Śmiałecki? spisał się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Metaxa ty mnie rozwalasz niezmiennie już od hektarów czasu;) oglądałam wczoraj młode wilki po raz enty,mam jakiś sentyment do tego filmu no i u nas od soboty wiosna słońce dużo stopni w plusie,i tak trzymać!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozdzik ;) u mnie sa tylko grubsze sprawy ;) wyjasnil mi czesciowo dlaczego tak ostatnio sie zachowywal ... brakowalo mu przerwy po poprzednim zwiazku ...bo z jednej strony nie powinien pakowac sie w kolejny ,a z drugiej gdyby sobie zrobil dluzsza przerwe , to moglibysmy sie nie poznac ,a tego by nie chcial, bo stalam sie dla niego kims waznym ,bo mnie pokochal ... no i to tempo troche go przerazilo ... takze dlatego teraz potrzebuje troche "samotnosci" no ale..... zobaczymy jak to bedzie.... :) albo sie uda, albo nie.. ja ogladalam \"Sarb narodow\" z N.Cagem . Super film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek wrócił z barcelony rozchorowany.Musiałam po niego pojechać bo nie mógł sam prowadzić auta tak sie źle czuł...Przywiózł mi duze czerwone serduszko-puduszeczke z napisem Barcelona :D:D:D Teraz leży w łożku a ja tu siedze i zastanawiam sie jak on sie czuje... Angel pogratulować - i radze wyciągnąc wnioski na przyszłość. Czerp życiową mądrość hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłam, że trzeba być dobrej myśli... :-D Pokochał w tak krótkim czasie? To faktycznie tempo zabójcze, każdy by się wystraszył. ;-) Anioł, będzie dobrze, zobaczysz. Chyba jesteś z Bardzo Fajnym Facetem. Znaczy, sama jesteś Bardzo Fajna Baba. 😘 :-) A teraz czekam na komentarz podszywacza. :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Angel, a nie myslalas ze troche za szybko chcialas go "usidlic"? Stroilas fochy itd jak latal, nie puszczaj tego goscia, bo Ci go inna sprzatnie zaraz, nie dosc ze przystojny to kasiasty, a wierz mi.. tak na przyszlosc jego dluzsze nieobecnosci stana sie duza zaleta... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
A co Ty stara panno mozesz wiedziec o zwiazkach i facetach :classic_cool: A jak tam ten Twoj przyglup, dycha jeszcze? :-D czy potrzebuje porzadnej dawki leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie stroilam zadnych fochow jak wylatywal :) :P . Ciesze sie ze ma taka prace. Bo lubi to co robi. I teraz wiem ,ze to podszyw , bo wczesniej dokladnie pisalam o co mi chodzi :P . O CZAS ,KIEDY JEST W POLSCE ! :P aaaacha - i nie wiem czy jest kasiasty ,ile ma na koncie itp. To ze czasem mi kupuje kwiatki , to rzeczywiscie sporo na tym korzystam , nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ave, boski komentatorze :classic_cool: Nie bierze prochów na dychanie, więc pudło. Jurny się zrobił, jak to na wiosnę, więc w trosce o własne zdrowie ograniczam dostęp. Cóż może zrobić - zostawić mnie? I tak jestem towar przeterminowany, więc dalsze tkwienie w staropanieństwie nie jest mi straszne. W zasadzie to nawet mogę powiedzieć, że kocham ten stan. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Druga, troche wiecej wiary w siebie: towar przeterminowany - no prosze Cie...ten Twoj bydlak Cie nie docenia, jak przyjade do wawy to wysprzegle mu porzadngo kop w dooope!!!! Bo na nic wicej nie zasluguje. Do Angel, jak to nie wiesz czy kasiasty? To co Ty przez te pare miechow tylko sie z nim gzilas u siebie w domu? Nawet nie bylas u niego, a moze tam juz lepsza laseczka rzadzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ja właśnie mam świadomość swojego wieku, swojej wartości i ogólnie przyjetych norm społecznych - 33 lata, bez męża, bez dzieci = bez wartości. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D bylam u niego :P , tylko ze mieszkanie ma nieurzadzone ... mimo tego ,ze ma je od paru ladnych lat ... no i chyba kazdego ,kto pracuje od paru lat stac na to ,zeby raz na jakis czas gdzies wyjsc, czy pojechac . To dla mnie normalne ,a nie przejaw jakiegos \"bogactwa\" ... Nie trzeba do tego byc \"kasiastym\" :) no i najwazniejsze NIE MA LEPSZYCH LASECZEK ODE MNIE :classic_cool: ps. gzilam sie jeszcze z nim na Slowacji :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Dobrze byloby gdybys jeszcze tak myslala Angel, bo z niektorych Twoich wypowiedzi wynika co innego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez nie ma lepszych laseczek ode mnie ... ;) bez przesady - to przeciez byl zart ... :) wiem jaka jestem , ale wiem tez czego nie musze sie obawiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, co za magiel! :D ;) goździk, udajesz, że pracujesz, czy też ten klimat za bardzo Ci nie pasi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Jaki podszywacz durne krowy, juz zapomnilyscie o swojej kolezance ze Slaska? A czy trzeba byc na czarno, zeby pogadac. A ty pierwsza to jak zwykle ignorowac pomaranczki, nic innego nie potrafisz. Bo zaraz Ciebie zignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
...Ale od kiedy - tego nie wiem, pytaj sie Rybki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie boje :classic_cool: Kawka , wg mnie jest to po prostu ktos, kto nas czyta na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mieszane uczucia Wydaje mi sie ze jak ktoś nas czyta na bieżąco od początku - to w jakiś sposób nas lubi-skoro to czyta. A jak lubi to po co teraz nagle ma obrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×