Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

to autko służbowe moje Miśka...więc do jego dyspozycji a nie mojej. Ja nim jeżdże sama gdzie chce jak on jest z szefem zagranicą np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik, 18.04 minelo pol roku , mielismy wtedy mala \"imprezke\" ... , mam juz dosc :( , wszystko jest bez sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to nie tak że wszystko jest bez sensu:) jak tam myślisz to znaczy,ze nie jest dobrze:) jedyna rozsądna rada prosto z serca płynąca(taa mam serce;) ) to zmień chłopa po co to dalej ciągnąć?:) tylko twoje łzy i zmartwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, ale tylko piliście, czy rosół na zagrychę też gotowałaś? ;) przypomniał mi się bowiem dowcip okolicznościowy: Żona mówi do męża: - Kochanie, jutro rocznica naszego ślubu! Może zabiję kurę, rosół ugotuję?? - Daj spokój stara, a co kura temu winna..... LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Angel, dobrze gwoździk gada, dać jej...... wódki :D a z własnego doświadczenia Ci powiem, że najlepszym lekarstwem na jednego niefajnego chłopa jest dwóch fajnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotleciki byly , nie rosol 😭 a faceta innego nie chce .... po prostu sie boje, ze znow za jakis czas uslysze cos podobnego , ze potrzebuje jednak byc sam, ze kurwa sam nie wie czego chce , ze to , ze tamto, ze sramto 😠 kurwa ,czy ja naprawde jestem taka beznadziejna ,ze nikt nie chce ze mna byc ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ale tu NIE MA WYJŚCIA musisz z kim skończyć to coś nienazwanego co nadal miedzy wami jest:) poprostu szkoda twojego cennego czasu i energii, jak ten ludek nie wie czego chce to niech spada krótko mówiąc niech to będzie jego problem bo czemu niby ma być i twój?:O i kurwa nie jesteś beznadziejna,a to że teraz tak myślisz,że on cię wpędziła w takie o sobie myślenie,to już jest w ogóle argument za tym żebyś zrobiła to co wyżej pisałam:)NATYCHMIAST!kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... a może Twój największy problem jest właśnie taki, że w ten sposób o sobie myślisz... jak tak można?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , on mi mowi i zawsze mowil ,ze jestem cudowna, wspaniala i ze kazdy facet chcialby miec taka kobiete. I ze cala ta sytuacja nie jest zalezna ode mnie.... No ale cos chyba ze mna tez musi byc nie tak , skoro nic mi nie wychodzi ? Czy po prostu mam az tak wielkiego pecha ,ze trafiam na takich facetow ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxowa ma rację,jak można tak o sobie myśleć?... młoda ładna atrakcyjna inteligentna dziewczyna,no chyba że problem tkwi w tym że to za dużo dobrego jak na jedną osobę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt niestety nie potrafi tego docenic :O Wiem ,ze musze cos z tym zrobic ,bo wiem, ze dlugo tak nie pociagne . Pare dni jest dobrze , a pozniej przychodzi taka chwila ,ze naprawde mam wszystkiego dosc . A to nie tak powinno wygladac . no dobra, bo wprowadzilam tu nie za wesoly nastroj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej goździk, ale przysłodziłaś Aniołowi! zakładam się, że jak byś była 30 letnim facetem, to byś się za nią brała, co?? :D Angel, a tak serio to pracujemy nad Tobą od prawie dwóch lat i zero efektów, nadal ta sama śpiewka :P no ja nie wiem, chyba lać Cię będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówię, chyba lać ją zacznę, może pomoże ;) tylko za rzadko się widujemy, żeby jakiś efekt był w miarę szybki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo dziewczyny słuchałyście piosenek \"Czesław śpiewa\"? Jak nie to poszukajcie w necie..normalnie rewelka. Co do Angel, ja widzę małą poprawę ale wszystko sie poszło rypać jak kolejnemu facetowi zaczęła pozwalać traktowac sie w taki sposób. Facet nie jest jej facetem ale ma wszystkie przywileje faceta...Coś chyba jest nie wporządku, prawda? Angel - jak coś od siebie dajesz to masz prawo wymagać, bynajmiej facet powinien sie starać zasłużyć na to co otrzymuje. A Ty gratisy rozdajesz...Trza się szanować.Wczesniejsza historia z panem chrapiącym powinna czegoś nauczyć...Pasożyt siedział bez pracy u Ciebie na chacie za darmo i ściemniał inne laski na necie... Może przez to że uważasz się za nic nie wartą przyciągasz facetów którzy to wykorzystują? Uwierz w to że jesteś zajebistą, zaradną fajną dziewczyną któej do szczęścia nie potrzeba faceta!!!! To facet potrzebuje takiej kobiety jak TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki za wszystkie komentarze , Metaxa, mysle ze lanie tu nie pomoze ;) . Kawka, nie rozumiem tylko jednego w Twojej wypowiedzi : w jaki sposob daje sie teraz wykorzystywac ? Zreszta niewazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emocjonalnie Angelko... Facet teraz ma czyste sumienie - bo powiedział Ci wprost że nie chce teraz związku, a mimo wszystko ma z kim spędzać czas, przytulić itp.a jak znajdzie inną odejdzie bez tłumaczeń bo przecież nie jesteś \"jego dziewczyną\"...Można to potraktować jak przytulną poczekalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , czy moge mu wierzyc, ale nie szuka innej ... no nic... sloneczko dzis u nas ,a u Was ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrrauuu... fajny ten gorsecik :) ile zapłaciłaś? co do facetów to też zdecydowanie wolę, jak to ONI się za mną uganiają, a nie odwrotnie. mężczyźni uwielbiają polować, to dla nich wielka frajda, także jak coś zdobędą za łatwo, to tego nie doceniają - też wcześniej miałam podobny syndrom jak Angel, ale zmądrzałam po 30stce ;) w ogóle to cześć :) ładny dziś dzień i ogólnie jest przytulnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoździk, sorry, zupełnie przeoczyłam Twój głęboki, egzystencjonalny wpis o upływie czasu! faktycznie, już połowa tygodnia! jak to mawia moja mama, wprawiając mnie każdorazowo w przygnębienie: "i całe życie ci tak zleci........" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×