Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ps. jutro nie ide do pracy , musze se odpoczac po tym urlopie ;) ps.2. nad zdjeciami sie zastanowimy z Metaxa , obgadamy sprawe na pikniku w sobote ;) :P musicie sie uzbroic w cierpliwosc ;) , bo trza zrobic selekcje :D aacha , zapomnialam dopisac do "relacji" dyskotek i kawiarenek , szczegolnie jednej , gdzie powinnysmy dostac karte stalego klienta :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, :D :D :D :D :D dzieki za linka do piosenki przewodniej urlopu :D :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni post, obiecuje (pisze od rodzicow ;) ) co to sa LAPUTITKI ? ? ? ? ? ? ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się zgadza co Angel powiedziała, ale zapomniała dodać, że miałyśmy zemstę faraona i zastrzyki w DE :D poza tym wszystko gra i buczy :) a piosenka moc, mówilam :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no dobra , spalam dzis 14 godzin :D i chyba juz doszlam do siebie troche po wyjezdzie :) , dzien wolny na dzis ,to byl doskonaly pomysl :D :P zdjecia wysle Wam z domu jakies(ale to jak dotre tam pewnie jakos wieczorkiem) , bo zostawilam plyte u siebie. Ale na Kair bedzie trzeba poczekac co najmniej do poniedzialku . Bo mam fotki na innym aparacie . gozdzik , napiszesz mi co t osa te LAPUTITKI ? (jakbys napisala \"lampucery\" nie mialabym problemow ze zrozumieniem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziewczyny już wróciły...ale szybko! Aż spojrzałam w kalendarz czy to naprawdę Wy! Ja wczoraj miałam mała wycieczkę - Zielona Góra-Łódź-Radomsko-Częstochowa-Opole - dom...Wróciłam koło 4 nad ranem.... Opowiedźcie proszę coś o zemście faraona.Jak jej uniknąc i jakie zastrzyki?????? Aż sie boję tam jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie niestety tego uniknac, bo to moze byc wszystko - jajka, woda, owoce, warzywa, slodycze , mieso etc. ALE mozna ja szybko wyleczyc . Po prostu jak tylko zaczniesz odczuwac nudnosci, bol glowy , biegunke , czy ogolne oslabienie , goraczke , to jedziesz do lekarza . U nas bylo tak, ze wyslalam smsa do rezydentki i po 10 minutach byl po nas samochod . Zawiozl do lekarza ,ktory dal zastrzyk i tabletki (niedostepne w pl, takze nie kupisz ich profilaktycznie u nas) . A po tym odwiozl do hotelu. Oczywiscie wszystko w ramach ubezpieczenia . Po godzinie -dwoch max objawy ustepuja. Poza tym Kawa - w kazdym kraju istnieje ryzyko zakazenia czymkolwiek. Zawsze mozesz jechac gdzie indziej , jak sie bardzo boisz ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas picie nie poskutkowało ;) a może Angel piłyśmy ZA MAŁO??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co laseczki tu dziś takie rozbawione?:D aż mi żal,że tak się dałam zapracować,ale kończę i pędzę na imieniny/grill/wódka będzie wesoło to pewne:D;) poziom alkoholu we krwi utrzymywałyście pewnie przez cały czas w przyzwoitym poziomie,nie wątpię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie goździk klapa totalna z tym piciem w Egipcie, bo jak już nas dopadła ta zemsta i dostałyśmy te zastrzyki i proszki, to jednocześnie dano nam zakaz spożywania. i dupa, cały alk został. i znów nie pozostaje mi nic innego jak samotne picie do komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zdjęcia:) zapachniało mi egiptem:) poproszę tylko o wyjaśnienie tego łóżka,czy nie zrozumiałam?bo nie wiem no ja wczoraj nie piłam o dziwo przed kompem;) wróciłam nad ranem z impry i dochodzę do siebie:O serio nie mogłyście pić?coś nie bardzo w to wierzę:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lozko, to chodzi o to ,ze jak zostawilo sie napiwek - 1 $ , to panowie ,ktorzy sprzatali - wlasnie ukladali nam takie cuda z recznikow i zywych kwiatow ;) dobra, ide sie szykowac na piknik :D ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej dzięki za fotki. Ale ciaaaaaaaachooo z tego faceta mniam mniam.. I wielbłądy i fajki wodne i nie wiem jak to nazwac - zawijanie buzi chustkami (ładnych nie wpuszczali? ;) ) Tylko mam lekkie wrażenie żr tam ogólnie troche brudno jest? Jak Wasze wrażenia? Ja na Krecie zauważyłam że czysto to tylko w hotelach a w mieście śmieci sie walały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano brudno. jedynymi czystymi miejscami w Egipcie są hotele i plaże hotelowe. wystarczy, że wyjdziesz poza teren hotelu i syf. a owijanie głowy chustami jest po to, żeby się uchronić przed piaskiem na pustyni, który dosłownie wchodzi ci wszędzie - w oczy, w nos, w \'uszami\' (Angel :D) Kawa, już wiecie gdzie chcecie jechać? Sharm czy Hurghada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zabieram sie do roboty :O masakra , mam sporo zaleglosci ..... odezwe sie moze pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już dzisiaj zdążyłam umówić się do fryzjera na środę, zjeść obiad i zatrzasnąć się w toalecie he he he Wesoły dzień... Jeden spedytor odbiera telefon i słyszy \"proszę sygnał faxu\" a on na to \" szrr piii wrr piii...\" chyba z godzinę się z tego śmialiśmy...Dodam że fax mamy osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dzięki - super piramidy, a to zdjecie że jedną trzymasz za czubek - rewelka hahahhaha Normalnie spalona słońcem i jak tubylec :) Nie schodzi Ci skóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babuchy:D i ja dzięks na zdjęcia,Kawka skomentowała już odpowiednio,mogę się tylko pod tym podpisać:) u was wszystkich taki skwar jak tu?:D chyba też se skocze pod lampy hehehehheh miłego dzionka życzę jakbym czasem nie miała okazji już tu dziś zajrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez skwar , jakby jeszcze odpowiednio wialo, czulabym sie prawie jak w Egipcie jeszcze ;) no tylko nie ten widok z okna :P :O ;) ja sie wczoraj prawie odkopalam z papierow . Dzis jeszcze tylko drobnostki mi jeszcze zostaly z \"zaleglosci\" , no i moge sie zajac praca biezaca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, pogoda wypas tylko dlaczego spodnie mi sie lepią do tyłka? Dzisiaj na szczęście ubrałam sukienkę :D:D:D Angel kup sobie SOS z Kolastyny - balsam taki, i jak schodzi skóra to solarkę sobie odpuść bo bedzie gorzej... JA byłam wczoraj pod lampami jak zobaczyłam te fotki z Egiptu i spaloną Angel hahahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee wystarczy jak sie lekko opale jeszcze , ale to raczej na sloneczku, nie pod lampami . Moze w weekend jak bede miala czas ;) :classic_cool: a balsamow to ja mam w domu ... narazie starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie znam sie na kuchenkach , moja ma chyba z 10 lat i narazie na zmiane sie nie zapowiada ;) 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×